• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky

u nás jakoby se ani čas neměnil, Daník se probral jako vždy v 5(nového času :confused: ) na mlíko a vstával v 8, přesně jako po staru :confused: takže pohoda :sunglasses:

Ani, hezkou Morenu, i když absolutně nevím, co je Morena/Mořena??? :fearful: :grinning:
29. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky zdravím, u nás hnusně a prší, ale já jsem ted v pelechu, Janina spí takže dobrý, už je mi líp., i když jsem stále nachlazená, dnes jsem blinkala jen jednou, takže docela pohodový den... na víkend tu bya tchyně, tak jsme si užili legraci, blbla s Janinou...

Koukám že se stále řeší penzionky, i mě se líbí 2-vysočina ... na ostatní jsem ještě moc nekoukala
29. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Miso-Morena se pousti po rece aby uz odesla zima a prislo jaro :wink: Je to takovej panak ze slamy a deti k tomu maji program :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
Kuk

Ani, aháá, tak to je ale pěkné, to by se mi taky líbilo!!!!!! :dizzy_face:
Jani tak snad blinkání pomalu ustává, když dnes "jen"jednou :wink:

Holky tak to vypadá, že zatím teda vede odkaz 2, tak ostatní hodnoťte a pomalu teda i navrhujte termínky!!Zda teda v červnu nebo až v září, já bych byla celkem pro ten červen, už se na všechny tááák moc těším, ale vcelku je to jedno, takže klidně to září :wink: :sunglasses:
29. bře 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahojky holky

tak risa si cas neposunul a probudil se ve 3/4 na 8 let.casu, ale ja bych teda jeste spala. Ale dnes odpol jsem sla do prace, tak to si spanek uziva radek. Od pul treti a stale se chrni. :pensive:

Miso, clovickov beru, jen teda dopol (treba v 10?), jestli neva? Jak spravne tusis, ve tri hod spime. :-/

jinak palec stale boli, tak je pro me utrpenim lezt na mobilu na net, ..i tohle psat ..takze penzionky nechame na vas (verim, ze byste pro svy deti nevybrali nic hroznyho, takze nam to bude urco vyhovovat taky :sunglasses: ) ..jen se priklanim k vikendu a doufam, ze budem zdravi. :wink:
29. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
Haníí, čauky Ty palče ubohý :grinning: :grinning:
hele no ale my zase už v půl 12 obědváme, tak by to bylo lepší dřív a když pojedu až na 10, tak je na Již.spojce vždy zácpa :unamused: tak já teda nevím, jak to udělat..tak nechceš teda přijet k nám???!!!to bude asi nejlepší, dáme jim jídlo v klidu, no a Daník teda chodí chrnět v jednu..
Jsem to tušila, že se přidáš k ostatním :grinning: :grinning: a červen či září??

Nebo i jindy to mě jen napadlo ten červen/září...
29. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
Misulko, tak jestli neva, tak bychom se k vam nakyblovali? Jen pro danika to nebude moc zmena. :frowning2:
nebo je na palmovce pizzerka s koutkem, to mas bliz jak clovickov a na jiz.spoj. nemusis..? :wink:
tak risa chodi spat podle toho jak se ten den probudi a to nikdy nevis. Takze mezi jednou a treti.

V cervnu ma radek uzaverku a jinak jakykoli mesic kolem 25. Kdy se dela dph neni ideal, ale prizpusobime se i tomu. Letni dovcu taky jeste nemame naplanovanou tak jsou v poho i prazdniny.
29. bře 2009 v 16:55  • Odpověz
Klidně přijeďte sem, změna neva, hlavně, že bude mít kámoše, on už si i doma sám dost vyhraje....který den se Ti ti hodí, mě je to jedno
29. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Me je to taky jedno-jen si nejsem jista myslim ze v cervnu mame sraz tridy-ale jeste to neni na 100%.Dala bych vedet.Musim tam byt pac to mame po 20letech ze zakladky :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful:
Tak to u nas se spi jenom dopoledne-teda chodi spat tak na pul jedenactou a pak jak dlouho vydrzi :wink: :wink: :wink:
29. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
já jsem více pro červen jak pro září i když je to vlastně prašť jak uhoď... michal dělá v červnu znovu ty státnice a nevím přesně kdy, ale bude to nějaej víkend v červnu, no a v září budu mít měsíc do porodu, takže budu KO... ak se asi taky podřídíme většině :grinning:
29. bře 2009 v 17:09  • Odpověz
ahojky..
tak u nas se noc dala budik v sedum uz pretoceneho casu..
u ns celej den prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
po O jsem byla u kamosky a ted jsem na kaficku u tety :grinning:
29. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
No ale tak takhle se nedomluvíme na termínu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No Jani u Tebe to bude už právě za 5min.12 :grinning: :grinning:
tak uvidíme co ostatní :wink: a nebo už v květnu??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tam jsou přeci ty svátky, že bychom dali prodloužený víkend :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. bře 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
A ja jsem se jeste v Kvetnu narodila :dizzy_face: :grinning: :grinning: Tak by jsme to mohli spojit s parbou-ale nemyslete si jako ze Vas zvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 17:24  • Odpověz
Miso, tak co ut?

Tak v kvetnu 23. maj nasi kamosi svatbu a tyden pred rozlucku, ale na prodlouzeny vikendy nic zatim nemame a nebo treba tyden po svatbe ci 14 dni po je jeste lepsi, a jsem pro vsechny data. :wink:
to jsem zase pomohla :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
no nějak se mi ten termín začíná posouvat, podle MS vychází 12.10. a podle velikosti už 9.10. no a jestli pujde o 10 dní dřív jak Janina, tak už je září fakt na hraně :grinning:

Květen bych brala :sunglasses:
29. bře 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Jenom jako Janicce dzusik,Mise brcko a vsem panaka-aby jste si nemysleli ze Vam zaplatim pobyt a nedej boze i s jidelnim listkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo Ani já taky, ale moc nezapařím :grinning:
autor
No vidis vlastne-tak Ty budes vubec rada ze jsi rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
Ani, ja jsem taky kvetnak ale taky nikoho nezvu na parbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
no ono ani neni co slavit. Takovy staaari, hruuuza. :-s
29. bře 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
no tak ja radsi pomlcim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kolikateho jste?Ja 18.5. :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
Ani, ty jsi mladice. :sunglasses: :wink:
ja 16. :wink:
29. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
autor
Hani-no ja bych teda rekla ze jsem tu nejstarsi :wink: :wink: :wink:
29. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
29. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
tak to máme tak pěkně po sobě :grinning:
29. bře 2009 v 17:39  • Odpověz
Ani, nejstarsi vekem mozna ale duchem urci te ne. :wink: :grinning:

jani, jojo, to mame hezky v sudejch. To tam ale bude bejku :grinning:
29. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdu mejt nadobi. :frowning2:
29. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
Holky ale svátky jsou 1.5. a 8.5. myslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a můj Petr je 19.5. :sunglasses:
Ani jj brčko by bodlo :grinning:
29. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
Hani, út je ok :sunglasses:
29. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
Miso-ja jsem si myslela za Ti kapnu do noty :grinning: :grinning: :grinning:
Jani+Hani-no vyslo nam to krasne.Jsme to holky sikovny :grinning: :grinning: :grinning:
Ja jdu klukum napustit vodu a bude urvana nedele,vlasy,nehty atd.......... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
29. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
Nazdárek holky :slight_smile: už jsme přesunitu u našich :slight_smile: malá chrní a já mám konečně padla :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.