• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahoj

Miško: fakt?? a Ty ji to nechytla? ono většina lidí to asi měla jako miminko, že? tak snad to bude ok...

jinak ta červená kůže na obličeji je už pryč :confused: asi mu už otrnulo protože ráno místo obvyklýho "mlíko!" volal z postýlky "pivo!" .... asi si mě odveze sociálka :grinning:

Agi: díky... on to právě neměl pupínky... jen červenou kůži jako kdyby ho někdo profackoval... a prý v obličeji to není obvyklý... tak se přece jen radši zeptám pediatričky

a Sluníčko má přesně rozplánovaný druhý snaženíčko... :dizzy_face:
fotky krásný!!!
10. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
a vítám Hani zpátky :slight_smile:
ať je očko v pohodě
10. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj, jen zdravím, čtu, ale nepíšu. Zdatně přežívám, ale mám dost. Třetí těhu ani náhodou. Krom neustálé bolesti zad (jsem lehce bloklá a Mírovi se to nedaří vytřepat a žádnej doktor mě těhu na odbklování stejně nevezme) se malá tlačí dost nahoru (pro změnu, minulej týden byla šíleně dole, jsem jeden den myslela, že rodím), takže začínám mít probůlémy s dechem (znáte jistě, nemůžu se pořádně nadechnout, trošku brzo, ne?) + do toho o víkendu mi párkrát přišlo, že mám arytmii. Chodím už tak maximálně do obchodu, cokoliv delšího nezvládám, doma se válím jak lemra. :grinning: Tolik zprávy od nás Ale malé se zjevně daří, bříško se špulí, váha furt lehce stoupá, příští týden mám glukózový testy.
10. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Lu:děkuju :wink: a koukám Matýsek měl nějaký trápení,fajn že je mu líp :slight_smile: jo agátko:já ti neodpověděla,v moři se Pát'ovi líbilo hlavně njvíce na kraji že se rochnil v písku :grinning: v bazénu už to bylo horší asi to na něj bylo dost studený,ale zvládnul to :wink: fotky dodám :wink:
10. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
ty dovolený trochu závidím, ale je super, že jste si to užili! :dizzy_face: :dizzy_face: Já se těším na příští léto do lázní s děckama...to bude rachot :wink: :sweat_smile:
Toto naše aktuál bříško Eji :dizzy_face: ...a ségra nemůže chybět :dizzy_face: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3127195&vReferer=
Marůdkům brzké uzdravení, já jdu vymýšlet program na dopoledne, nic se mi nechce... katy zatím luxuje, ale to jí nevydrží dlouho, vybijou se baterky :sweat_smile: :grinning:
10. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Peťo :confounded: to je mi líto...
já měla taky bloklý záda a v těhu je to fakt strašný, já byla asi u pěti doktorů a nikdo na mě nechtěl sáhnout přesně jak píšeš! jsem tu tehdy skoro brečela vzteky...
pomáhalo jedině nahřát si polštář z pecek do mikrovlnky... nakonec to jakžtakž povolilo samo, ale trvalo to asi dva týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
držím palce ať to povolí !! nesmíš se tak přetahovat, ono si pak tělo řekne dost a člověk nic nenadělá

jé, Zuuu má konečně bříško :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
10. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsme taky zpátky doma :dizzy_face: . Včera na Mallorce další bomba :confounded: , ale na to už jsme se dívali v TV :astonished: . Moc jsme si to jako rodinka užili - Terka se asi měla narodit s blánama mezi prstama, protože buď se plácala v moři nebo v bazéně :grinning: Lukášovi se první dny moc nezdál písek - hůř se mu v něm chodilo a k moři se taky nechtěl přiblížit, ale pak se otrkal, koupila jsem rukávky a do bazénu skákal sám a když se vynořil, tak si tleskal, že je šikula :grinning: a nakonec zvládnul sám i to moře - já ho většinou odtáhla dál a on dělal ve vlnách houpy,houpy.

Poslední stránky jsem jenom rychle prolítla, ale neunikla mi culíčková Katy :dizzy_face: ani její ségra v bříšku :dizzy_face:

Marůdkům už je doufám líp, ale když Matýsek křičí pivo, tak je to na dobré cestě :grinning: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
:grinning: :grinning:

Gmol a fotečky? :grinning:
si představuju jak Lukášek skákal do bazénu, to muselo bejt něco!

tak jsem právě mluvila s paní z úřadu práce, mužovi přiznali podporu... ale pobavilo mě, že ačkoli je Američan a má dvě vysoký školy, tak protože nemá diplom nostrifikovanej, tak ho musí zařadit jako že nemluví anglicky a má základní vzdělání :astonished: :sweat_smile: jak to jde dohromady s tím, že dělal manažera ve firmě kde byl oficiální jazyk angličtina, to nikdo neřeší :sweat_smile: no nic, jen když dali podporu
10. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Lu: fotečky nějaké dodám, až se zase probojuju k PC :wink:
10. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
ahojky:slight_smile:

vítám zpět z dovči Haninu:slight_smile: a Gabču a těším se na fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
těhulinky šetřte se!!! co fru? už jsem jí tu dlouho nezahlídla :confused:

lu, to jsou české paradoxy :sweat_smile: :grinning: co obnáší nostrifikace diplomu?nevyplatilo by se to?
zuu, krásné bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Eja má moc pěkný domek :grinning:

a já se loučím:slight_smile: odpo odjíždíme do pátku ke známým a v pá asi na chalupu :dizzy_face: pokusím se nakouknout :wink:
10. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
Evi:díííky :slight_smile: a krásně si to užijte na chalupě :slight_smile: a koukám že Katy bude mít přeci jen ségru bezva,zuuuzi bříško rozkošný a Katy taky :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Evi: obnáší to certifikovaný překlad diplomu, seznamu zkoušek, studijního programu a tak... jedna stránka je tak 400 Kč, takže by to stálo pár tisíc možná... a pak to můžou zamítnout... no uvidíme

užij si chalupu :wink:

Matýskovi je už dobře, lítá tu jak čamrda a zlobí o stošest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky, už se těším na fotečky z dovolenky :wink:
Myslím na Martinku, jak dnes pořídila na úřadě ohledně té adopce.... :dizzy_face:
Lu, to je fajn, že je Matýskovi dobře :slight_smile: Deny dnes kakal zatím jen jednou, tak už je to snad na ústupu. Dala jsem mu trochu dietku, tak snad zabere a nebude potřeba jít k doktorovi. V pátek tam jdu s Májou, jsem zvědavá, kolik váží. Lidi říkají, že je velká :slight_smile:
Jdu uklízet, fuuuuuj :confounded: :sweat_smile:

Jo, a Petrolejko, šetři se a buď na sebe opatrná! :pensive: Samo i ostatní těhulky.
10. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahojík,

Martinko teda fotečky z fovokené nádherný, příroda krása a je vidět že jste si to užili !! :slight_smile:

Agi: fotečky zařízeného domečku na střeše ještě nemám, páč teď jsem už 2.týden u našich a nemám tu svůj PC, parazituju na jejich... :grinning: ale až dorazím dom, tak určitě už dodám !!

Domeček střelečka parádní, taky bych chtěla u druhého mimi takový malý apartní bříško.. :wink:

Peťo, to je mi moc líto, že tě všechno takhle zlobí..:frowning2:

a vítám zpět dovolekářky - Gabču a Hanču... :slight_smile:
10. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
MI: tak hlavně že je Denýskovi líp... unás teda tentokrát dieta, to byl boj, furt chtěl vejce, mlíko a sýra :sweat_smile:
Mája je kus ženský :dizzy_face: to má určitě 6 kg, ne?
10. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojky,

holky pojede se na ten srau?? Chci si to dát proplatit přes FKSP a te´d nevím, jestli do toho mám jít. :confused: Abych tamn pak nemusela když už to budu mít zaplacený a nebyla tam sama. :grinning:
10. srp 2009 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz
Martinka jdou žádat o adopci bezva,držím palečky :slight_smile: holky kde má Martinka ty fotky??dávala nějakej odkaz?
10. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Tak jsem se vrátili z prvního tréninku ve fitku - myslím, že se zítra nehnu :grinning: Každopádně jsem si paráděn odpočinula a mám dobrý pocit - třeba to pomůže a já zas někdy budu vypadat normálně :sunglasses: Ještě uvažuji o lymfatické masáži.....

Lu, přesně tak, většinou si Deny ráno na mlíko nevzpomene, ale dnes to vyvolával už v pět ráno :sweat_smile:

Luci - sraz - jela bych, ale začínám mít taky pocit, že tam budu sama :grinning:
10. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj holky, moc vás teď nestíhám, musim se učit
10. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
děkujeme za pochvaly :slight_smile:
Hani, to je fajn, že jste si dovču užili! :dizzy_face: i Gabča :dizzy_face: ...a ta Mallorka je mazec... :angry:
já to dnes přehnala, jsem vyřízená, bříško pobolívá... byly jsme s Katy venku dopo přes 2 hodiny a teď pěšmo až do večera... :rolling_eyes: Mě strašně mrzí ten sraz :pensive: Protože se tam sejdete prima parta... :wink: Ale teď jsem strašně závislá na tom, co mi řekne Mudra v pátek na kontrole...co čípek... začínám se asi víc šetřit, páč takhle to dál asi nepůjde :rolling_eyes:
Marti: to je super, že si užíváte cestování a dovolených :dizzy_face: Moc vám to přeju, že to krásně klape, jste krásnej pár :wink: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
Tak tady jsou nějaké fotečky z dovolené:
http://gmol.galerie.cz/3638513-mallorca#
10. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Dobrý večer,
tak co naše těhulky, koukám, že mimíska dávají maminkám pěkně zabrat :zipper_mouth:

co se týče srazu, tak já mám taky trochu obavy, Martin to má pracovně hodně nabitý a jede tam, páč jsem ho přemluvila. Ale pokud dorazí aspoň ty, co mají rezervačku, tak by to mohlo být fajn, i když jsem čekala účast větší :confused:

Zuuu: má krásný malý bříško a ještě jsem koukala na ňáký fotky, a teď já hlava vykojená nevím na jaký :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
jůůůůůůůůůů i Gábi byla na dovče :slight_smile: téééda fotečky krááááááásný :slight_smile: a koukám Terka byla pořád s Lukáškem vid?
10. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
už vím, Stáník od Sluníčka :slight_smile: moc pěkný a gmol, ty máš tak krásný děti a na té jedné fotce jsem hned nevěděla, kde je dcera a kde maminka :wink: jak bylo na dovolené, vypadá to úžasně
10. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Gmol, máš nádherné děti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fotky nádherné, ale ty jak jsou tam spolu jsou zkrátka úžasné .... nejde popsat, jak z nich vyzařuje parťáctví :wink:
10. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Gabčo moc hezké fotky!!!!! :dizzy_face:

Zuzi tak snad budeš moct vyrazit!! A vše nej k zítřejšímu svátku!!
Tak já si to teda na tom hotelu domluvím, ale běda vám!!!!!! :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
Luci, koukej to domluvit, ať zapaříme aspoň spolu :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tery já už to zamluvené mám, ale sem si říkala že bych to právě mohla vzít na zaměstnavatele. Mám od nemocnice příspěvek na dovču 4 litry a ještě sem je nevyužila. Takže slibuješ na holej tvůj mini pupek že jedeš ja??
10. srp 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
Luci, slibuju, jako jiskra jasná :wink:
10. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Dobrý večer holky,

ojoj, druhotěhulinky si pěkně užívají :frowning2: Ale je to tak - prostě i to druhé mimčo si zaslouží, aby o něm maminka věděla :slight_smile:

Já teprve teď uložila díťata ke spánku, ještě tam cosik šveholí, ale nejdu tam ani náhodou. Bo co ti dnes předvedli ! Byla tu na návštěvě po půlroku kamarádka se stejně starou holčičkou a ti moji vyvrhelové pořád kňučeli a brečeli a vztekali se...prostě bylo to skoro na ostudu.
Ale jinak to bylo příjemné odpoledne. Hlavně proto, že kamarádka Blanka je maminka, která zvládá všechno levou zadní, je stále usměvavá, pěkná, příjemná.... Pracuje od šestinedělí, přitom s dcerkou Beátkou má překrásný vztah - stejně tak i s manželem. A to oba dva chtějí tak pět dětí ... fakt mě to pohladilo po srdíčku - že existují lidi, kteří si to vezmou na bedra a vědomě chtějí takovou bandu dětí :slight_smile: Já bych na to neměla ze sobeckých důvodů (omezení rodiny, méně finančních prostředků apod.)

Mi, že bych taky začala s tou posilovnou? Že bys byla moje motivace???

A fotky naprosto úchvatný - no jo, na Mallorce snad nemůže být jinak :wink:
10. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.