• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
nějak nevím, co napsat..tak snad jen, ať jsou ti naši miláčkové zdraví..
16. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Barunko asi tak..nějak nemám slov..
16. čer 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
Ha, našla jsem vás. Nezačínáme vesele, tak si půjdu nafotit pupík, ať tu máme na úvod nějakou pozitivní fotku s očekávaným sourozencem.
16. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holčičky....přesně jak píšete....hlavně ZDRAVí,nic důležitějšího není :pensive: :pensive:
a samozřejmě také srandu,kterou umíte dost často udělat!!!!!!! :slight_smile: bez té by byl život smutný......
tak holky,žádné špatné zprávy.......
16. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
jj,jen samé fajn zprávy
16. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=2903334#navigator tak tady je pupik. Lehce porost za těch 5 týdnů. Za dva dny mám další UTZ a budeme zas okukovat mezinoží, tak pak si upravím profil. jsem zvědavá, jestli zas bude vidět kávové zrnko ... nebo nás čeká nějaké překvápko? :wink:
16. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
a nová diskuze fajn :wink: Peti bříško krásný,tak akorát :slight_smile: dobrou :pensive:
16. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
brý večer!! :sunglasses:
tak doufejme ,že za chvíli nás tady bude víc ,co budou sourozencovat :wink:

Petrolejka: :dizzy_face: x tož pupík jak z reklamy na JAcobs :wink: vidím zrno ,je to jasnýýý :slight_smile:

holky dobrou....připravuju věci na odjezd a jsem totál grogyyyyys,pá páá a tulíí ,tulííí :slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
cožééé???já už mám 9tt??? :fearful: ...tož ,já pořád myslím ,že 7tt :slight_smile:

tak dobrouuuůůůůůůůůů
16. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj, já vynechám úvod, všechno mi příjde... divný :pensive:

Mamuťátko jsem omrkla. Roste :dizzy_face: Strašně se těším na sraz, páč doufám že mi některá těhulka nechá sáhnout :wink:
16. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Péťo, jak Ti je? Je ten krk dneska lepší?
16. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
mocinkoa kam se chystáš? :confused: ejani:šáhnout jooo?ty chceš asi ještě holčičku vid??spíš je to asi jn pověra co si osahávat bříško těhulek a pak otěhotnět néé? :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
popelka božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
16. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
hanuškopeluško :nach Morava, ale starostí jako by jel člověk k mořu nebo na Kypr ,ja? :sunglasses:

ad pověry: znám případy, např. moje švígra, byla těhu a kamarádka nějak nemohla ,tož si sáhla na ségry pupíka a hle... :dizzy_face: no a dneska byla tady moje kamarádka, která by taky ráda a sjela mi pupík,tož uvidíme :wink: budu info ,jestli se to splnííííííííííííí :dizzy_face:

sice jsem grogy ,ale ještě jsem hodila pár fotek do plazu.....a už letííímmmm :pensive:
16. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Jani, mě můžete ošhávat do libosti, nevadí mi to. Jinak je mi konečně líp tak poslední dvě ho'dky, STB už asi zabraly. Uf, fakt jsem měla dost. Týnka chudák vydává teda podivné zvuky z hrdla, ale jionak je čilá ažaž, tak to s tou chorobou nebude zas tak vážný. No každopádně máme na týden zákaz vycházení, tak ho budu muset malinko porušovat, ale vy mě mojí obvoďačce neprásknete, že ne ...
16. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
Pěknou diskuzi holky :dizzy_face: a krásný nový bříška :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
Pavli dík, my se snažíme. :grinning:
16. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz
Ahojky, teda dneska je hroznej den, nejdřív ta zpráva o Matýskovi a pak mi odpoledne kámoška řekla že jejímu bráchovi dneska umřela 2 a půl letá holčička :frowning2: našli jí nádor na mozku, operace sice pomohla, ale ne nadlouho, postoupila i chemoterapii bohužel nemoc byla silnější :pensive: :pensive: :pensive:
jak je možný že se stávají takhle šílený věci tak nevinným tvorům jako jsou děti???
já mám dneska dost,nemůžu na to přestat myslet, radši mizím, dobrou... :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
mělo tam být ATB, jak se mi tam vloudila STB? :astonished: :zipper_mouth:
16. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
To je fakt, že kdo sáhne na těhulku, bude taky těhulet? To jsem nevěděla :confused: Těhulit nechci, ale bříškovci se mi líbí. Asi proto, že vím, že tam roste miminko :dizzy_face: To je dobře, že už léky zabraly, hlavně aby neulehla i Týnka. A porušování zákazu vycházet chápu. My zůstat týden doma, tak se tu kluci houpou na lustru nebo spíš na tý žárovce a já bych šla skočit po hlavě do záhonků
16. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ale teď jdu skočit do peřin. Dobrou...
16. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
Peti: krásný břísko, fakt takový akurátní :dizzy_face: a dobře že je o trochu líp!

četla jsem všecky ty kondolence, to je hrozný, svírá se mi z toho srdce :pensive: :pensive:

Maxo: to je strašný :pensive: :pensive:

ale začly jsme novou diskusi, tak snad radši napíšu něco banálního - že jsme dneska byli s malým ve městě bez kočáru i nosítka, z Vinohrad do Dejvic, tzn. tramvaj a metro a pak tam do krámu (koupili jsme nové sandálky Fare) a jsem ráda, že jsem se odvážila poprvé sama s ním takhle, v půli cesty jsem měla strach, že jsem to přehnala (to když jsem přebalovala a krmila ve stoje na ulici a malej mi zdrhal)...
no ale poslední dva tři dny mu najednou tolik nevadí když ho chytnu za ruku, tak jsem to chtěla prubnout... tak půlku ťapal sám, půlku jsem nesla na ramenou nebo v náruči... na záda tak stejně náročný, na hlídání masakr takhle ve městě u silnice, ale musíme trénovat...

jdu taky zalehnout, byli jsme na koncertě Alexandrovců, jsem hin :sweat_smile: dobrou!
16. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz
Hezké ránko,
taky se zdržím úvodních vět...nějak docházejí slova.

Ale na druhou stranu je tolik věcí, kterými se musíme těšit. Tak například těhu bříško Peti - ty vůbec nepřibíráš jinde než do břicha, že? Takovým lidem skutečně závidím :grinning: !

Lu, to je parádička, že už se můžeš vydat takový kus. Mně by stačila jen ten pocit, že to dítě zvládne, kdyby bylo potřeba. My bychom došli tak do 1. zatáčky, pak už se děti bojí, chytnou mě za ruku a táhnou do prostor, kde to známe :slight_smile: Mám strašpytlíky :slight_smile: No ale až se bát přestanou, dostanou "vodítko pro dvojčátka" a třeba se taky někam vydáme bez kočárku :grinning: :grinning: :grinning:

A pozor, naše dvojčátka za pár dnů oslaví rok a půl. Takže zahajujeme další velkolepé kolo minioslav :grinning: :grinning: :grinning: Třeba mi nadělí několik hezkých slov, zatím se u nás totiž skoro nemluví :angry:
17. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
krásné dobré ránko, zdravím v nové diskuzi a přeji všem jen a jen zdravé dětičky a zdravá miminka v bříšku a dneska má být krásně,tak posíláme i sluníčko !!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já si chci taky šáhnout na pupík :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Peti krásné malé bříško :wink:

Lu:taky už jsme jeli bez kočárku a nosítka, autobusem asi půl hodiny a pak pěšky chviličku k našim na domeček a bylo to v pohodě.akorát jsem věci musela dát do batůžku, s taškou přes rameno to nejde.A v autobuse mi na klíně vytuhnul :grinning:

Kačko:rok a půl , to strašně letí!!!!!
17. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráníčko... Zkusím dnes z vesela, i když to popravdě budu asi trochu lámat přes koleno :pensive:

Peťulko, to je domeček!!! :dizzy_face: Stejně se mi to zdá na kluka :sweat_smile: A bříško máš menší než s Týnkou, že jo :wink:
Lu, my jsme včera byli taky venku bez kočárku - cca 200 m na dvě hodiny :slight_smile:

Kačko,ty jo, rok a půl :confused: ....
17. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
ahojte v nové diskuzi :slight_smile:
všem dětem, maminkám a sourozencům v bříškách, jen a jen zdraví, vše ostatní jsou prkotiny
Už dlouho jsem se chtěla pochlubit s Kubíkem, jakej je šikula, ale posledních 14 dní mě to přišlo takové divné,
Kubík už nosí plenky jen nan noc :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ještě je občas nějaká ta nehoda, ale už si krásně říká, že chce "kaka"(je to oslovení jak pro čůrání, tak pro kakání), Bez plenky na ven chodí tak 14 dní a na odpol spaní je to tak plus mínus taky 14 dní. Mám z něj fakt obr radost, takhle rychlem to nezvládl ani Martínek a to jsem si myslela jakej byl šikovnej :wink:
a když jdem do školky pro Marťase tak kočárek necháváme doma, akorád musím počítat že místo 10 minut jdem tak půl hodinky, ale je to fajn bez kočárku, takže když jdem jenom tady někde tak kočár necháváme doma, akorád mám teda narvanej batoh(bábovky balon svačina pití něco na převlečení)
17. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Peti krásné bříško :slight_smile: , jsem zvědavá co vám potvrdí na ultrazvuku :wink:
17. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Teda Makulko, to je Kubík oooooobr šikulka :dizzy_face: Já ten nočník u Deníska nějak zanedbávám :frowning2: Není na to nějak čas - jestli to teda není z mé strany výmluva :frowning2: Štve mne to!
17. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Makulko, zkoukla jsem ti albíčka - máš strašně krásný děti :dizzy_face:
17. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
Tož nočník? Co to je :grinning: ? Mi, jsem s tebou, tohle zatím nestíhám, resp. asi nechci stíhat. Ale v létě ... :grinning: :grinning: :grinning: A Kubíčkovi neskutečná gratulace, fakt mi to přijde extrémně rychle - je šikulka velikááánská!!!!
17. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.