• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Zuuu: to si taky říkám, většinou ráno a večer když spí, že je nádherná a že to nemůže být moje....ale jen otevře očiska, už se tak nerozplývám :grinning:
4. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
kačí: co se dělá doma,když venku prší? :grinning: :grinning: .dělej co můžeš a nezblázni se hihi.my čteme knížky,pouštíme pohádky na notebooku, stavíme kostky a pak mi pomáhá u domácích prací

zuuu:ranní culíčkatá je bomba! :slight_smile:
4. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Katynka je sladká :dizzy_face: :dizzy_face: !
4. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
a ještě jsem zapomněla pochválit Makulčiny fotky :dizzy_face: super jak celá rodinka vyjedete do terénu, i Kubík vypadá že to pěkně zvládá (jak tam přelízal ty stromy :sweat_smile: )

Halkac: my čteme knížky, pouštíme pohádky, stavíme kostky - a pak se mi snaží znemožnit domácí práce :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Zuu, holt kdo umí vyrábět děti, ten umí ! Katynka je fakt rozkošná !!! Já chííí taky dělat svojí berušce culíčky, ale ona se mi naschvál kudrnatí, takže vlasy pořád vypadají krátké :grinning: Zde důkaz:
http://halastovi.rajce.idnes.cz/29_--_Cervenec_2009_19_mesicu/#Zmenena_velikost_IMG_7845.JPG

Tož já jdu zkusit ty komíny z kostek :grinning:
4. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
děti jsou boží :dizzy_face: :dizzy_face: kluci Makulkovic i dvojčátka (Madí má krásný kudrlinky, za chvíli i ty culíčky půjdou :sunglasses: )... Kačko: a Tobě to moc sluší, ty delší vlasy :wink: :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
bré dopoledne

tady prší fujky, jsme se namlsaly toho sluníčka, béééé

fotečky všech dětičky jsou božíííí :dizzy_face: :zipper_mouth:

tady Vám s Jájinkou posíláme ještě poslední pozdrav z dovolenky pro štěstí :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3104027&vReferer=
4. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
jééé a teď jsem ještě zkoukla dvojčátka Halkáčkovi, no nádhera, teda Kačí moc Ti to na fotkách sluší, jsi krásná maminka, vážně. Jééé mě mrzí že jsme neměli taky dvojčátka, je určo více starostí ale i o to více radostí viď :wink: :dizzy_face: :zipper_mouth:
4. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky holky,
Zuzi, díky moc za zprávu :slight_smile: A kdy bude další kontrola? Kdyže se potvrdí ta holčička?? :wink: To je něco, fakt samé holčičky, jsem zvědavá, která těhulka přijde jako první s klučíkem :slight_smile:

Kačko, dvojčátka jsou úžasná, úplně jsem z nich paf :confused: :grinning: Skoro mne ty fotky k slzám dohnaly... Mám takový horší období, tak jsem asi cíťa :wink:

Deny se dnes strašně vzteká :confused: To jsem u něj ještě nezažila. Nezabírá nic - ani po dobrém ani po zlém....
4. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
holky, já to dítě asi sním... se ke mně tulil, já jsem ho hladila po vlasech a on mi povídá: "máma.. češe.. díky" :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
4. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Miško: to je maso co jak se vztekaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my to měli před dvěma dny... asi jak bylo vedro a jestli se nudil nebo ho zlobily zuby..no to byl den :zipper_mouth: :zipper_mouth:

každopádně jsem probrala hračky, plno věcí vyhodila, zbytek jde do sklepa pro mimi... snad to trochu pomůže...
a pouštím relaxační hudbu :grinning:

a včera byl celej večer klídek a pohoda protože jsem zapálila svíčku :grinning: furt tam chodil, koukal, komentoval, no měl práci na dvě hodiny!
4. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Hani, Zuu, děkuji za pochvaly :dizzy_face: A dvojčátka jsou fakticky velikánská radost...je nás prostě doma plno. Osud ví, proč nám je nadělil - my bychom se o jednoho prcka doma asi porvali. Máme totiž první děti, obojí prarodiče první vnoučata...
Ale někdy zase závidím vám - monomaminkám - že si jedno dítě pořádně užijete, se vším všudy...že mu můžete dopřát úplně všechno, co potřebuje. U nás to bohužel nejde...například před chvílí se obě děti srazily při honění, obě dvě ječely a chtěly se samozřejmě nechat pochovat. Ale v době zoufalství nesnesou, když sedí na klíně oba dva...tož takové hlavolamy mi chystají :slight_smile:

Holky, baví vaše děti takový typ puzzlí? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24889070&tab=8
U nás se takovéto skládá a skládá o sto šest, ale nechci kupovat zase stejné, jen s jiným obrázkem. Nemáte tip, co podobného by je mohlo zajímat?
4. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Káťo krásné fotky,dvojčátka jsou úžasný :slight_smile: :slight_smile: a Madí s kudrlnikama!! kde je vzala? to jsem jí tak dlouho neviděla na fotkách?? :slight_smile:

Ondrášek usnul už v půl 12 a byl tak unavený, že nesnědl ani oběd.Hm,kdo by taky nebyl,když vstával před 6, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda,že maminka se tady musí dopovat kofeinem,aby jí nepadaly víka, hihi,páč musí jet za chvilku na alerkologii :grinning:

miško:to je asi všude,ondra vždycky tropí scény,když se vracíme zvenku domů.takže celý barák je hotovej a myslí si,že je šíleně vzteklej,páč to dělá skoro pokaždé.Nechce jít nahoru po schodech,dělá tam hačí a leze po čtyřech,chce jít zase dolů,nebo opět ven a tak nějak furt něco.taky klepe sousedům na dveře a maminka mu tu úžasnou zábavu zakazuje,tak se pak vzteká.když za sebou zaklapnem dveře,tak se vzteká,že mu chci sundat špinavé boty atd atd...to bych mohla pokračovat...jinak je hrozně hodné a krásné dítě,že? :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Kačko, my tyhle puzzle máme s postavičkama z medvídka Pů. Týnka to má taky ráda, sice spíš rozkládá, ale v poslední době občas i trefí skládání (no jen občas). Eichhorn to myslím vyrábí, dřevěný.
http://www.easytoys.cz/drevene-puzzle-eichhorn-s-barevnymi-obrazky-_hracka_-4146.html
http://www.quelle.cz/shop/kv1874879_puzzle_eichhorn.htm
http://hracky.centrshop.cz/drevene-puzzle-s-figurkami-walt-disney-medvidek-pu-eaneich4102-skupKat1t.php - tyhle máme my
4. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
řeknu vám, že se mi mamutka včera nějak natočila, že asi hlavičkou dole na něco tlačí, mám permanentní pocit, že porodím. Se úplně bojím chodit. Jsem dole prokrvená, až mi to brní :grinning: To jsou radosti. No, snad se ven nechystá. :wink:
4. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Kačko, tyhle puzzle dostal Deny teď od tety na Slovensku. Moc ho to zatím nebere....

A vypadá to, že Deníska trochu ty vzteklinky přešly - vyspinkal se... Teď u oběda lítal mezi námi a každého se ptal "so to papáš?" :grinning:
Mi a tak jsem na tebe myslela, až jsem zapomněla napsat :angry: Miško, prosím tě, jak jsi vyřešila kočárkování? Máš nějaký tandem? A dvě děti jko stupínky jsou dle mě horší než dvojčátka, takže smekám !!! A to ani nezmiňuju školu a focení, které stíháš :astonished:

Agi, Madí je kudrnatá od chvíle, co jí vypadalo to miminkovské chmýří. No uvidíme - David je kudrnatý a vlastně i jeho brácha a mamka. Tak buď to té naší princezničce zůstane, ale prý se často stává, že při prvním ostříhání kudrlinky mizívají ...
A návrat domů máte povedený - to já zpravidla vláčím křičící dítě pod paží a druhé pod druhou :slight_smile:
Peti :confused: No snad se Mamutka nerozhodne ven takhle brzo :confused:
4. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Kačko, kočárky máme dva - chodíme po dvou a když musím náhodou sama, tak jde Deny pěšky. Máme výhodu v tom, že nás je plný barák, takže se hlídání vždycky najde... :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jo, a školu nestíhám, to vždycky pytlíkuju na poslední chvíli - protože mně to neba :frowning2: A focení stíhám ráda :sweat_smile: To měn stzrašně baví... Zrovna dodělávám svatbu a za dva týdny bude nejspíš další :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Omlouvám se za překlepy. :frowning2:
4. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Miško, to nic nebude, jen blbej pocit, jak to tlačí. Ale na nervy to trochu je. Tohle těhu je teda fakt jiný než s T7nkou :grinning:
4. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
jé, Halkáčci jsou nádherní :slight_smile:
Petru: to jsem měla taky, pocit, že jdu rodit anebo, že každou chviku uvidím dole ručičku, tak mě tlačila na spodek
4. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Teru, já to měla v devátém měsíci, když jsem šla, tak jem se bála prudších pohybů, že mi dítě "vypadne". No a pak jsem ji po dvou dnech horko těžko vytlačila. :grinning: To jsou ty paradoxy. jdu si dát kafe, třeba se mi ta krev přemístí směrem k mozku a přestane to brnět. :wink:
4. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
holky, tak já to měla opačně.. nic jsem necejtila a u dr. mi říkali, že prej má hlavičku hodně nízko jestli mi to nevadí... pak jsem si dělala masáž hráze a nahmátla jsem normálně hlavičku :sweat_smile: byla jsem z toho trochu vykulená, ale dr. mi po telefonu řekl, že to je možný s mým nálezem..
no a co myslíte? byl přenošenej :grinning:
4. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
zdarec,
Zuzi, gratulace k holčičce! :slight_smile: paráda! :slight_smile:. a ještě, co na to ten váš známý doktor? co doporučuje on?

jinak ještě ke skluzavce- my máme obrovskou - jak na dýlku tak na výšku tak na šířku sedu(proto tam můžu jezdit i já) :slight_smile:. takže když jsme 2, tak jeden je nahoře a dává pozor, aby si kluk dobře sedl a pak ho pustí, ten jede asi metr sám, než na něj druhý dole vůbec dosáhne, a pak ho chytá dole..:slight_smile:

Matýsek mne dostává, jak mluví! to je božíííí! :wink:

hani-děkujeme za fotečku ke štěstí! :slight_smile:

Kači-týýjo, dvojčátka jsou bombastická! A Kačí u toho stolu je bájo! krásný vlásky!

Katynka je k zulíbání! ty papulky! :slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
jsem prošla celý album, Halkac a jsem fakt dojatá úplně :pensive: :dizzy_face: je vidět, že se nenudíte a pořád někam chodíte, to je super!! a jak děti sedí u stolu a samy si obírají hroznový víno? tak to by se u nás nestalo... možná ho moc obsluhuju , asi přitvrdím :grinning:
4. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
ad dřevěné puzzle: máme asi tři měsíce, občas si s ním hraje... ale spíš ho baví to vyndávat ty zvířátka a domečky a s tím si hrát než to tam vkládat... nějaký obrysy nebo tvary ho (kromě kola, čtverce a trojúhelníku, možná ještě srdíčka) moc neberou...

s tím příchodem domů to je dobrý: tak u nás s řevem nikdy... on totiž hned před barákem začne říkat: "táta.. hulá.. koupání... večeše"... takže samý věci co ho baví :grinning: :grinning:
tak jen aby mu to vydrželo :grinning:

Aco jsem zapomněla poděkovat za fotku pro štěstí, je fakt moc povedená :slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
holky, tady je to video, co mi udělal švára, ale bohužel to nejde jinak, než si to uložit k sobě na PC a pak vymazat....takže samozřejmě jen kdo chcete :wink: http://uloz.to/2194387/eliska-videoklip-mpeg4.mp4
4. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky, zdravíme všechny, zkoukla jsem fotečky a musím říct že dětičky jsou krásné, jak dvojčátka ( teda skoro bych je ani nepoznala jak vyrostli :confused: :grinning: ) tak culíkatá Katynka a Jasmínka v Itálii taky super :sunglasses: no a všechny ostatní únorčátka jsou samozřejmě taky nejkrásnější :grinning:

Zuuu, gratulace k 80% holčičce :grinning: , nedivím se že jsi AMC odmítla, přece jen je to riziko a hlavně ten stres než máš výsledky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lu, no jo jako bych Matýska viděla, to kecání mu jde, tak hlavně aby tě trochu nechal odpočívat čiperka jeden :wink:

Petro, domluv mamutce aby ještě chvíli vydržela v bříšku a pěkně se dopekla :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.