• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ono není moc o co stát... :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Petise: nejmenší asi nejste, Matýsek právě poporostl a má 78 cm :grinning:

jinak zkouším dneska uspat poprvé bez dudlajzu... jsem zvědavá jak to dopadne :fearful: sice si o něj řekl, ale dělala jsem, že neslyším, tak žvejkal spacího zajíce :sweat_smile: tak uvidíme
5. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
ha, tak Lucka se snaží bejt královna Koloběžka - ukázaná neukázaná :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Lu, Zuu, moc díky za info o Praze.... Zítra vyrážíme - vesničan ve městě, to bude šou :grinning: :grinning:
Lu, a Matýsek má taky dvě jména?
Luci, jste krásná rodinka :dizzy_face:
Labellko, paráda s tou půdou :slight_smile: Jak velký to bude byt?
5. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Lucííí :grinning: :grinning: :grinning: kurňa - a to skrýváš takovou postavu po dvou všivákách, jo??? :sweat_smile: pěkná mamina :dizzy_face:

lu, jéé, Robišek podle domácího měření má taky 78cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pak napiš, jak to klaplo s dudlem přes noc... :astonished:
5. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
jooo a má nejkámoška je maminkou!!!!!!!!!!! Dnes v 18:25 se narodila Adélka :dizzy_face: :dizzy_face: porod docela dlouhý, ale zvládly to holky moje :dizzy_face: :dizzy_face: jdu si otevřít vínko, to se musí zapít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj,
Luci, tak to budete mít vyřešený s bytem a myslím, že jste to pěkně vykoumali :wink:

a njůs foto moc pěkný, pořád hledám na fotkách ty miminka a pak mě děsně překvapí, jak už jsou velký a "dospělý"
5. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
petis: gratulujeme a aspoň mám důvod si navečer štrngnout :wink:
5. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Miško: jo, je Matthias Ian :wink:

tak už spustil... ale zkusím nedat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojky mamky,

prosím o radu - od včerejška mám občas po vyčůrání na papíře takový žlutý hlen :unamused: nevíte co by to mohlo být? Moc díky!
5. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Lu, no moc pěkná jména to jsou :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Kačko, to může být výtok, ale ten "nezdravý" - v poho by byl, kdyby byl průsvitný.... Zajdi k Dr.
5. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Ale to nic, dostaneš jen léky a bude to v poho :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Miško: díky. Teď jsem právě měla docela velký kus, tak jsem se lekla :frowning2: . Zítra jdu stejně k dr na kontrolu, tak jí to řeknu, jestli teda nezapomenu :confounded: .
5. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Kačko: zavolala bych dr., přesně jak píše Miška :wink:

tak 20 minut řevu, teď snad usnul... no večer to asi půjde, to je utahanej, ale na to polední spaní, to jsem teda zejtra zvědavá :confused: ale ráda bych to odbourala... pak má ještě stihnout nočník a velkou postel do dubna :grinning:
5. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
kk, zítra to řekni mudře, dá ti nějaké čípky a bude to pryč :wink:

lu, jen takové dva úkoly? :grinning:

Jsem zvědavá na dnešní noc...nevím proč, ale poslední tři noci stojí za prdlačku..háže sebou v postýlce, pak obvykle příjde k nám, ale stejně má spaní na prd..jako spinká, ale není to klidný spánek :unamused: a v puse po nových zubech ani památka..

Jak vám spinkaj děti? Víte o nich v noci? Nebo vás taky nějakým způsobem budí??????
5. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Kačko, zeptej se mudr, ale někdo v těhu vyrábí slizík jak slimák. Ono to druhé těhu může být zcela jiné než první (o tom něco vím).
Miško, ty budeš zítra v Praze? A kde? A kdy?
5. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Petí, frčíme ráno co nejdřív. Dojedeme autem k Zoo, tam vysadíme děti a babi s dědou a pak pojedeme s Vladíkem na ambasádu. Až to vyřídíme, tak se vrátíme do Zoo a zdržíme se asi skoror celý den.
Nezajdete někdo taky do Zoo? Že bysme se sešli :wink:
5. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
petis: když hlídala mamča, tak jí spala v postýlce až do rána, tj. do 7-8 hodin. Nám se kolem 2-3 objeví v postýlce surikata a chce k nám, když jí přeneseme, tak mi ohryzává nehty, moje prsty si strká do očí, a ťupká si s nima po obličeji,to vydrží dělat i přes hodinu, když jí ruku vezmu, začne kňučet. Děsný :angry: s Martinem jsme si řekli, že jí musíme udržet v tý postlýce, takhle to nejde, když usne, tak mě kope, cestuje po celý posteli.... :fearful:
5. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Mi: užijte si výlet :wink:
5. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
tak jsem jukla na účast na srazu a zatím nás moc rezervé nemá :confused: copak je s Vámi :wink:
5. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Peti: to stačí né? :grinning: já bych mu nerada brala dudlajz dva měsíce před narozením mimča, to by mu ho pak asi kradl ... musím na něj po kouskách

u nás se spí dobře (breknutí okolo půlnoci nepočítám, to je už asi vyspanej z největší únavy a má prázdnej žaludek.. ale rychle zabere)... tak jednou za měsíc se budí opakovaně, ale na něj neplatí fakt nic kromě nechat ho bejt... takže tam jdeme tak dvakrát aby věděl že tu jsme a pak už ho necháme a on odpadne...
kdykoli jsem ho přenesla do postele tak nám skákal po hlavách a nespal třeba dvě hodiny a my taky ne... ráno to na něm nebylo vidět, ale my staří rodičové jsem byli jak zombie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Labellko: to budete mít super! druhý mimčo už do novýho s parádní zahradou :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

a...Lu odnaučuje dudu... přesně...vidím 4 základní "sourozenecké" úkoly:
velká postel (už máme),
dudlík (to nevím...má ho opravdu jen na usnutí, ale myslím, že ho teď fakt "potřebuje"),
nočník (pozor na nás, Katy dělá velký pokroky - sama od sebe! :dizzy_face: )
a psychická příprava... no tam nás čeká dost práce...Katy začala žárlit, vadí jí i když si někdo vezme její hračku, když já chovám jiný dítě, když se mazlí s tátou a já se přifařím... :sweat_smile: to bude práce ještě :wink: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky!
Tak jsem něco málo zase početla, musím moc pochválit fotky Luovic Matýska, pak taky dovolenkové fota Lucimaminy a rodinky Čechovic- Hani moc vám to tam všem sekne!
..a uchvátily mne tedy fotky Zuuovic Katynky!! Ta ranní culíčková je Zuzko úúúúúúúúúúžasná! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: A koukala jsem, že je Katy už pěkně vysoká, že? Však má být po kom, ne? A korálky musí být, však je to parádnice a sluší jí to.. :wink:

Tak my zítra jdeme též na čtvrtou hexu, Áďa už se po té šesté nemoci zotavila tedy nadmíru, řádí tu opět jako černá ruka a cpe se taky jako otesánek, takže vše opět ve starých kolejích.. :wink:

Akorát se tedy nestoudně zamilovala do krtečka, ale holky natolik, že hned ráno po snídani volá "kltka, kltka!" a stepuje u DVD přehrávače, dokud jí ho nepustím.. Kouká na něj fascinovaně bez hnutí s otevřenou pusinkou klidně i půl hodiny, nenechá se vyrušit a mám co dělat jí od krtka odtahnout ven.. A takto si na "Kltka" vzpomene několikrát za den a když nepovolím, tak aspoň dotahne horu knížek, kde krteček je a listuje si a povída sama.. :grinning: Je roztomilá, mám ji i vyfocenou jak pořád jen zírá a nevnímá okolí, ale doufám, že to taky někdy přejde, páč to je fakt krtkománie! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jinak ségra čeká s největší prvděpodobností chlapečka, tak vybírají jména, hoďte mi sem prosím kdo máte nějaký odkaz na výběr jmen, kujuuuu!

Jo haloo Moci, jsi tuuu?? Koukám na míry a zírám, že to naše choudě už vás trošku předběhlo.. Holt ta vaše baleťanda si hlídá linii, no.. :sweat_smile: :grinning:
Už jste zpět v Pze?
5. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Miško, pár nás zítra v ZOO bude od 10:30 - Já, Kaffi, Lucijana, Zuhav, možná i Kreksi. Já se teda zdržím tak do jedné, víc nevydržím. ty počítáš kdy že byste se do ZOO vrátili?

Ad 4 body - v posteli spí, dudla brát nebudu (má ho jen na spaní a pokud budu dávat dudla i mimi, tak by z toho byla divá a kradla mu ho), nočník (ani h...o zatím), psychika - nevím, jak připravovat, zatím na nikoho nežárlí, co se stane ukáže až návrat z porodnice. :grinning:
5. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Zuuu: Katynka takhle žárlí teď?
Matýsek nikdy nežárlil (teda kromě když vařím, to se hned začne vztekat).. ale myslím, že to pak dorazí najednou až tu mimi bude... :confounded:

nočník jsem teď odložila, nemám sílu ho tahat na nočník a utírat louže, ne v 1. trimestru, takže začneme zas někde od října, do tý doby mu to v hlavičce snad trošku taky "dozraje" ... on mi tuhel i přinesl nočník, strčil mi ho do ruky a řekl "nočník plosím"... suchá plenka byla, poseděl, ale nic... takže asi zatím si tak nějak uvědomil, že nočník je, už má trošku zájem ,ale ještě tam nedospěl...takže mu tu 2 měsíce teď asi i prospějou

dudlík podle mě už nepotřebuje, vidím, že ho má už jen ze zvyku, nechce ho ani když třeba upadne tak snad to půjde - teda se svatou trpělivostí jako vždycky :grinning:
5. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Lu: jo, teď s tím začala... žárlí :unamused: je schopná mě i plácnout...i HOnzu :rolling_eyes: ...oni jsou kluci jako starší sourozenci v tomto lepší :wink:
já s dudlem uvidím, teď není ten správnej čas...navíc jsou před námi ty špičáky...ufffff :wink:

Adi: díííííky :dizzy_face: :dizzy_face: dneska zapomněla na culíky a měla je celou procházku...já z ní v tom uchcávám :dizzy_face: :dizzy_face: BUde holčičkovatá, sukýnkovatá, korálková...já to žeru :grinning: :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Zuuu jo jo, tak to je přesnýý! Já to taky žeru, hlavně jak se pak nosí a maže k zrcadlu jaká je nyny! :grinning: Ovšem horší to bude asi za pár let, až mi bude kecat do toho, co jí oblíkám! :wink:
5. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
čao při večeru :wink:

u nás se taky žárlí,hlavně když chovám něčí miminko nebo objímám starší dítě,to je hned oheň na střeše :grinning:

ale jinak bychom do sourozence jít mohli,krom dudlíku,postýlky a toho žárlení splňujeme :grinning:
5. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
teru :grinning: objeví surikata :grinning: k nám Robik dojde, máme ty vyndávací šprušle :grinning: no snad se ty noci vrátí do normálu :unamused:

zuuu, jo ta fotka je fakt suprácká :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.