• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jůůůůůůůůůůůůůůů Miško to je kráááása mně se hrozně líběj ty černobílý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj!
Taky jen mrkám, nestíhám nějak poslední dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petisko, gratulace k výročí :slight_smile: A nabídka odvozu stále platí, pokud chceš. Jen dej vědět, ať můžeme poprosit tchána o auto :wink:

Terko, Miško, Luci - tak to jsou aspoň slova do pranice :grinning: :dizzy_face: Já moc chci jet i kvůli fotečkám od Mišky :dizzy_face:

S druhým miminkem mám sem tam cukání, ale jsem strašný nervák a vím, že by tím děti trpěly. Vidím jak jsem nervozní sem tam z Matýska, když třeba pospíchám a to nechci ani jednomu udělat :pensive:
No, ale jak víme - člověk míní, ..... uvidíme :wink:

pyžamka - dražší, ale pěkná a kvalitní
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/23/3
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/23/8
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/23/6
http://www.next.co.uk/shopping/children/youngerboys/23/10
11. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Hani, ále, jen se ve mě perou nějaké pocity, strašně rychle to uteklo :sweat_smile:
Miško, fotky povedené, zajímavé :slight_smile:
Sylvi, určo dám vědět, Robiš dneska přijede dřív, dáme řeč, ať můžu reservovat pokoj. Náhodou i v deseti bude fajn, v tom mlynhotelu jsme první den byli taky v nižším počtu a aspoň jsme více pokecaly :slight_smile: v tu sobotu to byl šrumec, fakt jsem s někým prohodila jen dvě tři věty...
a ty pyžámka teda vyjdou na kolik? Mě by stačil jeden kus :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Luci, a s vnibujou býváš? tu dlouho nebyla...

A co ta Fru? Nebyla tu, že?
11. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
jo a ještě jedna věc...má to tu taky někdo, že jim prďolka méně jí????? Robišek byl v tomhle bez problému a teď dělá drahoty jak při snídani, tak i při svačninkách..oběd jakož takož sní, ale dlouho to žvýká, porci nakonec sní, ale dlouho to trvá a musím různě šaškovat...a včera večer nechtěl ani Nestlé pitíčko :confused: nemocný nevypadá, zuby nové nejdou...
11. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
já vím petisko ale až to příjde tak smíšené pocity zmizí :slight_smile: a taky gratuluji k výročí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
petisko třeba má Robíšek jen takové období,není po očku?držím palečky at se zase rozpapká :wink:
11. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Peti Amelka jí špatně už skoro dva měsíce :rolling_eyes:
S Mončou už sem se neviděla dlouho!! Napíšu jí ju??
11. srp 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
Holky, co na průjem? Smectu? Deny to má dneska nějak horší, takskočíme do lékárny....
11. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
A díky za reakce na fotky :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Smecta nebo Hylak.
Fotky jako vždy krásný!!
11. srp 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
ahojda :slight_smile:
Petisko, my máme též dnes výročí svatby :dizzy_face: :dizzy_face: 3 roky... :dizzy_face:
díky za přání všem :dizzy_face:
a rozdíl mezi dětmi - víte, co bych udělala já zpětně? chtěla bych mít rozdíl mezi dětmi rok a půl :wink: ale doufám, že i ty 2 roky budou fajn :dizzy_face: už se na miminko hrozně těším (a nervák já jsem teda taky šílenej, no jo, není každej den úplně nálada :sweat_smile: )
hezký den
11. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Petise: JE to lepší když to přijde nečekaně! :slight_smile: co my se nadohadovali s mužem, protože on si nebyl jistej jestli druhý jo nebo ne a kdy.. včera večer se smál a říkal "o čem se teď budeme dohadovat?" :grinning:
já kdybych věděla, že mám oficiálně začít snažení v určitým měsíci tak tři měsíce před začnu vyšilovat a budu dělat všecko to co se v těhu nedá - jdu na diskošku, nacpu se smaženým hermelím, opiju se, skočím padákem a tak :grinning:

Zuzankám vše nej k svátku !!!
11. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
Miško: fotky krásný!!! hrozně se mi líbí ty detaily, momentky.... a kombinace barevných a černobílých.. krásně to zachycuje náladu :slight_smile: :slight_smile:

Zuu a Petise: krásný výročí !!!

Sylvi: já jsem taky někdy pěknej nervák... ale myslím si, že i tak to bude pro Matýska dobrý, on byl mohl být jinak rozmazlenej... musí se naučit, že občas musí trošku počkat a že něco už může udělat sám a tak...
hlavně můj muž, my mít jedno dítě, tak ho fakt rozmazlí až na půdu :rolling_eyes: :zipper_mouth:
a taky jak je Matýsek aktivní, tak potřebuje někoho k sobě na hraní, takže si myslím, že to bude dobrý...
i když prvního půl roku si možná budu zoufat :sweat_smile:
11. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Tak vnibuja nejede... :unamused:
11. srp 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
zuuuzi:gratulace k výročí krásně si to užijte :slight_smile:
11. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás malinko změna. Kvuli adopci jsem už nevolala, protože jsme měli volno jen ve čtvrtek a nakonec jedeme ve čtvrtek na dovolenou :slight_smile: Takže ještě 14 dní počkáme a adopce přijde na řadu hned po dovolené. Teď už bychom stejně nestihli všechny papíry obstarat, tak to až tak nevadí a snad už potom aspoň nebudou nikde dovolené.
A letíme na Krétu a mooooc se těšíme :slight_smile: Uděláme si úplně odpočinkovou dovolenou :slight_smile:
11. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
A přeji Zuzankám k dnešnímu svátku jen to nej, hlavně hodně zdraví a žádné starosti :slight_smile:
11. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
ahojík

Tak my jsme dneska měli 18m kontrolu, máme 9,290kg a 77cm :wink:

Martinko, přejeme hezkou dovolenku

Zuuu, Petise krásné výročí svatby, my slavíme s Martíkem o víkendu 2 roky manželství :slight_smile:

Zuzankám vše nej k svátku
11. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
ahojky,

my jsme měli akční den, dopoledne v kavárně s kamarádkou,měli tam prasklé auto,prasklé plastové dětské židličky a nebezpečnou klouzačku, ondra mi z ní spadnul, zachytila jsem ho s hlavou 5 cm od země :frowning2: , psycho....nechápu proč to tam mají,nevěděla jsem to,jinak bych tam nešla.servírce jsem to řekla,ale pochybuju,že s tím něco udělaj.
a odpoledne s koníkovkama z UL na hřišti s restaurací,super,škoda,že pak začlo pršet a my museli pryč

Marti užij si Krétu a už teď se těším na fotky, vy dva se asi jen tak válet u moře nebudete,což? tak to se máme na co těšit :wink:

zuuu:co chystáš na výročí? půjdete někam? nebo budou rychlé špunty doma? :slight_smile: :slight_smile:

Lu:jak Ti je? stále tak špatně? ten první trimestr bude asi brutál,co? :frowning2:

sylvi,lu:já jsem vevnitř taky nervák,dvě dětičky bych po sobě brzo prostě nezvládla.ani nevím,jestli je zvládnu,když budou od sebe dlouho :grinning: :grinning: ,ale to už asi vzhledem k mému věku nebude zbytí.je super,jak mě do toho teď každý nutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hani Jasmínce vše nej k roku a půl! :slight_smile: :slight_smile: .Pěkné holčičí míry, my s našima 14kg bychom vás asi rozdrtili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Agi :angry: :angry: tohle nesnáším když je dětský koutek a půlka věcí je rozbitá nebo šíleně špinavá

Agi: blbě celej den, dobře mi bylo je hoďku dvě odpoledne...
muž mi naštěstí sehnal ty těhu lízátka, tak už mám druhý... jako že mi bude takhle blbě i večer :sweat_smile:

prosím Tě kolik Ti je že Tě okolí nutí kvůli věku? určo míň než mně!
11. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
lu:jj, jde to proti logice zdravého selského rozumu.naco to tam pak mají? :angry: :angry:
ty lízátka mi docela zabíraly,asi jako jediná věc, uf! ale dobrá zpráva je,že to fakt snad nebude trvat celé těhotenství, viď?

a je mi 32.Jenže ty už druhé miminko čekáš, hihi...já než se rozhoupu,tak mi bude 40 :confounded:
11. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Petisko, jeden by vyšel na 243,- pokud by byl z trojbalení. Je to docela dost, ale nemyslím, že v obchodech by to bylo zas tak moc levnější. A možná je na pyžamka s dlouhým rukávem ještě brzo, třeba se ještě u prodejců i na MMB zaplní sklady :wink: My zatím furt overalky, tak to ještě neřeším.

Zuuu, Lu a všechny těhulky - já vám moc fandím.
Za sebe ale říkám, že se na druhé dítě necítím. Ať už z důvodu mé nervozity nebo z důvodů obyčejného snobství - možnosti jet k moři, koupit Matýskovi hezké věci, zase něco vydělat jen a jen pro sebe.
Kdysi byl na rodině moc hezký článek (shodou okolností ho sem pak vkládala Lu), kde byly popsány výhody a nevýhody malých a velkých věkových rozdílů. Článek končil tím, čím jsem začínala, pokud se na druhé dítě necítím, tak si ho jen kvůli tomu, že by dva roky byl hezký věkový rozdíl, pořizovat nebudu.
A jak už jsem psala, kdybych ty dvě čárky našla, byla bych šťastná a bříško bych od prvního dne hladila a milovala, o tom žádná. Ale prozatím to jednoduše neplánuju :sunglasses:
11. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
agi:to je nezodpovědnost :angry: :angry: d věk:ty mladice jedna :grinning: :grinning: ve 40 ještě není tak pozdě nééé?? :grinning: sylvinka:souhlas s tebou :wink: lu:těhotenské lízátka?? :confused: na co vše ještě nepříjdou :sweat_smile: hlavně že zabíraj at je ti líp,to samé i ostatním těhulkám :wink:
11. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Sylvi moje řeč, je sice krásné mít děti od sebe kousek. Také jsem o tom uvažovala i jsem se snažila manžu přemluvit a vůbec bych se nezlobila kdyby k nám chtělo miminko teď přijít, děťátko je nejkrásnější dar na světě a všechny věci jdou stranou když přijde mimísko. Ale mluvili jsem o tom s manžou a opravdu pro nás bude lepší mít mimi později. Já si myslím, že krásný je každý věkový rozdíl a popravdě těším se na to, až už bude Jája větší , hezky jí budeme chodit naproti ke škole atd... Také musím na sebe prásknout, že i já si užívám toho, že můžeme jet k moři, koupit Jáje hračky, oblečení a pořád zbude i na fintění pro mě a na kino, véču atd...Je to sice povrchní, ale je to tak.
A také nemám ráda, když semnou mluví jiní lidé a ptají se kdy plánujeme druhý a že bychom měli ho mít už teď. Že pak to není ono a kdesi cosi :unamused: Podle mého je to každýho věc. Pokud chtějí rodiče mít dětičky po roce nebo po 10letech, nebo vůbec :wink: :slight_smile:
11. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
Hani:hezky jsi to napsala :slight_smile: a zde fotečky,kdo máte zájem kuk :wink: http://hiki.rajce.idnes.cz/italie_2009/#album
11. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Děkuju holky :slight_smile:

agátko, právě naopak, bude to úplně válecí dovolená :grinning: Fakt si chceme odpočinout a úplně vypnout, plácnout se u moře a o nic se nestarat :slight_smile: Tak uvidíme, jestli nám to vydrží celou dovolenou, ale já myslím, že jo :slight_smile:, úplně se na to těším :slight_smile:
11. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
nj, Sylvi tak to je, něco jinýho je plán a něco jinýho jak to pak dopadne... já chtěla rozdíl 3 roky, pak jsem našla // a jsem ráda :dizzy_face: já jsem hlavně ráda, že se nemusím s mužem o tom dohadovat a že nemusím mít stres z toho když to nevyjde jeden, druhý, třetí měsíc...
mě totiž strašilo to IVF, měla jsem strach aby to vůbec šlo a tak, je to fakt peklo... zvlášť teď mám okolo sebe pár kamarádek o pár let starších a je to bezmoc když zkouší a zkouší... já jsem si to fakt tehdy hrozně obrečela, takže asi budu padat příští rok na hubu, ale díky bohu za to!

mně třeba to že budeme mít míň peněz moc nevadí.. a to muž dřív vydělával opravdu hodně, ono to na nás sice nebylo moc vidět, protože v Praze to padne na nájem, ale našim jsem ani nemohla říct kolik... on měl daň takovou, že někdo má takovej plat...
kdybysme měli jedno dítě a on měl takovou práci, tak já ani pracovat nemusím...
ale paradoxně jsem šťastnější teď když je doma bez práce a já jsem neplánovaně těhotná a počítáme každou kačku..
já jsem si užila několik let, kdy jsme na peníze moc nehleděli, absolutně nevím kolik jsme za měsíc utratili...

a to jsem z velice chudé rodiny, dům nám padal na hlavu a všecko oblečení jsme měli onošený, někdy nebylo ani na jídlo skoro, chodili jsme se najíst k babičce, sbírali jsme venku padavky a tak...
ale na dětství vzpomínám moc ráda :dizzy_face: protože jsem měla hodný rodiče a supr prarodiče a cejtila jsem se v bezpečí...
a když si vezmu úseky kdy jsem měla hodně peněz a úseky kdy jsem žila fakt totálně z ruky do huby, tak jo, s penězi to bylo komfortnější a jednodušší a mohli jsme to a ono... ale popravdě, uvnitř jsem se šťastnější necítila...
a taky to bylo výborný do života, vyrůst na minimu... víc si pak všeho vážím a nemám problém v situaci jako je tahle prostě utnout výdaje...

a taky se přiznám, že mám jednu noční můru: že budu mít jedináčka a ten bude namyšlenej a rozmazlenej....
myslím, že Matýsek moc potřebuje sourozence, hrozně na sebe rád strhává pozornost a vyloženě se předvádí a teď je to roztomilý, ale za pár let už to nebude, já takový děti učila a byl to očistec... a když slyším jak můj muž mu doslova co pár minut říká že je chytrej, roztomilej, krásnej, šikovnej, úžasnej tak je to na můj vkus fakt moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak zavolají babičce a tetě a ty mu řeknou totéž, no on z toho má hlavu v pejru už teď :sweat_smile:
takže to, že se bude muset o všecko dělit se sourozencem, jak materiálně tak i o pozornost, pro něj myslím bude moc dobrý...

Agi: nj tak to Ti je jako mně... akorát můj muž je ještě o kus starší, takže u nás to na větší než 3-letý, max. 4-letý věkový rozdíl nikdy nevypadalo, to je nereálný... my už se teď těšíme, až to druhý povyroste a pak vezmem obě děti a někam budeme moct jet

ale rozestup takovej nebo makovej, hlavně aby děti spolu vyšli...
okolo nás jsou spíš takový propletence, že tihle dva by děti chtěli moc, ale nemůžou.. tihle jedno mají, on by moc chtěl druhý, ale ona ani přes její mrtvolu... tihle mají děti čtyři a tak všecky furt masírujou, že i dvě je málo :sweat_smile: každej si to musí přebrat po svým

já jsem hlavně hrozně ráda, že na takový diskusi můžeme bejt... že jsme mamky :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Martinko kráááááááááááááááááááásně si užjte dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a já mažu do hajan,dobrou :pensive:
11. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.