• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Taky na Fru myslím....
Peti, Luci, díky.... :pensive: Už jsme se i doma pohádali, protože mám na h* náladu :unamused:
12. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
Miško neboj, já mám asi 3 kamarádky, které se určo budou vdávat ( né teda hned ). Tak doporučím Vás, všechny stejně byli nadšené z foteček co jsi nám fotila :wink: :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
Haničko, díky :dizzy_face:
Moc se omlouvám, určitě vás to tu všechny nezajímá... Když vy jste takové poklady a vím, že mne vždycky vyvedete z blbé nálady.....
12. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
Miško: Petise vypsala dobrý tipy na reklamu... musíš to víc rozhodit a nevzdávat! cena i kvalita je podle mě dobrá!

Petise: většinou jí už sám, tzn. sní jakýkoli ovoce, zeleninu, kaši, jogurt, chleba, oběd... jen teda to co barví jako borůvky nebo mrkev nebo polívku to nedám...
když na tý polívce trvá, tak mu ji přecedím a dám mu jen ty kousky
spíš ale teda všecko jí lžičkou, vidličku tak nějak chápe, ale nebere ho, má prímovou, ale prostě ho nebaví napichovat :confused: máte to někdo taky tak?
12. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
a gratuluju Dani ke kontrole :dizzy_face: a držím palce na to interní vyšetření!
to krmení mašinky mě pobavilo :grinning:

Matýsek včera dával lva do vagonku, tak jsem si myslela, že ho sveze za mašinkou... ale on mu řek: "tak poď, čululů, čululů..... doblý" :sweat_smile:
12. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
Petise : tak Jája baští od Itálie úplně sama a vše, i to co špiní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a sem tam se nechá i nakrmit, když jíme ze společného tslíře nebo když je unavená. A baští vidličkou i lžičkou a spíše má radši zas vidličku, máme ty příbory z Ikea a ty jsou fainky

Tak Jája zas tady vozí Bárbínky v golfáčku :dizzy_face: a čekáme na tatínka až se vrátí, jedeme na větší nákup jídla, tak abych to netahala sama a musíme na poštu přišel Jájince stoleček se židličkou, jupíííí
12. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Ty jo, Denda nestihnul dnes odpolko usnout a teď už se sotva drží - řičí jak tur... Potřebujem ho ještě umýt... Půjde spát pěkně brzo.

Koukám, že Maty si taky pokecá, viď Lu :grinning: Denísek - to jsou někdy perly. Jak už začíná tvořit věty, tak to je fakt sranda... Dneska jsme mu řekli, že jdeme koupit nádobíčko (minuje hrnky, tak jsem mu chtěla koupit nějaké plastové), tak letěl metr před kočárkem, hulákal "Maminka - nádobíško - Denískovi" a jak potkával lidi, tak mezitím vždycky prohodil "dobý den" a letěl dál :grinning:
12. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Miško : :grinning: :grinning: :grinning: to je náš kluk zlatej :dizzy_face: :zipper_mouth:

Tak to Jája zas tak dobře nepovídá, snaží se, ale že by říkala celé věty, ona třeba pospojuje to jo, jako máma hají, Mííí ňami atd... ale spíše mluví zatím jen jednoduše a zásobu také nemá zas tek velkou. Ona je moc šikovná pohybově a rozumově ale to mluvení je trochu pozadu :unamused:
12. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Tak, překonal krizi a už tu zase lítá s hračkama :confused:
A Jájinka zase suprově papinká, šikulenka to je!
12. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
téda Miško Denýsek krásně mluví :slight_smile:

my byli taky dneska nakupovat a malej byl v kočáru a my okolo, koukali jsem na něco v regálu, najednou se nějaká paní začla hrozně smát tak koukáme co se děje... a on jí tam Matýsek říkal že chce tohle koupit, že má hlad :sweat_smile: :confused: no ten by se teda o sebe postaral
pak jsme se ještě stavili v garáži, muž něco měřil u motorky a Matýsek hned letěl k nějaký cizí obrovský motorce (BMW) a křičel "tuletu chceš!!!!"
nebo je sranda jak opakuje ty koncovky po mně, takže třeba upadne já se zeptám co se stalo a on natahuje a říká "bouchul, pláče"

věty ale taky netvoří, spíš občas dá pár slov vedle sebe :confused: a když popisuje, tak prostě použije několik podobných slov a tak.. podle mě je na věty ještě brzo :confused: Matýsek teda věty opakuje, hlavně v angličtině, ale to jsou fakt fráze, podle mě ani neví kolikrát co říká

Aco: to krásný jedení teda závidím... :dizzy_face:
12. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
Tak věty. Deny třeba řekne: "Maminka veze Máju". Ale dává větši apuzy mezi slovy....
12. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Lu: :grinning: :grinning: :grinning:

no ty děti jsou prostě úžasný

tak u nás tak nax dvě slova, el hlavně, že mu rozumím

No nic jdu ho okoupat, je už protivný. Tady je hnusně, tak jsme nebyli odpo venku a už je to na něm poznat, nevím jak to budu dělat v zimě s břuchem a šídlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
miší nesmutni, zakázky budou,neboj a tu odřeknutou si v žádném případě neber osobně :wink: .Fotky máš nádherný.Já bych chtěla ondráška od Tebe strašně vyfotit,ale jsi prostě mooooooooooooooooc daleko :frowning2:

My strávili odpoledne s Terezkou a Eliškou a bylo to moc fajn.Eliška byla zase roztomilá, dělala,že se stydí, haha :grinning: :grinning: :grinning:

jdem koupat a dneska uspávám já,tzn.že už tam skejsnu,tak pa a dobrou! :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Miško, tak to je Denýsek napřed! :wink:

teď jsem se teda nasmála, tu chodil a pořád na mě tak koukal a dával si prsty do uší... pak ke mně přišel a zašeptal "koukej, ticho".... :sweat_smile: :grinning:

a dneska se poprvé vůbec nezeptal na dudlana :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Agi :dizzy_face: Jste všechyn strašně hodný!
Lu, papula mu jede, to jo. Ale teprve před dvěma týdny si začal stoupat v prostoru. Hroudička to je :sweat_smile:
12. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
lu: :grinning: :grinning: :grinning:

miško mně moc mrzí,že jsem si nenafotila čb fotky s ondráškem,když byl malé miminko (moc se mi líbí takové ty tulící fotečky, nebo nepřítomné pohledy,malé ručičky a nohy a tak..).No ale třeba si za Tebou ještě výlet uděláme :wink:

Ondra se taky šíleně rozkecal,všechno opakuje a vše co vidí, tak komentuje.Úplně na hadry jsem ale ze slova:"hadr" :grinning: :grinning: :grinning: (umí hadr,cukr,klaun,běž atd...),ale věty ani omylem a spojování slov mu taky moc nejde.Kdysi prohodil párkrát: mimi bééé, táta pa, neni spapal...a u toho jsme skončili

jsem hodně zvědavá,kolik váží a měří,každej říká jak je velkej.a těžkej je dost,to vím sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pa,jdu uspávat :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Miško: aspoň ho nemusíš honit... já teď nestíhám když mi není dobře.. naštěstí ale je teď rád v ohrádce, ale musí mít u toho zapnutou muziku

Agi: a kdy jdete na prohlídku?
Matýsek má tak 10.5 kg, ale jak neroste, tak jde do šířky.. jakože doslova, dneska jsem mu po asi dvou měsících dala bodýčko s dlouhým a on se mi tam na šířku skoro nevešel :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Lu, tak to porostete s Matýskem spolu :zipper_mouth: :grinning: Schvlálně, kdo pak bude mít větší břiško :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
ahoj, jsem tu naskok než dítě usne, pak se musim učit
Mi83: nesmutni, nejsou tyhle, budou jiní, fotky děláš nádherný
Petise: jíst sám, co to je? to umí jen když stojim za nim a vedu mu ruku k puse, jíinak když ho nechám pár minut v kuchyni samotnýho a pozoruju z povzdálí, tak si do pusy taky dá, ale jak přídu tak neumí
a po obnědě my spí pravidelně 3 hodiny
na co chci ještě reagovat kurnik?
ad možné druhé těhu: u mě taky nic, sice mi teď dva dny bylo blbě, ale to by byla velká náhoda ( v pá sex,pak odjezd na chalupu a já zapomněla prášky doma, takže so ne bez Ha), ale spíš to bylo přehřátim na náhody nevěřim ( i když v tomto případě bych chtěla)
12. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Míšo nebuď smutná. Odřeknutých zakázek bude víc, ale až nebudete vědět, kterou zakázku dřív brát, tak ti to ani nepříjde. Určitě je to o reklamě, tak jak psala petise. Musíte o sobě dát víc vědět. Nějak bych se nenápadně vtírla na beremko, určitě tam bude diskuze od vás z regionu. Dej si i tady na koníkovi do alba odkaz na ty vaše stránky fotostudia a každý den přidávej jednu fotku, aby albíčko bylo pořád na očích. Nech vizitky v květinkách a svatebních agenturách. A pokud si nejsi jistá cenou, tak cinkni do konkurenčního fotostudia u vás jako potencionální zákazník a vyptej se na vše :wink: Fotky máte krásný a nápaditý, tak žádný strach :slight_smile:

U nás se taky docela dost opakuje a mluví. Ve větách teda ne, ale snaží se opičkovat kde co. Když porovnám kluky mezi sebou, tak je Štěpán určitě v mluvě rychlejší, ale zas je oproti Vojtovi nesrovnatelně vzteklejší. A to nejen oproti Vojtovi, myslím že bohužel drží prvenství mezi všemi dětmi v okolí :confounded: Ale jinak je prevít roztomilej :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
a ještě bych dala reklamu do porodky a MŠ, fotíš přece i děti
12. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jani, Deny je taky vzteklina! To se pokocháme na srazíku :sweat_smile:
Na Beremku mám kamarádku - nevěstu ze Znojma. Ta mi tam dělá reklamu kudy chodí. Taky jí pojedu fotit, ale ne na zakázku - jen tak :slight_smile: Musím asi víc roznosit těch vizitek. Mám to u chlapa, co točí video a ve dvou svatebních salonech v Pelhřimově. Tady u nás žádný není.. Jo, a pak taky na úřadě na matrice...
Mishul, tak na kdy to u vás vypadá na ofiko snažení? :wink:
12. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
No, to bych chtěla v září obejít všechny školky a školy s nabídou focení na konci školního roku, maturitních plesů a fotek na tablo.....
12. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Mi: až přesvědčím manžu, nebo dřív nečekaně, když zapomenu na HA, ale zatím zní kompromis jaro, aby bylo mimi zimní, mezitim dodělám školu - snad a vyřešim štítku
12. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mi: a co mateřská centra, pokud u vás sou? tam taky můžeš dát vizitku
12. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
a taky je fakt: že Kuba samoobsluhu ještě bojkotuje, jíst sám nee, nočník nee, to by musel rychle dohonit, ale zase si myslim, že kdyby měl důvod, šlo by mu to líp, tim myslim něco ve stylu teď krmim brášku, buď počkáš, nebo to zkus sám
12. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Mishu, tak to už by mohlo fakt zabrat... Deny mi teď ještě nepočká.. I když už si to postupně nechá taky vysvětlovat :slight_smile:
12. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
já si teda myslim, že věkový rozdíl 27, 28 měsíců je krásnej, ale manža si myslí, že bych to nezvládla, - je řidič z povolání, tejden doma tejden pryč - první tejdny by to asi nebylo lehký, ale zvládla bych to, taky si myslí, že bysma to finančně nedali, už teď někdy stěží vycházíme, ale tak bysme brali zeleninu ob babičky, a zpracovávali ji, holt by nebylo denně maso, zvládli to rodiny v těžších dobách a těžších fin. situacích, myslim, že na tom ještě nejsme tak špatně, a kdybychom byly, vždy je tu někdo, kdo nám pomůže
12. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak ono ze začátku potřebuje miminko jen plínky. Pak začne starší komplet papat s rodiči a zase jsou penízky na příkrmy pro mladší....
12. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
A když teď zvládáš Kubu a k tomu ještě školu.....
12. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.