• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
My taky kupujeme zatím jen Hipp. Ale zkusím teď ten Čajánek a uvidíme. Je prý i levnější.

Dobrou a klidnou noc s holkami :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc nic moc..petan plakal a nasla jsem mu zoubek..mozna jich mas vic,ale uz jsen nic nenasla pac me kousal
preji pekny vikend :grinning:
28. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky

Aji, Ty jsi geniální, kde to furt lovíš, já už nic nevyhrabala!!! :pensive:
Tak ten Mlýn je hezkej, ten jsem už měla taky skouknutý, ale právě, že se mi zdál drahý..ale mě je to už snad i jedno, hlavně abychom něco sehnaly a nebylo to teda nějak extra daleko!!!!!
Tak já nakopčím zatím všechny odkazy, aby byly pohormadě a pomalu začneme hlasovat, ne?????
28. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
ten Horal jsem teda vypustila, tam bylo málo těch pokojů!!!!
28. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
Tak já jsem to teda projela a jednoznačně u mě výtězí penzion Tisůvka 7.odkaz, max.teda 18 lidí, což doufám počítají bez dětí!!!!!Krásná krajina a ceny taky ok, jedině je to teda z Ostravy dost daleko - 235km, ze Zlína 180km, jinak pro ostatní od 87-158km!!!To jde ne??!!

2. místo mám Penzion na Vysočině, druhý odkaz,

3.místo Na vysočině, 1.odkaz

4.místo Mlýn hotel 8.odkaz, ale dost drahé :confounded:
28. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj Holky :slight_smile:

Míšo, super, že jsi to tak dala dokupy. Tož si to taky projedu a hodím pořadí :slight_smile:
28. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tož u mě by zvítězil Penzion na Vysočině 1.odkaz Ale to je ten s těmi termíny mimo víkend. Jediný víkendový termín tam je v dubnu.

Takže když bych pominula tento tak :

1.místo Penzion Vysočina 2.odkaz .... ten je fakt nádherný a mají tam toho dost i pro děti
2.místo Penzion Tisůvka 7.odkaz
3.místo Mlýn hotel 8.odkaz
28. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
Tož to, holky, taky zkoukněte a třebas nám z toho nějaký penzionek vypadne. Ať tam pak můžeme hned napsat a zjistit, jestli a kdy mají vlastně volno.
28. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
tak koukám, že řešíte váhu a zuby - tak zubů 16 (už od novýho roku), kilo 9 (taky už tak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
tisůvka pěkná, víc jsem toho neprošla, bo je mi blbě, mám nějakou chřipku nebo co :rolling_eyes:
28. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahojky holčiny.Zdravím od tchánovců.Tady je krásně slunečno.Dokonce jsme byli i s Patričkem babi a taťkou venku na procházce.Pěkně malej po svejch.A jako holky tady je úplně zlatej vůbec ho nepoznávám.

Kris ona nebylí tam co ty.Švgrová bydlí ten paneláček nebo bytovečka před váma aspon si to teda takhle myslím.Ale psala mi sms že tě viděla s holkama a hafíkem. :wink: Až budu doma tak hodím do alba její fotku a už budeš určitě vědět.Je to taková těhule,kolem 11.5. čekaj mimino.
28. bře 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
Ahoj holky-zdravim z domova :wink: Pred chvilkou jsem dorazila se Stepankem pac ma zitra tu Morenu :wink: :slight_smile: Alespon si udelame pohodicku-Ondrasek se Zdendou zustal u tchanovcu a my tam za nima zitra dorazime :wink: :slight_smile: :slight_smile: Tchan je opet nasr....... ze jsme odjeli.Zitra je taky dost pryce ale to se neda nic delat.Proste Stepa chodi do skolky a musi se zapojovat do akci aby nebyl jak trotl :unamused: :confounded: :confounded: Vsak on to rozchodi :wink: :wink: :wink:
28. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
ahojky...tak me se libi
1.misto odkaz 1
2.misto odkaz 2
3.misto odkaz 8

dneska bylo krasne a tak jsem byla na hristi :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
vecer mel uraz,ja jsem strihala brachu a mamka dala malemu jablko a jak to krajela tak nechala nuz na stole a pohotovej petan po nem chnapl a porezal se..to bylo revu :confused: ale uz spinka :dizzy_face:
28. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Holky tak u me vyhrava na 100%
1a pak 8-pak uz mi zo je iedno-ale tyhle dve mi prijdou i financne tak nejak realny.A dokonce uz jsem si vybrala i z jidelaku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Asel-jj oni jsou pohotovy taky musim Ondru porad hlidat-Stepa byl pohodar.Ale tenhle malej cert to je neco :confounded: :confounded: :confounded:
28. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
ani..no petan je rychlej jak prujem :grinning: :grinning: :grinning: ani ty uz mas nastudovane aj jidlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ani, Adel, super, že už jste taky koukly. Teď ještě počkáme co Peťka, Kris, Hanik a Janička....a samože i další a další z nás, kdo bude chtít jet :slight_smile:
28. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
Malá dneska zaboha nechtěla usnout :confounded: a to si od šesti strašně šudlala oči a vypadal, že když ji nedáme hned do postýlky, tak se naštve :confounded: tak jsem si naivně myslela, že usne brzy a vyrovnáme ten časový posun. A prd velebnosti :rolling_eyes: tak snad nebude ráno vstávat moc pozdě.
28. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hele, holky, a kdyby to vyhrála ta jednička, tak by nevadilo, že je volno až v září, a to jen v týdnu ? Nám teda asi ne. Ještě jsem se Peti sice neptala, ale den dva dovolené by snad nebyl problém.
28. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky

Aničko, ale penzion na vysočině je plnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takže to nejspíš padá!!!!

Adel, teda to je něco s nožem :confused: a jak moc se pořezal??? :confused:
28. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ale zase je to taaaaak pěkné místo, že by to stálo za to :dizzy_face:
28. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
No u nás právě v týdnu nee :unamused: Petr už má dovču napsanou a má 2 dny do zálohy, kdybychom měli řemeslníka nebo tak, takže by asi nebyl nadšený vybírat to na tyhle účely :pensive: max.že by si vzal volno v pátek, abychom mohli jet už ráno, ale to je maximum
28. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
Adel, nám se to s tím nožem už taky stalo, ale Klárka je natolik vyčúraná, že mě s ním akorát píchla do nohy :rolling_eyes: :confused: a pak už jsem jí ho rychle vyrvala z ruky než ji napadne ještě něco lepšího :grinning: :confounded:
28. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahaaa, Míšo, to je škoda.

Ale tak dvojka taky není špatná :slight_smile:
28. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
jj dvojka je dobrá..ale sedmička ještě lepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele a na kdy byste to tak viděly????To září nebo červen????
Já musím jít k Petrovi, celý týden měl odpolku, dneska taky v práci, tak ať neremcá :grinning:
28. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Hm,tak to je mrzute-skoda to byl muj favorit :frowning2: :confounded:
No ale me se libi jeste 8 a pak uz se podridim.Dopufam ze uz to konecne klapne. :confounded: :grinning: :grinning:
Holky jdu spat-Ondra dnes vstaval v 5.10hod tak jsem unavena.To jsem dopadla o vikendu ve 21hod spat :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
a to jsem si pustila nahrane Odlozene pripady-miluju je a uz jsem u toho usinala.Skoda tak jsem to vypla a snad dokoukam rano :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Tak preju hezkou dobrou noc :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
miso..no moc ne ale porad se v tom rypkal a tak to dost teklo..mamka chudina byla vydesena :unamused:
me je to jedno kdy
28. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak počkáme, co ještě ostatní holky a obodujeme první tři místa a pak to sečteme a uvidíme, co z toho vyleze :wink:
28. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak ja valim do postele pa pa :dizzy_face: :dizzy_face: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
28. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano vsem :slight_smile: :wink:
Ted jsem si vyfoukala hlavu a za chvilku jedeme na tu Morenu.A pak zpet za rodinkou :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.