• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jinak u nas se vazi cca 10,5kg a zubu uz ma plnou hub* :grinning: :grinning: ani uz nevim kolik ale mame uz prorezany i trojky. Jinak nevim jestli se konci na 16ti nebo na 20ti zubech? Ale k sesnatce nemame daleko. :wink:
27. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
Hani, tak to máte taky pohodu se zubama :sunglasses: končí se na 20!!!
Já jsem si musela jít lehnout s dádou, najednou to na mě padlo, to počasí bláznivý :angry: kdy už bude normálně??????
Jinak mě Hani napadlo, co takhe Človíčkov v týdnu????A jak vám to vyhovuje, kvůli spánku???Nám tak od 15hod :fearful: to vy spíte, že??
27. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Holky tak ja se loucim a jedeme ke tchanovcum na to zabijeni.Objevim se tu zitra vecer pac se Stepou prijedem.V nedeli totiz jedem na Morenu.Tak zatim ahoj a mejte hezky vikend :slight_smile: :wink:
27. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
ahojky jen v letu rychle zdravím.Dnes jsem měla v práci 8hodinovku a šílená nuda.Lidi jsou bez peněz a nakupovat nechodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: jinak tu tak poletuju a balím věci jedeme na víkend k tchánovcům a chceme vijet hned ráno aby jsme si jich trohcu užili.JInak prst už se hojí takže pohoda.No a tak nějak nevím co bych ještě napsala.Kdyžtak se ozvu od tchánovců a nebo až v pondělí odpoledne.Přeju hezký víkend :wink:

jo a Kristy víš že mám skoro za sousedy moji švagrovou :grinning: dnes mi psala sms že tě viděla venku s holkama a bafanem :grinning:
27. bře 2009 v 16:31  • Odpověz
Ani, užij si zabíjačku, já bych u toho být nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudák prasátko :frowning2: :frowning2:

Peti, tak to se těšíš za tchýní viď :wink: tak hezký víkend a dobře, že prst je lepší!!!!!

Já udala malýho ven babičce, tak je klídek :sunglasses:
27. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
Miško já se těším páč dlouho neviděli malýho tak snad ho trochu zabaví.Na dnešek spal u našich tak to docela bylo lážo a mohli jsme si s taťkou odpočnout :grinning:
27. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
Já vím, že jí máš ráda :dizzy_face: a hlavně kvůli malýmu, to pro ně musí být vždy šok, jak se za ty měsíce změní, viď??
No to věřím, že jste si odpočinuli, když v noci řádí..mě teda Daňa spí celou noc, jen se mele, takže já se vyspím dobře, ale pamatuju si, jak zlobil a furt jsem byla vzhůru a to je maso, ještě pak vstávat do práce, fuj, fuj :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
jj on někdy spí celou noc ale někdy prostě kručí a mele se a brečí takže to je pak spaní jen tak na oůl oka a je to na prd.A vstávání v 5:15fo práce není taky zrovna veselý zvlášt když malej hned ví jak se hnu z postele tak řve jako kráva(je na mě v tomhle dost fixovanej)no takže si to fakt užívám.
jj tchýni mám ráda a těším se na ni,až si po povídáme atd.
tak musím ještě něco dobalit.Jen celou cestovku mám pro malýho na ty dva dny :grinning:
27. bře 2009 v 17:04  • Odpověz
ahojky,tak ja jsem doma a zkouky za 1 :grinning:
jsem byla rano aj posrana :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 17:04  • Odpověz
Adel, gratuluji, to bylo všem jasný, že je tam strčíš do kapsy :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
Adel jj gratulujeme :slight_smile: :sunglasses: :wink:
27. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

u nás dnešek pohoda. Dopo jsme byly v herničce. Maňáskové divadlo Klárku moc nebralo, koukala jen chvilku a pak se snažila vlézt za oponu :grinning: ale jinak si to tam opět užila a já mezitím omrkla s kámoškou předváděčku čajů pro prcky.

No a odpo jsme šli ven. Vynervovala jsem se nekonečným čekáním v bance, pak hledáním balíčku na poště a nakonec odreagovala půjčením dvd na večer :slight_smile: mám i Kung Fu Pandu, tak už se těším. Klárka čučela na Mašinku Tomáše :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
Zítra se budeme povalovat doma a užívat sami sebe a v neděli se přesouváme opět k našim :slight_smile:
27. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
Adel, gratulace. Jsi šikulka :wink:
27. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
dekuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak petan konecne usnul..chodi cim dal pozdej :angry:
a dneska jsem nasla vrchni trojku vlevo..tak proto ten rev :frowning2:
27. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky kočky :wink:

Hani, tyjo, bouračka v tramvaji, to by mě strašilo ve snu ještě hodně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hlavně, že to bylo bez zraněných :wink: dočítala jsem a koukala, že Ríša má problém s nožičkou, holky taky trošku chodí po vnitřní straně, ale už je to mnohem lepší, když jsme byli na poslední rehabce před vyřazením, tak nás uklidňovala, že se klenba teprve vyvíjí a že je to v pohodě, máme jen trošku cvičit, když nám vyjde čas. Jestli chceš a máš chuť, tak to s Ríšou taky zkuste, je to cvičení s malým míčkem a holky jsou vždycky nadšený, už si samy večer přinesou míček a chtějí cvičit :slight_smile: vždycky si sednu na zem, dám si Aničku nebo Lidušku před sebe s bosýma nožkama, chytnu ji za kotníčky tak, aby měla plosky nožiček k sobě. Pak chytnem nožkama míček a různě cvičíme - pouštíme na zem a zvedáme, zvedáme nahoru a ťukáme s ním do čela (to mají holky nejradši), ťukáme do země vpravo a vlevo, koulíme mezi chodidlama, nebo jim jen tak masíruju tím míčkem nožičky. Prostě co tě napadne, formou hry. Jinak prý až budou starší, tak mají zvedat nožkama kapeníček a různý další předměty. Jo a doma chodíme normálně v papučkách, nám naopak nedoporučila chodit bosky, protože nožka nemá oporu, tak asi co dr., to jiný názor. Tak ať má Ríša nožku brzo v pořádku a nemusí nosit tu vložku :wink:
27. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
Peti, tak mně to v hlavě pěkně šrotuje, kterápak sousedka je tvoje skorošvagrová? Dneska jsme potkali snad jen jednu, bydlí s maminkou naproti v paneláku a mají jezevčíka Cecilku, že by to byla ona? Tyjo, koukám, jak je ten svět malej!!! :sweat_smile: Užijte si víkend u tchánovců, škoda, že nebudem doma, mohli jste se stavit i u nás. Ale asi budete mít stejně dost nabitej program, co? My jedem zítra k našim, v neděli má synovec křtiny :wink:
27. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
27. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz
Adel, gratuluju ke zkouškám! Co jsi to měla vlastně za kurz?

Aničko, užijte si zabíjačku! :wink:

Koukám, že jste probíraly váhy a chrup prcků, tak naše tintítka už konečně překonaly hranici 8 kg :dizzy_face: Anička 8,28 a Liduška 8,41 :wink: zoubků má Anička 12 a Liduška 11, ale čtvrtá stolička se jí právě dere ven :wink:

Tak jsem si povykládala sama se sebou a není to vůbec špatný :grinning: tak se holky mějte a užijte si víkend!
27. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz
jejda, Aja ještě nespí! Hned juknu na ten penzionek :wink:
27. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz
ach, a tohle je krásné :dizzy_face: http://www.mlynhotel.cz/cz/index.php

ale ta cena se asi nebude líbit :confounded:
27. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz
To vypadá dobře! A ceny taky v poho :wink:
27. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ajo, tak ten druhej vypadá fakt super, hlavně dětskej koutek :wink: ceny jsou ale fakt trošku vyšší, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz
Kris, nespím, čučím s Peťou na dvd a u toho surfuju :slight_smile:
27. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ten druhý je fakt krásný. Ale ta cenovka taky vyšší :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz
No já zas ponocuju, protože Honza je na spářce a mně se nechce jít s Bertem, tak čekám, jestli náhodou nedorazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: abych nečekala do rána :rolling_eyes:

Aji, jaký čaje vám předváděli? Máš doporučení na nějaký dobrý?
27. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz
Byly tam paní přímo z firmy Čajánek. Ochutnávala jsem a jsou fakt dobré. Buď granulované nebo pytlíkové. Kupují se v lékárnách.
27. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ty jo, takže Honza si užívá horečky páteční noci :grinning: aby pak Bert nevenčil spíše jeho :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz
Tak dík za tip, vyzkouším! :wink: my kupujem granulovaný hipp, ale chtělo by to změnu :wink:

No právě, říkal, že dorazí v 10, tak jsem s tím venčením moc nepočítala, ale budu muset :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic, zapnu chůvičku a oběhnu s ním barák, ať se netrápí. Tak dobrou, užijte si sobotní povalování a neděli u vašich! :wink:
27. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz
27. bře 2009 ve 23:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.