• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Majenkáááá,tulačkááá a šikulka Aničká :dizzy_face: :dizzy_face:
SOUHLASÍM ,ŽE S DĚTMI JEN PO DOBRÉM....TRPĚLIVOST, PÁČ JAKMILE začnu přitvrdovat tak Aduš tuplem dělá naschvál a nikam to nevede,když du na ní od lesa ,tož tak hned lepší:slight_smile:))prostě jasně platí ,jak se do lesa volá tož ták se aj ozývá :grinning: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
moci:jen někdy na to nemám nervy :grinning:
30. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
gmol: no, čuměla jsem jak blázen dnes na zprávy... Mallorca pěkně zlobí, opice jedna. Ale klapne to, uvidíš!!!
30. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
co se děje na Mallorce,ja vim prd,jsme furt venku :astonished:
30. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
Moci: jojo...jak píše Simírek...někdy je to "po dobrém" o nervy :grinning: ...hlavně, když někam pospícháme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kojení mi zatím nevadí a už jsem si zvykla i na ty "kecy" okolo, že v tomhle věku je to nepřirozené až úchylné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...blbci (pardon). Doktorka je z nás nadšená a můj gyndař také-ten mi tuhle tvrdil, že podle posledních výzkumů je u kojených dětí pak ve stáří nižší procento srdečního infarktu...čím déle se kojí, tím menší pravděpodobnost :slight_smile:

Simirek: mám pocit, že jsem zaslechla cosi o teroristickém útoku, ale jistá si nejsem....mrkni na zprávy na netu :wink:
30. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
30. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
dobré ránko

díky moc za to,že jste myslely na ondráška, noc naprd,hořel jak kamínka,teploty fakt vysoký,teď má 38,1.ale naštěstí docela spal a neplakal.já ne :frowning2: .furt jsem ho hlídala,chvíli se i klepal zimnicí.uvidíme dneska,průjem,ani rýmu a kašel zatím nemá,tak nevím co to je

tyjo na Mallorce mám kamarádku s manželem a 14.ti měsíční holčičkou :confounded:

majenko malá je teda šikulínka :slight_smile:
31. črc 2009 v 06:46  • Odpověz
takhle řádí večer,když mu svlíknem plínku a má se jít koupat a pak spát:slight_smile:
http://www.youtube.com/user/PetrUsti#play/all/uploads-all/0/M-BLvTrc0w4
31. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
ránko

Agi: tak aspoň že jste nějak přečkali noc, uvidíš co se z toho vyklube... a jí?

ad vztekání: tak u nás taky většinou nepomáhá přitvrdit, ale spíš rozptýlit nebo obejmout... občas ale když je hysterie tak funguje buď si nevšímat a nebo naopak hned na začátku utnout nepříjemným hlasem...
ale když si něco vezme do hlavy tak to je něco - třeba tuhle ráno chtěl ven, ale já vařila a muž byl pryč a on se vydržel skoro 4 hodiny povztekávat, stát v koutě a brečet, ležet na zemi, házet věcma... :zipper_mouth:
s mužem jsme se shodli, že sourozenec mu prospěje, potřebuje si trochu uvědomit, že nemůže pokaždý a hned dostat co chce

Gmol: hezkou dovču!! držím palce ať je v pohodě :wink:
31. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Ondrášek je správnej na tom videu! :dizzy_face: evidentně mu je ten byt malej, ta zeď ho dost štve, co? :grinning:
koukám, taky si potřebuje vybít energii než jde spát... já miluju ty baculatý nahatý nožičky

já málem točila včera, on si vyleze na gauč (do U, delší) a po tom lítá polonahej jak blázen a šíleně se řehní :sweat_smile:
když ho jdu převlíkat do pyžama tak to je boj a je úplně zpocenej :sweat_smile: :sweat_smile:
31. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
lu nejí,ale docela pije i mlíko,i čaj a měl trochu melouna od rána.volala jsem doktorce a vypadá to možná na úpal.každopádně když bude mít dneska večer opět přes 39, tak máme jet na pohotovost

to vztekání je síla,což?

gabčo krásnou dovolenou! :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
a vy jste byli hodně na sluníčku, Agi? a já myslela, že u toho se zvrací :confused:
31. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
lu natoč ho, ať se pobavím, musí bejt sladkej :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno!

Agi, i nadále držíme pěsti!!!!

Gmol, šťastnou cestu!!! A už žádné strašáky a problémy!!!!!

Ke vztekání - můžu se podepsat pod to, co psala Lu. Někdy okřiknutí pomůže, někdy musím odejít a on přijde, někdy rouptylujeme.

Jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: našla jsem teď docela náhodu v jiné diskuzi, že AO ségra Lososka má odvčerejšího večera chlapečka Damiána :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratuluju!

My dnes strašná noc, krom vyškubaných vlasů, jsem myslela, že mi zlomil prst. :rolling_eyes:
31. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
byli, ve středu.všechny děti spaly po obědě a ondra ne.usnul až ve 4 v autě.ale hodně jsem ho mazala,byl v bazénu,měl namočenou hlavu a vlásky a často měl kšiltovku.no nevim,ale vedro teda bylo.a udrž dítě ve stínu :frowning2:
31. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj Sylvi :slight_smile: týjo, takovej teror, jo? tak já jsem asi matka kruťas, bych Matýskovi jednu sekla :zipper_mouth: on tohle dělá když mu lezou zuby a jen mně a manželovi a fakt si to užívá, takže chytám za zápěstí a držím ruce a nebo jednu plácnu...
ale v noci, to musí bejt mazec!!

Agi: nj, udrž dítě ve stínu, to je těžký... ono jen uhlídej aby měl kšiltovku, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to jste byli venku přes poledne?
31. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
sylvi je mi tě líto, teda matýsek asi chce,abyses už nelíbila žádnýmu chlapovi! :grinning:

lu bohužel byli.Byli jsme u simči na návštěvě a já počítala,že bude ondra jako vždycky přes poledne tři hodiny spinkat v domě.on nespal vůbec
31. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Lu, pak někdy dostal i plánec přes ruku - myslím, že po echt škubnutí za vlasy. On je normálně v tu noc docela hodný, ale dneska vykřikoval, pištěl, vyječoval - opravdu pestrá škála zvuků do extrémních výšek :rolling_eyes: Já bych asi i vydržela být otočená a ignorovat - nebo rozhodně učinit pokusů o uklidnění míň - ale Jindřich furt mrčel, vzdychal ..... říkala jsem mu stokrát, ať se v těchto případech sebere a jde spát jinam. Ale ne - asi hrdost, já nevím :rolling_eyes:

No, jdeme se pomalu chystat někam ven, přes poledne nakouknu, večer jdu ven s kolegyněmi ..... teda stihnu-li vše co mám :rolling_eyes:
31. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
plácanec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Sylvi: to znám, my tohle mívali prvních pár měsíců kdy Matýsek spal v postýlce vedle mě... muž mi furt říkal "tak něco dělej!" :rolling_eyes: teď jsem fakt ráda, že spí v pokojíčku, protože přes den mi teda dá vcelku zabrat!

Agi: nj, tak to se asi přetáhl a ještě bylo vedro, to by mohl mít z toho :unamused: to naštěstí netrvá dlouho, většinou teplota, někdy zvracení, bolest hlavy a tak, za dva dny by to mělo být ok, myslím
31. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
sylvi a máte dudlíka na spaní? Matýsek tě mučí i s ním?

lu:já pevně doufám, je šílený ho vidět jak hadrovou panenku.teď je v pohodě,je sice horký na hlavičce,ale podstatně míň a snědl od šesti od rána i tvarohový jogurt a hraje si.Ono to k večeru zase stoupne,ale myslím,že už to zvládnem.....
31. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: agátko:co Ondrášek je mu líp? :frowning2: video úžasný,on je hrozně roztomilej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeji vše nej nej Vítečkovi a Natálce Košíkovic k ročku a půl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gábi kráááááááásnou dovolenou :dizzy_face: :dizzy_face: mějte krásnej den,dnes má bejt tak akorát :wink:
31. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
áááááááá koukám že Ondráškovi je aspon tošku líp :slight_smile: agátko:držím palce at už je úplně fit a nehorečkuje se :wink:
31. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
taky gratuluju lososce k Damiánkovi :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
dudlíka máme - on už to ječení má tak vyšperkované, že buď ho má vražený jakoby v koutku pusy nebo si ho vytáhne, drží v ruce, zaječí a vrátí zpět.
Sem tam ho i ztratí a pokud je takto probraný, tak se posadí a rozhází polštáře (má dva tenké na sobě) a asi hledá :grinning:

Když to tak píšu, je vlastně strašně roztomilý :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
to spíš zní jako že Ti to nevadí :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
no, snad ani ne :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Agi, teď jsem si pustila video :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt super! Tohle Matýs nedělá, ale dupat na hračky a bouchat s nimi, to zas jo. Je fakt super, bobek malý :wink:
31. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
tady kdybyste měly některá depku že nevypadáte dost dobře po ránu
http://www.odhaleno.cz/hollywood/2480-celebrity-bez-makeupu-boze-z-nich-jde-strach.htm
:sweat_smile: :sweat_smile:
31. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj. Lu, díky! zrovna dnes mi to pomohlo. nemáš někde fotku hnusné Verešové? Já jen že když vidím její fotky po druhém porodu, dlouhé nohy, vosí pas atd., tak su v depce. :grinning: No a pomalinku vstupujeme do posledního trimestru a já začínám mít problém s nošením malé, za prvé přes břicho se mi už fakt blbě zvedá a navíc mám nějak míň sil a bude hůř. Taky ji často před sebou nevidím a zakopávám o ni, když ona chodí 5 centimetrů přede mnou, tak to je těžký :grinning:
31. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Patriček furt dělá dřepy a tancuje :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.