• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
No joo, Renča :dizzy_face:
Tak já jdu koukat na seznam na mapu a zkusím vyhodnotit nějaký místo vhodný pro všechny, což se určitě nepovede :grinning: :grinning:
Dobrou
25. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Takže co nám z toho vylezlo ? Ta Vysočina ??
25. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Míšo, tož když se to povedlo už jednou, tak by se mohlo i podruhý, ne :slight_smile: :wink:
25. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
třeba Beskydy :grinning: tam je spousta kráááááááááááááásných míst :grinning: a mám je za rohem :sweat_smile:

...hi hi hi
25. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
tož dobrou :dizzy_face:

já jdu šňupat ještě po netu :wink:
25. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak ja jseste nejdu jdu juknou jeste na krasobrusleni chvilku :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
co toto http://www.penzion-horal.cz/index.php ?

...ale to bude možná daleko pro holky z jihu.
25. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
Hele tak to je prdel holky :sweat_smile: tak koukám na mapu a podle těch všech měst jsem si říkala zkusím Svitavy :grinning: tak jo, celkem to bylo vyrovnaný, až na Brno, Olmík, Přerov, ale to už tak bude, že někdo to bude mít blíž než ten druhý..no a tak se jdu podívat, kde jsou ty Hartmanice od Aji :grinning: a on okres Svitavy :grinning: :grinning: tak už nic nehledám, jako místo a zda budou všichni souhlasit s místem, tak zkusíme zalovit nějaké penziony ještě, ju?? :wink:
Dobrou
25. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
aji..no to vypada moc dobre :grinning:
25. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
To je děs. Já nic nemůžu najít :confounded:
25. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
Mě se líbí i toto, ale pro Ostravu a Zlín dost daleko :pensive: http://www.penzion-vysocina.cs-ubytovani.eu/Zdar-Nad-sazavou.htm
25. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
No Horal je nádhernej!!!!!!
25. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
Vypínám, pápá
25. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
miso..hmmmm aj tohle je pekne..no me je to jedno ja dojedu vsude jen termin potrebuji aspon o 1,5 mesice drive :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
Tak z OV mi to háže 262km a ze Zlína 177km. Takže to celkem jde :slight_smile:
25. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak počkáme ještě co holky a uvidíme. Můžeme tam pak zkusit napsat, kdy mají volno.

Taky už valím.

Dobrou :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz
tak ja taky valim pa a dobrou :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
25. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak my snad taky dojdem tak njak asi vsude,pokud nas nic nezkoli jako posledne.Ale bude to asi na leto tak by to mohlo byt OK. :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :wink:
26. bře 2009 v 06:19  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Já opět nestíhám, v pondělí tu byla celý den kámoška s hlčičkou, co spolu chodíme s dětma cvičit, v úterý bratránek a včera jsem už fakt měla v plánu večer na vás juknout, ale byla jsem s kámoškou porpvé cvičit pilates a nějak mě to zmohlo, takže jsem v 10 vytuhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: už jsem z toho ale měla výčitky, protože jsem Aje slíbila, že se ukážu v pondělí, no mám trošku skluz :wink:

Koukám, že řešíte srázek, penzion od Aji vypadá super, i když ty ceny jsou teda pravda trošku vyšší, ale na víkend by se to dalo :wink:
26. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
AHojky holky tak jsem se ted snažila hodinu aby malj spal ale jaksi kdyby ho Nerina nevzbudila tak by asi spal.No je po spaní tak co už že.Prstík mě stále bolí a vůbec se mi to nelíbí :confounded:

jinak co se týče mého bydlyště tak pošítejte holky cca Jilemnici(přesně to takhle veřejně udávat nebudu páč vím jaký jsou lidi)navíc už tak se tady v jednom městečku o mě krásně drbe...díky jedný flundře která mi mohla zničit rodinu :wink: :angry:

já nevím jak na tom kolem léta budem ale moc bych vás ráda viděla a užila si s váma víkend,ale bude se tady dít ta rekonstrukce tak nevím.Sama bych asi nikam autem nejela,radši s M ale uvidíme.Ještě je dost času o tom popřemýšlet. :wink:
26. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
http://www.penzion-cesky-raj.cz/kontakt_penzion_agata.htm

mrkněte na tohle to se mi mooooooooooooc libí ale pro některé asi dost z ruky no :sweat_smile: :slight_smile:
26. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kris, no hurá :wink: už jsem si říkala, co s tebou je :confused:
26. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
Agáta taky nevypadá špatně. Akorát teda pro nás dost z ruky :confounded:
26. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
Nebyla špatná ta Vysočina a Horal. Tož můžeme ještě pokoukat a něco určo vybereme.
26. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky

Peti, tak Agátu bych brala, my to máme krásně blízko :dizzy_face: ..ne ten Horal by asi nebyl špatný!!!!!!Já už nevím, kam pokoukat, na seznamu jsem to včera projela, zadávám penzion Vysočina, napadá vás, co ještě jinýho zadat???!!

Peti, co máš s prstem??????????????? :confused:

Aji, z OV mi to háže 262km...to se Ti zdá málo??? :confused: Já si nedokážu s Daníkem představit cestu delší jak hoďku a půl!!!! :unamused:
26. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
jj nevypadá to špatně ale je to tak pro nás ty okolní,pro holky z OV atd to je dálka :confounded:

Miško vypalovali mi nárustek na prstě.Myslela jsem si že mám bradavici,ale není to bradavice a ani mozol.Prostě nějaký výrustek s cévkou a tak mi řekla bud to vyříznout nebo vypálit.Tak mi to zkusila vypálit a jako teda radši ještě jednou rodit než znova vypalovat :frowning2: :confounded: ted mě bolí celej prst. :frowning2:
26. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
Noo, do těch 3hodin cesty bysme to mohli zvládnout. A pokud by se jelo tam, tak bysme možná jeli ze Zlína. To je blíže.
26. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
já vám dám Agátu :angry: že najdu něco moooooooooooc krásného v Beskydech, kde to mám za rohem :slight_smile:
26. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
Aji to byl jen návrh ne rozkaz :wink: ale budu si tu Agatu pamatovat třeba někdy by jsme tam s M jeli na víkend.Uvidíme.No jak to tak znám tak stejně budeme smrdět doma. :frowning2:
26. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky zdravím, jdu jen na skok, Janina spí a tak jdu taky, mám chřipajznu a do toho super těhu blití, je mi děsně...doufám, že brzy bude líp, nebo prodám obě děti do bazáče.....

Co plánujete za výlety???
26. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.