• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
romčo nejsi,já taky jezdím na jednom hřišti !!! :grinning: :grinning: :grinning: .Ale je fakt,že jsem koukala,jestli se někdo nekouká divně :grinning:

a čuníka máme doma (krom všiváka :grinning: ) : dupe do louží,hrabe se v kameních a strká si je do pusy,nejradši by z louží pil a v jedné zahradní restauraci se válel po zemi a dělal tam hají :grinning: :grinning:

buď v pohodičce :wink:
3. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Comra :grinning: :grinning:
1. nekloužu, my tak velkou skluzavku nemáme... ale klidně jezdi :grinning:
já jsem ráda, když něco zvládá sám a mám chvíli pokoj :sweat_smile: on furt někam lítá, takže každou minutu klidu využívám

2. Matýsek by vlezl kamkoli a udělal cokoli, ale já ho nenechám, prostě hlídám... jak vidím bláto tak za ruku nebo do náručí a furt opakuju že je to špinavý... ale jako že by se zastavil před kaluží? to teda nehrozí!
akorát v písku ho nechám se rochnit do sytosti :grinning:
ale je teda naučenej, že doma sundat boty a hned do koupelny na stoličku a umýt ruce... tuhle jsem zapomněla a on na mě křičel "koupelna! koupelna!" já se skoro styděla :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Agi jsi mě fakt rozesmála :grinning: :grinning: :grinning:

mě tuhle pobavilo jak jsem malýmu ukazovala v knížce a tam měla paní jablka v koši... jsem Matýskovi řekla že to je koš a on: "fůůůůůj! ee! mýlo, voda"
(mýlo je mýdlo :grinning: )
3. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Romí : no tak to je holčička nějak moc vzorná, Jasmínka vymete každou kaluž, každé bláto, všechno musí ze země sebrat. Takže se neboj, nejste jediní :wink:

jo a jinak jsme zjistila, což je pro mě velice milé. Že na podzim nám budou ještě věci z jara, takže koupím jen boty, punčošky, nějaký ty bodýnka, spodní prádýlko, čepinky a je to
3. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Hani, duplo podle mě do krku nenarvou. I ty nejmenší kousky jsou celkem velký. A Týnka už nějakou dobu věci nejí (huráááá). :grinning:
Romčo, Týnka je prase, do louží jen leze, nelehá si, ale jinak nic není problém. Vůbec se nechová jakoholčička, ale prej to má po mně, jaá byla taky čuně nonplusultra. :sunglasses: Třeba u Kreksi jí přistál na hlavě obsah kyblíku plnýho písku a ona se jen tak otřepala a jakoby nic :astonished: Přitom to musela mít všude. Totéž včera v ZOO, vlezla do brouzdaliště, pak vylezla, lehla si mokrá na zem do hlíny a takto si běžela bosa pryč, klídek, vypadala jak exemplář z nějaké klece. Trička mění furt, každé jídlo = flek na břiše. Prostě láska naše.
Lu, ven neleze, večer položím, dám dudla (na to se hrozně těší) a to už ví, že dudel je jen v postýlce, že kdyby si chtěla hrát, tak dudla odeberu. takže leží, udělá ještě pápá (jako abych už táhla) a povídá si tam něco, ňuchňá pejska-miminko a za 15 minut tuhoň. Ráno vstala a to jsem slyšela v chůvičce, že začala šramotit po pokojíčku. A připadá mi, že v té větší postýlce spí o trošku dýl, uvidíme, zda to vydrží.
3. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Matýsek nosí stejný bodýčka jako v zimě :confused: některý nosil už i na podzim :sweat_smile:
jak mu mám vysvětlit, že ty hromady jídla co sní (dneska se u svačiny zase regulérně dusil, nevím jak ho naučit jíst pomalu, někdy nás fakt vyděsí), že by nemusel růst jen do šířky? :grinning:
3. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jo a Lu, my ji v pokojíčku zavíráme, i na odpolední spaní a na kliku nedosáhne. takže mám kontrolu přes chůvičku. Já myslím, že by ani nepřišla, ona spí ráda sama, má klid, povídá si nebo vstane a hraje si ... aspoň ji matka furt nebuzeruje, že ... :grinning:
3. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
já už taky chci aby malej přestal všecko okusovat!! :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
díky holky, že nemáme čunase jenom my! :slight_smile:

a prosím, nemáte někdo odkaz na tu postel, co tu dávala Zuuu?
3. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky!!!!

Předně Střelečkovi a Zuuu držíme pěsti, ať to v tom nejlepším rozřeší a amnio se nekoná!!!!!

Při jsem se zase nasmála i pokochala :dizzy_face:

Jasmínlka a děti Pavlíkovic jsou nádherní!!!!

Agi, Salko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Romi, nekloužu, ale vyzkouším. Matýsek miluje kaluže i bláto, podle bot ho nechám, ať se v tom pocachtá nohama, ruky dovoluju jen u babičky nebo u domu. Já jsem blátíčko jako dítě milovala, tak co :wink:
A teď jsem dočetla Ondráška - ano, i Matýsek dělal na zahrádce u slunečníku hají :wink:
3. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Hmm, tak já právě posledních pár dnů řeším totální obměnu šatníku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kalhoty 86 jsou mu i ty nejdelší krátké :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vánoce, zase stejně jako Agi - bez příjmů :confounded: Navíc Jindrovi nevyplatí vánoční prémie (krize), takže to vidím tak že pomalu začnu - hlavně pro Matýska. Ostatním hold nic velkého.
3. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Peti: díky za postřehy ohledně postýlky... my ho taky zavíráme :grinning:

holky, vy ty Vánoce řešíte nějak brzo, ne? :sweat_smile: nebo já jsem možná pozadu :sweat_smile: my jsme nikdy nebyly na velký dary a muž je rád, v Americe se toho dávaj kupy a lidi si berou úvěry :zipper_mouth: u nás na narozky pusa, večeře a menší dárek, na svátek pusa a kytka, na Vánoce jeden větší a jeden menší dárek... podle situace, takže např. když jsem byla těhu s Matýskem a nebyly prachy, tak nebyly a dárky byly symbolický... teď je muž bez práce a čekáme druhý, takže to bude zase symbolický... my ty prachy utratíme za večeři doma, ono steak z lososa je dost pálka :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
lu:já měla v práci listopad a prosinec vždycky nejhektičtější,tak jsem se zařekla,že si budu Vánoce prostě užívat a ne plašit a ve stresu shánět dárky.takže tak dva roky je pomalu od září v klídku vybírám a pak si vychutnávám Advent bez starostí, trhy-svařáček,pohodička a směju se těm,co lítaj :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahojky,

agi, tak kdy půjdem na toho Harryho? :grinning: :grinning: :grinning:
aco, mi- nádherný fotky:slight_smile:

Vánoce- jsem hrozná, ale dárky kupuju na poslední chvíli :pensive: zatím žádné nápady nemám :sweat_smile:
šatník jsem totáln vyměnila před cca 3měsícema, kdy venda vyrostl "přes noc"
klouzačka- Venda se kluže sám:slight_smile:držím ho za ruce:slight_smile:

čuňátko mám doma taky:grinning: od jídla je jako prase, bahno miluje, v loužích poskakuje a nevynechá ani tu nejmenší:grinning: jen písku se lehce štítí:grinning: to si pořád oklepává ruce:grinning:
3. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
jo a Střelečkovi samo držíme palce:slight_smile:
holčiny když jsme u těch dárků, nemáte náhodou tip na kočík pro panenky, takového typu, který by byl ale výškově pro 2letou holčičku??? Myslím že Labelka kupovala nějaký podobný Amelce že???

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23607680&tab=1
já také ráda kupuji postupně a pomalu od září, ono přeci jenom, z každé výplaty koupit něco je lepší než to shánět a utrácet pár dní před Vánoci kdy je ještěkevšemu vše o dost dražší. A nemusíme mít nějaké velké dary. My si spíš teď užíváme nakupovat hračky a blbosti pro Jáju, když vidíme jakou z toho má radost je to nádhera. Jako na dovče si vybrala míč s Kyttinkou a panenku s poníkem a byla nadšená, ještě dostala plyšáka delfína a žraloka :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Agi: tak to Ti schvaluju... já právě nelítám... když na něco narazím, tak to koupím tak měsíc před,ale nikam cíleně nevyrážím, až tak týden před na vánoční trh a tam si to užiju, koupím třeba medovinu a pletený čepice, prostě krásný vánoční drobnosti..
nepeču, protože muž to nejí, grunt dělám průběžně...
a hlavně se s mužem shodnu, že nejdůležiější je pohoda :dizzy_face: a nepřibrat jak říká on :grinning:

jsem zvědavá jestli malej z toho už tenhle rok bude mít trochu pojem... zatím teda i třeba v krámě nechápe co to znamená něco koupit, chce na všecko prostě sahat a užívá si to :grinning: takže jako třeba Jájinka si něco vybrat neumí... prostě vybereme diktátorsky my :grinning:
3. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Holky, taky máte tak krásné děti????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já se na to svoje děcko nemůžu vynadívat a přijde mi tak úžasný, nádherný a chytrý :grinning: :grinning:
Jindřich se mi vždycky směje - ale stejně vím, že si to myslí taky :grinning:

A teď tu smrdí jak tchoř a stejně je krásný :grinning: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Sylvi : to víš že máme :dizzy_face: :wink: pokaždé když se dívám na Jájinku tak si říkám jaká je nádherná, chytrá, milá, kouzelná :dizzy_face: :zipper_mouth: a když jí někdo chválí tak jsem hrdá jak pávice :wink: :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Sylvi, tož jasně. Třeba dnes jsem se u oběda dojala tak, že jsem jí najednou vlepila pusu, zrovna, když se cpala polívkou .. a ona byla tak překvapená, že začala volat :"Papat chci, balo (=chleba)". Asi nevěděla co říct jinýho, když mámě hráblo. My jsme z ní s Mírou úpkně hotoví. Míra se mi nesměje a ani to nemaskuje, on je kvůli ní schopnej i brzo vstávat, aby ji co nedřív viděl, což je u něj věc naprosto nevídaná. :sunglasses:
3. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
taky mám moc krásné, šikovné dítě :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
to my vždycky říkáme večer že ho vzbudíme abysme ho viděli :grinning:
3. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Aco- díky moc za odpověď,vidíš,musím pořídit stan na pláž :wink:

naše dítě je taky nej.A pro mne je každý, kdo o ní prohlásí něco hezkého ,, děsně sympatickej " a pokud někdo o naší hvězdě třeba vůbec nic neřekne,tak je ,, strašně divnej" :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
ahojdááá po víkendu!

..tak teď mě teda zaujala klouzající se comra...teda za exota tě rozhodně nepovažuji, já tam totiž chtěla vlízt též...ale u nás je před každou skluzavkou žebříček a pak zakrytá jakoby chodbička strašně nízkou stříškou...a já se tam bála vždy vlézt, že to dětem zdevastuji :grinning: ale když se tam vleze i o hlavu větší comra..hmm....tak to je výzva :grinning:

ty bláho, a tady už jedou vánoce, jo? z vás musí mít obchodníci radost :grinning: ...u nás hračky neba..teda kromě těch, které se aspon trocha podobají dospěláckým věcem - takže motorka odrážedlo, uklízecí souprava, konvička na zalévání apod. plus knížky, z těch je Kubouš urvanej...když dostal jednu za očkování, tak v tom obchodě málem radostí vyskočil z kočáru, ta rozzážená očička a ten radostný pískot - to bylo supr :dizzy_face: jinak plánuji koupit takový ten pultík "dílna". mám v merku i kuchynku, tu bych mu dala do našeho kuchynoobyváku...budu to muset rozhodit po příbuzných (kteří stejně koupí úplně něco jinýho, klasika :sweat_smile: )
..jo a určo nějaké hudební CD...naposled jsem mu koupila Svěráka s Uhlířem + CD Písničky z večerníčků...měli jsme z toho radost celá rodina :grinning: (do pěti do pěti, musíme bý u maminky v doupětí :grinning: :grinning: )
3. srp 2009 ve 14:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
syĺvi - ty woe, to je náhoda...já mám taky krááásnýýýý a děsně inteligentní dítě :grinning: :grinning: včera před spaním (uspával MM) ke mě kubouš přišel, dal mi pusinku na dobrou noc a pak mě z ničeho nic tak chlapsky objal a poplácal mě po ramenou :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem z toho byla mimo celý večer..to už bylo totiž tak chlapský, ochranitelský :dizzy_face: :dizzy_face:
a čím dal častěji ted přistihávám MM, jak Kubu jen pozoruje...a je z něho celý mimo :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 14:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Počkejte, jak je možný, že i vy máte nejkrásnější děti? To může být přece jen jedno, ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to mě těší, že máte taky tak skvělé, krásné, chytré děti!!! Moc vám to přeju!!! Je to nádhera :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
No, Jindra se mi směje, ale pak mě volá, ať se jdu podívat, jak je krásný a jak je chytrý, co nového ho naučil - viz skákací kulička v tlamce :grinning:

A pravda, Lu, často si říkáme, jak je krásný, když spinká :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu s tím krásným chlapečkem ven, ať z toho má něco i okolní svět :sunglasses:
3. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahojky,

hlásím se po delší pauze :zipper_mouth: . U nás je vše v pořádku, jen prostě nestíhám zapnout PC.

Teď jsme dodělávali u Lukáška v pokojíčku střešní okno, aby měl víc světla a budu objednávat tento pokojík:
http://www.montero.cz/petr-petra/

V září bych chtěla uskutečnit přesun Lukiho do jeho pokojíku a do velké postele, tak jsem zvědavá jak to dopadne :wink: :zipper_mouth:

Luki je taky takový malý čertík :sweat_smile:. Furt musí něco zkoumat, někam lézt, no prostě nedá na chvíli pokoj. U nás stále nej, nej, největší hračka jsou moje hrnce, které jsou všechny v obýváku a Luki vaří. Jakmile vařím já tak musí sedět na kuchyňské lince, aby viděl jak to bublá :grinning: .

Jinak já se cítím ok, ve čtvrtek jdu na ko, tak potom podám info.

Jo, a gratuluju Lu a Fru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Pěkne se to tady začíná rozjížďět.

Jo, a fotečky Mišky a Aco jsou nádherné.
3. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Teď jsem v dubnu 2010 v dizkuzích nade mnou uviděla Cairu - staří matadoři, ji určitě pamatují :wink: Byla březen, ale nakonec to Phoebe stihla ještě v únoru 2008 :wink: :sunglasses: Je šestý týden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.