• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Teru: dneska jseš ready, jo? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
KUBA CHODÍ!!!!
19. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
mishu:to je radosti,co :wink: gratulujeme :wink:
19. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
holky,prosím,nemůžu najít naše recepty,dejte odkaz,děkuji
19. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
už to mám :wink:
19. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Simi :grinning: Nikča o sebe pečuje už od mala, to je dobře :grinning: :grinning:
Mishul, supeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink:
Jani, Jiříček je strašně krásnej - s vláskama i bez :dizzy_face: Budeš rodit zase v Jihlavě?
19. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz
Mishu, to je paráda ! :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj!
Tady lije :unamused: , ale po dusném dopoledni je to vysvobození :wink:

Simi, Nikča :grinning: :grinning: :grinning: Nemá chybu!

Gratulace Kubíkovi k chození!!!!!

Jasmínka, Márinka, Jiříček - všichni to jsou šikulky :dizzy_face:

Test - 16 bodů , přibrala jsem ještě jeden a na víceleté gymnázium bych se dostala :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
díky holky za pochvalu :slight_smile: mě přijde že teď mu čertíci ještě víc koukají z očiček :grinning:
Míšo: jojo opět v jihlavě, byla jsme spokojená, doufám že mi tentokrát vyjde nadstandart :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahojky,zdravím

Kubíčkovi moc moc gratuluju k chůzi, Jasmínka i Nikolka jsou fakt k sežrání a Jiříček taky :wink:

Terez:po Priorixu už to asi není,co? Kdy jste byli?

My nevíme vůbec co dělat odpoledne,jestli bude pršet,ufajda

Jani:tyjo 36tt,tobě se to už sakra blíží!!!!!!!!!

peti:gratuluju k Agátce,je super,že překonala to tvoje stonání v pohodičce
19. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jani, já jsem tentokrát taky nadstandart chtěla, ale byl obsazenej (nebylo to v JI, ale v PE). :frowning2:
19. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
simi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kubíčkovi gratulace k chození :dizzy_face: :dizzy_face: u nás je to trošku lepš ale spíš jen takový krůčky od něčeho k něčemu ale taky pokrok :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jani-super, že jsi se ozvala. taky jsem už na tebe myslela! CHod ted častěji, at o tobě víme! :slight_smile:
A Jiříček je boží! takovej dospěláckej! a krásně se opaluje, že jo? :slight_smile:

Teru-dneska by to šlo! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: .

gratulace Kubíčkovi k chození! skvělé!

Nikolka-tak to je božííí!! to je péče!! To je fotka dne! :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Míšo: no to já ho měla obsazenej s Jiříkem..ale když nebude tak nebude no :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jani a můžu se zeptat jaké máš pocity z Jihlavy jako z porodu atd... Já si podruhé zajedu asi do Brodu pokuď budeme bydlet v Ji :wink:
19. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jani-ted je asi zase hodně těhulek. V Gravidu říkali, že mají otevřeno hodně kurzů, že snad tolik ještě neměli!..
19. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky,

tady je teda dneska mega hnusně :angry: .

Jo, ještě jsem včera zapoměla pogratulovat Petrolejce k potvrzení holčičky :slight_smile: . Já už to chci taky vědět!!!!!!

Taky musím pochválit fotečky .... Jasmínka, Jiřík, Nikolka ..... moc pěkný :slight_smile: :wink: .

Chtěla jsem se na něco zeptat, ale bohužel skleróza je silnější.........snad si vzpomenu :sweat_smile: :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kačko, já tomu říkala mateřská a těhotenská demence v jednom :grinning:
19. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
a jakpak se má Kreksi a Gabča na dovče? Snad mají lepší počas než my tunaj..:frowning2:
19. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Aco, poslala jsem Ti IP s pár tipama na výlet :wink:

Nedočítám, snažím se uspat dráče
19. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
pro Aco :wink: a jejich byteček v orientálním stylu
http://www.fengshui-interiery.cz/Default.aspx

tady prší,blééééééééé
19. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
fru:my vyrazíme tak nějak aby ondra spal (chodí ve 12), tak dorazíme tak na 13:00 cca :slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky, prosím, nevíte, jak udělat z jpg pdf?
19. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

dneska nemám čas dočíst, uklízím a balím na dovču. Zítra jedééém :dizzy_face: Akorát to počasí nemá být dobré celý týden, tak budem trčet v chatě či lítat po hradech a zámcích :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedem do Českého ráje, kdo je od tamať? Prami??!! Ubytování máme v Rovesnku pod Troskami...tak kdyby byl čas, tak bychom mohli dát spicha na kafíčko :slight_smile:

Mišák, jsem bohužel anitalent na PC a programy a jiné finty, takže neporadím :confounded:

A nebuďte smutní, i ve FM je liják jak hrom....a jsem nasraná, od rána čekám na golfáč, který jsem chtěla na dovču a furt tu není :angry:
19. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Peti, zkus pak před zavíračkou zajít na poštu - možná to tam bude ležet.....
19. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
miško já jsem to zkoušela tak,že jsem dala jen přepsat tu příponu,nebo uložit jako a tam jsem to změnila,jenže pro ty účely,co jsem to potřebovala,to nefungovalo :frowning2: (chtěla jsem to vložit na určité stránky).takže neporadím,jsem na to antitalent

petisko užij si dovču,přeju krásné počasí a odpočinek, neboj pršet nebude,doteď pršelo už dost,ne? :wink:
joo a ještě mě napadlo, máte Pražandy na příští týden něco domluveného - nějakého spicha v dětském koutku??? Z toho našeho místa to je autem hodinu a půl, tak kdyby to vyšlo a jeli jsme se do Prahy podívat, naplánovala bych to, kdy něco pořádáte
Já si chci totiž nechat natisknout vizitky a letáky a mám to zpracované v JPGčku. A ta pí.. (znám jí, proto si to troufám napsat) to po mne chce v pdf nebo cdr a prý hlavně v křivkách - netuším, co po mne chce. S kým si myslí, že si píše?? Vždyť jsem jen obyčejná matka od dvou dětí :grinning:
19. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Miši, dobrý nápad, zkouknu schránku, jestli tam všivák pošťák jen nehodil lístek..

agatko, pršet má, bééé :cry:

A to jsem vám ještě nepsala, politujte mě....už tři týdny chodím do sedmého patra s Robikem v náručí pěšky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dělaj nám nový výtah
19. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Mišák, také zkratky jak ve válce šifry, já fakt nevím, vo co gou....počkej na chlopka, ti pomůže
19. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.