• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
dobré ránko

co to vidím, Matýsek má teploty? Lu to bude dobrý, teď to má koukám každé druhé dítko.Nevím,co to lítá,ale možná je to i z těch veder.Má něco k tomu? (nedočetla jsem ještě)

My byli včera bez Ondráška, zašli jsme na véču a pak jsme si doma lebedili spolu a kecali, takový ticho tady bylo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , koukali jsme na Krause, byla tam Paula Wild,tak to jsem smíchy čůrala, jak jí Kraus dával :grinning: :grinning: :grinning: a přišlo mi hrozně divný se v noci smět nahlas smát aniž bych se bála, že se malej vedle vzbudí :sweat_smile:

teď už peču na zítra oběd a pomalu až to tady pofackuju vyrazím k našim.Musím ještě vytřídit ondrovo malé oblečky
8. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
dani:ondrášek je krásnej, líbí se mi jak lítá jak utrženej ze řetězu, odněkud to znám ! :grinning: .a na trampolíně jak udržeuje rovnováhu a pak jak ho učí taťka plavat.vodu miluje,co? :slight_smile: :slight_smile:

Miší jak chutnala Márince první mrkvička? a Denísek s opicí je k sežrání :slight_smile:

a to naše čuně teď v poslední době dělá to,že když už nechce oběd,tak těma špinavýma rukama, plnýma jídla se začne matlat ve vlasech, mě chytá vždycky amok :grinning: :grinning:

pa hezkou sobotu! :wink:
8. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj,
Jani naušničky jsme nechávali pichnout asi 2 dny po 3 hexe. Mě osobně příjde lepší pichání (mě osobně teda míň bolelo) a pak nemusíš naušničky vyměňovat. Jenže to bylo spíš o tom že naše doktorka je pichá...
8. srp 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Agat: díky, no bylo to super na trampošce, no a vodu jak kdy, potápět se moc nechce, ael vylézt z bazénu taky nechtěl a chtěl být v tom brouzdáku, ve velkým se bál i když tam měl tu svoji gaga :grinning: :grinning:
Já bych už taky někomu vrzla malýho na noc, jenže tchýně se bojí a ani se nenabídne a moje mamka by si troufla, ale je 100km daleko, takže já mám asi do 18let zaracha a či co?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lu: snad už to bude dobrý, třeba fakt jen z horka,malý se mi taky zdá být teplejší, ale teploměr ukazuje něco jiného, tož nevím :confounded:

A co Petise jak zapařila? :slight_smile:
8. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky

tak Jájinka ťuky ťuk v pohodě, zvýšená teplota byla asi k zoubkům a ta malá vyrážka dneska vymizela. Nevím z čeho to mohlo být, nejspíš že měla v jeden den rajčata a broskev, tak možná to z toho měla menší reakci

Naušničky jsme dávali v 5měs po očkování, k nám přijela zdravotní sestřička domů, děsne milá a Jájince naušničky nastřelila. Mě zas osobně přijde nastřelení lepší, já si totiž na své propichování uší pamatuji dodnes :unamused: No a pak nějak před Vánoci jsme je vyměnili za zlaté

Jinak jsem na dnešek měla zajímavej sen, až jsem se z něho probudila že jsem v prvním momentě nevěděla jestli to není skutečnost. Zdálo se mi, že jsem dělala Jasmínce zaplétané copánky, že šla zrovna do školičky. A pak jsem se viděla jak jí vyprovázím s bříškem :slight_smile: No a pak byl skok a Jája s Martíkem byli za námi v porodnici, kde byla Jasmínka nadšená že je velká sestřička a nakláněla se nad postýlkou kde spinkal její sourozeneček - bylo to moc krásný - tak že bych nahlídla do budoucnosti :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

Tak my jdeme konečně koupit do koupelky umyvadlo :sweat_smile:

Pěkný víkend všem :slight_smile:
8. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Hani ale to jsi byla už velká né?? Mě nastřelovali naušnice ve 14 a byl to strašnej šok. I kamoška říkala že to byl pro ní strašnej šok a nakonec si tu naušnici musela vytáhnout. Každopádně ale mám hodně kamošek co nechaly dětem naušničky nastřelovat a naprosto v poho, žádná komplikace. :wink:
8. srp 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
dani dyk nám ho taky hlídali zase po půl roce :unamused: , takže taky nic moc.ale aspoň něco,že? A tchýně vůbec

aco:jejda,tomu teda říkám sen! bych byla opocená až na zadku !
8. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahojtě :sunglasses:
tyhle brylky bych dnes potřebovala, mám oči jak angorák...chcete vědět, v kolik Peťanka došla??.....v 5:15 :zipper_mouth: :zipper_mouth: děcka, to zas něco bylo...nesmím pít, asi už to neumím, mám bolehlav jak sviňa...tchýňka si dojela pro Robunka v 7:30, jsem nebyla schopna ho ani převlíct z pyžámka :zipper_mouth: teď se vypravuju do porodnice za kamarádkou mrknout na mimi....jestli teda dojdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkusím ale mamku poprosit, ať si ho nechá ještě na noc, jsme ko, potřebuji nerušený spánek :sweat_smile:

agatko, mám za vás radost, že jste měli večer sami pro sebe...fakt je to super raz za čas :dizzy_face:

aco, tak ten sen je signál, je třeba začít, hihi... :slight_smile:

lu, to ti věřím, že ses nevyspala...ale snad už to bude dobrý :wink:
8. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
holáá héééjjj při víkendůů-)
Lůů: :frowning2: co chudáček Matysečéék??jste po očku??? :unamused: myslíme na vássss
u nás po očku ,teplota cca 2dny, teda spíš den a kousek ,ted už lítá ,frká a dělá naprostý kraviný :dizzy_face: :dizzy_face:

čechotjota: was?pinďíkonemoc???? :frowning2: :sweat_smile: Olííívvereeeek náááš ,šikuláček ,sám se nají ,sám se umyje :dizzy_face: :dizzy_face: zlaté dítko!!tož ať mast zaberéééééééé!!!!!!a ozvěte séé ,kak budete v bohnicích nad Zoo :dizzy_face: :wink: jo a tetáá ,gratulacéé k váze!!tož to je ale kusanec ,chlapanéééc Oliverek!!!! :slight_smile: :sunglasses:tož kojíš ja? :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:

ad náušnice: taky nástřel...sice plakalo sa ,ale my pláčem u mudry fůrt!!!

Aco:jukla jsem na Bambini fotos, kráása :dizzy_face: :dizzy_face: tédá holky, vy jste modelkýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: moc vám to tam všem slušííííí :slight_smile: :sunglasses: a dobře že Jasmínka už je v poho!!Asi alegija ja? :wink: jestli to nedozněla alergie na ty sépie:slight_smile:))))))))))

danamat: tož ják matkoo?.-)))))už líp???
já teda už myslela že dobrý ,ovšem dneska dopo jsem opět koukala na mísu z blízka :unamused: :frowning2: přitom v§bec nevím z čeho??tož ták....jdem asi na pivo ,já teda na vodu je hic jak prase!! dopufám ,že Agi umírá na koupáku :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
páááááááá ,všéém krásný víkesss
8. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
petisss: :sunglasses: :sunglasses: šikovnáá ,umííí zapařítttt :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ted už jen regenráce ja? :wink:

jo a HAni Aco ,klidně posilte těhu řady, už dlouho tady nebyl příliv nové krve :grinning: :wink: jupíí ,těšíímééééééé,do toho!!do toho!!! :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
8. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
jo ešče sem omrkla rejče,PAvlíkovic!!Míšo!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kráásné dětičký!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: MAriánka je uuuž velkááááá a krááásnááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a už důůůůů ,jináč neodejdůůů :sunglasses: :slight_smile:
8. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
tak teď Matýsek teplotu skoro nemá, ale je takovej rozmrzelej a není ve svý kůži, tak z toho furt nejsem moudrá...
uvidíme večer..
Moci: ne ne očko neměl

Aco: krásnej sen :dizzy_face:

teda tady se paří :grinning:

fotky Ondráška od Dany krásný! hrozně se mi líbí na tý trampolíně jak se snaží :grinning:
8. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
:unamused: tak horečka je zpátky a dorazil průjem... dala jsem Nurofen, probiotika a jdu sprchovat..
8. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Dobrý večer,
zkoukla jsem fotečky Ondráška a dětiček Miovic, máme vážně úžasný únorový děti a Márinka jak roste, kočička krásná :slight_smile:

Lu: sakriš :unamused: ať se Matýskovi brzy uleví

Petis: když pařit, tak pařit, viď :wink: doufám, že sis to pořádně užila :slight_smile:
8. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem na vás přišla nakouknout :slight_smile: Vrátili jsme se z dovolené, měli jsme se moc hezky a i když jsme trochu unavený, tak to stálo za to :slight_smile:

Vidím, že máte některé dětičky nemocný, tak přeji brzské uzdravení a jinak doufám, že se máte hezky a užíváte si sluníčka :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Hezkou sobotu přeju :slight_smile:

Janina: já jsem nechávala píchat náušničky a malé ještě nebyl měsíc...a po té jsem řekla, že jsem krá-a, že už bych to neudělala. Za ten rok a půl to byl suveréně ten nejhorší a největší pláč, jaký Anička ze sebe vydala...pokud se budu muset ještě nekdy rozhodovat, nechám to na pozdější věk, kdy už holčička bude chápat, že to bude bolet a stejně to bude chtít...mě osobně píchali uši ve školce (už jsem s tím maminu nesmírně otravovala, tak souhlasila), živě si to pamatuju-zatnula jsem zuby a ani jsem necekla :sweat_smile: . Záleží, jak zvládáš dětský pláč...já vůbec :grinning:-si vůbec neumím představit jen tak nechat malou brečet třeba minutu nebo dvě :pensive:

Marůdci, uzdravte se! Nás čeká očkování asi příští týden, tak doufám, že žádná reakce nebude :unamused:

Pařbu docela závidím, ale večerní hlídání je u nás v daleké budoucnosti...a to denní v podstatě taky :sweat_smile:

Jdu na kutě, jsem dneska KO...horko a malá mě utahali jako kotě :grinning:
8. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
dobré ránko

peti tak ráno jsi přišla z pařby??? ty jsi nezmar,to muselo stát vážně za to!!!!! :slight_smile:

já tu teď naháním oňďase,aby se mi po noci vyčůral do nočníku, lítá tu s nahatou prdkou,ale má milion prácí na starosti (motorku,mašinku apod.) a nemůžu ho na ten nočník dostat :grinning:
9. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
ahoj

Martinko, super, že jste si užili dovču :slight_smile: kde jste byli? máš fotečky?

u nás noc dobrý, teď je bez teploty, takže lepší než včera... ale je takovej rozhozenější takže počítám že odpolko to zas vylítne... pořád z toho nejsme moudrý co to je
9. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
brý ráno
lů:??? co to?? :unamused: :frowning2: doufejme, že už teploty zmizííí, ono některý teploty jen tak začnou a pak jen tak zmizí a nikdo už neví co bylo příčinou,tak držtéé sééé :unamused: :frowning2: :slight_smile:

já jsem nějaká už druhý den hotová ,opět ranní siesta u mísy a ačkoliv v žaludku prázdno tak házím šavle :sweat_smile: :cry: je mi zle a to už jsem sakra nějaký ten týden těhu ,ja? :angry: :confounded: kurááá,naštěstí táta pochopil a vzal Aduš na písek ,tak já jdu ležet....teda spíš sedět...
všem krásnou neděli :sunglasses:

Agi: já taky honila a nedohonila:slight_smile:))
9. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Marti a kde jste se byli dovolenkovat? a jaktože jste unavení po dovolené? :grinning: :grinning: :grinning:

lu:třeba už to je na ústupu,snad :wink: .Posíláme Matýskovi hubánka!

Moci:od 6 ráno tu lítá nahatý a ještě nic, čeká asi na plínu,až půjdeme ven! :grinning: :grinning: Ranní siestu u mísy ti vůbec nezávidím,mně stačilo páteční ráno po hospodě :grinning: :grinning: .Zázovorový čaj,nebo zázvorový lízátka jsi nezkoušela?

pa,jdu ukuchtit špenát a noky ať mám hotovo a půjdeme vysmrádnout ven :slight_smile:
9. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Hezkou neděli všem...
zdravím z východních Čech, kde jsme už týden s Emmi u babi a dědi...doufám, že je všude všechno v pořáku, vůbec nemám dočteno, tak nejsem ani trochu v obraze...:frowning2: Snad to trocha napravím...jsem zvědavá nba nové ftečky dětiček..

U nás vše o.k., jen pořád rostou zuby, máme jich 12 a další se klubou... :unamused: Jinak je to pěkný éro, celý den lítá po venku a vymýšlí lumpárny..:slight_smile:

Těhulinkám nadále pohodobé těhu!!! :slight_smile:
9. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Moci: a co to u Tebe?? běž si lehnout :wink: víš jak se říká "proč stát když můžu sedět, proč sedět když můžu ležet" :grinning:
9. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
u nás se asi medituje... pustila jsem nový CD s mantrama, je fakt uklidňujicí... malej sedí už půl hodiny na jednom místě s nepřítomným pohledem a usmívá se :sweat_smile: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
gábi a jak se vám bydlí v domečku? máš nějaké fotečky na střeše?

lu:malý Budha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Moci: háááááááááááj, tož já taky ještě koukám na mísu zblízka, ale už mi není blbě celý den, teď mám asi ty pravý ranní nevolnosti a to už su taky nějaký ten pátek těhu. Si to nějak vyžírám za to předešlé či co.
No a až já jednou napíšu, že manža pochopil a vzal malýho ven, tak se pak ožeru, páč on to asi nepochopí nikdy pacholek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Díykk za pochvalu malýho

Peti: tož to je pořádná pařba, to já jsem se v tolik nevrátila nikdy v životě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile: My jsme byli v Českosaském Švýcarsku na cyklodovolené. Jsou tam strašný kopce a já po tom půlročním ležení jsem nějak neměla kondičku, takže to byla makačka. Ale ta příroda je tam tak krásná, že toho fakt nelituju, aspoň jsem si zasportovala :slight_smile: A teď jestli něco najdeme, tak chceme dát odpočinek u moře :slight_smile:
A fotky jsou tady, jestli se chcete podívat :slight_smile:
http://maova.galerie.cz/3631951-cyklodovolena-jetrichovice
9. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
maova: úplně jsi mě dostala 2 roky zpátky. Byli jsme tam na svatební cestě, je to tam nádhera. Jela bych tam ještě, ale ta dálka mě odrazuje. A to jsi dobrá, že jsi šlapala na kole, to já bych nedala ani za mých mladých fyzicky zdatných let :grinning:
9. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Dani, taky se tam určitě chceme ještě někdy podívat, jednou s dětma, protože je to tam prostě nepopsatelně krásný :slight_smile: A zase tak daleko mi to nepřišlo, autem je to chvilinka :wink: A kopce, když jsem viděla první den příjezdu, tak jsem říkala, že doufám, že to budeme objíždět jinudy, že tohle se přece nedá jezdit ... no, ale samozřejmě tam jsou takový kopce skoro všude, takže nás to neminulo :grinning: Úplně poprvý jsem takový kopec ani nevyjela, ale pak už jo :slight_smile:
9. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Marti nádherný fotečky a jsi fakt dobrá, žes to ujela !!! My to máme coby kamenem dohodil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , je to tam nádherný :slight_smile: .
9. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.