• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak nic, udělalo se mi pěkně blbě, tak šel muž na úřad sám... malýho si vzal s sebou, to bude rodeo

Teru: naštěstí máme kliky vysoko.. jedině asi zamknout :confused: a nebo asi nedělají něco aby to děti neotevřeli, co?
koukala jsem online, na www.mysacek.cz například toho mají dost, ale na tohle asi nic není...
7. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
a co na ty dveře nalepit ty zámky z Ikea? (bílý plast,jde to krásně pak odlepit bez poničení) a ještě na ty schody dát tu dřevěnou zábranu
7. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
na kliky zatím nedošáhne, ale už pomalu vytahuju - zatím jenom pusou - klíče ze dveří. Už na ně dosáhne, vytáhne si ho a někdy s tím v zámku vrdlá..takže se mu může podařit cokoliv..
7. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

jdu vás jen pozdravit, za chvili příjde kamarádka s maličkatým miminkem :dizzy_face: a večer si jdem sednout partička šesti mamin od písku na véču :slight_smile: myslíte, že se budem bavit o dětech?? :grinning: :grinning:

Tak hezký den :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
psala jsem do IP, ale v adresáři nemám všechny. Tak ještě vkládám sem:

Ahoj holky,

moc se omlouvám, ale na sraz nepřijedeme. Vlado nedostane v té době dovolenou, a protože na 31. 8. mají upgrade systému, bude chodit do práce v tom období i na noční testování. Čili nedokáže slíbit, že by nás tam mohl i třeba jen odvézt. Možná to vyzní líně, ale se Zuzkou se cest veřejnou dopravou docela obávám. Sama jsem toho nacestovala vlaky a busy spoustu, v rodině jsme ani auto neměli, ale Zuzka je v tomhle extrém - i jakákoliv cesta do Prahy (jako do města) je momentálně očistec.

Mrzí mě komplikace i to, že se partička na pár hezkých dnů na konci léta takhle zúžila.

Iva
7. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj holky,
těhulky, jak je? Peťul, je dnes líp?

Nám dnes vyhořel počítač, málem mně mrsklo! Naštěstí to byl je zdroj a data jsou ok. A opravené to bylo během hodiny. Uf :slight_smile:

Včera jsem byli v té Praze. I když jen na chvilku, viděla jsem se s pár koníkovkama - Natálku a Lucinku Košíkovic jsem viděla poprvé, jsou to krásné holky :dizzy_face: A Zuzanka Kreksíkovic :dizzy_face: A Kubulínek :dizzy_face: :dizzy_face: Toho prostě žeru :grinning: Andrejka s Páťou....................... (omlouvám se, jestli jsem na někoho zapomněla, to první setkání bylo fofr :wink: )

Převčírem jsem byli na výletě vláčkem... Vydařily se oba dny! Paráda :slight_smile:
7. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
Ahoj,
tak to mě mrzí, že nedorazíte na srazík, ale to se nedá nic dělat.

Těhulkám přeju aby sprchlo, páč tohle je moc i na mě.
Mi: co tvé podnikání? Asi to šlape, viď :slight_smile: doufám, že Tebe na srazu uvidím :wink:

já nemohla celý den uspat, nakonec jsem jí udolala až v 15.30 a to za chvilku musíme vyrazit na sraz s býv. prací, zrovna spí jak zabitá :zipper_mouth:
7. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahojky,

tak my jsme OK, dnešní počasí mi vyhovuje. Máme tady pod mrakem, občas slunko, fouká vítr, prostě ideál :grinning: :grinning:

Manža dnes posílal prachy za barák, tak doufám, že už příští týden podepíšem smlouvu a hurá na rekonstrukci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad kliky: nedosáhne,ale klíče ho moooooooc zajímají a cpe je do všech zámků a zkouší snad všechny klíče.
7. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
teruse:to je vždycky jako naschvál, to já pak tak nenápadně budím, většinou se mi to vrátí, že je protivný, ale někdy to jde :wink:

mi: tak to je fajn, že jste všechno zachránili, jsou to jen stroje, ale člověk je bez něj jak bez ruky, že? :slight_smile: Hlavně ty
7. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
Terko, my dlorazíme, už docela dávno jsem rezervovala pokoj :slight_smile: Podnikání? Něco se občas naskytne. Zrovna dneska jsem byli domlouvat svatbu, která bude za 14 dní.... Ale není toho moc :frowning2:

Dani, super! I domeček i těhustav :wink: Necháte si říct, co čekáte? :wink: A nějaká jsména jsou v kurzu? :wink:
7. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
mi: určitě si to necháme říct, ikdyž manža cosi sýčkoval, že snad to nechce vědět. Chtěli by jsme holčičku a jak to tak vidím, zatím všechny únorovky mají druhé mimi holčiny, tak snad zbyde i jedna na nás :grinning: : Myslím, že jen kk má "podezření" na klučíka :grinning:
No jména: u nás boj. Z minula zůstala Adélka, alezvažujeme i Terezku a na kluka prostě jména nejsou :angry: no snad jen Martin, Adam nebo Jakub, ale není to ono. Chybí nám v tom to nadšení. Líbí se nám Lukáš nebo Tomáš, ale naše příjmení začíná na Š, tak nechci aby měl dvě š. A manža zase proč ne? No bude to boj, tak snad to bude ta holčička a nebudeme se muset prát :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
No tak to jsem zvědavá, už jen pár týdnů a budete vědět :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:10  • Odpověz
no to my taky a už se těším :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:11  • Odpověz
7. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Jé, Ondra už je ale chlapák! :slight_smile: Dani, dodej taky fotku bříška :wink: Jak roste?
A trampolína je super - taky se Denymu líbila, když jí u příbuzných zkoušel :sweat_smile:
7. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
bříško hodím až nějaké bude, zatím je to jen super špek, tak snad kolem 20tt už bude vypadat trochu normálně :sweat_smile:
7. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
tak Matýsek má poprvé horečku, skoro 39 :unamused: dala jsem mu vlažnou sprchu a Paralen, tak vypadá líp...
jinak na něm nic zatím nevidím, tak uvidím co se z toho vyvrbí...
jen se teda modlím, aby to nebylo něco co by mohlo bejt nebezpečný pro miminko :pensive:
7. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Lu :frowning2: Neboj, to může být i z těch veder! Držím palečky :dizzy_face:
7. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj,
lu: Amelka ten předminulej týden měla taky dva dny 40 a pak najednou nic. Nevím co to bylo! Držím pěsti ať je to taky rychle pryč!!

Jsme Amelce koupili výbornou hračku. Jakési propojovací šperky. Bylo tam těch tvarů tak přes dvě stě, stálo to kilo a máme to už úplně po celém bytě :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz
Luci, tak to bude super na uklízení :grinning:
7. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
7. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
Mi já nevím, vy jste ty děti snad dělali přes kopírák či co? :grinning: :grinning: Jsou si tak podobní a samo krásné fotečky. A vy už jedete v příkrmech?

Labell: tak a hurá na uklízení, ale co by člověk nadela za chvilku klidu :grinning:

LU: ty horečky jsou strašné, držíme palečky ať je to za vámi :wink:
7. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Dani, už jsme jí zkusili mrkvičku, ale nevím, asi dáme ještě pauzu. Stejně vystrčila z pusinky ven snad víc, než jsme jí dali do pusiny :grinning:
7. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
..tak já už čekám na kámošku a fičím :slight_smile: chtěla jsem jít jen na véču, ale budu pokračovat s holkama kalit, páč mě Robinson nasral :grinning:

lu, držím palečky, ať je to třebas od zoubků...minulý týden, jak Amelka, tak i Robik měl den a půl horečku a nic z toho??!! :confused: dneska jsem mu měřila teplotu zas, byl protivný jak bolavá noha, ale teplotu neměl...či vím, jestli je to příprava na zub nebo co...ale tohle kňourání a nevyhraní si mě ničí :stuck_out_tongue_closed_eyes: bobánek

Dani, tobě ty týdny taky skáčou po dvou nebo co? :grinning: Kurec, jak se táhlo to první a teď tohlenc toto, hihi...
A Ondrášek roste :dizzy_face:

Miši, kšefty se ještě rozjedou, dyť ste na začátku :wink: a Mariannka krásná, radost pohledět...a Denda v cherokee hadérkách mě dostává :dizzy_face: :slight_smile: jestli budeme mít druhého klučinu, tak mi něco prodáš, chceš?? :grinning: :wink:

teru, tak jak si Elišku vzbudila? :slight_smile:

Peti, ty se obzvlášť opatruj, to těhu ve vedrech musí být fakt záhul, zvlášť v tomhle pokročilém stavu :wink:

Já přes víkend proberu taky ten sraz, je to ostuda...teda pokud se se starým budu bavit :rolling_eyes: :grinning:

Pac a pusu a jdu pařit, pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Petí, Robinson :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
I Mája (resp. mamina) ujíždí na Tescu :grinning:
Pěknou pařbu, my jedeme na letní biák - Andělé a démoni :sunglasses:
7. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Peti mě se zdá, že to jde pomalu :sweat_smile: :sweat_smile: a užij si kalbu, já bych taky šla, ale jaksi není kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
čůs bůs fšééém,
zuuu gratuluju k holčičcééé, pak chlapečka a je to, ja? :grinning:
já tože odmítla amnijó, ulevilo se mi pak, zbytečnej stressung...
tož my bek z pár dnů v južních Čehách und pak pro zmenu v severních, parádááá, tože máme nejkrásnější, nejúžasnější a nejinteligentnější dítkooo, byl celej paf jaxme byli celá rodinka pohromadě, umí pár njů slof, resp. pojmenování a okusil další prasárny, ja? :grinning:
čuně je pořádný, jí sám a nikdy si nezapomene namatlat kus jídla přes celou hlavinkůůů :grinning: :grinning: :grinning:
dveře otevírá sám gde na to dosáhne, strká klíče k zámku, miminko mojééé :wink:
minulej tejden měl zánět pindíska - peklo - červenej nateklej, jeli jsme na pohotovost na urologii Karlák, peklo se sestrama (děti rozhodně přednostně nebereme...), Dr. zas supééér, 3. den už to měl úplně OK, teď tam ještě musíme jít pro mast a jestli nezabere tak na fikanie - snad nebude treba (dofááám...)
další trabl s tím, že nám v lékárně na Míráku vydali jinou mast, naštěstí to není žádnej průser zdravotně, ale jde o principen, ja?...
nsk na 1,5 roční prohlídce, řvál zas ako ten tůůůr, chudák celé zpocené, má 12,90 kg baj voko nechtěla ani sedět na váze a 87 cm
tož totok asi tááák z našich luhůch a hájůch, majte sááá bááájooo :grinning: pjááá
7. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak malej spí, furt ho kontrolujem, před spaním měl 38.5, po několika sprchách, hodinu po usnutí byl dost v pohodě, teď už se mi zdá teplejší, ale nehoří, tak ho zatím nechám spinkat, ať nabere síly... když budu muset, tak ho vzbudím a dám Nurofen, bobišek můj...
co je divný, že včera jsem šla z nákupu a říkám si najednou jak je Matýsek zdravej, že neměl ještě nikdy ani horečku.. no je tohle možný? to je snad telepatie...
jdu zalehnout, dobrou
7. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
zdravíme při večeru,
jsem s dětma samy doma, tátu máme na pařbě se školou po 6 letech.tchánovce máme na dovče, to je tu klid až moc někdy.
obě děti spinkají, to je klid a jsou tak krásní... :slight_smile: :dizzy_face:
zatím ač se dost divím tak to zvládám s dětma, ale na ostatní není čas.
mám dotaz ohledně náušniček- kdy se dávají? a nechávali jste nastřelit nebo píchat? a jakej je v tom rozdíl?
příští týden máme křtiny tak chceme nějaký koupit.
ale nejsem vůbec schopná s Jiříkem zkoušet nočník, nevím jak to budem dělat..no a sdudlíkem ještě hůř, sice ho má jen na spaní, ale vzdát se ho nechce, a teď navíc bere i Emily dudlíka...
a zjistila jsem že nemáme skoro žádný fotky Emilky, nějak není čas fotit :unamused:
krásný víkend všem :slight_smile:
7. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz
ránko

tak v noci spal, moc nehicoval, teď má necelých 38, furt pije... tak jsem zvědavá co se z toho vyvrbí??
já jsem teda hin, co hodinu vzhůru a mezitím jsem spala tak napůl

Jani: fotit se musí, to je důležitější než dudel a nočník teď... my taky moc nefotili první měsíc dva a pak mi to bylo líto

s náušničkama neporadím, my až tak za 15 let :grinning:
8. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.