• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Gmol: fotky jedničkový :dizzy_face: !!
obě děti mi připadaj hrozně veliký... asi jsem nějak mimo, že :sweat_smile:

Miško: paráda, že jsi začla s posilkou... pak nám taky můžeš vložit fotky bříška každejch pár týdnů, ja? :wink: :grinning:

Halkac: taky mám takovou kamarádku, má 3 děti a chce další... pamatuju jak jsem tam přijela, druhýmu bylo asi dva týdny, ona si kreslila se starší dcerkou, u toho vařila a nohou houpala autosedačku s mimískem..
mě fakt padla čelist o dvě patra :sweat_smile:

ad děti: to buď ráda že jsi dneska neviděla Matýska... odpoledne jak když mu nalili novou krev do žil.. co krev, vodku! lítal jak zběsilej, vyhazoval hračky, skákal po gauči, visel hlavou dolů a pak si postavil dráhu z polštářů, klouzal po nich dolů a křičel "skuzavka, koukej, jede"... okolo šestý večer už jsem byla na ošetření u kardiologa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako jsem ráda, že mu je líp, ale dneska to byl teda pan Divočák, mi až zatrnulo :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky moc děkuju za chválu fotek :dizzy_face:
My jsme tam byli všichni 4 hodně pohromadě :dizzy_face: :dizzy_face: - se bude asi Lukáš divit až ségra zas bude chodit do školy a táta půjde do práce. Zrovna na dovolený jsme s Karlem říkali, že Lukáš má Terku na blbosti a rodiče volá když přituhuje :grinning: Terka si sourozence moc přála a myslím, že to mezi nima moc hezky funguje i přes ten rozdíl 11 let :dizzy_face: :dizzy_face:

Lu: já mám velký děti - jak vidíš na fotkách, tak Terka už je skoro stejně vysoká jako já. Nohu už má dávno větší než maminka a Lukáš je taky kus chlapa. Já sama se někdy divím, kde jsem vzala tak velký děti :fearful: :grinning:
10. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
lu:Matýsek ti dává zabrat vid?? :grinning: Gábi vy jste s Terkou fakt jak ségry :slight_smile:
10. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
aha,tak se mi eventuélně stáhnuli fotky ale nemůžu je najít :sweat_smile: :angry: to mám za to že se pouštím do velkejch akcí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
Teruse: mě se Mallorca moc líbila - průhledná voda, teploučko, stromy. My jsme měli kousek do přírodní rezervace, mohla si se projet na koni. Jeli jsme na výlet lodí a místním vláčkem. Dalo by se tam toho hodně projet autobusem, který tam jezdí hodně často na všechny směry a nebo si půjčit auto, ale když jsem viděla drobotinu jak se spokojeně rochní ve vodě, tak jsem neměla to srdce jim v tom vedru ukazovat panorámata :grinning: Takže bych jednou ráda dala Mallorcu ještě jednou - buď s Karlem sama a nebo bych vzala hlídací babičku.
10. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dobrou nocku :pensive:
10. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
ránko

teda holky, dneska mi bylo tak blbě, že mě to v 6 vzbudilo :zipper_mouth: doufám, že to rozdýchám a nebudu zvracet..
a to už mám kilo nahoře jak pořád jím, aby to bylo snesitelný :sweat_smile:

Hani: nj, já koukala včera, on totiž od tý doby co jsem těhu tak byl moc hodnej... možná měl tu inkubační dobu tý šestky :sweat_smile: :sweat_smile:

Gmol: já nemohla na některejch fotkách taky poznat kde jseš Ty a kde Terka :wink:
11. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré raničko :wink: Vše nééééééééééééééééééééj Zuzankám k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lu:chuděrko at je líp :frowning2: krásný den :wink:
11. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj, taky hlásím návrat z dovolené. Ne že by se mi chtělo, na dovče je vždycky líp :wink:

Zběžně jsem dočetla, ale moc si z toho nepamatuju :sweat_smile: Fotky dětiček jsou úžasný. Ale úplně mě okouzlily culíkatý holčičky Katy a Nikolka :dizzy_face:

Všimla jsem si, že našim těhulinkám není moc dobře. V tomhle počasí se vlastně ani není co divit. Vždycky jsem tak trošku záviděla holkám co měli pěkný bříško během léta. Že ho můžou vystavovat. Ale koukám že to není žádný med. Tak ať je vám všem brzo líp.

A vše nejlepší Zuzkám a Zuzankám k dnešnímu svátku.
11. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Dobré ránko, všechno nej k svátku malým i velkým Zuzankám :dizzy_face:
Gabčo, krásný fotečky, tiše závidím :sweat_smile:
Lu :confused: Už je ti líp?
Já jsem dneska vyřízená, nejen že mne bolí celá Michalka, ale jsem i nevyspalá. Deny se rozhodl v noci víc jak dvě hoďky ponocovat :unamused: Zato Marianka spala od večera až do půl deváté ráno :sweat_smile:
11. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj Jani, těšíme se na fotečky :dizzy_face: Kde jste byli?
11. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky,
děkuju za reakce k náušničkám.uvidíme co ve čtvrtek dr na kontrole.hlavně doufám že Emily přibírá.
teď se jí udělala vyrážka na prcině, mažu to bepanthenem ale nějak to nemizí, snad to nebude nic hroznýho.
Míšo: a už necháváš Marianku spát celou noc?a máte krásný fotečky :slight_smile:
fotečky z dovolených jsou krásný, aspoň fotečkama se pokochám :slight_smile:
něco málo foteček přidáno: http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/05_-_Jirik_rok_a_pul_a_Emily/
11. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Miško: no je to trochu lepší, ale ráno jsem fakt myslela že omdlím a budu zvracet - zároveň :sweat_smile: mně je blbě každej den, ale dneska to zatím teda bylo zdaleka nejhorší
co to že u vás ponocování? rostou zoubky?

Jani: tak Jiřík byl v Blesku?? to vůbec nevím!

Matýsek si s mužem hraje s modelínou... je tak roztomilej jak válí hady :dizzy_face:
11. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Jani fotky božíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Miško:at i tobě je líp :wink: a já jdu vařit kapustu,mn'am :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Jani, jj, už docela douho jí nechávám - nevím už přesně od kdy, ale od třech měsíců, kdy jsem najeli na UM tak určitě :slight_smile: Jiřík a Emilka jsou krásní :dizzy_face: A koukám, že taky frčíte v Cherokee :sweat_smile:

Lu, já vůbec nevím, proč tak blbě spal. Zoubky asi ne, spíš jestli ho nebolelo bříško :frowning2: Má ještě pořád trochu průjem a když jsem se ho zeptala, co ho bolí, tak mi řekl že bříško....
11. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Kam jsem to došla - chroupu cereální sušenky :grinning: Protože cvičení je prý jen 20% úspěch. Základ je zdravá a vyvážená strava....
11. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Miško: já oběduju suchou housku :sweat_smile: ze všeho jinýho se mi dělá zle :sweat_smile: ale to není moc zdravá výživa
11. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
lu: jojo jak probíhá ta soutěž na netu tak jsme pilně hlasovali, hlavně teda tchýňka, je to mediální hvězda.ve čtvrtek měli jet pro ceny, jenže se prý přihlásili jen dva tak to nakonec zrušili a pošlou to.
Miško: aha, no já už se těším až ji budu moct nechat spát :slight_smile: noo trošku věcí máme z tesca, te´d naposled jsem tam viděla krásnou vestičku na podzim pro malou a čepku ta byla nádherná pořád na ni myslím, jenže ona má malinkatou hlavičku a jsou jí všechny velký, tak nevím...ale mají tam hafo věcí v jihlavě, oproti brnu-tam nemaji nic.te´d sháním jiříkovi pyžámko, nějaký už dospělácký dlouhý kalhoty a dlouhej rukáv ale nikde nic nemají :unamused: nevíte někdo o něčem?
a díky za pochvalu foteček :dizzy_face: :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Jani: my máme pyžamka hodně ze sekáče :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jani, pyžámka taky sháním. Tď jsem v Lidlu viděla - ale s krátkým rukávem :frowning2: Zkusím juknout na MMB....
Vestičku a čapku? My jsme kupovali takovou tmavo růžovou vestu a má stejnou podšívku jako čepička. Ta je světle růžová s nějakými kytičkami nebo co -taková bekovka. Není to ono? :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
11. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
jo na MMB jsme objevila cosi od Early days nebo jak...jo ta capka bude ona, bekovka s maslickou, vesticka byla ruzova s vysitýma kytickama
na tescu meli pyzamka taky jen s kratkym rukavem a desnym potiskem, chci jen neco decentniho :slight_smile:
lu: na to je potreba poradnej sekac a more casu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jani: my máme ze sekáče půlku věcí :sweat_smile: vždycky něco najdu, když to je trochu větší, nevadí, doroste do toho...
je fakt, že tu máme pár docela slušných sekáčů, takže se vcelku dá něco sehnat i na kluka
11. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
čůs, fota booožííí, Zuzankám fše nééééj néééjlepčííí :wink: :grinning:
11. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky maminy,
do večera napíšu, co já s tím srazem...chtěla bych překecat Robiše, aby jel aspoň na dva dny s námi...

labellka si dala ofiko snž :confused: :confused: A já se přiznám, že jsem tak na vážkách :frowning2: Robiš by chtěl, já srdcem taky, ale jak se to přiblížilo, furt se mi hlavou honí, proč ještě ne :frowning2: ách jo...že jsme si dávali nějaký "termín", není lepší, když to příjde nečekaně???????

Míšo, janino, jaký to je takový malý rozdíl? Šli byste do toho znovu?

halkac, tak tomu říkám zákon schválnosti, že byla při návštěvě dvojčátka protivná...to se mi imr vére stává u jedné kámošky, co má holčičku...to se taky Robik "ukazuje" :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ona si myslí, že je Robišek nejzlobivější děcko :angry:

Fotky si nechám na večer :wink:
11. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
jo a Zuuuzajsovi, zuhavce a malé Zuzance kreksíkovic všechno nejlepší k svátku a nějaký ten hezký dáreček :dizzy_face: my dnes máme výročí svatby, tak půjdu odpo do toho deště něco koupit Robišovi :dizzy_face: jo a byli jsme v sobotu večer v kině na Proroctví s N.Cagem a super, doporučuju :slight_smile:
11. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahojky,

jen nakukuju a přeju Zuzankám vše nej! nestíhám , tak zas letím, pa krásný den všem a těhulkám přeju,ať je pustí ty příšerný nevolnosti a bolesti zad a vůbec :frowning2:

pa
11. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Peti, doufám, že se na srazíku uvidíme! :slight_smile:
A děti takhle po sobě? Musím napsat, že je to paráda. Čekala jsem, že to bude pěkný, ale že to bude tak překrásný, to jsem teda nečekala :wink: . Je strašně krásný se na ně koukat. Denísek Marianku miluje, je z ní úplně unešenej. A už se strašně těším, až si spolu budou hrát a Deny bude velkej brácha :slight_smile:
Gratuluju k výročí :wink: My budeme mít 11. září - už 5 let :confused:
11. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Holky, na webovky jsem přidala pár fotek z téminulé svatby, co jsem fotila. Budu ráda, když se kouknete a třeba do IP mi písnete názor. Jinak tu s tím nechci prudit....
Takže jen odkaz:
http://mvfotostudio.freepage.cz/svatby/
11. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
petisko:a čeho se obáváš věkového rozdílu??podle mně je lepší když jsou dětičky blízko od sebe néé??ale zase nadruhou stranu Terka s Lukim od Gábi jsou od sebe dýl a taky to klape tak neboooj :slight_smile: a krásně si užijte výočí svatby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.