• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
lu:jasně,že kecám ! :grinning: Nejdřív by šel dolů a pak do tý lednice ! :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Aco, tak to mě těší - my ten stoleček máme taky vyhlídnutý :dizzy_face: - jen oba díly v modrém

ad botečky Nike - má je neteř na první krůčky - nejsou kotníkové, což mě dost překvapilo. Netuším kolik stály, kde je koupila, ale když jsem viděla fotku v albu na rajčeti, tak mi zatrnulo. A to má tři děti. Vcelku je mi to fuk, jen že se tu o tom mluvilo
13. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Peťo: dobrej nápad s tou tabulkou...

Aco: hodíš odkaz jakej set to máte? taky chci něco koupit, dítko se mi rve na vysokou židli u stolu a že chce kreslit apod.
13. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
sylvi : my máme modré židličky a k tomu oranžovej stoleček - nakonec jsme vybrali tento setík a fakt je to pěkně udělaný, bytelný, hezký barvičky, no zkrátka jsme max spokojení - všichni :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22606225
13. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Agi: tak to můj muž by šel nejdřív na horní patro, pak na zadek a pak dolů :grinning:
toho včera rozparádilo i to, že mi bylo na zvracení a lízala jsem tu to lízátko na nevolnosti :astonished:
13. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
u nás by se šlo tky rovnou dolů tata je zvrhlík :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
lu:ježišmarjá ty máš doma Don Juana :grinning: , to bych asi i lízala nanuka tajně :grinning: .
13. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
zuzi-poznámce o 4 jsi mne teda dostala..jsem až začala slzet..

jinak si pohlaví zase říct nenecháme. Když jsem nebyla těhu, tak jsem si myslela, že bych raději holčičku..ale ted říkám, že je mi to úúúplně jedno. ale fakty úplně! Prostě to bude naše miminko a budeme ho milovat jak nejvíc budeme umět!
Těhu je trošku jiné než s Tominkem. ale to možná proto, že nemůžu odpočívat, kdy chci.
V noci na záchodě mnou tak projela myšlenka, že to asi bude holčička..ale u mne se na to nejde spoléhat! U Tomíska jsme si mysleli, že to bude holčička a on kluk jako buk! :slight_smile: :grinning: :grinning:

plánovali, neplánovali. Jak jsem měla tu hnusnou angínu a Tom jezdil k babi a já ho celý dny neviděla, tak se mi moc stejskalo. a když mi bylo líp, tak jsem si četla Maminku, co jsem měla ještě z porodnice. a tam byli na fotkách miminka! a ještě ten stesk po Tomískovi..a tak jsem prostě řekla, že bych chtěla mimi..Manžel souhlasi. Nevěřili jsme, že se to hned podaří první měsíc - při tej frekvenci.. :grinning: :grinning: í..ale prostě to tak mělo být.. :grinning: :grinning: .
13. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Romííí, letí od nás velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a já věřila, že si spolu dáme paňáka na srazu :grinning: :wink:

Petru: já ti tak rozumím, já nejsem těhu, ale hlídám Elí, senilní prababičku a psa a někdy se mi derou slzy do očí bezmocí...vlastně tu mám teď 2 děti, někdy je to fajn, opravdu si hrajou a babí ji zabaví, někdy je to síla, dnes jsem jí řekla ať si přinese věci, že jí umeju, řekne "hm" a dál klečí u Elí a žvatlá na ní, opakuju to, třeba mě přeslechla, "hm, jojo" a dál sedí, takhle se dohadujeme 3 minutky a já už pomalu brunátním, ono to totiž vypadá, jako by si z vás někdo dělal srandičky, chápu, že je nemocná, do toho to stáří, ale někdy to nedávám...není možná domluva, prostě není, slyší jen co chce, ostatní si pomotá, ach ach
13. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Agi: no a to je dvacet let starší než já! ať mi pak někdo povídá něco o věku, on je přichystanej 365 dní v roce :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
si pamatuju jak mu na IVF řekli, že má sníženej testosteron.. bych ho teda nechtěla zažít se zvýšeným :zipper_mouth:
13. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Šla jsem si lehnout ke klukům, ale ta super těhu zpráva mě tak rozrušila, že stejně nemůžu usnout :slight_smile: A ty pocity, nevolnost i únavu spojenou s těhotenstvím a staráním se o starší dítko si velmi dobře vybavuju. Jde o to, že si člověk nemůže odpočinout, přestože tělo si o to říká. Ale zvládnout se to dá, 9 měsíců uteče jak voda a na konci je ta nejsladší odměna :wink:
13. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
teruse : to máš s babičkou opravdu jako kdybys měla doma dvě děti viď. Já to znám z nemocncie, jsou jak malý a o to hůř tím že jsou dospělí a né děti. Musíš na ně polopatě a přitom psychologicky, když neposlechnou tak můžeš jen v sobě tiše úpět. Nic jiného se nedá a jak jsou svéhlavý, jejda :wink: :slight_smile: To Tě moc obdivuji, že to takhle zvládáš

Tak můj muž je totál ,, horňák" ten by šel hned na prsa :grinning: a pak na zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale jsem spokojená, moc se nám oboum líbí ta reklama na Kofolu jak tam dělá klu ty paňáčky a rozdává je po venku. Jsem v City objevila ty panáčky a jednoho mu koupila pro štěstí do autíka. Dostaně ho na výročí o víkendu.
13. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Lu : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsi mě fakt dostala :grinning: Mám doma to samý, 365dní v roce vždy připravenej - kdykoliv kdekoliv :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
jo holky mám dotaz kdo máte yorkšírky a měli jste už štěnátka, Lucí a myslím i že teruse? :confused: kdy se připouští fenka ( myslím je to jedno, nebo má určítý týden plodnej ), jak dlouho mimi nosí, jaký je porod atd.... se pomalu připravujeme na miminka, ale štěněčí :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Aco: ona byla vždycky svéhlavá, natož teď. Normálně jsme na ní dvě s mamkou, ale teď jsou na dovče. Někdy už vypěním, pak je mi to líto, zabulím si a jede se dál, no. Do toho zalívání v celým baráku, chalupa, naši chlapi co jim kde odpadne, tam to najdeš, takže taky pomoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musím je i pochválit, děda chodí vozit, když vařím, tak se snaží zabavil Elí, Martin jen dorazí, taky letí za ní. Jednou dole, jednou nahoře :wink:
13. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Aco: my máme labradorku, není o tom něco na netu?
13. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Teruse : aha tak to jsem si spletla, určo je ale chtěla jsem i nějaké osobní zkušenosti a poznatky :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
teruse : jo to věřím že si zapláčeš že toho máš někdy dost. Občas i já si zalezu a říkám si že už nemůžu, když je Martin více dní pryč a všechno na mě najednou padne ( úklid, ukňouraná malá, nákup, úřady atd.. ). Ale zas jsem soběstačná a říkám si, že jsme s Jájou a Miňonkou přeci jenom dobře sehraný.
13. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Teru, se starými lidmi je to hodně náročný. Naši se starají už několik let o babičku a do nedávna i o dědu. Ten měl navíc Alzheimra. Je to s nimi daleko náročnější než s dětmi. Děti oblafneš, staroušek se nedá. Stejně je hrůza jak člověk na stará kolena dopadne :pensive:
13. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
holky, u nás by asi manža nejdřív hledal fotbalový nebo volejbalový míč a pak by teprve šel dolů
13. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Aco, myslím že to bude o všech ras dost podobné. Fenka se nechá připustit většinou kolem 9 dne hárání. Poznáš to podle toho, že se psům nabízí. Březí je 58-62 dní. Porod většinou zvládnou sami, ale my jsme se snažili pomáhat. Už jenom pro její klid.
13. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
ejani: můj děda měl hlavu až doposledka úplně v pořádku, bavil se s námi o politice, nadával na vládu, četl noviny, sledoval sport...babí má od porodu mamky RS, a věkem se to horší(koneckonců lidi s RS umírají brzy) takže je na tom ještě vlastně dobře a že se dožije 81 let by nikdo nevsázel....ale dost už o starých lidech, když jsme debata o dětech :wink: a tady se nám tak krásně rozrůstají řady těhulek :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
teruse : tak to ju :frowning2: to má babička opravdu krásný věk

Jani : děkuji, já chci Miňonce také pomoct, být jí nablízku, přeci jenom jsem sice porodní as. ale Miňonka je malinká a ty štěňátka budou ještě malinkatější, ale už se na ně těšíme a jedno si necháme, pokud bude fenečka
13. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
ahojdááá!!!

:grinning: :grinning: :grinning: tak jako nejvitpnější příspěvek do diskuze o sourozencích vyhlašuji ten od romči :grinning: :grinning: :grinning: !!! a holky jsou všímavý, jak si to hned spočítaly a holka musela s pravdou ven :grinning: romi - moc moc gratuluji, je to náááádhera!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 13:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
já spojím svou omluvu s delší áčkem s příspěvkem k sourozencům :sweat_smile: : rozjíždí se mi pracovní povinnosti, takže dobu, kdy kuba spí, trávím ted spíš prací než u koně...sem tam aspoň dočtu, aby mi něco neuniklo (navíc, když se tu těhulí jak na běžícím pásu :sweat_smile: )...no a dnes jsem si právě uvědomila, že ted jsem plně spokojená se současným stavem, kdy mám už skoro samostatné dítko, které je vcelku klidas a ještě vydrží i v kočáře, takže s ním můžu v klidu do prahy vyřídit si své věci + mám ted práci, která mi hází mozek zas na jinou kolej než tu mateřskou a umožnuje mi opět nějaký ten výdělek + zároven jsem relativně pánem svého času, kubouš je vcelku časově předvídatelný (se spánkem) a můžu si spoustu věcí naplánovat + opět se navrátila "svoboda", kdy kuba je už hlídatelný a slova jako "divadlo, kino" mi už nezní jako z Marsu....takže tohoto luxusu si hodlám chvilku ještě užívat a kuboušovi sourozence budeme nejdříve pořizovat na jaře příštího roku...

věkový rozdíl 3 roky mi příjde ted ideál jak pro rodičovskou tak kuboušovu stranu. ted by mimi asi nezkous (no,on to bude boj, vím o tom...on se svou nedůvěrou ve vše, co měří mín než metr dvacet, by byl nejraději, kdybych mu dovezla z porodnice pětiletého, nejlépe ale patnáctiletého sourozence :grinning: momentálně totiž ujíždí na společnosti pubertáku, včera jsem ho na místním hříšti lovila ze skupinymístních výrostků, se kterými si šel pokonverzovat :grinning: )
13. srp 2009 ve 14:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
no a k značkám - já se na"poznačkované" lidi dívala tak divně, dokud můj táta nezačal dělat zakazky pro Nike a fasovat pro celou rodinu jejich oblečení :grinning: ted jsem terčem těch divných pohledů já (a už i kubouš, který už v tom taky jede :grinning: ) - no a přitom jsem socka, co si oblíká kdesi vyfasované oblečení :grinning: ...takže se snažím lidi podle oblečení nesoudit (no, ono stači, když pak promluví..to pak se vidí, zda jde o označkovaného blbce či ne..)
jinak botky nike pro děti - ted jedny mam pro kubu, dost velky zklamani...taky tam bylo napsano, ze jsou pro prvni mesice chozeni...jsou se zavrenou patou, ale tak je teda dost forove zpevněna a podrážka je dost tenká...bude je mít na chození vevnitř, no..nebo do cvičení (kde na nás zas budou čumět jak na označkované blby :grinning: :grinning: )
13. srp 2009 ve 14:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Ještě vám sem hodím odkaz na fotky z dovolené, kdo máte zájem, můžete mrknout. Je jich docela dost, tak to vemte ob fotku, jinak je to pro nezúčastněné trochu nuda :wink: A já mastím s klukama ven.
http://soukupjana.rajce.idnes.cz/dovolena_2009_-_ostrov_Brac/
13. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
a poslední reakce (pak zas dám na měsíc pokoj :grinning: ): Míšo - koukla jsem na tvé svatební fotky a jsem z nich totál nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt nádherný, je to to, co já bych chtěla - nemám ráda ty strojený, ale právě tyto, které vystihují atmosféru toho dne...podobné měla lucijana ze svatby, fakt krása :dizzy_face: :dizzy_face: jak jsem ti říkala při našem posledním setkání, zírám tady na MK, za co jsou občas maminky ochotny dát peníze, když se jdou fotit do ateliéru (to ted nemyslim nikoho konkretniho na unorovkach...jen nedavno na titulce bylo nejake albicko primo pojmenovano foto atelier nejakeho ditka a byla to fota ve stylu 80.let..). ty máš nápad a hlavně talent :wink: :slight_smile: takže určo to bude reklamou či způsobem práce s konkurencí ( s tou je občas nejlepší se spřáhnout...ze zkušeností od táty vím, že velké fotolaby v okres.mestech nestihaji pri vrcholne sezone a i jemu pak zavolaji, ze neco nemuzou vzit a prihodi mu zakazku...).
tak drzim palce!!! ono se to urcite rozjede!!!

p.s. a objednavam si te uz ted na kubousovu svatbu, jo? popr. na moji druhou :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 14:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jé jani, vy jste byli na brači? kde? tam jsme jezdili jako malí..na bol...bylo to tam super ..tak jdu zkouknout fota
13. srp 2009 ve 14:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
:grinning: aha..tak vidim z prvniho nazvu fota, ze na BOlu :grinning: :grinning: no my tam jezdili jeste v dobe, kdy to tam nebylo tak znamé, bylo tam pár italů a němců a jeden zájezd CKM z čssr :grinning: :grinning: pak jsem tam byla nekdy na konci devadesatych let, ale to uz bylo jine..na me moc turisticky rušné...ale stejně bych se tam ráda s kuboušem vrátila, mám na to místo fakt pěkné vzpomínky :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.