• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Holky ted jsem prisla z venku a je tam tak krasne-ale tak strasne moc.Jdu udelat klukum veceri a oni za chvilku prijdou.Ondra uz je hotovej-doufam ze alespon brzy usne at je vecer klid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 17:17  • Odpověz
Ani kde bydlíš????u nás teda moc hezky není, zataženo a celkem chladno, dopo tu bylo úžasně i slunko a bylo fakt teplo, ale teď nee, malej si venku kope míč s babí a dědou :grinning: jemu teplo je

Ahoj Peti, to je ale normální, že v cizím prostěředí jsou zlatí!!to náš Dáda taky!!!!!!jj vše pročti, až budeš mít chvilku :wink:
30. bře 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
Udelala jsem si neco na skalce-je to super jak se to krasne zelena-mam radost.Doufam ze uz bude jen hezky :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:
30. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
Ani tady je taky krásně a to dnes v rádiu říkali že je dnešek poslední den ošklivo tak jsem zvědavá jak to bude zítra.Ale jen at se otepluje.Mě ted sluníčko docela dobíjí baterky a mám hned veselejší náladu :wink:
30. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
Miško ono to možná taky bylo tím že babi je trochu flegmatik a tak mu moc věcí nezakazovala a tak jako prostě pohoda no.Ale jo jsem ráda.Už se tam za 14dní těším znova :wink:

jj třeba zítra budu mít pro sebe více času a vše pročtu :wink:
30. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
30. bře 2009 v 17:22  • Odpověz
jj Ani jen at je teplo.Já dnes asi dám vyprat zimní bundu a vezmu si tu co nosím na jaro a podzim.Stejně v práci mám kamna tak to je jen aby přešla do auta a z auta :wink:
30. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
Miso a to od sebe nebydlime daleko :wink: Tady fakt sviti slunicko a je krasne :grinning: Ondra lita po zahrade ale je protivnej a porad si sundava cepici :angry: :angry: :angry: Me prijde ze od te doby co jsme mu sebrali dudlika tak to s nim jde z kopce-no ale i se Stepou tak to nechapu :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
ANičko už nemáte dudu? :confused: My teda ještě na noc 100% ale on ho pak stejně vyplivne ale tak nějak bych ho chtěla taky odnaučit a hlavně bych chtěla aby začal chodit na nočník!!!!!!! :angry: :grinning:
30. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
a s tim protivánkováním mi něco povídej.Ted je s babi a je klid ale jak odpo nespal po obědě tak je znát jak je mrzutej.Spal skoro celou cetu dom tak po O se mu už nechtělo a ted je to už znát.NO půjde dnes asi o půl osmé hajat :wink:
30. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
Peti-ne,ne sebrala jsem mu ho.Byl to dost zavislak,musel ho mit i pres den a v noci se budil.Ted je to asi lepsi bych rekla.Jen pres den je to vzteklounek.Ale to mohl podedit i po me :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Nocnik u nas asi tak bez komentare. :frowning2: :confounded: :confounded: Ale ja ho nenutim,zacneme az v lete jako se Stepankem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a jinak mam pocit ze jsem mu jak rval na zahrade objevila spicaky-a nepletu se.Dvojka uz je krasne videt a vedle ni spicak :confused: :confused: :confused:
30. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
Aničko no já bych chtěla aby se malej naučil do podzima chodit na nočník a plínky měl třeba jen na noc.Jak jsi to učila Štěpánka? :confused: No a dudlík třeba taky zvládnem.Přes den ho skoro nemá jen co si ho na pár minutek sám strčí ale pak ho stejně odhodí a kouše hračky atd. :wink: Zuby no my máme venku stoličky ale špičáky a dole dvojky se k tomu nějak nemaj :sweat_smile:
30. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Tak oni maji spicaky lezt az na 18 mesicich-docela jsem koukala :confused: A dvojka mu vylezla teprve ted :wink: :wink:
No a se Stepankem to slo docela lehce,on je dost sikovnej a chapavej.To Ondra je sice taky sikovnej ale je uplne jinej ne byl Stepa,ja si myslim ze to bude horsi :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale proste pres leto nemaji skoro plinu jak litaji nahaty a je to lepsi.On uz i td jak je nahatej a pocura se tak pribehne a rika eeee :confused: A i kdyz nadela do pliny tak mi to prijde rict ale sam od sebe si nerekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Ted nasel otevrene dvere do koupelny a na zachod a hrabal se v hajzlu,me z nej picne fakt uz :confounded: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
ANičko tak to já mám doma to samé v bledě modrým,najde v koši ruličku od toaletního papíru a hodí jí do záchodu :grinning: a to mi ještě asistuje když sedím na záchodě :wink: No malej když lítá nahej tak si sedá na nočník a začne jakoby tlačit :grinning: :grinning: a nic a pak vstane udělá dva kroky a cvrkne si a řekne ee :angry: :sweat_smile: No takže třeba přes to léto to půjde.Uvidíme každopádně chci aby do dvou let uměl na nočník :wink: a plínu max na noc :wink:
30. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
ty jo špičáky až tak pozdě? :confused: aha proto,mi přišlo divný že mu rostou stoličky když ještě nemá trojky a dole dvojky :confused:
30. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
No alespon tak mi to rikala nase dr.ze az na 18mes-tak nevim :confused:
30. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
aha no uvidíme třeba mu taky vyrostou a nebo tam hold bude mít díry :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
To vis ze mu vyrostou :grinning: :grinning: :wink: :wink:
30. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
Ani no měli by aby mu tam nefoukalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
no tak tady je mrtvo tak půjdu koupat a provozovat klasika noční rituál :grinning:
30. bře 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Ja jsem ted koupala Ondrulu a za chvilku pomaze Stepa :wink: Jeste kouka na Power Rangers ale uz pomaze :wink:
30. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
ahojky tak jsem o pul seste dojela z kurzu..
jdu docist :dizzy_face:
30. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
Petííí, co to máš v pase za údaj??????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No gratulace největší
hezky jste si to naplánovali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani, no tady fakt slunko nee a kosa, ale zítra už má být až 14 a ve čt 19!!!!!Já se picnu, se tak těším, konečně jsme se snad dočkali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mě to teda taky dobíjí baterky, jsem naprosto v pohodě..no a taky asi díky daníkovi, on je teď tak suprovej, už je to parťák :wink:
30. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
No jo teprve ted jsem si toho vsimla-Peto tak velikanska gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty blaho holky Vy jste dobry me by asi hrablo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Miso-tak to ja zase asi zajdu nekam k psychousovi a taky diky Ondrovi-vylozene partak :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
No a jeste se ke vsemu ani nepochlubis-kdyby Te Misa neodhalila tak nevim teda :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
tak jsem si říkala kdo si toho jako první všimne a ono nic :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
jj neplánovaně plánovaný ale co už no.Hlavně aby jsme byli v pořádku.Dr z toho měl dnes obrovskou radost :dizzy_face: a já taky :slight_smile: akorát teda nevím jak to vše zvládnu ale nic jinýho mi nezbyde než abych to zvládla :wink:
30. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
já se moc chlubit nechci,nechci nic zakřiknout a hlavně taky nevím kdo všechno tyhle stránky čte takže zase budou měga drby všude :grinning:
30. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
tak tady zase mrtvo
:confounded:
30. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
Jee, Peti, moooooc gratuluji :dizzy_face:
30. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Peti-na kazdeho a kazdou prd-je to obrovske stesti a je to jenom Vase vec :wink: :wink: :wink: :wink:
Co na to rikal Martas?Byl rad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To vis ze to zvladne-zvladli to jiny tak Ty taky neboj :wink: :wink: :wink: :wink:
30. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.