• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak Kuba včera počural jen dvě plíny, jinak krásně do nočníku - 8x,dnes do nočníku čůrat nechce, ale aspoň se tam vykajdil, a poraďte mi, komu jí dítko samo, jak na to, my sme asi rozmatlený, ale furt se nechá krmit mamkou a má ji na háku
31. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Lu, postýlku máme tuto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39836495 , varianta bílá s ovečkama. Kolem má ušitý kapsář, na který dodělávám figurky zvířátek (už dost dlouho) a pořídila jsem jí tohle povlečení na větší peřinky (když u nás vede ta modro-žlutá a africká zvířátka) http://www.webareal.cz/uskritku/eshop/1-1-Povleceni/1-2-Detske-do-postylky-bavlna/5/1828-Povleceni-Zirafky-modre-postylka-ba . S přesunem do velké postýlky přestanu dávat spací pytel aby se nepžizabila, až bude chtít sama slézt dolů :sunglasses:
31. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
mishu ondra někdy jí sám,někdy se nechá nakrmit,někdy na střídačku,já to nějak nehrotím.hrozně rád jí prstama ale to já ne :grinning:
31. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
díky Peti ! :slight_smile:
nj, to vlastně taky bude muset přestat, spací pytel :sweat_smile:

Mishu: u nás je to opačně.. a má zájem jíst aspoň rukama nebo vůbec ne?
31. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
lu: rukama nejí, jen se v tom patlá :unamused:
31. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
a co něco co má fakt rád? třeba meloun? sýr Kidiboo? nebo opečený vajíčko? cokoli co ho bude motivovat
31. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
jo, tak piškoty ty si veme, nebo sušenku, ale jakmile je to větší jako kousek bábovky nebo tak, tak si jednou kousne anzbytek zahodí, v ruce to držet a kousat, to prostě nee, to dělá jen babičce, tu má moc rád
31. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
tak já se jdu rozloučit pže toho mám ještě fakt dost a brzy ráno vyrážíme :slight_smile: tak se tu mějte krásně a za týden pááááá :slight_smile: koukala jsem k ao do tabulky že bude hooodně oslavenečků tak všem všechno nejlepšííííííííííííííííííííííííííí :wink: bude jich fakt moc tak nejmenuju :wink: papapapapa :dizzy_face:
31. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
hanipelíšků krásnou dovolenou, užij si to!!! :slight_smile: :slight_smile: , v pořádku doražte!
31. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Hani užij si to !!!

Agi: jak je malýmu?
31. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
a ještě se chci zeptat, mažete ještě prcky po koupání krémem??
31. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
hurááá 37,4 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , mám strašnou radost,děkuju moc za optání!!!!

dneska jsem dělala lu filé s cuketou a bylo to vynikající, jen jsem to ještě zalila troškou smetany :slight_smile: :slight_smile: , ňam!

mishu:někdy ano a někdy ne,jak se mi chce (máme od Lavery bio tělový olej pro miminka s mandlovým olejem,nebo od Karla Hádka masážní baby olej levandulový).Někdy mu dávám olej přímo do vany,tak ho pak nemažu ničím
31. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
Mishu: ne, ale já koupu v Oilatum, takže je vlastně i naolejovanej

já se taky zeptám: čistíte zuby dvakrát denně? my jsme teď začli a všichni mi říkaj, že to přeháním :sweat_smile:
31. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
lu nečistíme,někdy si totiž nevzpomenu :grinning: :grinning: .snažím se,ale on si tam ani někdy nenechá sáhnout
31. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Agi super že už to slezlo... a to je večer, takže zejtra by mohl být úplně ok :dizzy_face:

u nás zapomíná čistit zuby spíš můj muž... tuhle ho večer dával spát a ráno měl obličej jak struhadlo, tatínek zapomněl i omýt obličej a Matýsek jak se sám krmí, tak to má jak obličejovou masku :grinning: !
31. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
lu: :grinning: , ondra má taky na puse zaschlé jídlo a nebo fousy od jogurtu :grinning:
31. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojda, jsme zpět za Slovenska - holky, sním nebo bdím???? Lu a Fru jsou těhulky????? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
já čistím 2x a snažim se nezapomínat
Kočenky, moc moc moc moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Lu, jak je? Povídej, já jsem z vás úplně mimo :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to já jsem taky :grinning:
31. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
hlavně když si vezmu, že už nejsem žádný kuře a můj muž je ještě o kus starší, tak nechápu jak to mohlo už potřetí vyjít na jedinej a první pokus :sweat_smile: asi se k sobě geneticky nějak děsně hodíme :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Dobrý večer,
dočetla jsem jen zběžně, ale koukám, že Ondrášek nám stůně, tak snad už je v pořádku, to video - takhle se snažíte utahat dítě aby spalo, ne :grinning: :wink:

co se týče vztekání - konkrétně dnes jsem už šílela, Mates jí schválně dělal to, kvůli čemu ječela, myslím, že celý Český Bukov si po našem odjezdu oddychl... tohle už nemělo s trpělivostí nic společnýho, byla jsem ráda, že jsem ve zdraví přežila
31. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak nás tady v chatkách čeká poslední večer :slight_smile: Katynka už chrupe a my píšeme diplomy děckám a za chvíli jim začne diskotéka :dizzy_face: To bude zase pařba!!! :grinning: NO já za chvíli mažu spinkat:wink:

spinkání ve velký posteli...u nás první den přes den džungle, večer pád (díky pytli), jiank spadnout nemůže, slejzat umí dobře, i vylejzat...ale od té doby bez problémů - spinká v pytli a už dobře ví, že se z postýlky nevylejzá, když má pytel a jde se spinkat :wink: Minule na mě volala a neslezla :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak pupek...já mám teď pupek jak s Katy ve 30tt...kam to poroste? :confused: jsem jako velryba :grinning: :grinning: ...čili skoro jako teta Moci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (soráč, sestro :grinning: )

Hezký večer :slight_smile: a marůdkům brzké uzdravení :dizzy_face:
PS: Lu tady vidím :dizzy_face: , ale co Fru, jsou s pupíkem v pořádku?
31. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Agi, to je dobře že už teplota klesla :slight_smile: , ať už nepřijde
Přechod na větší postel, plánuju někdy na září říjen, postýlku máme tuhle po Marťínkovi http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39823978
Zatím se Kubíkovi v postýlce líbí, tím že tam má vyndané dvě šprušličky, tak si sám leze ven i dovnitř, jak potřebuje, takže už se mi párkrát stalo, že jsem ho poobědě našla spát v postýlce :dizzy_face: , nebo když se ráno probudí, tak za náma přijde a říká baf :slight_smile:
A taky si tam chodí hrát s autíčkama a prohlížet si knížky, má tam svůj kapsářek a v něm schované poklady( dudlíky auta a zvířátka
31. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
vztekání, zatím se moc neprojevuje, ale to přijde :sweat_smile: ,
holky Pražandy nechcete se příští týden někde scuknout? Třeba ve středu, nebo ve čtvrtek?
31. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
zuuu tak ten tvůj pupek bych chtěla vidět :grinning: , spíš to bude pupíček :slight_smile:
31. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Zuu: fotku nemáš? :wink:

já znova a znova koukám na ty velký postele a neumím si představit, že tam Matýska dám... on je šíleně aktivní někdy, mám strach, že buď si fakt natluče a nebo se v noci vzbudí a bude třeba chodit po pokoji, nedejbože po celým bytě a hledat nás..
no uvidíme za půl roku, zatím jsem o hodně klidnější když bude v postýlce, tam se vejde ještě minimálně rok, takže klidně by šla i varianta mimi do košíku a po několika měsících, třeba v Matýskově 2.5 letech, stěhování do větší postýlky... holt až Katynku vývojově dožene :grinning:

brou
31. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
ještě jsem nakoukla jak se daří Ondráškovi a koukám líp,supéééééééééééér :dizzy_face: :dizzy_face: tak agi at je ráno úplně bez teplotek :wink: zuuuuzi:budu na tebe v po myslet,držím alečky at je vše o.k.agi,lu:dííííky :dizzy_face: :dizzy_face: dobrou :pensive:
31. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.