• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Luuu, čím horší terén, tím jsou kluci spokojenější :slight_smile: :grinning:
děkuji za chválu prďolků :slight_smile: .
Koukala jsem na dvojčátaka a jsou super :slight_smile: jsou kouzelní
Culíkatá Katy je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a gratulace k 80% malé sestřičce, která je 100% v pořádku, udělali jste dobře že jste na amnio nešli.
čechovic rodince to moc moc sluší
4. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
jéééé, Aco, čápi jsou super :slight_smile: tady zatím lítají samé vrány :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Romčo: známý právě o amc říkal...já vám řikal už minule, ať se na to vykašlete :sweat_smile: a taky na tip doktorky, že je to holčička povídá: to jsme tu taky měli...doktoři z utz přesvědčeni o holčičce, přišly výsledky amc, že podle kariotypu kluk a oni je zpochybnili, jak si byli jistí...že prej to je jasný kávový zrno...no a narodil se samozřejmě kluk :grinning: :grinning: :grinning:
Vážně to beru tak, že je to osud...to pohlaví dítěte hodně určuje, jak se bude rodina dál vyvíjet...jak pozoruju známé: rodiny s kluky jsou jiné, holčičí taky...prostě je to príma, že nic nejde přesně naplánovat :wink: :slight_smile: stane se, jak se má stát :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Maxa: odpočinout mě moc nenechá, takže každý odpoledne jde ven s tatínkem :wink:
4. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
nj, Zuu taky jsem o tom včera přemýšlela... že když bude druhej klučík, tak tu budu jediná včelí královna :grinning:
mezi autama a pistolkama a sadama nářadí :grinning: ale má to něco do sebe, třeba jak si s tátou plácnou a muž řekne: "lets go man" a Matýsek svým hlásečkem "lets go man" :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
jinak než zapomenu zase, tak házím stránku kde je pěknej výběr jmen.. je to teda v angličtině, ale dobrý je, že tam jsou různý seznamy, např. podle jmen svatých, podle jmen dětí celebrit, podle jmen dětí hudebníků, inspirovaná písničkami atd... takže jsem narazila i na jména který by mě nikdy netrkly...
plus jsou tam varianty toho jména nebo jaký jméno dali lidi co si to vybrali pak sourozenci

je to www.babycenter.com
4. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
tyjo prďola chrápe od 11:30.jdu ho vzbudit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Luu, u nás zase nehrozí jakékoliv slovo - na to je váš synek naprosto výjimečný !!! Tady asi stačí, že pořád melu já :grinning:

Aco, čápi pro štěstí? To je jakože nenápadná pobídka k dalšímu kolu těhulkování :grinning: :grinning: :grinning: ? No Jasmínka jako návnada a motivace k dalšímu mimi je dokonalá :slight_smile:

Těhulinky, šetřete se ! Petrolejko, Luu, slyšíte??? Já vím, že se to s prckem dost dobře nedá, ale fakt co nejvíc relaxujte s nohama nahoře. Jen tak pro jistotu a pro klid duše a taky proto, že i druhé miminko si zaslouží přepych odpočaté maminky :slight_smile:

Jéé a ty debaty o pohlaví. Nejhezčí totiž je, že jakákoliv kombinace má své kouzlo. Mít jedináčka, mít tři syny jako z pohádky, dvojčátka nebo dvě dcery ...prostě na všem je něco jedinečného, co vytvoří zajímavou rodinu a konstalace v ní ...
4. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Baru, to si děláš srandu, mě spala jednu a to půl hodiny :unamused:
4. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
terez nedělám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .vstával v 15:16 a to jsem ho nemohla probudit :wink: .
4. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Agi :angry: mně spí teď každej den sotva hoďku a půl... ale teda zas večer neuspávám a jde rád v půl osmý, ještě že tak
4. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
lu to je lepší, asi :wink:
4. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
nj, mně to tak vyhovuje víc, já večír už fakt nefungýruju... mně kdyby skákal po hlavě po 8. večer, tak asi uvařím makovej odvar a basta fidli :grinning:

sebrala jsem odvahu, jdu koupit modelínu... to bude pět minut hraní a pak bordel všude :sweat_smile:
4. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
já to dělám taky podle jeho spánku,během toho poobědovýho vařím,peču,žehlím,peru,čtu,čumím na net a piju kafe a večer jdu spát s ním :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Ono se to změní,až nebude chtít spát po obědě,bude chodit brzo večer doufám.no ale taky jsem si na tenhle systém zvykla a vyhovuje mi

teď jsem ho předala ségře,jeli na písek a já jdu uklidit byt :slight_smile:
4. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
holky nevíte kde si vypočítám,kolik zaplatím daň z prodeje nemovitosti? děkuju
4. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
pardon daň z převodu nemovitosti
4. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
holky muž chce aby se kluk jmenoval Crispian, jakože Kryšpín! tak to asi nerozdejchám :sweat_smile:

ale shodli jsme se na druhým jméně, asi Zen... akorát tu ještě není ani registrovaný :sweat_smile:
zní to teda exoticky, ale je to krátký a má to hezký význam a jako druhý jméno se snese i něco divočejšího si říkám... no uvidíme, je hoooodně brzo
4. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Kačí : díky :wink:

Lu : jééé vždyť je to moc hezký, náhodou já jsem se narodila na Kryštofa a když jsem byla malá tak mi moje babička říkala Kryšpínku, takže mě se to mooooc líbí, teda až velmi mooooc :wink: :grinning:

Agi : zkus na google, tam to třeba najdeš, jinak nevím

tak si naše Jájinka zrovna vybrala tento stoleček se židličkou, jsme se probírali fotkama na MMB a když tohle viděla zavolala ,, to cííííí " Jak je to super když si děti vybírají už sami. Jenom se hrozím kdy začnou hysteráky v obchodě u hraček a laskomin :sweat_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22606225&tab=6

a k Vánocům mám objednanou tuhle panenku
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7007206

No a u kamarádky mají holky ty malé zvířátka LPS, naše Jáje se do nich zamilovala, tak postupně s manžou nakupujeme aby měla k narozeninkám sbírečku, těch zvířátek je haffo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24154702&tab=0

a ještě jsem se chtěla zeptat, přemýšlela jsem o magnetické tabuly a modelíně, ale nevím jestli to je už pro 2leté dítě vhodné :confused:
4. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Aco: modelínu jsem dneska koupila... zatím jen koukal furt se ptal co to je a chtěl to jíst... bílá modelína totiž vypadá jako sýr Kidiboo jsem si pak uvědomila :grinning:
vysvětlila jsem mu že to je modelína a ukazovali jsme si barvy... zítra zkusíme válet... počítám že to nepůjde :grinning:
ale totéž máme s pastelkama, takže prostě ukazuju a čekám až si s tím malinko inteligentně začne hrát

magnetickou tabulku to myslíš takovou tu na kreslení jak se to pak smaže??
4. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Lu : no mě manža říká, že jí Jáje bude baštit, tak nevím. Někde jsem měla odkaz z Loskutáka na hmotu jako modelína a že nevadí když jí děti trochu sbaští. A tabuly jsem myslela tu s magnetkama a na křídy

tak já dneska furt slzím, nedřív z toho jak Jasmínka už zcela papá sama - bez krmení a všechno. Pak odpoledne když mi u sváči usnula, bylo to tak roztomilé, papala a najednou ticho. Měla padlou hlavičku a v pusince držela rajče. A teď večer když se nás s Martíkem odvede oba za ruku do pokojíčku, ukáže na kobereček a řekne hačí, sedne si k nám a jdeme číst knížky. Všechno mě tak dojímá, pořád mě přijde že mám splašené hormony. No a teď na ní zas se slzama koukám, jak si krásně hraje s Barbínkama. Uvědumuji si, že už opravdu není žádné malé mimi, tak moc rychle vyrostla :zipper_mouth:
4. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
error - že jí Jája bude ne baštit. Teď to vyznělo jako že jí bude jíst Martík :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
hernajs já mám překlep i v opravě, fuj, jsem teda ale už osel
4. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Aco :dizzy_face: :dizzy_face:

já si dneska taky málem brekla, on má takový kraťásky a jak tu v nich chodil a dělal brmmmmmm s autem - je v nich tak boží... :sweat_smile: a jak všecko komentuje, kouká na mě a říká "máma.. loupat naklájí, nůž ostlý pozol... okulka... dostaneš"
a v knížce ukazoval na ohýnek jen z dálky, protože to je tak horký, že se na to bojí sáhnout!

a jak má dobrou náladu tak se mě snaží pořád rozesmát, většinou tak že schválně odpovídá nesprávně (např. kočka čte knížku a on tvrdí, že spí a to je hrozná bžunda) a nebo si vymýšlí neexistující slova a u toho mu tak hrajou oči jiskřičkama :dizzy_face: a sotva se drží, jakmile mi dojde že to je for a štípnu ho nebo mu pohrozím tak se huronsky řechtá :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Lu : jo jsou boží viď, mě přijde tak krásný jak se s Jasmínkou už hezky dorozumíme. To jak si hrajeme, už se moc těším jak na Vánoce vybalíme mimi s kočíkem a hadříkama a budeme si hrát a vařit v kuchyňce. Člověk se vrací ve všem s nima do dětství a vše je snima o hodně krásnější
4. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
vidíš, to mně zas moc nepřipadá, že bych se vracela do dětství... možná je to tím, že mám kluka :confused:
a hlavně to prostředí je úplně jiný, místo na vesnici a s babičkama jsme ve městě a půl dne mluvím anglicky a muž je v plno věcech ode mě hodně odlišnej, takže mně to docvakává jen když tu třeba byla moje mamka nebo tak :sweat_smile:

hlavně malej je úplně jinej než jsem byla já, já prej byla tak klidná, že když mě jednou nenašli tam, kam mě posadili, tak z toho byl hroznej poprask a zděšení co se mi stalo... no já si dovolila odejít do jiný místnosti... byly mi prej asi dva roky... :sweat_smile: :sweat_smile: nevím jestli je to k smíchu nebo spíš k pláči, vždycky si na to vzpomenu, když mi ta Matýskova neustálá aktivita leze na mozek :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
No já jsem myslela že se vracím k dětsví s těma panenkama, prořívání Vánoc, narozenin atd... Jinak já měla od určitého věku zas naprd dětství díky otcovi, ale moje mamka se zas pro mě snažila dost, takž ty blbé vzpomínky překryli ty hezké . Proto se snažím aby Jája měla hezké vzpomínky na výlety, svátky, Vánoce atd...
A já byla také klidné dítko, prý jsem byla moc hodná, malovala jsem si, četla a vše v poklidu. Martík byl také klidný dítě. Jája je aktivec, přesně to co píšeš, neposedí, nepostojí, je jí všude plno :grinning: Je po babičce ( mojí mamce ) :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
Lu : mimochodem Bella Sophie jste vymysleli moc hezky

no nic, jdu skočit do sprchy a pak to zalomím k rodince :slight_smile:

dobrou noc
4. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz
Ahojky!!

Holky my budeme stavět! :confused: :confused: Teda "jen" půdní nástavbu, ale nikdy bych nevěřila že někdy budeme ve svým! :dizzy_face:
5. srp 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno,

krásnou středu, u nás už od rána svítí mozol,tak bude nádherně :slight_smile: .My fičíme na návštěvu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ránko,
holky z Prahy - prosím, jak se dostaneme od Zoo k nejbližšímu metru? Zítra tam vysadíme babi s dědou a děti a potřebujem dojet na sl. ambasádu....

A dnes frčíme s Denískem na výlet mašinkou. Zatím páááááááá.
5. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
ránko

tak my dneska spali do 8.15 :dizzy_face: teda malej byl asi vzhůru dřív, ale potichu, seděl si v postýlce, růžový tvářičky a usmíval se :slight_smile:

Aco: to jméno je po manželově tetě, prej byla úžasná
včera jsem si dělala i numerologii různých jmen, tak obě jména vyšli fakt suprově :slight_smile: teda jestli to fakt něco znamená :sweat_smile: no ale když jsem zkusila udělat si svoje jméno před a po svatbě, tak to teda odpovídá změně :sweat_smile:

Labell: to jste se rozhodli včera večer? napiš něco vís, jsem zvědavka!

Miško: autobus jede přímo ze ZOO na metro C, Nádraží Holešovice :wink:
5. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.