• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a žárlení, u nás se nežárlí, teda až na občas, chce Marťas nebo Kubík manžu nebo mě jen pro sebe :wink: , ale hodně jsem se toho bála když jsem byla těhu s Kubíkem, jak bude reagovat Marťa. Nevím asi to bude i tím, že už byl starší(3a3/4roku) tak chápal že se musím starat o Kubíka, protože je mimčo, ale hodně jsem ho zapojovala, aby pomáhal, tak to byl moc rád a hrozně se naparoval, že je starší brácha, kočárek jsem skoro první měsíc nemohla vozit, vozil jen Marťas :grinning: a taky tím že byl Kubík zlaté mimčo, tak jsem di mohla i dost všímat Marťase a když přišla návštěva, tak měli nařízeno, si nejdřív chvíli všímat Marťase a né se hned vrhnout na Kubíka :grinning: . A taky se mnou chodil na všechny ultrazvuky a byl nadšenej, že může koukat na bráchu :slight_smile:
Myslím že u nás to proběhlo v poklidu, fakt jsem měla strach, protože jsem snad ve svém okolí neslyšela, že by se to obešlo bez žárlivých scén.
6. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
já jsem si vždycky přála břicho v zimě, abych se nemusela rvát do těch svetrů a bund a mohla nosit jen lehké šatičky, ale jak to tak čtu, tak můžu být ráda že byli oba prcci v zimě :slight_smile:
6. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
né v zimě, ale v létě :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
ahojky

tak my jsme včera dostali od tatínka penízky ať jsi jdem užívat s Jájou nakupováníčko, ooo jak ráda jsem plnila jeho přání. Byl s námi děda, tak to bylo fain. Já jsem si koupila něco na sebe na podzim a Jájinka si v hračkárně vybrala panenku mořskou vílu, byl to teda kompromis, protože se jí šíleně líbila panenka která je ve stylu Sněhurky ( ještě mají Popelku, princeznu Bellu, Arielku ), ale ta stála přes 1000kč :confused: takže tu jsem teda zatrhla :confounded: No a ještě jsem jí tam dokoupila něco k Vánocům.

Jinak jsem nadšená, přišla nám dneska Baby Annabellka, no doufám, že se Jájince bude líbit tak jako mě :wink: :grinning: je fakt roztomilá

Lucí : chjo, rodina a peníze, to je vždycky problém :unamused: tak držím pěstě ať mu to nějak lehce rozmluvíte a nemusíte se vypořádávat teď. Mimochodem, nemají peníze na stavbu a koupil si švagr skútr, docela nesmyslná investice podle mě ne, neřekla bych teda kdyby to bylo auto :sweat_smile:

Petí : drž se maměnko, a neříkej že jsi stará - jsi krásná maminka v super letech, já Vás všechny těhulky teď obdivuji, v tomhle teplu mít bříško musí být maso. Mě to stačilo s Jájou na začátku těhu, jsem se furt chodila sprchovat do studené vody. Také si říkám, že když bude to druhé tak bych ho chtěla aby se narodilo na jaro a v zimě jsem těhulkovala, ale ono se to plánuje že :wink: :slight_smile:
6. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
holky, Jája má strašněj průjem a přijde mi že se jí začíná dělat vyrážka na zádech, takové malinké pupínky jako uhříky. A je ukňouraná a teplejší, myslíte že by to mohla být ta šestá nemoc???? :confused: :frowning2:
6. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
Hani a není ta vyrážka až konec té šesté nemoci??
Jinak co by to jiného mohlo být mě nenapadá.. :unamused:
6. srp 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
Lucí já právě nevím, má hroznej průjem a ty pupínky jsou jen takové krupičky na zádíčkách a na krčku, třeba to řeším zbytečně, možná má ještě reakci z toho moře a písku tam :unamused: Lucí a jak je vůbec Tobě, jsem se uplně zapomněla zeptat, je to lepší???
6. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahojda, ad sraz - kaju se moc, že nemám ještě objednáno. U nás to vypadá hodně špatně s Vladovou dovolenou, a to i jen na odvoz tam a zpět. Vždycky to téma nakousnem a nedořešíme. Tak slibuju, že večer to rozlousknem. Veřejnou dopravou to se Zuzankou nezvládám. Neumí odpočívat, spí obecně moc málo a přetažená je nevrlá jak čert. Je mi to hrozně trapný - kvůli ostatním, kvůli rezervaci...

A bydlení resp. dědictví? No, to si nějak nedovedu představit u nás, jak se tohle jednou bude řešit, ségra žije v USA, že by cokoliv, co může po našich jednou zůstat - byt, prastará vlhká chalupa a to je asi tak vše - užívala, to asi nepřipadá v úvahu. Prodat neperspektivní chalupu je nemyslitelný pro mě (citovej vztah k baráku, kde se naši dřou a táta vyrůstal), byt si nedovede představit prodat ségra (asi pro ten pocit domova, mít se kam vracet). Na vyplácení druhé nemáme prostředky ani jedna. Tak to vidím tak, že budeme záplatovat chalupu a při té cestě nějak udržovat i trutnovskej byt, aby se ségra měla kam vracet. :grinning: Ale jsem si víc než 100% jistá, že v tomhle nikdy nevznikne spor, nejsme ani jedna takový povahy a ani naše polovičky. Pokud by se naši rodiče rozhodli dát sestře cokoliv za svého života, budu to respektovat, i kdyby na mě neměla z nějakého důvodu zbýt ani koruna. A to i kdyby měli majetek pořádnej, nikoliv to, co mají. Prostě mi přijde, že mi dali a dávají v životě dost a zrovna to, jak naloží s nemovitostmi, je naprosto jejich věc. Tj. být na místě labell švagra, nenapadlo by mě říct si o cokoliv. Jenže tohle má každej jinak, no. :slight_smile: I když - pokud bych dostala já, asi bych se snažila, aby ségra nezůstala "škodná", jak jen by to bylo možný... Hlavu vzhůru, ono se to nějak vyvrbí.
6. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
Iví : moc krásně jsi to napsala, bohužel takových lidí jako ty je málo. Např jak moje i Martíkova mamka na peníze nejsou. Mamčina ségra maminu vyšachovala z chalupy na kterou jsme všichni jezdili jako malé děti. Mamka tam vyrůstala několik let ( ona ne ), takže měla k chaloupce větší citový vztah a stejně nic s tím neudělala. Mrzelo jí to, ale nechala to být. Tak též Martíkova mamka, teď po smrti dědy se její sourozenci perou o byt. Mamka to nechává být. Ono je to někdy težšký řešit tyhle spory. I na jednu stranu chápu ty lidi co se o ty peníze perou, řeknou jsi proč on má dostat a já ne. Prostě to je lidská vlastnost - vidina toho že druhý bude mít a on ne :wink:
6. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
kreksi: opět krásně napsané!
To víš že bych jim ráda dala kdybych měla. Ani nevíme kolik nám banka půjčí a dat jim 100 litrů, které nám pak bude chybět? :frowning2:
Kdyby to aspoň chtěli třeba jen po stavebním povolení až se vůbec dozvíme kolik a jestli vůbec nám půjčí, ale takhle??
Podepíšeme s níma smlouvu kde se zavazujeme že ty prachy ať už kdykoliv dostanou. Já bych je nikdy neobešla, ale příjde mi fakt ujetý po nás chtít prachy 3 dny potom co jsme o tom začali mluvit..to je věc kterou jim nikdy nezapomenu. :cry:

Hani už můžeme obě mezi lidi i děti, takže už to bude veselejší.
6. srp 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
Aco: a nejedla něco novýho? nebo nezralýho? :confused: no uvidíš v noci jak jí bude..

Kreksi: Ty to vždycky tak krásně napíšeš a vystihneš :dizzy_face: máš srdce na správným místě

holky tak teď jsem zůstala koukat... po polední hrůzoscéně bez dudlíku se mě večer zeptal "dudu, kde je?", já řekla, že pryč, že je pápá a už nebude a on si normálně lehnul a spí :sweat_smile: tak aspoň večer to dává, to jsem ráda :slight_smile: to mě fakt překvapil
6. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Labell: jsem moc ráda, že už jsi v pořádku... :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahojky :wink:

jsem ráda,že naši mají jen byt,s bráchou bychom se vždycky nějak domluvili,ale ta jeho čúza do všeho kecá,tak nevim jestli by ho neočkovala proti

labell:držim palce ať se nakonec v dobrém domluvíte a gratuluji k uzdravení :wink:
6. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Holky moc díky!!
6. srp 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
6. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
Matýsek je šikulík :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Simi: ta je roztomilá :dizzy_face: :dizzy_face: !

ale zklamu Tě: máme :grinning: dneska byl zas k sežrání bohužel ho nestíhám fotit, on lítá tak rychle, že mám jen mazaniny :sweat_smile: :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
NEVĚŘIM :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
no dovol ! :angry: :grinning: :grinning:

mě se nejvíc líbí jak mě jde obejmout a u toho mi říká, že mě pochová :grinning:
6. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
lu:jak to myslí,že?
6. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
lu, simi-se směju..:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:..Ale u Matyho bych taky čekala, že při jeho výřečnosti, to klidně může být pochovat jako pochovat. Ne jako pochovat! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Simi-a Niky je super v těch culíčkách! paráda! :slight_smile: :slight_smile:

hani-šestá nemoc by to byla, kdyby měla Jája aspon 3 dny veliké horečky a pak se jí hodně uleví a vyskáče vyrážka (spíš takový mramor..). Jeslti byla v poho, tak to šesta není..
6. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
no právě, to by se asi potahal :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Comra: tak teď jsem to nepochopila :confused: asi už jsem moc dlouho doma :zipper_mouth: :sweat_smile:

vejšplecht dnešního večera: říkám "pojď jdeme cvičit" (rehabilitační cvičení) a Matýsek "ne, schováááám...záclon"
a letěl se schovat za záclonu!
6. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
lu-pochovat jako pohřbít..jeslti jsem správně pochopila Simči narážku! :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahá... ! to on nezná, neblázněte holky!

no tak jako tak, potahal by se se mnou :grinning:
6. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
comra,lu:tak jsem to myslela :wink: ale jen v dobrém :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
dobré ránko

simčo Nikolka je moc moc krásná s těma dvěma culíčkama! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tady je už zase pařák od rána, mně je nějak šoufl po včerejší hospodě,asi mi nesedlo to jídlo,protože jinak jsem měla jen jedno jejich pivo :unamused:
7. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobré ráno,
o těch nejkrásnějších dětech taky něco vím :grinning:
Simi, je to krásná slečna :wink:

jinak u nás to taky jednou bude zajímavý, chalupa jak kráva, ale tu bychom se ségrou nedaly ani za nic, jak píše Kreksi, citový vztah, babí s dědou a máma (koneconců i my)se tam nadřeli a je tam zkrátka krásně, do toho barák...takže pokud nevyhrajeme, budeme to jednou udržovat v chátrání
7. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj

tak jak je Jájince?? :confused:

jdem na úřad, muž na úřad práce a já s ním na sociálku abych si vybrala 3 roky MD... původně jsem chtěla 4, ale to je teď irelevantní, že :grinning:
ale je to teda děsný, mi dneska došlo že žijem vlastně na sociálních dávkách jak nějaký hnědočeši :zipper_mouth: :zipper_mouth:
a už si říkám, že to není možný, že se nějaká práce musí vyvrbit, co on už kontaktoval lidí!!

no nic, pěknej den holky :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
jo, prosím..jak řešíte kliky? Už mi otvírá dveře na chodbu, kde jsou schody, vím, že můžu zamknout, ale esli nemáte jiný fígl...pak ještě někdo otáčí kliky
7. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.