• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojky :slight_smile:
díky za optání, jak je bobiškovi..noc byla v poho, akorát v půl šesté jsem dala mlíko a sirup, páč čelíčko měl teplejší, vstávali jsme o půl deváté a to teplotu neměl vůbec...akorát teď jsme na obědě u mamky a zase se mi zdá teplejší :unamused: teďko spí, pak změříme..agatko, to je paráda, že Onďa je už OK!!

no jak to tu čtu, tak asi nevím, co je dobré...Herry nebo pán prstenů mě vůbec nechytá :sweat_smile: :zipper_mouth:

sylvi, vyražte na víkend, mamka brzké vstávání pro jednou "přežije" :wink: :slight_smile:

mi, jéé, to je super, že tak krásně spinká :dizzy_face: Robiška musím taky pochválit..od dovči v tom Českém ráji chrupčí o mnoho lépe, vstáváme kolem půl osmé... :dizzy_face:

Včera, jak jsme museli být doma, tak jsme zase vylepšovali pokojík, tak už jen pár věcí, a bude hotov :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahojky zpět z civilizace :slight_smile:
to je fajn, že je Robíkovi i Ondráškovi lépe :dizzy_face:
Mně všechny tři zlaťáci spí, tak tu žeru polomáčený sušenky...závislost posledních dní :sweat_smile: :grinning: jsou tak dobrýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sylvi: nedivila bych se, kdyby Matýsek na hlídání spal lépe než doma... takovou mají zkušenost dvě moje kamarádky...problémy se spaním...a když nebyli rodiče, tak se spalo :confused: ovšem to říkaly babičky, tak těžko říct :wink: Na nás tlačí tchýně, že si Katy vezmou na víkend... vím, že by to zvládli, Katy je zbožňuje...i u nich na chalupě je zvyklá... já bych brala relax...jenže mám ráda o všem přehled...jídlo, pití, spaní, kakání - asi jsem na tom už závislá :confused: :sweat_smile:

Peti: taky doděláváme Katy předělávky v pokojíku, v její šprušlinové "staré" postýlce už jsou haldy věcí, spinká v nové velké, má novou skříňku...ještě musím nějak nenápadně nadhodit, že potřebuje ještě jednu Trofast skříňku tatínkovi...asi ho pozvu do ikei na kuličky :wink: :grinning:

a porod? já se těším...nemám důvod, proč ne...ale chci si hezky počkat do prosince :slight_smile: ale už teď přemýšlím, jak to uděláme s Katy :confused: chci, aby byl HOnza zase u porodu...a chci zároveň, aby se o narození dozvěděli všichni až budeme mít miminko u sebe...hmmm...jak to udělat :sweat_smile: :grinning:

Doufám, že jsou těhulky i v tomto šíleném vedru ok...já až na své jak já říkám "energetické krize" (mám to každý den po snídani - totální únava, bez energie...trvá to tak 2 hodiny, než se vzpamatuju) se cítím dobře, Střeleček hezky kope, až na jeden den silnýho tvrdnutí minulý týden pogodička :slight_smile: A už máme za sebou půlku těhu... :slight_smile: :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
nj, Zuu, právě jsem koukala, že jste se přehoupli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, už k někomu dorazily ty bouřky? tady je vedro jak blázen a já do toho ještě musím vařit takže sauna hadr :sweat_smile:
ještě že to dítě je hotový z novýho auta a stavebnice a vcelku spolupracuje, ráno byl vcelku mimo...
a mám to jako Zuu, jsem ráno tak do 10 prakticky nepoužitelná, jediný co pomůže je sednout si a jíst a jíst a fakt nic nedělat :sweat_smile: :sweat_smile:

Sylvi: malýho bych klidně hlídat dala, jak říká Zuu třeba bude spát v pohodě... a když ne, tak oni to jednou dvakrát vydržej, Ty potřebuješ taky voraz! :wink:
2. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
jééé, lu, máte skoro stejný termín jako Mariannka Miovic :dizzy_face: :dizzy_face:

tady vedro na padnutí... uklízíme a já mám hroznou chuť na bramboráčky :sweat_smile: :grinning:
2. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
tak volala mamka, že Robišek měl zas po vyspání 38,6 teplotu (bez odečtu) :frowning2: teď je zas bez teploty...myslíte, že to je od zubků? Normálně papká...kdyby ho bolelo v krku, tak nejí, ne?? Já teď dožehlila a jdu ještě vytřít..a pak zajdem na zmrzku a pro Robiška...

po obědě jsem se stavila ke Kači mrknout na Klárku, jéé ta je tak maličká a tááák hezká :dizzy_face: a zítra jde na vyvolávačku má nej kámoška :dizzy_face: a bude další kamarádka - Adélka.. :dizzy_face: a shodou náhod jede do porodky zítra sousedka-kamarádka :grinning: ta si pojede pro Kristýnku :dizzy_face:
2. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
mám ještě patnáct minut, tak si jdu dát kafíčko, kdo si dá se mnou?? :wink: :slight_smile:
2. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
Ciao Signora e Bambini :wink: :sunglasses:

Tak jsme se dneska ve 4hod ráno vrátili z dovči. Bylo to fain, akorát jsme říkali s Martíkem že příště autem už nee. Auto se nám totiž na ceště domů rozbilo a mi platili nemalé peníze za opravu. No hlavně že nám to spravili a my jsme dojeli domů :slight_smile:
Jinak babí s dědou se spíše pekli na pláži a my více jezdili po výletech. Jájince totiž na pláži vadil ten písek, který měla všude, hlavně v očinkách. Jasmínka byla hodně středem pozornosti, vzhledem k tomu jak je světlounká a blondýnka modrooká :grinning: Výlety byly super, moře taky prima, až na ten vlezlej písek. Jen nás zklamalo jídlo, pořád těstoviny a brambory. Ale co jiného jsme u Italů než těstoviny mohli čekat že :wink:
Pokud budete chtít, tady jsou fotečky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=422133&vReferer=

Jůůů a koukám, že se nám vylouply další těhulky, tak to Barušce a Lídě moc gratuluji :slight_smile: :wink: a přejeme vše oki

Tak já si jdu lehnout k rodince, jsme ještě všichni z auta takový nedospalý
2. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
tak tady je zase dopuštění :confused: :confused: :confused: ,vichřice,blesky a průtrž mračen.Petr má pohotovost a musí odjet,bojim bojim...

peti:copak je robiškovi?ty vysoký teploty jsou děs,člověka hrozně vylekají...nic k tomu nemá,viď? ale koukám,že to teď fakt řádí, už jsi asi šestá maminka,co mi to říká včetně nás

zuuu:polomáčený sušenky?ňam ňam :slight_smile: :slight_smile: .My nesmíme doma nic takového mít,já bych to snědla na posezení,jsem schopná sežrat tu velkou sklenici nutelly za dva dny :unamused:

aco:krásný fotky,moc vám to spolu sluší,je vidět,jak se k sobě krásně máte!!!! :slight_smile: :slight_smile: .
2. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Aco, ahoj! to jsou krásný fotky :dizzy_face: je vidět, že jste si to opravdu užili :slight_smile:
nejvíc se mi líbí ta fotka Mazleníčko a pak taky s taťkou jak dělaj stejný gesto... jste krásná rodinka :dizzy_face:
2. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Agi: jó, Nutella, to je svině, co? :wink: :grinning:
2. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
lu teda ale vážně a ještě salko a kakao od Suchard Express,co mi naši vozili ještě kdysi dávno v pravěku z Německa :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
ježíš, Salko, fujtajbl, to je tekutej cukr, Agi ! :sweat_smile:
2. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
to nefa :grinning: :grinning: :grinning: , stejně je to ňamňózní :grinning:

jdu uspávat
2. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Agi, chápu tě. jednu dobu jsem na salku žila. Já teda nic jinýho nejdela, ještě jsem k tomu kouřila jedno cigáro za druhým. byl fofr v práci ... a překvapivě jsem po tom hubla :astonished:
2. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
no super,tak si nakoupím hromadu salk a ještě zhubnu ! :grinning: .peti to je pro mě úplně vysněná dieta !!! :slight_smile: .Já vím,že to je prasárna,když si člověk uvědomí, z čeho to vlastně je.Jenže se po tom můžu utlouct :unamused: , a právě proto to nemám doma.Ale furt na to myslím !!! :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
hele, Agi, ukaž mužovi jen tu poslední větu :wink: :grinning:
2. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
tak to by se asi počůral smíchy ! :grinning: :grinning: :grinning: .bohužel už odjel :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
pa,jdu chrupat :wink:
2. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Agi: já myslím, že by se nesmál, ale určo by měl dobrou náladu :grinning:
2. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj,
Hani moc hezké fotky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
zuhav: divadlo moc závidííím!!!! To muselo být krásný!
2. srp 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

tak se hlásím, že ještě žiju, ale ty vedra, to je hnus. Jsem zalezlá doma a ven vylízám až kolem 17hod, naštěstí malý neprotestuje, tak je to OK.
V sobotu jsme se byli mrknout na Ondráškovu nevěstu, bylo to super držet zase mimi v rukách, ona je tááááááááák lehučká. Když se narodila, tak měa 2,7 a teď má 3,3kg, taková rozdíl mezi malým a jí. Malá je celý tatínek, zatím a bylo moc fajn. Už se strašně těším, protože O mimi zbožnuje, furt jsme se museli dívat do kočarku, jak jsem ji měla na rukách, tak ji hladil, bylo to krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak doufám, že už jsou vaše dětičky v pořádku a nic je netrápí

Já ještě občas bliju a už mě to fáááákt nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jinak dnes odjíždíme aspoň na tří dny pryč, tak se moc těším, páč se nikam leto s nedostanem kvůli baráku, tak aspoň tak.

Malý se vzbudil, tak se mějte fajn,papa
3. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
Dobré ránko,

tak jsme se vrátili po víkendu z chaty...já už začínám být nějaká zmlsaná, štvou mě komáři, malý prostor, špatné matrace :grinning: :grinning: :grinning: prostě doma je doma... :slight_smile:

Hani, fotky jsou naprosto úžasné !!! Vypadáte fakt spokojeně:slight_smile: Jak Jasmínka přežila cestu autem? Kolik hodin vlastně trvala???

Zuhav, úplně tě chápu s tím dojetím nad noční Prahou. My se teď vraceli po dlouhé době v noci z kamarádčiny oslavy a já si nechala zastavit auto, abych z něj vylezla a nadýchala se NOČNÍHO vzduchu :grinning: A bezdětné kamarádky jsou fakticky záchrana kulutrního života. Jen mě teď už trochu rozesměje, jak jednoduše to všechno člověk vidí, pokud prcka doma nemá ("vždyť dej děti na hlídání a pojeď se mnou na týden k moři", "však si vezmeš chůvičku a můžeš jít pařit k sousedům, ne?" apod.)

A malá miminka? Sousedka na chatě má 6měsíční holčičku, takového ďobínka. Jak já, tak David jsme se shodli, že si toto období skoro nepamatujeme, že prostě taková malá miminečka jsme snad nikdy neměli :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Moc děkujeme za pochvalu foteček :zipper_mouth:

Kačí : Jájinku musím mooooc pochválit, byla báječná, na menší protesty to zvládala dobře. Cestu tam celou prospinkala. Jeli jsme v noci a s přestávkama to trvalo 12hod. Až cesta zpátky nebyla super. Chtěli jsme jet v sobotu v noci, aby zas Jája spala a nejeli jsme ve vedru. Jenže se nám pokaňhalo auto. Naštěstí nám ho stihli opravit v neděli kolem oběda, takže jsme bohužel museli vyrazit v těch největších vedrech. Takže Jájinka jela nahá, neustále s flaškou u pusinky, pořád pila, což jsme byla ráda. Asi dvě hodinky jsme jeli krokem v kolonách, takže jsme si vzali Jáju na klín aby se protáhla. Koukali jsme že to tak dělali i v jiných autech. Cesta domů trvala 14hodin, přijeli jsme ve 4hod ráno. Ale říkali jsme s Martíkem, že příště fakt už jen letíme, přeci jenom to bylo na Jájinku hodně

Jinak bydleli jsme v hotýlku v přístavní vesničce jménem Cesenatico, kousek od Rimini. Kromě nás byli na hotýlku 2 české rodiny a pak mládež z Polska. Zbytek bylo všechno Italové. Vůbec jsme byli v místě kde byli spíše Italové než cizinci. Strašně mě překvapilo, jak se Italské děti vozí dlouho v golfáči. Ještě tak v 7 - 8 letech. Dále mají docela dost dlouho dudlík a dost dětí tam mělo už od útlého věku docela silnou dětskou obezitu.
Takže jsem byla strašně pyšná, když se tam pořád pozastavovali na Jasmínkou jak je malinká a chodí, papá zcela sama :dizzy_face:
Ona tam byla takový malý, drobný Albínek jak jsme jí říkali :grinning:
3. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj

Halkac: no to mi mluvíš z duše s bezdětnejma kamarádkama :grinning: my tuhle v 6 večer dostali pozvání na grilování, který začínalo ten samý den v 8 večer :sweat_smile: :sweat_smile: a byla hrozně překvapená, že nemůžeme přijít :sweat_smile:

Dani: takže Ondrášek je na sourozence natěšenej :dizzy_face:
užij si třídenní minidovču

myslím na Zuu s tím utz
3. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Aco: tak přesně tohle jsem viděla já několikrát v cizině, děti např. v Německu do 5-6 let v golfáči, s flaškou plnou kakaa a u toho nalakovaný nehty na nohou :zipper_mouth:
3. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré ráníčko,
Haničko, moc krásné dotečky z dovolenky, Jájinka je čím dál krásnější, fakt jsme si dobře vybrali :grinning: :grinning: Užili jste si to taky jen spolu s Martíkem? Hlídali babi s dědou? :wink:

Zuzanka jde dneska na ten UZ? Nepouštím pěstičky! A jsem zvědavá, jestli má Střeleček pinďu nebo nee :wink:

Dani, odpočívej. A všechny ostatní těhulky taktéž! Já čekám na karkulu, pořád nikde - nekojím měsíc... Už by měla přijít, ne?
3. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Hani, taky jsme jednou byli v Rimini na dovče a byli jsme i na těch miniaturách. Tam je to fakt strašně pěkný :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Miško: do 8 týdnů od ukončení kojení..
3. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Lu, dík, tak to je ještě ok :wink: Já už zase šaším, abych nebyla těhotná :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
:astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
no tak to by byla bomba!
3. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.