• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Peťko v pohodě :wink: ale na víkend s M byste to tam mohli mít pěkné.
26. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jani tak až půjdeš s dětma do toho bazaru tak já ti přidám Patrička jo? :grinning: no a klidně bych přidala ještě někoho :sweat_smile: :grinning:

holky tady asi plánujou sraz tak jsem taky tak pokukovala po nějakým penzionu :grinning:
26. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Holky tak ja beru Agatu od Petule-mam to asi 10km od baraku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
Aji jo jenže už ho vidím jak dobrovolně někam semnou jede.Romantika jako stehno :confounded: :confounded: ach jo.Njn ty hle stěny tady to jistěj :confounded:

Aničko jj koukala jsem že to je kousek od Ml.Bol. ale je to pěkný a ani né tak drahý :wink:

njn budu snít dál
26. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
26. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
kdy se jede? :grinning:
26. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ani, neštvi :angry: takový kusanec bysme s malou asi nedali :confounded:
26. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jani, zatím jenom vybíráme místo, na kterém bysme se shodly a pak teprve budeme řešit termín.
26. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jani nebo prej to bude ještě před tvým porodem :grinning:
26. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Už mě to nebaví :grinning: na nic vhodnýho jsem nenarazila a když to bylo hezký a levný, tak měli 3 dvoulůžáky zbytek 4-5 lůžáky :angry:
Ahoj Jani, pořád to blitíčko :angry: tak snad už bude po 1,trim.dobře!!!!

Peti, aha, tak ať to už nebolí!!!!!!!
26. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Míšo, já teď taky chvíli hledala a prd. Ale tak zase případné dva penziony, co se líbily máme, tak třeba se nakonec shodneme a ještě tam bude i volné místo :slight_smile: ale tak do konce týdne bych zkoušela ještě prošňupávat net.
26. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
Valím na malou, pak zabalit a hurá na cvíčo :slight_smile: mrknu zas večer.

pa pa
26. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
No Aji, hele v tom Horalu je ale jen jeden dvoulůžák!!!Ostatní po více, myslíš, že by jim nevadilo, že by byla jedna rodinka třeba v 5 lůžkovym a platili bychom jen za dva dospěláky???? :confused:
26. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
Miško no hlavně aby mě za ten prst malej netahal jako ráno :sweat_smile:

jo třeba ještě něco někde objevíme a když ne tak hold se někde sejdem a budem chrápat pod širákem :grinning: :grinning: čerstvej vzduch,hvězdy na nebi....sem tam nějakej komár a chrochtající divočáci...no krásná romatika nemyslíte? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
já potřebuju samostatnej pokoj pro svou rodinu...páč kdyby s náma někdo spal tak asi umře na nevyspání :grinning:
26. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
no nci kočky tak šnupejte a já jdu s Patričkem dělat bábovku ke kafy :slight_smile:
26. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
No holky ten Horal je asi dost nereálný :cry: platí se teda ve většině pokojů za osobu, ale vůbec nevím, jak bychom se tam poskládali!!!!Mě by třeba ani nevadilo být s někým na pokji, ale v případě, že by tam byly 2 manželský potele, ne jedna a palandy nad sebou :grinning: :grinning: takže Horal tak max.kdyby jeli tak 4 rodiny!!!!
26. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
no tak když ne Horal tak Agáta :grinning: :grinning:

bábovka je v troubě a ted jdu třídit prádlo a asi žehlit.Ale musím dost obezřetná aby se malej nepřiblížil k troubě nebo žehlícímu prknu :confounded: ach jo proč mám doma takovýho hyperaktivku :sweat_smile:
26. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
tak koukám že to tady umřelo tak já jdu žehlit a dobalovat věci na víkend. :unamused:
26. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
Tak holky, tohle je celkem můj favorit, 7 pokojů by nám mělo stačit a cena za pokoj 800,- to jde!!!A je to v Poličce http://www.penzion-adela.cz-ubytovani.eu/Policka.htm
jinak už fakt nevím kde hledat!!!!
26. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
Míšo, a proč ne ten Penzion Vysočina ? ten je přece taky pěkný. A je tam dětský koutek vevnitř i venku. To by nemuselo být špatné.
26. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
Já jsem po dnešním cvičení kantáre :confounded: dala nám pěkně zabrat. To byly cviky :confused: stát jednou nohou na vratkém bosu, pak ještě zkoušet ležet...no maras. To vypadá stupidně a pak dá zabrat jen udržet rovnováhu, natož u toho ještě provádět nějaký cvik :grinning: bolí mě celý člověk.
26. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
Aji tak jsem na to mrkla znova, já na to úplně od včera zapomněla :confused: a to je asi fakt nejlepší ten penz.Vysočina a cenově to zase tak moc není, po tom co jsem od včera skoukla těch x penzionů!!!!A na kilometry se to moc od Poličky neliší!!!!
No tak ať se k tomu vyjádří ostatní, aby se to kdyžtak už někam hlo!!!Mají dost plno, zatím je volný termín 30.8.-2.9. a 13.9.-18.9.!!!Pak až říjen, to se mi zdá už pozdě!!!!!!!!!!!!!!
Na jakém cvičení jsi byla???Takhle balancujeme na joze :grinning: :grinning: Já dnes nejdu, nechtělo se mi říkat tchýni - P.má odpolku..ale příští týden tu začíná Pilates, tak to půjdu zkusit!!!!!
26. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Me se ta Vysocina taky libi :slight_smile: Jen teda Janka bude mit fakt nejak pred porodem :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
No taky to budou mít Janináčci blízko, tak snad taky dorazej!!!!!
Ty to nějak flákáš poslední dobou Anči, jsi pořád tak unavená???
26. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
No řekla bych, že nám ani tento penzion nevyjde, protože jsem koukala do kalendáře a ty jejich volný termíny jsou od neděle do středy ten srpen a v září je to od neděle do pátku :cry: :cry:
26. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahojky tak ja jen nakukuji..
dnesky byla silena noc petan spal od 20 do 23 a pak od 23 do 2h.brecel e jecel a je porad posranej tak si zoubek :unamused:
dneska dobre na kurzu a zitra delam zeverecne zkousky a jeste jsem to ani necetla :confused: :confused: tak jdu aspon precist no snad me nevyhodi :confounded: :confounded:

pa pa a dobrou myslete na me :grinning:
26. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Miso-jj jsem snad cim dal vic :confounded: :confounded: Jen nejsem schopna si dojid k te doktorce.Ale asi si nasadim zelezo a uvidim.Uz bych davno spala ale zkousim na Aukru vydrazit digi hru chobotnice-tomu Zdendovi.Za 8min konci-ale ja mam smulu a urco me nekdo predbehne :angry: :angry: :angry: :angry:
26. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jo Ty jsi chtěla toho vlka, jak chytá ta vajíčka, víď??Já bych to taky chtěla, vůbec nevím, kde to skončilo a proč jsme to vyhodily, jestli jsme to vyhodily, to bylo úžasný!!!!Tak držím palce, ať to vyhraješ!!
Hm, to je divný, ta Tvá únava, tak si kup Aktiferin nebo jak se to jmenuje, za to nic nedáš, sice budeš mít zácpu, ale jestli to pomůže, tak to bude k něčemu!!!!!
26. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Adel drzim palecky :wink:
Aukci jsem samo o 10kacek prohrala tak jdu chrupcit.Dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
26. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.