• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Petí, můj chlap? Ten je na tom daleko hůř než já - co se PC týče :grinning:
19. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jo, ty musíš chodit už tři týdny v Robiškem v náručí až do sedmého patra??? Tak to tě lituju :grinning:
19. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
tak to je jak u nás :slight_smile: Robiš umí najet na reality.cz a tím končí :grinning:
19. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
děkuji za projevenou lítost :grinning: fakt masakr
19. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Petise- jak dlouho budete v ráji :grinning: ? Já jsem ted na Moravě,ale v po se vracíme a další pátek zase razíme na Šumavu.Rovensko je od Jíčína fakt kousíček.Určitě si udělejte výlet i do Jičína,stojí to za to.Do IP tí píšu číslo na mobil a určitě se ozvi,sejdeme se,když nic,tak aspon Vám můžu ukázat kam zajít v Jičíně jo. :sunglasses:
19. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
petisko:krásně si užijte dovolenou a hezky si odpočin :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Petise: tak si to užijte!! :slight_smile: já jsem z Č. ráje, ale už deset let bydlím v Praze... říkali, že je tu blaze - akorát zapomněli dodat že jen tomu, co má hoooodně peněz :sweat_smile:

nám mají v létě taky vyměňovat výtah, takže 6-8 týdnů do 5. patra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj holky, musím vám ukázat, co jsem dostala k narozeninám :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2915002&vReferer=
19. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
jen nakukuju a vidím Martinku..
Marti, kytička je nádherná.. :dizzy_face:
moc na Tebe myslím..všechno nejlepší k narozeninám, přeju, aby Tě v životě už potkalo jen to dobré..
19. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Martísku kytka nádherná!! Zasloužíš si ji! Hodně štěstí k narozeninám přeju!
19. čer 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Zdravíme Martinku :slight_smile: Všechno nej nej dodatečně...ať se už vás potká jen to dobré a veselé :slight_smile: Kytka je nádherná a vlasy Ti moc sluší :wink: :dizzy_face:

My dnes byli na kontrole, vše je ok :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Marti kytka je nádherná, já jsem v životě takovouhle nedostala, to by stálo za to usušit na památku!!! užij si narozeniny a přeju jen to nej :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
jééé a zuuuovic střeleček už je vidět !!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Agi...no a takový jsem měla s Katy až tak 22tt :confused: :slight_smile: Na podzim už budu vorvaň :grinning:
19. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Zuzi: takovej sem měla naposledy ve 14 letech! :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
zuu:kecy prdy beďary!!!! :grinning: :grinning: :grinning: , dyk tam nic nemáš :wink: , to ses jen přejedla svíčkový !!!
19. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
zuuu, gratulace ke kontrole.. :slight_smile:
Katynce to s raketou moc sluší..víc než s vysavačem.. :sweat_smile: :dizzy_face:
se nediv, že máš takový megabřicho, když se cpeš prasárnama.. :grinning:
mmch, já těhotná nejsem a mám větší břicho než ve 20tt s Veru.. :rolling_eyes:
19. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Martinko, kytka je nádherná a strašně Ti to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: !

Zuuu: super že mimískovi se daří...
ale ta fotka, ta mě dostala... takový bříško jsi měla ve 22.tt??? to jako fakt?? tož to nechápu kde Katynka bydlela :sweat_smile: já měla menší bříško, ale proti Tobě jsem teda byla asi velryba na pláži :sweat_smile: :sweat_smile:

jináč hlásím, že muž se zase probudil pozdě... jak s námi byl na rehabilitaci ve středu tak najednou, že bude s malým cvičit... tak jsem ráda, ale mrzí mě, že nechtěl cvičit, když jsem měla vyhozený záda a Matýsek tak měl dva týdny pauzu a kvůli tomu se to zhoršilo... nj, chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
ha... tak si nevěřte...tohle je bříško s Katy ve 20tt :slight_smile: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2915329&vReferer=
19. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zuzi: mazec!! :grinning:
19. čer 2009 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile:

tak to je síla, Zuu!
mně se teda stalo, že jsem měla malý bříško, takže v 7. měsíci si kámoška nebyla jistá jestli jsem těhu nebo ne a bála se zeptat :sweat_smile:
prosím Tě, kolik jsi s Katynkou přibrala?
19. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
mám dlouhej trup, no... :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
jeden bleskurychlej Večerníček, kterýho jsem se zeptala, jak je velikej... pak z legrace jak je širokej:

http://www.youtube.com/watch?v=CuQvfsdHwpM
19. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Zuzi tak proti tobě je koukám asi každý vorvaň !!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
zuuu, tu fotku Katy-bříška si pamatuju, ale tohle střelečkovo mi teda nepřijde o nic větší..
dlouhej trup.. :grinning:
19. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Lu ten je sladkej :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
:slight_smile:
sladkej byl dneska, když na kurzu paní učitelka předváděla jak se přelívá voda z porcelánový konvičky do hrníčků a zpátky... Matýsek se k ní rozběhl a křičel "pozól, holký!! čaj, čaj!" ... prostě chtěl zachránit paní učitelku :grinning:
19. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Lu: Maty je roztomilej :dizzy_face: :dizzy_face: ...já přibrala celkem asi 12kg...ale první 4 měsíce jsem měla 4 dole :wink: Teď jsem nehubla...a myslím, že mám asi kilo nahoře :wink: ale je mi to fuk...hlavně hezky držet do prosince :wink: klidně jako vorvaňka :grinning:
já mám 180cm, tak to se to všechno hezky rozloží :wink: :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
lu: :grinning: :grinning:

Zuu:dobrá teorie, já jsem taky vysoká, hihi...to si musím zapsat :wink:

dobrou
19. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
lu, Maty je smíšek..roztomilej.. :dizzy_face:

lu, zuuu, jeslti půjdete do zoo, v kolik byste braly sraz?
19. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.