• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hele a jak tak koukám, tak já jsem taky pro květen, páč to vypadá, že každý večer budu pít zadara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
Míšo, a co kdyby jsme zkusily prvně napsat na ten penzion 2, jestli mají vůbec v těch měsících někdy o víkendu volno ?? A pak se s těmi termíny bude lépe plánovat.
29. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Aji, taky jsem si to říkala!!!!Tak já tam zítra písnu nebo zavolám, zkusím teda tÿ víkendy v květnu, co jsou svátky v pátek???????
Koukaly jste na manželky???To bylo teda zase něco, tentokrát mi byli nesympatycký teda všichni a ten chlápek, co jen lemtal pivo nejvíc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
Už jsem tam napsala :sweat_smile: :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
29. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Míšo, super. Šikula :wink: uvidíme, co ti napíšou. Třeba z nich vypadne nějaký volný víkend, na kterém se všechny schodneme.
29. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
hmm to vypada taky dobre :grinning: :grinning: :grinning: a jsou tam i kuzelky :sweat_smile: :sweat_smile:
ja se podridim pac ja nic na nic neplanuji :grinning:
29. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tak valím do sprchy a spát.

Dobrou všem :dizzy_face:
29. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz
babky květen se nám nehodí vůbec!!!
a ten chlap v manželkách byl fakt divnej, nesympatickej už od začátku a všechno nechal na manželce :stuck_out_tongue_closed_eyes: (náhodou se mi líbilo, jak ho ta druhá proháněla)
29. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak ja jsem zase koukala na Primu na Vim cos delal v patek-hypnoza me fascinuje.Bylo to uplne super.Docela jsem se i zasmala :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
Manzelky me uz nejak neberou :wink: :wink: :wink:
30. bře 2009 v 06:35  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nas jeste zmena casu nezaregistrovana. Budicek v 7:50, coz docela jde. Kdyby mu to zustalo i po registrovani zmeny casu, to by bylo fajn. :sunglasses:

tak to ja hypnoze moc neverim, a vubec ne pred televiznima kamerama.
Ze by ke mne nekdo prisel, vzal by me za ruku a ja byla zhypnotizovana? Ne-e. ..takze mi to spis prijde jako hrani a na to koukat nechci.
30. bře 2009 v 09:05  • Odpověz
Ja koukala taky na manzelky jednim okem a teda takova nijaka vymena. Chlap hospodskej povalec, holka blba ze ji to nevadi a mamina ve 40ti nerozhodna. Jediny, ze na svuj vek vypadala dobre. :wink:
30. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
Miso, super, uz se tesime. :wink:
zitra jak se probudime, zmatozime, tak vyrazime. Jen teda pojedem z vrsovic, tak to bude delsi cesta.
30. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Tak to ja zase na hypnozu verim a docela bych to taky nekdy zkusila. :slight_smile: :wink: :wink:
Ja si zase nemyslim ze to je nahrany,naopak.Videla jsem posledne jak to hlo s tou zenskou co delala v hypnoze az se tam z toho pozvracela-ne,ne to neni nahrany. :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Me zase prijdou docela ujety manzelky-nejak me uz neberou :unamused: :unamused: :unamused:
30. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
Ani, ja bych verila takovy ty klasicky, kdy lezis a uvedou te do hypnozy nejakym kyvajcim se predmetem. :wink:

Tak manzelky jsou taky silenost, kdyby davali proti tomu nejakej film, tak mam pustenej ten, ale tady nikde nic, tak jsem si musela pockat na matrix prave s manzelkama. Jinak ja na manzelky nikdy moc nekoukala, protoze proti tomu vzdy neco bylo, ale ted neni, tak aspon dohanim, na co se koukal narod driv. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
30. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Hani-no prave to je vec nazoru.Pro me je to tajemno a fakt me to zajima :wink:
30. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
Ani, a pujdes to nekdy zkusit?
Ja bych se bala, co bych se jeste o sobe dozvedela. :grinning:
30. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Hanko-no ja nevim.Hlavne nevim o nikom kdo by to tu pobliz delal-a urcite chci odbornika a ne zadneho sarlatana :confounded: :wink: :wink: :wink:
30. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Koukej cemu vsemu ro muze pomoct :confused: :confused: :wink: :slight_smile:
http://www.psyx.cz/hypnoza.php
30. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky holky

tak dnes jsme měli první bebí s krví :unamused: upadl na zámkový dlažbě a sedřel si kůžičku na prstě, ale brečel jen chvíli a při kyslíšníku už vůbec ne :slight_smile:

hele tak mi odepsali hned večer, ale pochopila jsem, že ještě napíší něco, ale stále nic nedorazilo, tak koukněte, je tam i ten můj dotaz a přitom odpovídají jen na ten 1.květnový termín :fearful:

Vážený zákazníku,
Vaše nezávazná poptávka byla přijata.
Vyčkejte na potvrzení poptávky!
Údaje o poptávce:
Termín pobytu: 1.5.2009 - 3.5.2009 (Počet nocí: 2)
Čas příjezdu: 14:00
Číslo poptávky: 20090041
Toto číslo slouží pro jednoznačnou identifikaci Vaší poptávky a komunikaci s naším ubytovacím zařízením.
Rezervační partner: Hotel-ubytovani.com
Způsob platby: Hotově (na místě)
Poznámka: Jméno: michaela vancurová Email: michaela.vancurova@email.cz Vzkaz: Dobrý den, měla bych na Vás dotaz ohledně volných ubytovacích míst a to v měsíci květnu, měli bychom zájem o dny - 1.-3.5. nebo 8.5.- 10.5.jestliže nebude volno, zauvažujeme nad jiným termínem, bude nás asi 5 rodin(možná víc) a s dětmi ve věku rok a půl. Předem děkuji Vančurová

Poptávané pokoje:
1. Dvoulůžkový pokoj (2 hosté)
2. Dvoulůžkový pokoj (2 hosté)
3. Dvoulůžkový pokoj (2 hosté)
4. Dvoulůžkový pokoj (2 hosté)
5. Dvoulůžkový pokoj (2 hosté)

Kontaktní údaje hosta:
Jméno klienta: michaela Vančurová
E-mail: Telefon: 0

Cena:
Celková cena s DPH: 4900 Kč

jinak Maru, to bude asi těžké...holkám se zase nehodil červen a v září bude Janina jak velryba
:sweat_smile: a o prázdninách se ubytovává jen na týden, ne na víkend..tak já nevím, jak se domluvit... :fearful: :fearful: :fearful:
30. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky .-)

Míšo, to vypadá jen na shrnutí poptávky a že ji zaevidovali a později by měli odpovědět.

S tím termínem bych to možná zatím moc neřešila a počkala, co nám napíšou. Třeba nebude vůbec volno v květnu a bude volno jen jeden víkend v červnu nebo v září a tím nám to usnadní. A zjistíme kolika z nás by se hodil a podle toho se domluvíme, zda pojedeme nebo budeme poptávat někde jinde.
30. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mi je teda termín prozatím jedno, pže dovolenou ještě domluvenou nemáme. Tu budeme řešit tak květen duben. V červnu 20. jdeme na svatbu, jinak nic a v září zatím taky nic.
30. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
Já teda hypnóze zvlášt té showbusinessové moc nevěřím. Mám to spíše jak Hanka, spíše bych věřila té u dr, kde ležím..

A Výměna mě zatím baví, pže mi připadá zajímavé, jaké se tam dokážou přihlásit rodiny a jak to kde vypadá. A pak vždycky přemýšlím, jestli bych do něčeho takového někdy šla nebo ne. Ale spíš asi ne. Si stejně myslím, že to většina dělá pro peníze a zveřejnění se.
30. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
No a prave to mi vadi-ze je to takove komercni-prijdou mi jak komedianti jenom se predvist.
Ja Vam sem jeste poslu odkaz ju?
30. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Je to ten sami Dr.jak v te televizi a moc se mi nechce verit ze by se propujcil k nejakemu podvodu pac by ho to poskodilo :wink: Ale jasny chapu Vas-to je na kazdym bud a nebo.Ja tomu verim i v te televizi-oni by nikomu jen tak 50000kc nedali :confused: :confused: :confused: :confused:
http://ona.idnes.cz/vyzkousela-jsem-hypnozu-a-pujdu-zase-dw7-/ona_telo.asp?c=A090227_172656_ona_telo_jup
30. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
míšo, tak jestli jsem jediná, komu se květen nehodí, tak se na mě vybodněte....nám se to teď dost nahromadilo no
30. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
Byyz, termín bych fakt zatím až tak neřešila. Prozatím zkoušíme, zda mají volno v ty prodloužené víkendy a pokud bude plno, tak z nich třeba vypadne jiný volný víkend, který se vám může hodit. Uvidíme, až co Míše napíšou.
30. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
No, mi zase na těchto typem pořadů vadí, že ty lidi to pak všechno strašně řeší...jako, šmarjá do paneláku, a tohle bych dělat nemohla, tady bych být nemohla, tohle je děs atd atd...já předpokládám, že buď to teda chtěli SAMI zkusit a tak furt všechno neřeším anebo to dělám pro ty prachy a tak držím hubu, že jo. Chápu, že asi každý by okomentoval nějakou fakt děs situaci, jako meeeeeeeega bordel nebo nic nedělajícího chlapa, co si ze ženské dělá služku a tak, ale neřeším každou hovadinu, jak ty některé baby. Především teda ty včera.
Paní sportovkyně v těch chlapech měla dost bordel :confused: ke konci pořadu ho straaaaaaaaaaaaašně milovala a za 3týdny už byla s jiným :rolling_eyes:
30. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
aja no je fakt, že tam vždycky tu druhou rodinu dost pomluvěj.....no ale včera mi přišlo, že to celkem šlo, dokonce jsem koukala i na to mezi 8 očima, to jinak nekoukám, když je to nějaký vyhrocený, bo jak se pak začnou hádat, tak to není nic pro moje nervy :-d
no jasně, když bude jinej termín než květnovej, tak se to třeba hodit bude, jen jsem tím chtěla říct, že když jsem jediná, komu se květen nehodí, tak to mám asi smůlu :pensive: :slight_smile:
30. bře 2009 v 16:47  • Odpověz
ahojky kočky tak jsme doma z moravy :wink: bylo to fajn a opravdu tam Patriček byl hodnej,asi se budeme msuet přestěhovat :grinning: :grinning: no a ted zase řádí jak černá ruka :grinning: až budu mít někdy čas tak mrknu na ty vaše odkazy na ten srázek.
Co nového tady? :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.