• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Míšo, chodím na Bosu. To je podobné jako step aerobic, akorát místo bedýnky je takový půlkulatý míč na kterém se cvičí. A je to teda celkem masakr. Hlavně, co se té rovnováhy týče.
26. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
Sakryš, fakt tam už jindy není místo ??
26. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz
Já zkusím ještě do té neděle něco pohledat, ale teda nevím nevím :confounded: už jsem toho prohlídla taky x
26. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
Dokoukám Ano, šéfe! a taky valím do postele. Jsem fakt ko.

Tak přeji dobrou noc všem :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
AHoj kočky no koukám tady už se spí tak asi nebudu rušit.Jen že my jsme dnes osamělí rodiče :grinning: malej chrupčí u našich abych ho ráno nemusel přenášet až půjdu do práce tak se mamka nabídla že ho vezmou zrovna i na noc takže dneska můžu v klidu v posteli zavřít oči a pořádně se rozvalit :grinning:
no tak zase mizím.Pa pa :wink:
26. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
anicko..dik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak paaaaaaaa
26. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
26. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
26. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky, dopoledne jsem toho moc nestihla napsat, protože se holky vzbudily, takže jsem jen odeslala tu část, co už jsem měla napsanou :wink:

Na srazík se určitě rádi přidáme, pokud teda budem zdraví, ten minulej byl super! Koukala jsem na ten penzion v Harmanicích od Aji, ten vypadá super, ale to je asi ta Vysočina, o které se bavíte, že je obsazená, co? :unamused:

Míšo, já jsem byla na Pilates poprvé včera a jsem nadšená! Krásně jsem si pročistila hlavu, cítila jsem se skvěle, akorát dneska teda se nemůžu skoro pohnout, jak jsem se protáhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak pak napiš, jak se líbilo tobě :wink: dneska jsem měla hlídání, tak jsem si byla koupit novej cvičební úbor :grinning:

Ajo, už ses o mě bála, že? :wink: no já jsem měla výčitky, že se tady ani neukážu, ale prostě nebylo kdy a navíc holky mají zase rýmu a začínají kašlat, takže vyžadují zvýšenou péči :frowning2:

Peti, tak si užijte noc bez Patrička!
26. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
Aničko, skukla jsem fotky z bálu, supeeeer ty mimino jedno! :grinning: :grinning: měli jste se Zdendou ránu teda :grinning:
26. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
Adel, držím pěsti

Peti kráááásnou noc, no třeba se nevyspíš, taťka bude mít choutky, bez kazišuka :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Aji, aha to může být dobrý ten step aerobic, akorát nezvládám normoš aerobic, natož ještě stoupat na nějaký míč :grinning:

Ani, škoda, 10,- je prd :unamused:
26. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj Kristýýýý :dizzy_face: jéje rýmičku máte :confounded: tak kurýrujte, ať jste fit :wink:
To jsem ráda, že se Ti Pilates líbilo!!!!Využiju podložku na zem z jogy????No mě se to určo líbit bude, je to pomalé a přitom efektivní a snad se hnu, z jogy jsem už rozhýbaná :grinning: tam se taky cvičí snad každý sval :confused:
jj ta Vysočina je nejspíš obsazená :pensive: :pensive:
26. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
Míšo, nám podložky půjčili, ale třeba ji využiješ, pokud u vás nepůjčují :wink: já jsem právě rozhýbaná nebyla vůbec, takže některý cviky jsem ani nezvládla, ale bylo to super, hlavně jsem se pak cítila moc dobře :slight_smile: prý je to s jógou dost podobný, má to mít i rehabilitační účinky, tak doufám, že mně aspoň trochu přestanou bolet záda. Je to znát, jak holky pořád tahám, už potvůrky pěkně přibraly :grinning: od roční prohlídky kilčo navrch :dizzy_face:

škoda, že je Vysočina obsazená, vypadá fakt dobře :unamused:
26. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
Těch Hartmanic je škoda. Tam to vypadalo fakt super.

A, Míšo, co ten Penzion Vysočina ? V tom Žďáru ? Ten cos tu dávala ty ?

Jinak Bosu je fakt super. Docela se tam vyřádím :slight_smile:
26. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
Kris, to víš, že jsem se bála, co je s tebou :unamused: řekneš v pondělí a nic :confounded: tož hlavně, že jste v pořádku a holky snad budou brzy taky.

My teď opět procházíme rýmou a kašlem. Ale už se to lepší. To je těmi zuby. Jak rostou, tak má Klárka vždycky rýmu a kašel. Děs. No, aspoň se nám opět odkládá očko :grinning:
26. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
A teď už fakt jdu :wink:

Dobrou :dizzy_face:
26. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
http://www.stripky.cz/havirna/ubytovani/program.html už celkem z ruky - Blansko

Kristy, mám svojí podložku, tak jí vezmu!!!!
Aji, už nevím, který to byl, kouknu zítra, už jdu pryč od té kraksny :grinning:

Dobrou holky :pensive:
26. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ajo, sypu popel na hlavu, příště se polepším! :cry: :sweat_smile: :wink: tak vy taky stonáte, chjo, tak ať je to brzo pryč :wink: dobrou! :wink:
26. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ještě by se dalo najít něco tady, zadá se třeba dětský koutek a lokalita, ale to prozkoumám až zítra, pápá
http://www.azrodina.cz/sekce/7-volny-cas/51-hotely-penziony-rekreacni-zarizeni/150-detske-hriste-piskoviste?countries=4&commit=Vybrat
26. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
Míšo, ta Havírna vypadá dobře! Tak se taky loučím, dobrou všem! :wink:
26. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
zdar babky, totál vás nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: každej den nějaká akce
kdo se ptal, už nevím: na měření tlaku jsme byli kvůli ledvinám, ne srdci
už nemám ani na prohlížení odkazů, takže my se přizpůsobíme....
27. bře 2009 v 00:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne brzycke rano :slight_smile: :wink:
27. bře 2009 v 05:58  • Odpověz
ahojky :grinning: taky vás nestíhám :confused: jak se všechny máte????????
27. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
je tu něco nového???? Za poslední měsíc :grinning: kdy jsem ani tuhle stránku neotevřela ????
27. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Holky tak ja litam jak hadr na holi :confused:
Upecene 2x babovka-pudinkove.Jedna vanilkova a druha karamelova :slight_smile: :wink: :wink: Ted pecu jeste Himalaje :grinning:
Zitra zabijime tak aby bylo sladke :slight_smile: :wink:
Ahoj Terko-tebe uz jsem tu dlouho nevidela.No asi nic moc jen ze Janinka je tehule ale to asi vis :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
ahoj Aničko, žhavé novinky o Janičce vím :slight_smile: U nás zatím nic nového, jirka je raubíř, má 4 stoličky a minulý týden byl nemocný - nějaká střevní chřipka :frowning2: od té doby, co je ok, jí jako o život, pořád do sebe něco cpe, asi to musí vykompenzovat :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
oNDRA MA TAKY 4 STOLICKY A TED MU KONECNE VYLEZLA 2 DOLE. :wink: Dohromady ma 11zubanu
:grinning:
Jinak jsem ho dneska vazila a ma 12kg-tlustoch jeden muj malickej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: IAle tak je mu 15 mes.a Stepanek mel 12.20kg na roce-ale zase byl vetsi teda to je fakt. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jdeme k dr. na ockovani na 15 mes.a Stepicek na 5 letech.Dokud jsou zdravi oba dva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky

teda holky já tak závidím ty zuby, my jsme se zarazili u 6 a zatím nic nejede dalšího!!!Nedávno jsem narazila na jednu maminu na Batolatech, ta má roční holku a ta NEmá jen 2 zuby!!!!! :confused:

No koukám, že nás Ondra dožene :grinning: já teda nevím, kolik máme, ale víc jak 13 určo ne :wink:
tak hezké očkování :wink: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky

jsem na skok u ségry,tak jsem na netu,pokazil se nám noťas :angry: :confounded: tak nemám přístup z domu.No ale snad během příštího týdne do bude o.k.
jinak malá už je zdravá,jen občas zakašle.Ale fakt to trvalo víc než týden :pensive: jinak nám během nemoci vylezla i poslední stolička,takže máme asi 13 zubů.Ale naběhlé má dásně pěkně :unamused:
zítra máme oslavu,švagr slaví 35.
Jinak malá stále nechodí,v úterý měla 15.měs a nic :confounded: no tak uvidíme kdy se rozběhne :grinning: je fakt opatrná,je vidět,že má strach.
Tak se loučím,přeji hezký víkend a jak bude možnost zase nahlídnu :slight_smile:
27. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jen na skok, mam zaderu na palci a jinym prstem psat neumim a obcas si nechtene zavru program kdyz uz mam napsano hafo veci, takze na to nemam silu.

Jinak jsme ted byli po, st a ct na plavcu a dnes konecne volno. A kdyz jsme se vraceli tramvaji dom, tak bourala. Nastesti se nikomu nic nestalo a ja se zrovna drzela. Kazdopadne listek za 18kc mi byl pak skoro na nic, kdyz jsem musela domu dojit a risa mi mezitim usnul v predklonu s hlavou zaborenou v nanozniku. A to jsem mu chtela dat obed a az pak spat.

Jinak kdyz neco najdete na srazek tak se pridame, ale s hledanim vam bohuzel nepomuzu, kdyz uz je pro me utrpeni psat tohle a obrazky tu jsou tak nejak nic moc.
27. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.