• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Peťo: držím palce, ať porodíš o pár týdnů dřív a mimi je pěkně donošený... nic jinýho mě jako přání fakt nenapadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba budeš mít za odměnu rychlej pěknej porod !

musí to bejt náročný s velkým bříškem.. ale Ty už za chvíli budeš stříhat metr, tak vydrž...
13. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Comra :astonished: :astonished: :astonished: !!!!

Ty jsi v 11. tt??? nekecej !!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Romčo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bulíííííííííííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluju moc moc moc :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Dneska začínám 12 tt...Už je mi malinko líp, ale bylo to dost zlý, zvlášť s Tomíčkem...
13. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
další těhulka :dizzy_face:

takhle to vypadá když se téma jmenuje jak se jmenuje :grinning:

tady je normálně těhu bacil :grinning: tuhle jsem nakoukla do lednovek a tam snad není jediná těhule! zato tady to jede! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
Romi, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc moc moc Ti gratuluju a z celého srdce přeju!!!!
13. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: A hned je mi líp. Kdybyste tu každej den někdo přišel s takovou novinou, tak budu furt v pohodě. Romčo, staršně moc gratuluju. No a te'd z jiného soudku. Jak se cítíš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Romčo, kdy Ti vychází termín? Hoď si to do profilu sakra. :grinning: To je úžasná zpráva, mám moc velkou radost. Takže tys to taky vychytala do těch hnusnejch veder ty nevolnosti. Vy jste holky masochistky. :grinning:
13. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ty jseš teda tajnůstkářka! :grinning:

tak honem, jak je, co na to manžel, co rodina, jak se těšíš - nakrm uchooooo :grinning:
13. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Lu, metr bych už stříha mohla, ofiko to mám za osmdesátcosi dní, ale doufám, že ve skutečnosti za míň :wink:
13. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
prvních 10 týdnů kocovina hadr. Blbě od žaludku.. utahaná jako býk..takže místo koníkování, když Tomek spal přes poledne, tak jsem chodila a ještě chodím spát..Hotovo.
Podepisuju se pod to, co jste tu Peto se Zuzkou řekli. Že druhý těhu je úplně jiné než první, hlavně si člověk nemůže odpočnout, kdy chce. Prostě je tu ještě jeden tvoreček, který mne potřebuje a přes to nejede vlak..
Ted je mi zle večer a jsem úplně hotová. Břicho mi vyrostlo hned.
Nemám čas se pozorovat jako u prvního těhu. Ale i tak je to krásný a moc se na miminko těšíme. Asi to vychází někdy za začátek března...
Když jsem řekla Tomíčkovi, že mám v bříšku mimi, tak mi lezl pod tričko a hledal ho tam! prostě doják...
13. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
týý woe, zaženu děti do postelí, že si tu v klidu počtu a tady taková novina. Romčo, moc gratuluju, žes ale dokázala dlouho mlžit. TAky jsem si při tom postupném dočítání říkala, že děti po dvou letech... že tu něco nehraje :wink: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Peti tak i na to jak je ti špatně,tak jsem se nasmála .Furt tě neopouští humor.To bude dobrý,neboj...pak se nám budeš smát,že už to máš za sebou :wink:

romííí moc moc gratuluju k prťouskovi v bříšku,tys nás teda napínala ženská jedna sakramentská !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Držím palce,ať je vše v pořádku :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
jo, a ty vedra! děsss...to je masakr. Tlak asi nemám žádnej, furt se mi motá hlava a v těch vedrech jsem padala na ústa!
A domluvila jsem se s tchýňkou, že si bude brát aspon 1x v týdnu Tomíse. Už jsme to praktikovali 2x a bylo to super. Lítala jsem po městě a zařizovala různé věci, ale i tak to byl relax jiného kalibru...

Manžel měl nádhernou reakci. K svátku jsem mu dala dárky a pak že mám ještě jeden, ale že si ho musí najít..zima, zima..přihořívá..No, klasika jako každej chlap, kam asi šel..:slight_smile: :grinning: . a když se dotýkal bříška, tak HOŘÍ. Chvilku nechápal, ale pak mu to docvaklo ...ten byl tak štastnej!!

Naši i tchánovci byli překvapeni a moc nám to přejí... :grinning: :grinning:

Ostatním zatím neříkáme, proto i profil nechám a změním ho až za 2 týdny, kdy jdu na velký UTZ. Vybrala jsem si lepší screening a ne blbé tripple testy..
13. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
teru,barru:dík :wink:ale teru:ona celulitida není na fotkách vidět :sweat_smile: Romísku:oooooooooooooooooooooooobr velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Comra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak hledal to miminko to je teda doják :dizzy_face: :dizzy_face:

dej si to do profilu ať nás nemateš :grinning:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Romčo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc gratuluju! ať je vše v pořádku a hezky všechno zvládnete :wink: :slight_smile: všichni 4... 4 je krásný, to už je velká rodina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Necháte si říct pohlaví, nebo nás budeš zase napínat?
ani nevíte, jakou radost to dělá těhulím :wink: :grinning: dyť já tím žiju, koukejte všichni těhotnět! :grinning:
13. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůů Romi to je hezkýýýýýýýýýýýýýýý,to muselo bejt krááásnýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mně už optávání kdy bude druhé se.. :angry: :angry:
13. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak to jo, tak až za dva týdny :grinning:

a myslíš že to je holčička nebo kluk?

jinak oznámení teda fakt originální... kam jinam by chlap šel, to je fakt :grinning:
13. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
simčo mě u těch značkových bot nejde o cenu,leckdy je koupíš ve slevách nebo v akcích fakt levně,ale na nich nic není.U těch zdravotních má aspoň smysl dát vyšší cenu.Ale nesnesla bych aby moje dítě chodilo od hlavy až k patě v Nextu,nebo adidasu,leda by mi to někdo dal zadarmo :grinning: .A co bude,až půjde do školky,to netuším,trochu z toho mám strach....
13. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
mně by se koukal určitě do očí!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Hledání překvápka dobrý. Míra by šel hledat asi do lednice. :grinning: Jsou to s Týnkou stejní žrouti. Romčo, dobřes udělala, že jdeš na NT, je to mnohem spolehlivější vyšetření. To je supr. A co si přejete? Asi je to jedno, že .... :dizzy_face:
tak to kecáš !! :grinning: :grinning:
já na tripply taky nepůjdu, minule jsem taky nebyla...

ad značky: Matýsek bude mít prostě smůlu... dostane slušný oblečení, ale značkový nemám ani já nebo manžel, takže to se u nás nepraktikuje... holt si bude muset vydobýt místě v partě jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ono děti si stejně něco najdou, mně se smály že mám brejle, mýmu bráchovi, že je vysokej :rolling_eyes:
13. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
jéééé jen tak nakukuji a čtu tu úžasnou novinku :wink:

Romí moooc gratulujeme, to je krásný. Tak se drž a ať je Ti lépe a vše je oki :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Romčo:moc ti gratulujeme

jdem obědvat a ven-krakenka se probudila :wink:
13. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Zuzí, to dělá radost i netěhulím :grinning: Tak trochu je mi líto, že se už do těhukola nemůžu připojit :grinning:
13. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Romí, a plánovali jste? Nebo to bylo překvápko i pro tebe?
13. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Miško, připojit se můžeš :zipper_mouth: za cenu sebezničení :grinning: Já budu po porodu ráda už jen pozorovatelem.
Napsala jsem Mishuli, asi má chudák fofr s tou školou a tabulka zahálí, tak že bych ji převzala a trošku ty naše těhulky a čerstvá miminka zaktualizovala. jestli není nikdo proti. (A esli jo, tak na něj pošlu Xenu :grinning: ).
13. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
ad značkový věci, tak na to jsem nikdy nebyla, líbí se mi hezký oblečení, ale nebudu si kupovat rifle jenom kvůli tomu že jsou např H.I.S. My teda nejvíce máme oblečení CHerokee a CA. A Jája ještě NEXT, ale to má většinou z MMB a nošený

tak jsme včera dali Jájince do pokojíčku stoleček a židličky, jééé to byla radost. Teď si tam pořád maluje a čte.A musím uznat že za tu cenu je ten setík moc hezky a kvalitně udělanej
13. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.