• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Teru: :angry: no tak to by mi asi vylítla ruka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Mě vylítla ruka minulej týden a od té doby chodí na nočník! :wink:
13. srp 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Já jí plesknu přes prdelku, ale asi malou....Mudra říkala, že když kolem toho budu dělat velký humbuk, tak že oni jsou pak středem pozornosti a dělají to naschvál, jóoo, prý když se to povede, tak chválit jako blázen, ale ono se to zatím povedlo všehovšudy 3x :fearful:
13. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Bré dopoledne :wink: agátko:od kud takové moudra berou? :grinning: ad nočník:u nás tedy zatím ne,asi budu muset zkoušet častěji :unamused: sylvinko:léto příjde o víkendu hlásej 30 ky :stuck_out_tongue_closed_eyes: krásný den :wink:
13. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
čao :wink:

předně dodatečná gratulace Zuzankám a Zuzkám k svátku :dizzy_face:

omluvte mě,že se vracím ještě ke včerejší diskusi,ale vám botičky od nike a adidas připadají jako luxus :sweat_smile: protože mě ani ne,máme totiž sandálky se žirafkou za asi 700 :stuck_out_tongue_closed_eyes: na rozdíl od botiček adidas,které jsem pořídila za 400Kč ve slevě,tož tak :wink:

ad nočník:my už dlouho,jen v supermarketu je to dost o život a taky v autě :grinning: Nikča zavelí a já letim,lidi koukaj,ale asi chápou,je to sranda :grinning:
13. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Simi, ono ani tak nejde o luxus, jako o to, že ségra chce aby si Mates uměl vážit věcí a aby už byl schopnej rozpoznat, že na ven má mít věci "na ven" to víš, že má taky hadry z Nextu, Adidas, atd, jen některým rodičům je to prostě jedno a neřeší to.
13. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoooooj holky :slight_smile: :slight_smile:
zdravim Vás po strašněěěěěěě dlouhé době :frowning2: ale prostě to nestíhám :unamused: spíš si vás občas přečtu,ale odepsat už se nedokopu,ostuda jsem....ale ono Rozidlo už se taky pěkně rozjelo a jen tak posedět mě nenechá :angry: :grinning:

když jsme se s manžou vrátili od moře,tak nám jako dárek nachystala,že se k nám sama rozešla :dizzy_face: :dizzy_face: byl to obrovskej doják :sweat_smile: noooo a od té doby jsem se nezastavila :grinning: no však to znáte :wink:

nevim na co mám reagovat dřív,protože tu toho proběhlo straaašně moc zajímavého.
takže dodatečně moc gratuluju těhulím :slight_smile: a přeju jim,aby vše probíhalo v pořádku a klídku :wink: a nevolnosti,at jsou fuč......sama si na to velmi živě pamatuju :frowning2: brrrrrrrrrrr

moc chválim fotečky Hanči :wink: si kočka :wink: pak jsem si prohlídla malou Elišku v botkách,tak to jsme se s rozi pobavily :slight_smile: je roztomilá
a dál už nevim...... :confused:
jak říkám,máme tpoho nějak moc.....dělali jsme přestavbu bytu,tak to byla taky pěkná soda :angry: ale výsledek je dokonalej :wink: za ty nervy to stálo.

a co se týká srazu,jak už jsem psala,budu se moooc snažit,aby jsme tam byly.ale hodně mě mrzí,že to už tolik lidí odřeklo a nebudou tam :frowning2:
13. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj, jen ve zkratce. Nočníkovat jsme zkoušeli čerstvě, zatím se do něj nevyčurala ani jednou, ale já ji dávám jen tu a tam, protože s tím břichem je pro mě ta operace u země dost náročná. Jinak jsem zkusila metodu bavlněné kalhotky + látková plínka výsledek katastrofa. za dvě hodiny se prošurala třikrát a nic neřekla, hrála s i v tom dál. Bohužel jí to vůbec nevadí a navíc to byl u nás krok zpátky, protože v jednorázovce "kaká" vždycky hlásí. Takže jsem to pro tento týden vzdala. Od pondělka budu zkoušet zas vysazovat, ale mám pocit, že je na ni brzo. No však byla vždycky se všemi pokroky až tak v poseldní třetině zdejších dětiček, tak to nemá cenu hrotit. navíc ani fyzicky nemůžu a zkoušet ji vysazovat co 20 minut, tak bych spotřebovala veškerou svou denní energii jen na to. Tož tak. :grinning:
13. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
barrunko díky :slight_smile: a véééééééééééééélikánská gratulace Rozince k chození :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šikulka je to :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Simi: nj, ono všecky boty jsou drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky máme s Žirafkou, ale to není kvůli značce, ale protože mi to doporučili na rehabilitaci
já to spíš nějak nechápu se značkama (asi i proto, že já s nima mám dost smíšený zkušenosti)... pokud má jedny botky pěkný tak to chápu, ale jak tu někdo včera psal, když vidím dítě v Nike, Adidas a Next na písku a máma ho furt honí, aby se nezmazalo a nemůže se ani zahrabat do písku třeba, tak to mi hlava nebere :sweat_smile:

Barru: gratulace k Rozinčině chození :dizzy_face: jj, teď už se nezastavíš - a bude zrychlovat :grinning:

dneska mi je dost blbě, muž pryč, úplně se stydím, ale musela jsem dát Matýska do ohrádky už podruhý, eště že si moc nestěžuje, ale staví tam z kostek... musím si jít lehnout a vzít si něco na žaludek, tohle nedávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska se mi tak zamotala hlava, že jsem s Matýskem v náručí málem upadla, musím si dávat majzla
13. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Barru: Rozárce posílíláme vilikýho hubana za krásný výkony :slight_smile:
a taky netuším co tu Háňa pokaždé vykřikovala u fotek ostatních, že by taky chtěla mít takovou a makovou postavu....je jak ze žurnálu a eště si stěžuje :grinning: :wink:
13. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Lu: :unamused: ono ani mě to počasí nepřidává, natož těhulkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já to neumím tak napsat jako třeba ty nebo Kreksi, ale prostě ať si rodiče dávaj na svý děti co chtějí, značka neznačka, jen třeba Mates je jak prase, takže na ven se převlíká do tepláků a obyč. trika, ve školce to spousta dětí nedělalo, takže doma skuhral, proč on musí...zkrátka ségra momentálně vydělává dost, ale aby jí lítal po písku v nových a pěkných věcech to jí přijde zbytečný a už tak si teď ten hrbol malej myslí, že v krámu si může koupit co zrovna chce(páč děda mu koupí, na co si ukáže :angry: ) tak pak když jdeme spolu, jen zírám. Já mu řeknu vyber si jednu věc a marš.
13. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Graturace Rozince k chození. Te'd se nezastavíš. :grinning:
Lu, to jsou stavy co? :astonished: :wink: Mně bylo včera a dnes trochu líp díky změně počasí, konečně mě nebolely kyčle, podbříšek a nebyla jsem furt splavená. Ale máme jinou novinku. Mamutka hodně čutá, už dlouho, ale je dost razantní a jak roste, tak třeba včera jsem měla stavy, že nějak poskakovala nebo co a dávala mi rány pod žebra i dolů, ale takový pecky, že občas trefila vevnitř něco ctilivýho a mě se dělalo mdlo, jsem se fakt bál, že sebou švihnu. prostě jako když Ti někdo při rvačce dá ránu, která tě paralyzuje. trošku se bojím, co bude dál, až povyroste, abych se toho porodu vůbec dožila. tam nosím nějaký karatekid nebo co. :grinning:
A novinka, ovšem u nás nic definitivního, že ... asi místo Bereniky nakonec bude Veronika. Bereniku jsem zkoušela opakovaně prosadit a nepůjde to. Ale Veronika se Mírovi líbí nejvíc a já ji mám taky v top, takže zatím snad jediná shoda mezi námi. Tak nevím, jestli si mám zvykat, aby mi zas v září nenahlásil něco novýho. :sunglasses:
13. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
děkujem holky :slight_smile: už lítá měsíc a je to den ode dne jistější a rychlejší :confused: :grinning: boty zatim nezkouší,myslíte,že to přijde?? :grinning: :grinning:
přesně Teru,Hanka je jak prouteček :wink: a Páta ma stejně vlásků jako my.Rozinka už je stříhaná třikrát,ale roste to jak blázen.nevýhoda je,že se jí dost potí hlavička :unamused:
a holky,nevíte kam by jsme měli vyject na výlet??ne daleko,kousek za Prahu!vyjímečně zůstáváme tento víkend v Praze,tak bych vyrazila na nějaké pěkné místo :wink: tak kdyby jste měly tip :wink: díky
13. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky,
ještě jednou moc všem děkuju za včerejší podporu... :dizzy_face:
Dneska jsem konečně byla na testech na štítku, výsledky budou v pondělí, tak jsem zvědavá. Doktorka říkala, že to nehubnutí i vypadávání vlasů s tím nejspíš souvisí...

Musím vám napsat, co dnes dělal Denísek. Včera jsme mu koupili to nádobíčko a on dnes chodil a nosil Mariance nůž, lžičku atd., vždycky jí to podával do ručičky a říkal "hraj si". Když jí to upadlo, hned podával. Prostě k zulíbání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Petrolejko, tobě je asi mizerně, viď :frowning2: Drž se! Kdy máš další kontrolu?

Lu, přestěn se stydět!To ti zakazuju :angry: :sweat_smile: Matýsek má skvělou mámu, ale teď jí potřebuje ještě bráška nebo sestřička v bříšku!

Rózinka je nejen krásná, ale i šikovná :sweat_smile:
13. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
petru: já se přiznám, že mě se taky víc líbí ta Verunka :slight_smile:
Petrolej karatekid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zdravím,
dojaly mne příspěvky o sourozencích! Bájo! Věkový rozdíl dětí jsem také řešila..Já jsem s bráchou o rok a mamka říkala, že první rok byl děsnej - byla na to sama a bydleli v rozestavěným baráku, tatka bud na stavbě nebo v práci. ale pak už jsme si vyhráli a bylo to super...
já tu občas hlídám synovce a s Tomem jsou o 3 roky. ted už si bájo vyhrajou, ale když byl Tomí malej, tak nic moc. ALe je pravda, že dost spal a tak moc času nespotřeboval. A Páta je rozumný a pohlídá, ví co a jak ..

No, každopádně, my se rozhodli pro rozdíl asi 2 roky..

Emilka je krásná! a fotečky s Jiříkem jsou suprový! Vidím ten rozdíl ve velikosti a snad to ani není možný...

papání-chce sám. má bryndák z ikea a dobrý. Trochu pomatláno kolem, ale jinak to není tak zlý...

Petisko-ohledně pomalého jídla. Tomíno taky jedl pomalu chleba k snídani, hrál si s tím, a tak. A jednou jsem mu místo čtvrtek rozkrájela namazaný chlebík na kostečky. A to je fofr!!Asi ho to víc baví, či co..:slight_smile: :grinning:

spaní-občas taky dá 3 hodky po obědě. ale denně vstává před 6!! Děs běs!! kdyby aspon do sedmi! Jak toho docílit! Přijde mi, že když spí přes den třeba 1 hodinu, tak stejně vstává v 6..
13. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Peťo: téda, ta Ti dává.. no když to čtu tak možná by bylo vhodný jméno Xena, ne? :sweat_smile: :sweat_smile:

víte co by mě zajímalo? jak je možný, že Matýsek byl v těhotenství extrémně klidnej (kromě pár dní kdy kopal hodně) a dneska když chci aby si chvíli sednul, tak ho skoro musím uvázat za nohu ke stolu :sweat_smile:

v čemž se skrývá naděje Peťo že Mamutka může bejt klidná :wink:

a koukám, že tady všichni stříhaj vlásky... my zatím ne, ale uvažuju o tom, protože se mu to dost kroutí a třeba včera když ho večer po samokrmení kaší čistil tatínek, tak to asi vzal dost šmahem, protože když jsem ho pak dávala spát, tak se mi zdálo, že má dost drsnou tvář a kudrny jak natužený :grinning: holt kaše a banán, přírodní Taft :grinning:
13. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
a taky se mi víc líbí Verča :slight_smile:

Mi taky jsem ti chtěla napsat,aby jsi nepropadala panice :slight_smile: to je prostě vývoj,chce to nějakej čas,to každý podnikání :wink: a samořejmě dobře zvládlou reklamu,to je základ.
a moc mě mrzí,že jsme se v té ZOO ani neseznámily,snad to vyjde na tom srazu :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Peti- moje mamka říkala, že když mne čekala, že jí hrozně bolelo, jak jsem kopala. Kolikrát taky měla pocit, že omdlí. Ona si myslí, že je to tím, že nás měla brzo po sobě a že to nebylo ještě úplně zahojené..(jsme po roce)

jéé. Deny je super! to je aspon brácha.
Míško-do Gravidu už jsem plakátek dala. Až půjdeme na 18-ti měsíční ko, tak dám k Mudře. Do Orcy jdeme až v září,..ale jinak se na tebe hodně kamarádky ptají a berou si kontakty. Tak myslím, že se ozvou. Ještě se mi moc líbí fotečky dětí venku. Takže asi překecám manžu a na podzim bychom se objednali. myslím, že podzim by mohl být hezký...
13. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Holky, mně se chce brečet, jsem tady zas napsala obr příspěvek a zas mi zmizel, já už jsem fakt unavená.
Miško, stručně, kontrola za týden, glukozový testy. Cítím se mizerně od začátku, do dalšího mimi už prostě nejdu, nemám na to. Tohle všechno, co mě furt bolí a trápí se dá zvládnout jen díky tomu, že to dá život té maličké, jinak bych se na to zvysoka vysrala. A upřímně si přeju porodit o měsíc dřív. Malá to určitě zvládne, je to drak, ale já se bojím, že já nezvládnu donášet až do konce regulerního termínu, aniž by mi hráblo. Moc se na ni těším, je hezký nosit v sobě život, ale jinak zoufalství. Nestíhám, nezvládám, zase kynu (a to se hlídám), poslední týden se to zvtrlo, vůbec nevím proč ... No detaily psát nebudu, je jen málo věcí na mém těle, které mě nebolí + únava + to pekelný léto. Já se tak těším na Vánoce, ať klidně moje dítě řve celej den, koupím si špunty do uší, ale ať už mě nic nebolí, můžu se ohnout k zemi bez směšných pohybů, funění a bolesti. Se mi chce fakt někdy brečet ... a to jsem vlastně zdravá, nemám rizikáč. Prostě jsem stará rašple. :unamused: Tož tolik od nás. Ale jinak se máme krásně :grinning: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Lu, Xena :grinning: :grinning: :grinning: Dík. To by jí sedlo. :grinning: ještě možná Brutální Nikita, prostě malej Madrkilr. :grinning:
13. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Peto,jéééééééééééééééé tak to mě mrzí :frowning2: :frowning2:
ale uplné ti rozumim,já jsem si to první těhot.taky neužívala,bylo mi furt zle a to i ze sebe....
záviděla jsem holkám,který si to užívaly naplno,nic jim nebylo...
už ti to uteče,neboj :wink:
13. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Peti-krásně jsi to napsala...A je mi moc líto, že ti není dobře. Je to znát z tvých příspěvků celkově. Vždycky byly plné optimismu a dobré nálady.. Ted je jich mnohem mín.. ale já to chápu..Když je zle, tak je zle..
a co tchýňka? Nevzali by si Týnku třeba na týden někam? Nebo aspon na jeden den!
Kdybych bydlela blíž, tak bych ti Týnku občas vzala k nám, aspon na 2 hodky..at se můžeš zregenerovat!...
13. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Peťo, to mě mrzí! Přeju co nejvíc možných sil, ať je aspoň sem tam dobře.

Romi, dva roky rozdíl? Tak to nám něco tajíš, ne :wink:
13. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Romčo, přes léto bývaj na chalupě. Teď jsou náhodou tady na jeden den, už tam Týnku mají, aspoň tak, na chvilku. naštětsí Týnka odpolko dlouho spí, tak si vždycky lehnu a snažím se nbrat sil, ale s ní stačí hodina a jsem kaput, třeba ráno stihla provést tolik věcí a furt chtěla být u mě, pořád mi chodí těsně před nohama a já se sama sotva pletu, přes bříško už ji i blbě vidím jak je malinká, takže jsem ji nechtíc i nakopla. Nějak to už doklepeme, na ten závěr tu už tchánovci budou a hlídat chtějí. jen te'd to blbě vyšlo i s tím, že Míra musí hodně dělat + počasí pro těhuli vražedný. No mám co jsem chtěla, že :grinning: Po porodu slibuju samý optimistický příspěvky. :grinning:
13. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
comro:ty mlžíš,viď :wink:

teru:tak to jo,takže když dám Nikče najkový botičky a je mi šumák,že je zničí,tak je to OK :grinning:

petrolejko:taky mi je líto,že se cítíš bídně,fakt škoda,že bydlíme tak daleko,taky bych ti pohlídala :wink:
13. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak Comro: šup s pravdou ven!
Peťu: ať je brzy líp, drž se
13. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Po oslavě manželových narozenin jsem měla kocovinu. No, už nejsem nejmladší a nejsem zvyklá..ale zase jsem toho tolik nevypila...
Když mi bylo špatně už víc jak týden, začalo mi to docházet! :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3144727&vReferer=
13. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.