• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
hezkou nedělku

Moci : děkujeme za chválu Bambini fotos :wink:

Jinak sen byl opravdu krásnej, mám takový vnitřní pocit že to fakt byl pohled do budoucnosti. Jako sen, který se mě zdál asi dva měsíce před otěhotnením. Jak lítám s blonďatou holčinkou v kloboučku po nákupáku a já jsem na krátko a blonďatá :slight_smile: což jsem se tomu tenkrát musela ze srdce smát. Neboť jsem měla černé vlasy a dlouhé :sweat_smile: No a sen se fakt vyplnil že, já jsem blond a blondýnku holčinku máme. Takže máme na tvoření dalšího mimíska času dost, když to bude až Jájinka bude chodit do školičky :wink: :slight_smile:

Martinko, fotečky krásné, takové milé, pohodové a ta příroda kolem, no krása. A hluboce smekám, dřív jsem jezdila na kole, sjížděla řeku ale teď jsem nějaká líná :sweat_smile: :unamused:

Tak nám tatínek konečně montuje umyvadlo do koupelky, hurááá po roce si nebudeme muset čistit chrup v kuchyni

a máme nový přírustek do rodiny, jsme včera pořídili akvárko s rybičkama, jééé kdybyste viděli Jájinku, ty její rozzářená očička když jsme ho večer ve tmě rozsvítili. Teď pořád říká koukýýýý, koukýýýý. Abychom se s ní šli dívat na rybičky :dizzy_face: :zipper_mouth:

a v pokojíčku na ní ještě čekala tabule a křídy na kreslení, tak to se jí také moc líbí. Stojí u ní jak malý školáček :zipper_mouth:

a pokud už sháníte nějaké dárečky na Vánoce, tak nevím jestli všude, ale u nás v Tescu měli 50% slevy na vybrané hračky a nějaké slevy na podzimní hadříky Cherokee. Tak jsme toho hned využili :wink: :sweat_smile:
9. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
No od nás je to právě strašná dálka a ještě jsme na zpáteční cestu vybrali blbou trasu, takjsme to jeli skoro 7 hodin s přestávkou na oběd. To už jsem myslela, že padnu, byla jsem ve 3.měs těhu, tak jsem se zařekla, že už nikdy, ale jak vidím ty fotky, tak kdybych nebyla těhotná, tak jedu hned :wink:
Já jezdím na kole akorát Jižní Čechy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
aco: taky máme rybičky a malej je z nich i po roce a půl paf :grinning:
9. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Nebojte, taky byste to ujeli i na kole, ono to tak vypadá, ale dá se to zvládnout :slight_smile: A já jsem se na to kolo tak strašně těšila, že jsem si to užívala. Pro mě snad bylo horší jezdit z kopce po kamenech. Dřív jsem jezdila klidně rychle, ale teď jsem zjistila, že se strašně bojím, až mě to štvalo, ale nešlo se toho zbavit.

Dani, tak to je od vás teda fakt dálka. My jsme jeli tak necelé dvě hodiny. Ale jednou s dětma to myslím bude stát za to, za chvíli budete čtyři a až trochu povyrostou, tak se to i jim bude myslím líbit :slight_smile:

A já zítra volám paní na úřad kvuli adopci, už se těším :slight_smile:, snad bude mít volno ve čtvrtek, protože jinak nemáme vůbec volno.
9. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Martinko, tak to je super, tam moc držímě pěstičky aby se k Vám děťátko dostalo co nejdříve :dizzy_face:

Dani : no nejen Jasmínka, s manžou je také pořád pozorujeme :wink: :grinning:
9. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky,
Marti, krásný fotečky :dizzy_face:

Jani, my jsme dávali Mariance naušničky nastřelit v sedmi týdnech. Jen trošku zaplakala a během chviličky to bylo ok. Nic nehnisalo, nerudlo :slight_smile: . Už bysme jí je mohli vyměnit za zlaté, ale asi ještě počkáme do konce srpna.
9. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Marti to jsou krásný fotky!! je vidět že jste si to užili :slight_smile: my tam byli taky, asi před třemi roky, fakt nádhera :dizzy_face:
držím palce na ten úřad !!

Agi: nj, on občas i sedí v tureckým sedu... a nosívá mi takovou buddhistickou příručku a u toho křičí Budha! Budha! :grinning:

Aco: to věřím, že je Jájinka nadšená z ryb, to tam teď pořád stojí, ne?

jinak je mi jasný, že u nás zas bude horečka, už má teplotu, te'd usnul... ale bez dudlíku, už asi 5. den :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Lu, tak to je parádní úspěch s tím dudánkem :dizzy_face:
9. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
nj, vždycky se zeptá, ale já řeknu, že je pryč a pápá, on zamává :sweat_smile: někdy tam musím jít dvakrát a chvilku hladit, ale i v poledne to zvládá dost dobře, i když mu teď není dobře, tak snad to tak vydrží...

muž si ho teď vzal na chvilku ven, nemá teplotu, tak aby se aspoň chvilku provětral, už je z toho doma zničenej... ale má nařízeno ho nenechat chodit a za dvě hodiny přijít zpátky domů a nechodit k žádným dětem, aby to někdo nechytnul... prý to je infekční ale až když se osypou, tak nevím... :confused:
9. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak se Matýskovi na obličeji vyrazila vyrážka, vypadá to jak kdyby ho někdo plesknul přes obličej...
na těle nic nemá, jen na bříšku malý kolečko... ale hádám, že to je asi šestá nemoc :confused:
no zítra zavolám dr. a ještě se radši přeptám a taky se zeptám na gynekologii jestli by to mohl být problém pro miminko
9. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
tak jsem přeskládala věci z poliček do skříňky pod umyvadlem a načančala si umyvadlo kelímkama a svíčkama a jsem totál happy. Jak málo stačí ke štěstí, obyčejné umyvadlo a skříňka

Lu : no to víš pořád si tam bere židličku a kouká na ně :dizzy_face: Tak přejeme Matýskovi ať je rychle pryč a miminku to neublíží :slight_smile:

Lucí : k těm naušničkám. Mě je píchali nějak po 3 roku a pamatuji si živě jak mě to moc bolelo. A zas nastřelování mě nějak nebolí, ono záleží na člověku. Já jsem byla ráda, že nám je nastřelovala zdravotní sestřička a přímo u nás doma :wink: :slight_smile: a tuky tuk, bez problémů, na chvilku zaplakala a bylo to :slight_smile:
9. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Lu, Deny měl taky tuhle šestku když jsem byla těhu. Co jsem se po tom pídila, mělo by to být ok.

Denísek má nějaký průjem :frowning2: Ještě nikdy ho neměl... Ale jinak je v pohodě, není mu nic.
Teď je s ním strašná sranda :slight_smile: Má období, kdy se pořád ptá "So to je?" :slight_smile: A nejvíc se tlemíme když něco provede a prohlásí "So deláš?" Nebo sám si říká "Kam jdeš". Prostě opakuje, co mu říkáme v určitých situacích my :grinning:
9. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
error : ať je nemoc rychle pryč jsem myslela, chjo :unamused:
9. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Já mám píchaný nos a málem jsem se bolestí pochc***. Proto jsem taky dala Máje nastřelit.... :slight_smile:
9. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Mi : bolí co??? Já se furt odhodlávám pro pecku nad horním rtem do prava :sweat_smile: ale Martík mi to neschvaluje jemu se to nelíbí
9. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
no tak já jdu udělat véču a pak se jdu vrhnout nastříhat látku na polštářek a peřinku do kočárku pro panenku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
9. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
hlavně,že to má malej za sebou :wink: , příznaky má teda jak vyšitý....ta nemoc je virového původu,ale nikde jsem neslyšela,že by jí měl dospělý :confused: .Jsem zvědavá,co ti řekně gyn..Posílám Máťovi hubánka
9. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Dobrý večer,
Mao: moc moc krásný fotky, jak na pohledy :slight_smile:

já za chvíli upadnu do postele, po včerejší probděné noci jsem na hadry a do toho jsem uklízela, nějak už došly baterky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
mám dotaz, když mám na puse dva opary a sice se vyhýbám pusinkám ondry,ale on mi dává i sám a to prostě někdy nejde,co se může stát? :frowning2:
9. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Hančo, bolelo to jak čert :frowning2: Ale za tu parádu to stojí :sweat_smile:
Agi, to nevím :frowning2: Taky mám z těch oparů vítr, ale já na to naštěstí netrpím....
9. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
miško já už neměla opar ani nepamatuju, asi jsem ve stresu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Dřív jsem na ně trpěla hrozně moc,každý měsíc jeden.Už z toho mám i poničenou kůži okolo rtů :unamused: .No tak zbývá jen doufat,že se nic nestane
9. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Agi: ještě mám stopy po dvou oparech, byly jak kr.va velké a malá to přežila bez úhony. A že si 1588 pusinek denně neodpustím, že :wink: . Jinak jsem včera vlítla do Ikea a katalog budou mít od 6, září.
A nejkrásnější a nejšikovnější dítě mám samozřejmě já :grinning: :grinning: :wink:
a zas na týden mizím. Mějte se krásně
9. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahooooooooooooj hlásíme návrat ze slunné Itálie bylo nááááááááááááááááááádherně :dizzy_face: :dizzy_face: nedočítám tak nevím zda nemáme nové těhulky :slight_smile: mějte se bájko,mám toho ještě moooc na práci,dobrou :wink: :pensive:
9. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
bry vecer..:slight_smile: my taky zijeme..! pamatujete si me nekdo???:slight_smile:))

gratuluju vsem novym tehulkam moc a moc..a dalsi se doufam zahlasi Petiska nebo Labell!!! ja si musim pockat presne rok...uz je to rozhodnuto. Manza si prosadil rozdil 3 roky..takze pristi prazdniny snad budou zadelavaci..:slight_smile:

mam par novych fotecek od teto http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3126250&vReferer= a pak na strankach http://plesnerovi.wz.cz/fa.php?dir=./foto/2009-dovolena&rows=-1

a par jeste par novinek..snazime se jakz takz uspesne na nocnik, Stana krome obligatnich tata, baba (mama nic), rika hura (hua), karkulka (kakulka) - nevime kde to pobral, ovsem jinac toho mnoho nenamluvi, oproti nekterym ukecankum tady:slight_smile:, na pozadani predvede "pochodem vchod" - jako Maxipes Fik, umi sam kotrmelec vpred (ale to pry takhle malym detem skodi...), toci se dokola a neprestava, ve vode predvadi spadla lzicka do kaficka..a zboznuje auta a letadla!:slight_smile:)))

ad opary, co ja vim, tak hodne nebezpecne jsou jen pro mala miminka....Gabcos baracek zavidim, koukala jsem na MS, krasa....!
Lu, pohlazeni Matyskovi, at je brzo po sestce, btw krasna jmena jste vybrali..!
Zuuu, gratulace k holcicce (ja ti tipovala kluka) a ostatnim tehulkam samou pohodicku a prijemne kontroly. Hezky vecer vsem!
9. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj!
Tohle je aktuální stav těch, co by měli jet na sraz (a těch, co to ještě zvažují).
Počty se výrazně zúžili, však pročtěte, jak to vypadá.
Já si myslím, že když by nás bylo 15 byl by to úspěch - odpadlíci ještě určitě budou, a jsem ochotná cestu podstoupit, pokud nás bude aspoň těch 10.

MOC PROSÍM, NAPIŠTE MI (nám), JAK TO VIDÍTE, CO SI MYSLÍTE, atd.
A odpovídejte přes "odpověz všem", ať je to jasné a já to nemusím přepisovat :slight_smile:
Díky moc!

Místo mají rezervováno: Sylvinka, Comra, Verunka 62, Teruse, Ejana, Adina1, Mi83, Barru11, Labell, Acornika, Maxa

Krom těchto účast přislíbili:
Mkr (asi bez M), Zuhav (M dle účasti jiných), Petise, Fru, Makulka (2-4)

RÁDY BY, ALE JEŠTĚ UVIDÍ:
Kafficka, Vnibuja, Mishulle, Gmol, Lyn, Prami, ingridsu
10. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
A přeju dobré ráno a hezký den! :wink:
10. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
dobré ránko

hanipelíšků:a jaká byla nakonec cesta? pomáhali babi s dědou? a co říkal Páťa na moře? :slight_smile: :slight_smile:

ingrid:přemýšlelas co s těmi jizvami po oparech? šlo by to vyhladit nějakým laserem? děkuju moc za info o katalogu, jsi hodná !! :slight_smile: .A s těma pusinkama si mi udělala radost,já bych to bez nich asi nepřežila

ahoj sluníčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
bré ranko :wink: sluní:fotečky krásný a Stáníček teda vyrostl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a koukám plánuje se sraz :wink: nemohla jsem si nevšimnout že labellka se řadí do snažilek,labellko moc,moc držím palečky :slight_smile: a myslím i petiska plánovala na září??tak petisko i tobě držím palečky :wink: mějte krásný sluníčkový den :sunglasses: my valíme na očko,doufá že ta reakce nebude tak děsná jako po priorixu :unamused:
10. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
agátko:tam cesta docela šla zastavovalo se po 2 hod,ale zpátky děs,Pát'a byl každou chvíli ze sedačky venku,ale naštěstí za 8 hod jsme byli doma takže se to dalo :wink: myslím že už byl jen z toho všeho unavenej,choíval spát až po 22 hod pže jsme bejvali dlouho venku,děti tam měli každej den diskotéku tak byl u vytržení :slight_smile: babi s dědou a samo děti byli s Pát'ou neustále ale my jsme stejně všude chodili spolu :wink: někdy když 2-3 hodky spal tak jsme šli sami k bazénu ale bylo fajn a aspon jsme si odpočinuli :slight_smile: já jsem příští rok zase pro Itálii možná tam někam blíž k Benátkám,ale uvidíme my dopředu neplánujeme :wink: Hani:zkoukla jsem fotečky bylo vidět že jste si to taky krásně užívali :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.