• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
bré ránko :slight_smile:
Bella Sophie je krásný :dizzy_face: trefa do mýho vkusu :grinning: kdyby bylo na mě, máme Ellu Sofii :grinning:

Miško: buď na Nádraží HOlešovice = vrátit se na přes most Barikádníků... no to je asi nejlepší, tuším...
5. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
nj, je to krásný jméno a s tím příjmením to zní pomalu jak nějaká celebrita: Bella Sophia Salem (čte se to seilem) :slight_smile:
a znamená to "krásná moudrá a v míru" :slight_smile:

ale vsadím se, že to bude kluk zas :grinning: a Liam Zen, to už se moc lidem tak líbit nebude :sweat_smile:
ale taky to má pěknej význam "neohrožený ochránce, v klidu a míru" :grinning:
5. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Lu: Liam Zen je hezký, hezky to zní...ale pro mě už veliká exotika...ale u vás je to jiná, vy si jí "můžete dovolit" kvůli tomu, že jste napůl anglicky mluvící...to je jiná :wink:
5. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Mě se teda Liam Zen taky moc líbí :wink:
5. srp 2009 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
no podle vlastních zkušeností je pro většinu lidí i Katy a natož Elly exotika prvního stupně...kašlat na lidi :sweat_smile: :wink:

Labellko: tak jak s tím stavěním... to je paráda...závidím...my se tu ve čtyřech asi umlátíme :sweat_smile: 3kk 54m je trošku málo na to harampádí, který tady pořád shromažďuju :grinning:
5. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
díky, tak to snad není zas tak šílený :sweat_smile:
tak ono nakonec by to bylo jako s Matthias Ian, stejně mu říkám Matýsku :grinning:
takže bych mu říkala asi Liámku :sweat_smile:
jako herec Liam Neeson

ono my se kdykoli můžeme stěhovat někam, takže stejně musím hledat jména bez diakritiky
5. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Zuuu: já když byla v 8. měsíci tak jsem si šla jednou koupit svačinu, paní mi blahopřála k těhotenství a začla se rozčilovat jak teď lidi dávaj exotický jména... "třeba... třeba.. Matyáš!!"
jsem neměla slov, vybrala zrovna jméno který jsme dávali a navíc to není žádná exotika :sweat_smile:
a to tý paní bylo tak 40

kdybych se měla řídit okolím tak nemůžu dát nic, to je fakt..... ale my máme hodně kamarádů ze smíšených manželství, takže jména jsou např. Emma, Hannah, Nathan, Elisabeth, Kathie, James, Sasha, atd.
kdybysme dali nějaký český a ještě běžný tak budeme za exotiku zas tam :sweat_smile:

mně se třeba teď líbí mnohem exotičtější jména než v prvním těhu :fearful:
5. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
ahojky,

předně musím pochválit fotečky malé Jasmínky a její rodinky z Itálie :dizzy_face: makulkovic bratří-jsou krásní :dizzy_face: Katynky culíkaté :dizzy_face: dvojčátka halkačkovic :dizzy_face: miovic sourozenců :dizzy_face: a video elišky je opravdu povedené :dizzy_face: snad jsem na nikoho nezapoměla

zuuu:gratulace k holčičce :dizzy_face:

lu:hezká jména máte vybraná i to hezky zní :wink:

labell:hoď podrobnosti stavby,to jste si tak včera sedli a rozhodli se :confused: :grinning:
5. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky,

labell - gratuluji k takovému parádnímu rozhodnutí :slight_smile:
lu: náááááááááááááádherný jména - proč já mám chlapa jen ze Slovenska? U nás by byl asi vrchol exotiky Juraj :grinning: A obdivovala jsem Vaše fotoalba. Moc se mi líbí momentky Matýska a celé Vaší rodiny. A Řím nafocený moc krásně. Fakt inspirace, jak fotit "s hlavou a citem".

Dnes mám slavnostní a dojímací náladu, Zuzance je přesně rok a půl. Jako neskuteční tyrani jsme jí dnes podarovali kontrolu u paní doktorky. Začíná brát rozum, líbilo se jí tam jen do chvíle, co si hrála. Poslední nadšené jůůůůůůůůůůů vystřídal pláč hned při vážení, je to holka ostražitá. Na váze poskakovala, takže lítaly i cifry, ale v průkazce máme 11,4 kg při 85 cm výšky :slight_smile:. No, pronese se, "zavazadlo" naše nadměrný :slight_smile:. Jinak vše ok, jen jsem upozornila na hodně vyklenutý oblouk v bedrech, tak s výraznější lordozou pošupajdíme na ortopedii. Jsem ráda, budu klidnější, když se na Zuzanku někdo podívá. Vlado i jeho bráška mají totéž - zadky hezký, ale vyšpulený. Mně to přijde i sexy, ale u holčičky nevím... :slight_smile: Jinak má malá stále trochu zvětšenou jednu prsní bradavku - prý možná ještě doznívající hormony z mého mateřského mléka (no, nevím, od konce března?), nebo hormony z kuřecího masa. Tak prý omezit... hm, omezuju dlouhodobě a sama Zuzanka masu moc nedá. Běžně má jen z příkrmů hami, flákotu masa málokdy. Teď jsem tedy sehnali doma krmeného králíka, občas ho jí, občas odmítne. Tak jak u nás jakékoliv jídlo. A vyfásli jsme poslední hexu, tak doufám, že vše proběhne OK. Přeji hezký den.
5. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Kreksi: jé, teď jsi mě úplně dojala :pensive: :dizzy_face:
jsem zrovna vložila pár fotek na Koníka asi po sto letech

krásný rok a půl Zuzance!! :slight_smile: :dizzy_face:
a držím palce ať hexa proběhne v pohodě a taky ten ortoped.. já tohle mám taky, bolívá mě hlava a nemůžu nic moc nosit, takže lepší to řešit co nejdřív
5. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Dobré poledne,

Labell, to je super - gratulujeme! A kde tu půdní nástavbu budete mít?

Kreksi, byla jsem taky překvapená tou informací o souvztažnosti kuřecího masa a zvětšených prsou. Četla jsem o tom hodně na dvojčatech, tam se s tím setkala celá řada lidí. A vyšpulený zadeček u holčičky? Neznám nic víc sexy! Akorát ať nemá nějaké zdravotní problémy, taky bych nechala pro jisotut prohlédnout Zuzíka na ortopedii.

Luu, fotečky jsou super...a ta závěrečná, ta je prostě nej nej nej :slight_smile: A jména máte vybraná nádherná - obě dvě.
Holky, vždyť tady na Valachách je i Ema exotika. Uvažovali jsme o ní, ale když jsme se prořekli, sesulo se na nás tolik udivených pohledů. No Jonáše nakonec sežvejklo okolí bez problémů (asi proto, že je to podobné Jurášovi, Tomášovi, Ondrášovi - což je tu běžné), ale s Magdalénkou má tady celá řada lidí problém doposud. A nějak nemám sílu vysvětlovat, že mi je úplně jedno, co se komu líbí a co ne, že prostě my chtěli Madlenku a hotovo.

Ale já nemám do výběru jmen vůbec co kecat. Než jsem otěhotněla, říkala jsem si, že vzhledem k našemu příjmení (Halaštovi) nesmíme mít v křestním jménu Š a že nesmí být dlouhé. No a máme Jonáše a Magdalénu :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
*********** SRAZ *************
Dlouho tu nebylo žádné info. Dost se to blíží, a protože místo nás má zamluvené jen jedenáct, tak se z hotelu ozvali, jak to s námi vypadá. Jde jim o ubytování, jídlo lze upřesnit až ten týden před.

Termín: 30.8. - 2.8. 2009
Místo: Hotel Horník http://www.askino.cz/hornik/

Místo mají rezervováno: Sylvinka, Comra, Verunka 62, Teruse, Ejana, Adina1, Mi83, Barru11, Labell, Acornika, Maxa

Krom těchto účast přislíbili:
Mkr (asi bez M), Lu777 (nejspíš s M), Danamatus (uvidí, zda M bude mít volno), Zuuu(s M), Zuhav (M dle účasti jiných), Petise, Fru, AO (muž nebo maminka), Kreksi (M se uvidí), Gabcos, Mocinda (klidně s i bez :grinning:),Makulka (2-4), Lucinamamina,

RÁDY BY, ALE JEŠTĚ UVIDÍ:
Kafficka, Vnibuja, Teruse, Mishulle, Gmol, Lyn, Prami, ingridsu

NEMŮŽOU:
Evcafrank (dovolená), Simirek (práce), Slunicko200(jiná akce), Majenka, Vercaberca, Cechtek (dofča), MamaO4, hankapelech, Hassy, Agatka77, Lucijana, 22Janina, Petrolejka, Gebi

:grinning: :grinning: :grinning: HOLKY, MOC PROSÍM, PROMYSLETE TO A REZERVUJTE .... A PAK DEJTE VĚDĚT :grinning: :grinning: :grinning:
Teď tu do neděle nebudu, jsme u našich, tak ať to pak pomalu můžeme rozlousknout. IP posílám i těm, kteří nejednou ... co kdyby :wink: :wink: :wink:

A ještě překopírované informace z dřívějška :wink:
SRAZ HOTEL HORNÍK 30.8. - 2.9. 2009

Hlásím se s finální verzí Hotel Horník je v obci Tři Studně blízko Žďáru nad Sázavou. Máme zamluvený prakticky celý hotel (hotelovou část), jen jeden pokoj byl obsazený. Takže může nás jet 23 a každý bude mít svůj pokoj (celkem 14 dvoulůžových, 4 třílůžkové, 3 čtyřlůžkové a jeden apartmán se dvěma ložnicemi). Některé pokoje mají ještě přistýlky. Kdyby nás opravdu bylo víc, tak jsou dvě možnosti - buď ve větším pokoji dvě maminky s dětmi nebo má hotel ještě turistickou část, kde je soc.zařízení na chodbě (vím, že nic moc, ale pro případ nouze).
Platba v HOTOVOSTI při odjezdu.

Hotel nabízí snídaně, polopenze, plné penze - záleží na vás.

Dále máme k dispozici společenskou místnost s \"kobercem, stoly, židlemi...dále je zde televize, kulečník, fotbálek ,..\"

No, takže nahlášené účastnice prosím, ať si každá rezervuje pokoj na své jméno a se svými požadavky, ale POZOR pod heslem \"Sylvie Babicová\" - ať vám na recepci netvrdí, že je obsazeno.
Rezervaci provádějte na telefonním čísle 566 619 234 ( 8-19 hod) .... jestli je to možné i během víkendu, nevím.
5. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
háj ženy!!
koukám ,že holky kreksiovic nás předběhly!! :slight_smile:
my totoiž tééž 18měsíčnáka dnes slavily u mudry a obradovala nás i poslední hexou :sunglasses: :Adinka má 81cm und 9.840gramíčků...a nemá ještě úplně uzavřenou fontanelu tož prej kapat vigantol :wink:Jinak Aduš jen vejde do čekárny a už spustí pláááč ,ale tááák ,že sestřička vyšla a říkala ,že si hned myslela že přišla Adinka :slight_smile: :slight_smile:my totiž vcházíme vždycky s pláčem a nejen vcházíme ,ale i vyšetření probíhá s řevem a pak i odcházíme s pláčem:frowning2:( prostě Aduš jak čichá mudrovinu ,tak to vořve :frowning2:

lůů: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:konečně nějaký aktuál fotosss!!! MAtýsek je krasavec a řekla bych ,že po mamince!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

tak všem kráásný den ,my ted schrupknem a pak jdem pískovat nebo lesovat... :sunglasses:
5. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
jůů oslavenečkům vše nej! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my jsme měli jet odpo vybrat okna do domečku a nepojedem, Petr má v práci hoňku :frowning2: .Tak teď vařím rajskou s těstovinama a masovýma kuličkama, musím vyžehlit a pak tradááá ven
5. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=169734&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

Ahoj holky,
přidala jsem fotky z dovolenek,kdo chcete,jukněte. :wink:
Jinak Sylvinka jistě pozná úžasné dětské hřiště. :grinning: :grinning: :grinning: Dovči byly obě super,tu první jsme si užili jako rodinka a druhou s partou super přátel a jejich dětma-prostě nádhera!!!

A Acornika mě nostalgicky naladila,páč v Cesanaticu jsem byla s mamčou(už je to dávno :wink: ) na kosmetickém veletrhu a moc rádi na to vzpomínáme!!! :sweat_smile:

K srazíku:jela bych strašně ráda,ale vzhledem k tomu,že Dáda nastupuje do té školky,to musíme vzdát.

Jinak všechny fotky nemají chybu,děti rostou jako z vody a rodičům to čím dál víc sluší.

A maminky těhulky-klobouk dolů!!! :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Halkac: s těma jménama jsi mě rozesmála :grinning: to mi připomíná mou babičku ta vždycky když moje mamka něco chtěla - např. nový kočárek pro první dítě nebo sporák - tak řekla: "my to taky neměli" a basta! :grinning:

Moci: Adinka má míry modelky :slight_smile: a kdy má rok a půl? že v profilu máš 1 rok a 5 měsíců
tak ať ta vás ta hexa netrápí :wink:

Luci: krásný fotky!! kde jste byli?

jinak Matýsek je tak 50 po mě, 50 po manželovi... jak vzhledově, tak temperamentem... moje části jsou to velký mluvení, dobrý spaní, dobrý jedení a klidný posezení u knížky :grinning:

Agi: dáš recept na masový kuličky? sím

já si dneska vyžebrala hovězí polívku od muže, začíná mi být blivnějc a s tím začala i polívková fáze opět... v těhu s Matýskem se muž chca nechca naučil pěknejch pár polívek tak to musím zužitkovat :sweat_smile:
5. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Holky děkuju!
To víte holky zase za to mohl alkohol :grinning: . Michal přišel s tím, že jeho brácha si koupil skútr. Tak sem na něj začala hučet, že jeho brácha je mladší a přitom má postavenej barák, auto, skútr a my prd. :grinning: Říkám mu že proč nejdem do té půdní nástavby k jeho rodičům když nám to nabízeli. Na to on, že si myslel že bych tam nešla. :grinning: Tak jsme včera jeli k jeho rodičům, domluvili že na nás ten barák přepíšou a začneme vyřizovat papíry. Stavět začneme teda asi v březnu. :dizzy_face:
5. srp 2009 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
týjo, labellovi jsou akční! Super! a kdeže bydlí rodičové? A je super,že to na vás přepíší! A mají zahradu? A budeš to mít lepší s hlídáním..paráda..

Fotečky Davídka a Natálky bájo..Krásní sourozenci! :wink:

a gratulace všem minulým i budoucím rok a půlčákům! a jejich kontrolám! :slight_smile:
Ted tak přemejšlím, jestli si nás mudra pozve, nebo jak to bude..
5. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Romčo bydlí v okrajové části Brna..jsou tam lesy a přitom tam jezdí mhd. Zahradu mají a celkem velkou, bez toho bych do toho asi nešla, chceme i samostatné posezení atd.
5. srp 2009 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
luci-a mají přízemní RD? a šlo by i samostatný vchod! a určo chtějte samostatný topení, vodu, elektriku..at jsou co nejmenší třecí plochy! my to tak máme a spokojenost! :slight_smile:
a moc vám to přeju! ale ted těch starostí!!! :frowning2:
5. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Jojo samostanej vchod taky bude a přízemní je. To jo, starostí bude určitě hafo, prej to papírování zabere půl roku. :unamused:
5. srp 2009 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz
paráda! tak to vás teda čeká spousta praáce! Ale pak se na to vrhnete a s mimčem do nového! :slight_smile: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
To jo moc se těšíím!!! Snad nám dají i odklad hypo, bo platit nájem a ještě hypo to by byla sííla! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz
Labell, ale to je bomba... to budeme mít príma, fakt i s hlídáním a se zahradou to Ti odpadne plno nervů jak zabavit děti :dizzy_face: :wink:
5. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
lu:byli jsme nejdřív v Chorvatsku a pak v Jeseníkách. :slight_smile:
Labellko:moc gratuluji k rozhodnutí,budete to mít prima.A zrovna jsme přesně tohle včera rozebíraly s kámoškou.Mají to přesně tak jak plánujete Vy,ale říkala,že je moc ráda,že se rozhodli pro vlastní vchod,voda,plyn,topení,balkon a nemůže si to vynachválit. :wink:
5. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
nj, já si říkala, jestli to není Chorvatsko :dizzy_face:
5. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
rychle píšu, Robik je u babi, já musím uklidit kuchyň, mám tam jak o výbuchu :slight_smile:

Všechny nové fotky super, ráda jsem si je všechny prohlédla :dizzy_face: :dizzy_face: akorát mám jednu poznámečku k lucimami - nejsi ty "paní Columbová"???? :grinning: :wink: :grinning: tě na žádných fotkách nevidím :zipper_mouth:

zuuuzajsovi gratuluji k holčičce - to bude bezva holčičí mejdla :grinning: :dizzy_face: a pokavaď mě "zas"( :grinning: )kdosik nepředběhne, tak se klidně ujmu druhého klučíka :slight_smile: chtěla jsem více holčičku, ale po porodu kamarádky jsem si fakt řekla, že samotné mimi je zázrak a je mi vlastně jedno, co to bude :dizzy_face: :dizzy_face: takže klíďo píďo budu vozit klučíky na fotbal :dizzy_face: :slight_smile:

s tím srazem - ještě musím hodit řeč s Robišem...ten nechce jet, ale sama autem nedojedu, kdyby nás aspoň odvezl tam a zpátky by nás hodila sylvinka (jestli stále nabídka platí)

labell, tak to je fajn, že budete mít vlastní bydlo...a ani vás to tak stát nebude :slight_smile:

míry Adinky a Zuzanky krásné.....a začínám mít pocit, že jsme nejmenší :confused:
5. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
petise:si piš... :wink:
5. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.