• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Zuuu: nj, to nás malej taky plácne... i když ne z žárlivosti... spíš třeba když mu něco zakážem a nebo když dělá něco co fakt nesmí a opakovaně neposlechne a dostane přes ruku...
včera jsem ho plácla a on mi řekl "bouchá au" ... jsem se úplně styděla :pensive: ale co mám dělat když třeba naschvál rve za hadici od pračky že jo...

podle mě ale nežárlí protože mu některý věci ještě nedocházej :sweat_smile: on spíš když hladím nebo držím cizí dítě, tak je zvědavej...ale většinou to je na návštěvě a tam ho mnohem víc než okoukaná matka zajímaj cizí hračky :grinning:
5. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
dobré ránko

simčo hlavně,protože na mateřský je nuda a nechce se ti zpátky do práce,co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u nás žárlení zatím ne,ale to přijde

užijte si dnešní ZOO, u nás je teda pařák už od rána :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahojky,
tak už nám začínají komplikace..mluvíme o té stavbě 4 dny a švára už po nás chce prachy.. :angry: :frowning2:
6. srp 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
ránko

Labell : a za co? :confused:
6. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
lu: barák bude přepsanej na manžela a jeho je jakoby půlka..
6. srp 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
:unamused: nj, to je blbý, takže on chce jako vyplatit jo?
6. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
No napřed to vypadalo že chápe že jim te´d nic dat nemůžeme a že se pak vyrovnáme na pozemcích které taky vlastní, ale včera už začal motat že by sme si mohli vzít o 100 litrů víc aby sme jim něco dali..
Trefili jsme se s tím do blbé doby..oni dokončují stavbu a namají háky. :unamused:
6. srp 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
aha, tak to je jasný :unamused:
a můžete si vzít větší hypo?

a jeho byste jako vyplatili a pak byste od něj měli pokoj? když takhle blbne už teď aby to pak nedělalo paseku..
6. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Dobré ránko,
Luci, no jo prachy, to je vždycky bolavé místo rodiny :unamused: u nás to zatím se ségrou neřešíme, my budeme s našima v baráku a jednou se vyrovnáme, zatím to prostě neřešíme. Tak snad se v klidu dohodnete a najdete přijatelné řešení
6. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
lu: ale my ho vyplácet nechceme..teď ne. Nechci jít do větší hypo jen kvůli tomu že oni jsou rozmlsaní a i proto jim nezbývají peníze. Časem budou peníze na to je vyplatit, ale teď ne.
6. srp 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Tery závidím teda..mě je to tak hrozně líto...fakt nám hned 4 den musí pokazit radost.. :frowning2:
6. srp 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
jé tak tady se šlo do ZOO, škoda, že jsem nebyla včera na netu, manža musel pracovat a dnes jsem to zapla až teď, tak snad příště :cry: .
Nechce si dát se mnou někdo zítra pidi sraz? Marťas pojede s babičkou na výlet, tak ať netrčím doma :sweat_smile: . Holky co jsou dnes v Zoo se už asi nebou chtít někam štrachat, že?
6. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Labell, to je smutný s tím švagrem, peníze nikdy nedělaj v rodině dobrotu :unamused:
6. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
háj holky,
tak včerejší hexa bohužel přinesla teplotu ,noc děs ,ted už docela dobrý :confounded: :unamused: takže dřepíme doma a já se tady cpu kulajdou, už třetí misku a praskají mi spoďáry ve švech:slight_smile:)
dnešní zooo...mrzííí,bude i Míšáá??tož škodá ,ale nende toooo
ad celorepublik .sraz: kuráá ,to vypadá na docela slabý počet :frowning2: ale asi nikdy se nesejdeme všechny :sweat_smile:

labellka:četla jsem něco o tom ,že máte nic oproti švagrovi ,tož ale uklidni sa a přijedte k nám ,to teprv uvidíš jak vypadá NIC :grinning: :grinning: :grinning: ...ale bez prd*le :to mě mrzí ,že se přidali komplikace!!Ale tady je přesná ukázka toho ,že jakmile jde o prachy ,tak brácha nezná bráchu :wink: :frowning2: ...když potřebují love švagrovci ,tož kde vzali na skůtra,ja? :wink:

lů: tady se taky bouchá ,když jí prdnu jednu třeba přes ruku ,tak mi to s grácijí vrítá a směje se jak pominutá ,takže to bere jako řit a né jako výchovnou bodku :sunglasses: :grinning: tož co s tím?asi začnu víc flákat:slight_smile:))))))))
6. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

jdu si postěžovat :grinning: Robišek pokřtil pokojíček....né hovínkem (ten už sice taky byl na koberci) ale make-upem!!! A to na zeď :cry: :cry: :cry: jsem mu ho, debil, nechala v ručičce a on seděl za mnou a bouchal mě s ním do zad..jsem myslela, že bouchá spodní částí..ale on tou pumpičkou a to stříkalo na zeď :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a kdo ví, kdy to táta přemaluje :fearful:

Luci, tak brácha je pěkný pakoš, že chce prachy hnedka :angry:
6. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Labell: a jsou ochotní počkat? aspoň s částí?

Makulko: já bych se srazila hned ale je mi čím dál tím blivnějc :stuck_out_tongue_closed_eyes: dorazily hormony :slight_smile:

Moci: nj, u nás víc funguje se zlobit, i třeba jen tak na oko, prostě říct, že se zlobím a chvíli ignorovat

Petise: no pane jo, tak máte teda vymalováno od Robiška, co? :zipper_mouth:
6. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
moci: tak teď jsi to napsala úúplně přesně a drahej foťák a nové hadry... :angry:

lu: nic jiného jim nezbyde..teď mě volala tchýně a říkala že se na to mám vyprdnout, my jsme po nich taky nechtěli peníze když dostali pozemek od dědy..

Už na to peču, ale líto je mě to hrozně teda..nechci je ani vidět..
6. srp 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
Peti: Robík je teda "šikulka" :frowning2: :angry: Snad to půjde dolů..
6. srp 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
tak uspávám bez dudla... zatím se dost čílí, tak snad za chvilku odpadne... když to fakt nepůjde, tak mu ustřihnu ten konec toho dudla jak tu někdo radil.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsme do zOO nejely. Sice jsem měla snahu, ale síly mi došly už při cestě na autobus. Ach jo. obávám se, žo o porodu hrozí už tak max. vycházky v nejbližším okruhu, dál než na prosek už to nedávám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No což je taky důvod, proč jse odvolala naši účast na srazu. nemám odvoz a vlakem s batohem to prostě nezvládnu. A obávám se, jak to tak sleduju, že nezvládnu ani cestu autem, kdyby se to vyvrbilo, jsem hned unavená, břicho se špulí a mně začíná být těžko v mnoha pozicích. Fakt zlatej klid doma. Týnka si chudák asi moc neužívá, ale snažím se aspoň abych udržela do porodu plavání, hudebku a občasné společné akce s Pražandama. není to prdel, asi su už stará, že ten poslední trimestr s dítětem nezvládám, ale realita je taková ... nechci riskovat, že se budu přepínat a něco na sebe přivolám. nakonec jsem venku jen nakoupila, žádná velká zátěž a stejně jsem po návratu domů jen odpadla na gauč, rudá jak rak, neschopná Týnku pomalu přebalit. :grinning: Já s teda těším na porod, sice to bude záhul ale snad už pak budu fyzicky víc fit.
6. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
lu tak to je škoda :frowning2: , zrovna rozumbradu Matýska bych moc ráda viděla :grinning:
labell to je teda hnus, kdo má dostatek peněz, chce většinou víc a je mu jedno že by jste se kvůli tomu zadlužili :angry: , zvlášť když jste po nich taky nic nechtěli za ten domek, tak nevím co teď chtějí od vás :confused:
6. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Peťo: se Ti nedivím, podle mě je to normální! a nehoň se tak, budeš potřebovat energii na mimčo po porodu :wink:
6. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj,
luci-taky mne hned napadl nový skůtr..:frowning2:
my bydlíme s našima v baráčku. Brácha si postavil asi 13 km odtud. makali jsme všichni na stavbě, táta hodně moc, a dělal jim dveře a okna a schodiště a hodně věcí od dřeva. Barák zatím od našich přepsaný nemáme a ani to neřešíme. A myslím, že brácha by pochopil situaci - naši mu rvali práci a i nějaké peníze do baráčku , tak snad by vyplatit nechtěl... A ani naši by to hlavně nechtěli. Bo, na koho barák přepíší, tak toho to bude. Brácha chápe, že my se zase o naše "postaráme!", až budou starší,..Ale co udělají naši s barákem, druhým barákem, lesem,..tak to je jenom jejich věc. My zatím bydlíme a věříme, že nás nepodrazí..:slight_smile:

Peti-a co dát nějaký nábytek na ty skvrny? Nepůjde to zakrýt?

cumel-ještě nechávám,..až po dovolený..má ho na spaní a na největší krizovky..

Peti-koukala jsem, že na srazík nejedeš..a chápu tě. ale moc ráda bych vás viděla..
6. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Romčo, mě to štve, fakt jsem jet chtěla, počítala s tím a vymýšlela možné i nemožné, jak se tam dostat. fakt je, že už te'd se sotva nesu, za měsíc to bude ještě horší a v srpnu se ani nedá čekat, že by bylo nějak chladněji, že bych to líp zvládla. Já se cítím nejlíp vysloveně v zimě, když prší a ochladí se. jak trošku vyleze teplota, tak mi lítá tlak, zadýchávám se a cítím, že mě pak bolí břicho. No mimi je nejpřednější, takže na ta 3 měsíce mám zákaz všech vylomenin. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
holky, to byl boj.. tři čtvrtě hodiny než usnul bez dudla :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala jsem mu i s ustřihnutým koncem, tak byl rád, ale za chvíli mu to došlo a vztekal se, kopal nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec odpadnul... bylo mi ho líto, ale když to neudělám teď tak to budu muset udělat za pár měsíců stejně...
no uvidím, zkusím pár dní vydržet, aspoň večer to snad půjde bez scény, každej posun dobrej

Peťo: já jsem teprve na začátku a nemůžu si nic dovolit, protože mně je hned blbě a ze sebemenší únavy křeče, arytmie a tak... takže já žádný vylomeniny ještě 8 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes: - jestli Ti to zdvihne náladu :grinning:
6. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Peti, tak to se ti teda nedivím, v takovým vedru, hezky se šetři :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
ještě že tenhle rok nejsou skoročtyřicítky (a doufám, že jsem to nezakřikla!)
6. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
luu, já bych to teď s tím dudlem neřešila, švagrová, ho taky sice malé sebrala byl jí rok, hned jak věděla, že čeká druhé, ale stejně když se narodila malá, tak jí Maruška i když už dudlík 8 měsíců nepoužívala, začla dudlík brát. Ale když už si se do toho pustila, tak už asi couvat nebudeš, že?
dudlíka neřeším, má ho jen na spaní (usnutí), v noci ho nemá, jen když se sem tam probudí, tak ho chce
6. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Lu, srpen teprve začíná! Jestli se teploty zvednou, tak si regulerně zalezu do mrazáku. A to jsem teplomil, léto je moje nej období a te'd tohle. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: No už to nějak doklepu. To ty to máš ještě na dlouho :grinning: Mnš zkraje taky nebylo nic moc, ten druhej trimestr ještě ušel když nebyl moc hic, ale teď si připadám nějak nemohoucí ... a říkám si, že přece nemůžu být odepsaná už v 7. měsíci, vždyť to břicho ještě poroste a budu ho nosit pěkných pár týdnů. raděj si nepředstavuju, co bude dál. Rozhodně jsem vděčná, že mi porod zas vychází na zimní měsíc. lepší porod na sněhu než v těch vedrech :grinning:
Jdu to zalomit
6. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Makulko: teď neřeším nočník, tak musím zkusit aspoň dudlík :grinning:

já jsem ráda, že břicho budu mít v zimě :slight_smile: jako minule :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.