• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
hani: :grinning: :grinning: :grinning:

já tu mám na hodinu jednoho chlapečka na hlídání,docela mazec,hihi..berou si hračky,chtějí jíst, on si občas vzpomene na maminku :sweat_smile:
31. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Peťo koukám, že to ani Ty ani Týnka nemáte lehký :grinning: !
já v posledním trimestru chodila tak, že jsem měla ruce před sebou, on totiž muž je expert na narážení a pletení se do cesty a zakopávání přímo přede mnou... furt nechápal že už nemá ten balanc, tak jsem mu jednou řekla, ať si zkusí vzít tak desetikilovej pytel a dát si ho na krk a uvidí jak se mu bude chodit a ohýbat :sweat_smile:

Hani :grinning: Matýsek zas poslední týden chodí, dělá takový polodřepy a když se ho zeptám co to dělá tak řekne: "maminko, skáče, hop!" :grinning: :grinning: ale furt má nohy na zemi :sweat_smile:
31. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
vypadá u toho jako když se snaží lítat :grinning:
31. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
lu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: agátko:tak pevné nervy :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
no Agi jak ještě zvládneš hlídat další dítko to nevím... já jsem vyprala prádlo, udělala oběd a zlehka uklízím a mám dost... a to jsou chlapi venku
31. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
lu já se utěšuju,že za pár minut to skončí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

venku je vedro a je to na koupaliště a my radši budem celý víkend v chládku doma
31. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj, píšu s rarachem na klíně
Peti: děkuju za šaty jsou krásný a perfektně sedí
jinak jsem přišla na pár dalších argumentů pro brzké těhu: Kuba už je velkej šikovnej kluk a čim dýl to budem oddalovat, tim míň se nám bude chtít vracet se k prdíkum, řidký stoličce a probdělejm nocem - to jsou věci, který taťkovi nejvíc vadili, jsem zvědavá, co mi na to řekne
31. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
MIshu: jj, to je pravda... já si taky říkám, že sice první půlrok bude na budku, ale aspoň pak budeme dřív moct takový věci jako do lesa, do kina a tak... :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
agátko:máš to za pár :grinning: týý jo u vás je takový vedro??? :confused: tady je 20 st :confused: tak a konečně i ten náš prdolík přišel na to že kostičky se daj dobře skládat a ne jen strkat do pusiny :wink: lu:zpomáááál :wink: jéé a mně dneska čeká balení týý jo mám toho rozvrnnutýho tolik že to v životě nemůžu zmáknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: balení,žehlení,uklízení...naštěstí asi jen vytřu a vyluxuju a peču na to,ostatní jsem dělala v úterý :sweat_smile: uvaříno mám něco ještě ze včéra a půjdeme asi na pizzu,my jí moc nejíme ale tak jedenkrát za rok si ji dáme :slight_smile: mishu:tak držím palce :wink:
31. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojky:slight_smile:

u nás se taky dřepuje:grinning: ještě si strčí ruce za záda a vypadá jak skokan na lyžích :grinning: :grinning: :grinning:
posslední dva dny jsem sledovala Venouše, jestli si sedá vzad :grinning: asi to dělá už dlouho, jen si toho jeho nevšímavá matka nevšimla :grinning: sedá si tak, že k místu kam si chce sednout couvne:grinning:

agi, jsem ráda, že je Ondrulkovi líp:slight_smile:
zuu, tak v po budem znovu držet palce:slight_smile: a teším se, že se dozvíme, jestli bude Eja :wink:
tuhle jsem zapomněla pogratulovat Petrolejce k otočené Mamutce :dizzy_face: a úspěšné kontrole, chudák Týnka, že jí zadupáváš do země :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
dítě najedeno a uloženo ke spánku, du to tu pofackovat a přijdu za váma
31. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
u nás se už taky spí,ale jdu vařit a uklidit ten bordýlek po dětičkách :grinning:
31. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
u nás se taky spí :slight_smile: taky se jdu na to vše vrhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak koukám že dřepy jedou všude :grinning: agátko:až se Ondráše vzbudí dej echo jak mu je,ted měl teplotku než usnul?
31. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
u nás se taky spí :wink:

Ve městě jsme pořídili asi polovinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale mám lístky na Harryho - tak to hlavní je splněno :grinning: :grinning: - jdeme na něj zítra na sedm a před tím někam na pizzu ..... cha, chá
.......i když lehce napjatá atmoška doma - no, ale kvůli Harrymu překousnu i křivdy

nu, a já jdu taky uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
a u nás se už zase nespí, tak se pudu najíst a vemu ho ven, snad se ještě dospí
31. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
hani teď měl 38 a dostal paralen čípek,tak doufám,že až se vychrupe,tak mu to trochu klesne.a normálně nechtěl dudlíka,furt mi ho dával :sweat_smile: , tak to možná budou i zubany k tomu

jéé sylvi já bych tak ráda šla do kina.Měli jsme jít na Příběh nevěrné Kláry,ale na Harryho bych šla taky moc ráda,stejně je to už spíš pro dospělé,ne? hihi :grinning:
31. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
já bych taky šla na Harryho :dizzy_face: , ale nemám s kým :cry: manža nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sama nejdu :pensive:
31. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
sylvi:užij si kino :slight_smile: agátko:tak snad bude po probuzení líp :slight_smile: a dudlíka dostávám do pusy ráno taky nejlépe když mám zavřené oči a hroně se toh řehní :grinning:
31. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
hani, ještě to počasí v Pze shledáváš jako nevhodné na koupák? :grinning:
31. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
No, Harry můj hrdina :grinning: Manželův teda ne, ale protestovat si nedovolí.

Já jsem strašně zdechlá, zatím jsem se jen najedla a uvařila si kafe :stuck_out_tongue_closed_eyes: A spala bych :pensive:
31. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Evísku???????????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: co jsem psalááááááááááááááá??počasí gůůůt ale my zejtra míříme směr Itálie :wink: tak ted mně psala ségra,byli v tom Chorvatsku a prej nehorší dovolená :frowning2: jezděj už dlouho na jedno místo ale tomu frajerovi už se nedovolali tak jeli přes cestovku,prej moře tak šíleně daleko že museli jezdit autem(podotýkám v cestovce paní řekla že je to k moři kousek :angry: ),ale u moře prej byli pouze 2 krát maej chytil teplotky :frowning2: :frowning2: :frowning2: se nedivím že jsou nasraný :frowning2: :frowning2:
31. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
hani, divila ses, že by se šla agi koupat:grinning: kam přesně jedete do Itálie? chudák ségra :sweat_smile:
sylvi, se máš:slight_smile: já tentokrát manžu nepřesvědčím :frowning2: nevím, co mu Harry provedl :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
ahoj holky,
přeji Ondráškovi brzké uzdravení! bobíšek malej..

a Majenčina Annuška a Simirkovic Nikolka jsou holky šikovný! Pez plínek!! :wink: Holky, jak jste to dokázaly? nějaké návody? Nebo že by to mělo spojistost s kojo? Verča od Fru taky bez plínek a taky ještě nedávno kojo..:slight_smile:

Zuuu- se mi zdál sen, že by se Váš chlapeček, kdyby to nebyla Ella, mohl jmenovat Dan..:slight_smile:. Nějak mi to i k vašemu madarskému příjmení šlo..:slight_smile: :grinning:

a už nevím, co jsem chtěla..snad jen těhulkám at se líp dýchá, chodí, nosí..a nezašlapávat děti! ještě se budou hodit! :grinning: :grinning:

Peto-jak jste pokročili se jmény?

a už se dlouho neukazovala kačka - KK28! Snad je v pohodě!
31. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
evi já bych s tebou na Harryho šla :wink:

kdy vůbec máte ten sraz?
31. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
a joooooooooo Evi,ale tady to ráno nevypadalo,a ted je vedro :unamused: jedeme do Caorle je to někde u Benátek,koukala jsem se na fotky a vypadá to tam moooc hezky tak uvidíme :slight_smile:jo se ségrou mně to mrzí,tolik peněz a ani si to neužili :frowning2:
31. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojte,
včera jsem dělal Lu bulgur a byla to mňamka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Agi, ať je Ondráškovi brzo zase dobře
Těhulky šetřete se, bordel neuteče
31. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Makulko: tak to je dobře, že chutnal! my měli filé s cuketou dneska

no bordel sice vnímám, ale mě už tak netankuje, udělalo se mi okolo oběda špatně, tak jsem musela zalehnout.. muž slíbil že večer vyluxuje, tak eště že ho tu mám.... ale už beru bylinky, tak snad se to zlepší :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
31. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahoj, dnes jsme s Lucijanou byli u Kreksíků, bylo to moc fajn, holky řádily na zahradě. te'd šla Týnka spát, tak nakukuju.
Ad jména, Romčo, odkládám na září. Míra má te'd pracovní stres a já v tom vedru nemám sílu na argumenty, takže zatím máme nounejmku.
Ad nočník, včera zase pokus o usazení Týnky s holou prdkou, v pikosekundě byla nahoře. prostě nahá tam sedět zatím nechce. Čili zkusím zas zítra, když ne, tak za týden atd. Budu zkoušet do porodu, když tak přejdeme rovnou na záchod. kakání hlásí (těsně po akci), nočník ukazuje a říká, že je na kakání, oblečená si na něm trůní, ale s holou prkou ani ťuk. Taky mám nakoupený bavlněný kalhotky a až dojedeme poslední balík menších jednorázovek, tak začnu dávat látkovky, aby jí vadilo to mokro. Ale nijak to nehrotím. Jinak je šikovná, tak proč ji mučit s nočníkem. :grinning:
No a zvažuju v nejbližších dnech přejít i na noční spaní na velkou postel, protože jeden z nejnáročnějších úkonů pro mě začíná být večer Týnku položit na dno postýlky, s tím břichem se mi hůř manipuluje a nemám ani tu sílu. tak se to asi blíží. :sunglasses:
31. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
nj, Peťo, vidíš, to mě ani nenapadlo jak ho tam pak budu dávat :sweat_smile:
a jakou máte tu větší postel??
31. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.