• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Já chci taky 180 cm!!! :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
Děkuju moc holky. Já jsem jen tak nakoukla z chaty a protože jsem taky nikdy takovouhle kytičku nedostala, tak jsem vám jí musela ukázat :slight_smile: A jdu zase za Pavluškou a někdy zase nakouknu :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Fru: já pokud budu v pohodě, dorazíme třeba kolem desáté :wink:

Mao: krásný večer :dizzy_face:

pádím spát, brou
19. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Martinko :dizzy_face: :dizzy_face: Užijte si krásný večer a všechno nejlepší k narozeninkám :dizzy_face:
Zuzí, tak já mám tak 4x větší panděro - jako teď :sweat_smile:
A Matýsek je super :dizzy_face:
Háďátka spěji, jdu chvíli za taťkou k telce. Páááá.
19. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
ad srazík: kdykoli, my tam můžeme být v 10

Martinko, drž se... přeju si, abych pro Tebe mohla něco udělat :pensive: máš ještě kontakt na tu čínskou dr. ode mě?
19. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Marti, všechno nejlepší a krásné narozeniny! Kytička je nádherná - fakt velikánská a z obrovské lásky :dizzy_face:

Lu, Matýsek je supr! A jak říká "I love you" :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahojky:slight_smile:

Martinko, kytíčka nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:všechno nejlepší, přeju Ti do dalšího roku jen to nej :slight_smile:

Zuuu, gratuluju k úspěšné kontrole:slight_smile: Kdybys někdy se potřebovala zbavit několika cm z Tvého dlouhého trupu :grinning: , tak já bych k těm svým necelým 160cm ráda pár cm přiberu :grinning: :grinning: :grinning:
taky gratuluju Kubíkovi k chození:dizzy_face: fotky, Jiříka, Jasmínky jsou prostě boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

srazík v Zoo- radši bych vyjela už dopo( teda jestli se pak nebudu po Zoo procházet sama :grinning: :grinning: :grinning: )

petise- my už tam byli(i konkrétně v tomto hotelu) a tchánovci asi 3x:grinning: :grinning: :grinning: rušný mi to tam nepřišlo :sweat_smile: asi jsem z Phy otrlá :grinning: :grinning: :grinning: promenáda už je prý udělaná nově, ubylo i těch dětskejch atrakcí( takovejch těch jak tam hodíš euro a pak může dítko jezdit v autíčku, pikaču či jiný příšernosti :grinning: prý už jich tam není 3miliony, ale jen 1,5milionu :grinning: :grinning: :grinning:
a z chůzí do 7.patra-máš můj obdiv :dizzy_face:, kdyby nejel výtah, tak nocuju jinde :grinning: 13.pater by mně totiž zabilo :grinning:
19. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak jsem se konečně dokopala a vložila jsem fotky z New Yorku... mám jich milion tak jsem nevěděla co vybrat

http://www.flickr.com/photos/jerrylida/3641334819/in/photostream/

popisky jsou dole pod fotkama
19. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
ve výčtu krásnejch fotek jsem zapomněla na Márinku, Nikolku a Katynku :pensive: samo jsou holky taky kouzelný :grinning:

jo a testík jsem měla za plnej počet, ale s mou specializací by bylo dost špatný, kdyby mi chyběl i jeden bod :sweat_smile: ale nevypovídá to o tom, že bych to v tý chvíli zvládla :pensive:
19. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Lu, Matýsek je boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Tobě to moooc sluší :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
brej večír

vrrrrr jsem totálně naštvaná, ale tentokrát jen na sebe. Dělala jsem mamce dort styl bonboniera, hezky se vyvedl a když jsem ho chtěla přenést na tác tak se uprostřed totál rozlomil, a piškot rozsypal, bééééééé. Já bych do toho kopla, práce přes 2hoďky. Už se s tím ani nic nedá udělat. Takže zítra naběhnu a budu muset koupit dort udělanej
19. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
lu : jééé moc hezké fotky, teda řeknu Ti že manželova rodina vypadá moc sympaticky a tchýňka se zdá od pohledu opravdu moc moc fain. A manža mi přijde dost podobný s Carol a je asi po tatínkovi že. A ty jsi moc hezká maminka :wink: :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
dobré sobotní ráno,
jen jsem Vám zapo říct,že v DM mají akci 2 velké packy pampers za 719Kč

hezký den
20. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
bré raničko :slight_smile: Martinko vše nééééj k narozeninkám a at už je jen a jen líp :slight_smile: kytička mooooooc krásná a tobě to sluší :slight_smile: lu:jak se posouvaj ty fotky?já myslela kliknutím na fotku alemně to nejde :sweat_smile: krásnou sobotu :wink:
20. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
všem krásný víkend přejeme, bohužel je ošklivě

Martinko všechno nejlepší k narozeninám, přejeme lepší a lepší dny a splnění snu :zipper_mouth:
20. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj

tak naši právě dorazili i s babičkou a bratrancem :dizzy_face:

Hani: vpravo je takový okýnko a tam jsou pod ním šipky... teda jestli se Ti to zobrazuje jako mě

hezkou sobotu ! :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
lu:díky,už se zadařilo :wink: fotky moc pěkné je vidět že jste si to krásně užívali,Matsek je rozkošnej a pořád vysmátej vid?a maminka no kočka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: užij si návštěvu :wink: tak a my jdeme ven :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky,
Lu, té Americe to musela být nádhera - vidět naživo Sochu svobody, Brooklinský most.... Jéééééééé :dizzy_face: Manželova rodinka vypadá sympaticky a teda tobě to teda opravdu strašně moc sluší! A Matýsek bude mít kudrnaté vlásky po taťkovi, ne? Nebo se mi to zdá?

Mamky od holčiček - potřebovala bych takovou tu čelenku - mašličku pro Márinku.... Určitě víte co myslím. Jen to nemůžu ani na MMB najít - resp. nevím, jak to hledat... Prosím o pomoc :wink:
20. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Hani, s tím dortíkem mi je to líto :frowning2: A do dalšího se ti už asi nechce, viď....
20. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Mi- já ji tenkrát taky na netu nikde nenašla,nakonec jsme ji koupili v HM :sunglasses:
20. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
ahoj, jen na skok, Míšo, já jí mám, tak ti jí pošlu jestli chceš..je světlounce růžová, taky z HM..
20. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
krásnou sobotu

jen prolítávám od našich, je krásně,svítí sluníčko,malej spinká,mamka vaří oběd,tak pohodička :slight_smile:

Lu:fotky krásné, viděla jsi toho spoustu,viď? A mužova rodina je teda velká a vypadá moc sympaticky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Nádhera!!!!!! Matýsek zvládl let na jedničku,viď? koukala jsem,že dokonce spinkal.To by u nás vážně nehrozilo, hihi

Hani nesmutni, to se stává, vždyť ty jsi taková šikulka.Určitě vymyslíš něco náhradního.držím palce

Miško co ten javorový sirup,sehnala jsi ho?
20. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ha, to vypadá, že pořád něco sháním, co? :grinning:
Agi, tady u nás ne, musím se stavit nekde v Jihlavě, až tam pojedem :slight_smile:
HM není ani v Jihlavě, tak snad v Praze, kdybysme jeli na tu ambasádu a do zoo :wink: A nebo Barčo, že by si jí od tebe koupila....
20. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky,
jéé Miško kdybys řekla, mohla sem ti ji tam nechat..marně jsem se snažila ji narvat Am na focení na hlavu.. :grinning:
20. čer 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
Luci, jj, a byla už malá, že :grinning:
20. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
My pojedem na začátku srpna na Slovensko k manželovým rodičům, tak bych předtím chtěla děti nafotit a dovézt fotky - a mně se ty mašličky strašně líbí... :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Já ti ji pošlu Miško...jen ji musím pohledat a Am teď apí..dám vědět! :wink:
20. čer 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Míšo, máš iP.
20. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Se ještě popereme o to kdo jí ji dá! :grinning:
20. čer 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
labell, to jo, bude mela.. :grinning:
20. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.