• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jé holky, já to nemyslela tak, že kdo nosí značku ven je vůl :confused: :grinning: já jsem vůl, že písemnou formou se asi neumím vyjádřit :sweat_smile: taky na chlaupě sekám trávu v Nike šusťákovce, páč je stará, malá a už hnusná, švára si dřív potrpěl na značky, takže k holinám nemá nic jinýho než "označkovaný hadry", sice to na něm už trošinánku pne, hoch se nám spravil. Jen chci aby si moje děti navykly, že do školy se chodí v jinejch hadrech než na hřiště(ať si klidně lidi nosí Gaultiera třeba k ohni :wink: ) . Se tu rozpoutala taková diskuze
13. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
kluci se mi tu přetahují o telefon, na který jim táta poslal MMSku psa :rolling_eyes:

zuhav, byli jsme v Postiře. Takže napříč ostrovem proti Bolu. Bylo to tam moc hezký, ale už bych autem s dětmi takovou dálku nejela. Nechala jsem se překecat od bráchy, ale celou cestu jsem měla prďku i žaludek sevřený strachem, aby se něco nestalo. Vím, že takhle cestuje hodně rodin, ale já už bych nervově asi další takovou cestu nepřežila :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Na Bol jsme se jeli jen podívat :wink:
13. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
jani - fotky krása...úplně se mi vrátila ta atmosféra s dětství...jízda trajektem, oblázkové pláže, škvaře :sweat_smile: ní se na lehátku :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ..no ale ta cesta, to fakt obdiv...my to jezdili teda autobusem, ale to nám bylo 5 let...(ale zas se to jezdilo přes slovensko a madarsko, abychom nejeli pres kapitalisticke rakousko, no fuj :grinning: )...

teru - já to taky tak nemyslela...psala jsem to v nadsazce :grinning: souhlas s tebou - na venek jiny hadry nez do skoly ci spolecnosti..ale ve stare nextovce kuboušem poslu klidně i s odpadkovym košem či kydat hnuj :grinning:
13. srp 2009 ve 14:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
ejani:fotky kráááááááááááásný,jste krásná rodinka :dizzy_face: :dizzy_face: a tobě to teda sekne :wink:
13. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky, zdravíme všechny,dočetla jsem jen poslední dvě strany, víc nestíhám, přijeli jsme na otočku z chaty a zase se tam vracíme, Tomík je tam maximálně šˇtastnej :grinning:

Romčo, koukám že jsi tady akorát prozradila pěkně velký tajemství, takže moc moc blahopřejeme a hlavně aby bylo všechno v pořádku :dizzy_face:
ostatním těhulkám samozřejmě taky držíme palce aby bylo vše jak má být :wink: :sunglasses:
13. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ejana: krásný fotky :dizzy_face: nejvíc se mi líbí ta se zmrzkou a pak kluci s tátou :slight_smile:

Teru: jj, řekla jsi to pěkně... mně jde o to, aby si dítě nemyslelo, že MUSI mít značkový oblečení... je to furt jen kus textilu, ne? :sweat_smile:

já se přiznám, že ani nevím jak třeba takovej Next vypadá :pensive: určitě jsem to někde viděla když v tom chodí tolik dětí na písek :grinning: ale prostě nemám vůbec páru
13. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ejani: moc pěkný fotky máte :slight_smile:
zbavila jsem se Elí, jdu zalívat, žehlit a pak na chalupu
13. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
´Jani : krásné fotečky :slight_smile:

tak jsem si pročetla to info k tomu porodu a mám takovou obavu, že naše prdlošivá Jája by nenechala v době březosti a po porodu Miňonku a pak štěňátka na pokoji. Jsme mysleli že by Miní byla u našich, ale prý mají být fenečky doma, že je to pro ně stresový, což mi je uplně jasný, si to dokážu živě představit. Sice u našich je často, ale nebudeme to hrotit. Chtěla bych Miňonce v tomhle období zajistit opravdu klid a péči a to asi ještě nepůjde. Takže budeme muset počkat. Nebo máte jiné zkušenosti i s malýma dětma??? U nás je problém že máme malý byt a bohužel bysme Miňonce nemohli vyhranit ani žádnou klidnou místnost, pouze kout v ložnici, sakriš, jsem se těšila že budeme mít miminka, si budu muset počkat no

Jinak jsem teď prožila šok, přišla jsem do pokojíčku a mé oko spatřilo totál vymalovanou zeď. Voskovkama a Pribiňákem, jsem se nezmohla ani na bééé, což ty voskovky mě nevadí, jsem počítala s tím že bude určo skoušet všude čmárat ale ten Pribiňák je mňamozní. A Jája se svým dílkem totálně spokojená, pořád mi ukazuje co namalovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Jo a my máme next skoro všechno, z MMB samozřejmě, za hubičku. Mně se líbí, jak maj propracovaný věci a hodně to vydrží, takže se to dá kupovat i nošený a furt to vypadá líp a vydrží dýl než jiný značky. A je mi šumák, co kdo nosí. Já sobě značky nekupuju, jsem spíš sekáčovej typ a Týnka ať si jednou rozhodne, co chce nosit. je to holčička, tak si poradí. Nějak těmhle věcem nepřikládám váhu. Hlavně ať je toho dost do zásoby na převlíkání :grinning: V případě našeho prasátka nezbytnost. :sunglasses:
13. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Lu : Next není ničím zajímavej, je to normální oblečení, pouze má značku, ikdyž musím uznat že pro dětičky mají kousky hezký, aspoń mě se ten styl líbí, cukrový holčičky, nebo styl rebelačka :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Petí : to máš pravdu že to dlouho vydrží, máme rifle, bundu no skoro všechno nošený a když se o to dobře stará, vypadá to furt super, nepáře se, nebledne a jako ty nakupuji na MMB všechno za pár korunek, přitom pěkné věcičky.

Akorát teď teda budu za snobku zas u nás já ( jako když půjdu ven ), mám od Martínka objednané k výročí a k svátku šperky ve stylu Tiffany a druhý značky Apple Bottoms :sweat_smile:
Jinak co se týče značek tak akorát v kosmetice a parfémech, tam se dívám na značku - oblíbené mám NYX, Sephora a super kosmetika LUSH, přírodní doporučuji, mám od nich zatím jen mýdlo, ale je to luxus
13. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
jj, zásoby na převlíkání.. to mi povídejte, právě jsem vyměnila asi 15. bryndák dneska, už mi zas docházej (druhá půlka schne na šňůře)
já se už se fakt na tý 18-timěsíční prohlídce zeptám jestli je tohle slinění normální :confused: dyť už má zuby a pije málo

jinak teda já musím říct, že máme většinu věcí ze sekáče, zbytek většinou dárek od někoho... a problémy s kvalitou fakt výjimečně, že by se něco páralo nebo bledlo.. naopak se až divím na to jak to peru do kola..
jeslti to není tím, že mám eko prášek? :confused: mně totiž teď nepustil ani novej přehoz na gauč a to mi v krámě řekli, že to je barvené ručně a bude to hodně barvit
13. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
ty jo, nakukuji a taková novinka...:slight_smile: Romi, moc moc gratuluji !!!! :wink: :wink: :wink: A hnedle už 12 tt., to je mazééec...:slight_smile: týdenní kocovina mě pobavila...
:grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
holky Matýsek asi trénuje na odplenkování.. při koupání se ke mně otočil zády, pokrčil kolena, nacpal se na stěnu vany bříškem, přidržel si pimpulu a křičel "čulýýýý" :grinning: jak dospělej chlap za hospodou :sweat_smile:
13. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
ahojky,

Comra gratulaceeeeeeeee :wink: :wink: , za pár dní bude líp. I mě už je mnohem mnohem líp, už až tak, že mi taťka dens musel udělat langoše a to bych před týdnem do huby nedala, za to mě teď tlačí žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Fru gratulace ke kontrole, to je dobře, že je vše OK

Aco, tak pribiňák nezávidím. Já teda nedávám nic tekutýho do ruky, by mě švihlo. Někdy nedostane ani rohlík do ruky, když je vysáto a to je teď v těhu svátek, tak apoň jeden den chci mít doma čisto :grinning:
13. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Lu manžel tak učil malýho čurat venku a on mi to pak dělal doma do postele, jsem myslela, že padnu :zipper_mouth:
13. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
:astonished: :astonished: tak to je ovšem síla

my spíš koukali co najednou blbne, tři měsíce mu to muž ukazuje a dneska ho to raplo a pořád dokola :sweat_smile:
vůbec teĎ dělá věci který viděl milionkrát... dneska vzal hadr a něco šmidloval a říkal "čistí"
a občas sám od sebe uklízí, dává věci kam patřej a říká "taky, taky, požádek, pašák"
jsou to komedianti, co?

díky za naději,že bude líp.. jsem si teď dala polívku, doufám, že se mi nezvedne žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
langoše si nemůžu ani představit :zipper_mouth:
13. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
Lu: Máťa je supráckej :slight_smile: Elí když je bez plíny, tak rozkročí nohy, vyšpulí břicho a čůrá, to vidí u synovce :zipper_mouth: to, že čůrá většinou na zem v kuchyni radši ani nezmiňovat
13. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
už se spí...to je hezkej klídek :slight_smile: :slight_smile: Katynce už se prořízly 2 hodní špičáky, tak to je asi ten důvod, proč je pořád hodně unavená a po 11.hod s ní není řeč...to samý po 19.hod...knučí a pak odpadne v posteli okamžitě...

Těhulky držte se...ono bude líp... ten druhej trimestr je vážně lepší...škoda, že už mi skoro končí, bříško už tvrdne solidně :sweat_smile: Ale mám radost! přijde mi, že teď Katy viděla víckrát miminka, tak se chová líp... nemá tendenci tolik žárlit, ale i je sleduje, podává dudlíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a Sylvi, Ty máš vážně medaili za Romči odhalení...špiónko :wink: :grinning:

Fru: mám radost, že ses ozvala :wink: :slight_smile: a že se vám daří... Hele, já jsem nervák dost velikej, ale prostě myslím, že se to zvládne... pro mě bude rozhodně lepší mimi a Katy než teď tvrdej břuch a Katy...nemůžu jí tolik tahat (ale docela dost tahám :sweat_smile: ), sklánět se, sedět na bobku je pro mě šílený :rolling_eyes: Ale ty večery - koupání, případný prdíky...to budeme muset taky vyřešit, HOnza chodí domu kolem 20-21.hod...

Dneska jsme dokoupili další kus nábytku do Katynky pokojíčku (společného pokojíku s Elly :dizzy_face: ). Budou to tam mít holky hezký :slight_smile: , už se těším, až vylifruju z domu vaničku, lehátka, kočárek...no všechno, co přestaneme potřebovat na Elly, půjde z domu (na pár hadříků na památku :dizzy_face: )
13. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Zuuu: tý jo, už 22 tt, držte se holky :wink:
13. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
no to je, taťka se samo chlámal a chválil ho, jak se to šikulka naučil a já pěnila a nevěděla koho přerazit dřív. No můj manžel je totiž v nějaké výchocě hoooooooodně pozadu, hodně věcí mu nedochází, takže mu samo ani nedošlo, že to co malej udělal je špatný a že by nám teď mohl čurat do té postele furt. On mi pak na to řekne je "aha" a konec a já se jsem jak papiňák :angry:

Ad nervačení: Já jsem šíííííííílenej nervák a taky jsem do toho šla. Nějak se to zvládnou bude muset, tak to je jedno jeslti se budu nervovat teď nebo až za rok, dva. Je fakt, že já se hodně lekám, když ten náš horolezec někde vyleze a já ho už vidím jak padá, tak to vždycky nadávám, že miminko bude šíleně lekavé, páč to jsou stavy jako blázen. Pak si nadávám, že jsem kráva, že to mimčo tak trápím, tak to jsou chíle, kdy si říkám, že kdyby byl starší, tak by byl rozumější a nikam by nelozil a tak, ael ono se to zvládne a bude líp :wink:

Lu: fakt bude líp, mě když to někdo řekl před dvěma měsíci, takjsem ho poslal do háje, že to snad ani neskončí a tento týden(3xťuk) je to fakt už o moc lepší, tak se držte, mě se to snad už nevrátí. Ale na druhou stranu se mi zvětšil špek, tak už se mi hůř ohýbá atd, to teda brzo, ale když mě toho přes břicho dost zůstalo, tak to už leze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
HaniP a Ejani: krásný fotky z dovči...jé, to moře s Katy letos mi možná trochu chybí...ale příští rok přemluvím HOnzu a něco spácháme...moře asi ne, ale ty lázně na Slovensku...tam to bylo super (byli jsme tam týden před svatbou na předsvatební cestě :wink: ) :slight_smile:

a gratulace Rózince k chození :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty jo, za chvilku už nám tu bude běhat i Mariannka Miovic :sweat_smile: :grinning:

a značkový hadry...no nevím, jak vy, ale já prostě někdy nevyperu ani normální špínu z písku...a to namáčím, peru v persilu nabo arielu... no děs... čili cokoli, co není "hodobóžový", za to je mi líto dávat moc peněz...takže mmb, nebo laclík a brumlík :wink: ...a next...je fakt, že je pro mě zárukou toho, že jsou to kvalitní materiály a i jetý věci vypadají dobře :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky, čtete dětem pohádky? Já nečetla, ale dnes měla před poledním spánekem hysterák, nevím proč, tak jsem jí začla vyprávět pohádku, ona přestala bulet, zaposlouchala se a usnula u toho, teď večer taky, takže ode dneška čteme nebo nvyprávíme
13. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:
nejdřív obrovská gratulace Romči k mimiškovi :dizzy_face: :dizzy_face: a pomalu čtvrt těhu v tahu :grinning:

Peti, určo by to chtělo zaktualizovat tabulku těhulí, páč v tom začínám mít čurbes :slight_smile: :slight_smile: a ty už seš pomalu v cílové rovince, tak vydrž :wink:

fru, super, že ses ozvala a že je vše v pořádku :dizzy_face:

zuuuzajs už je za polovičkou :confused:

sylvinko, jsem hrozná, furt nevím, jestli jo či ne :sweat_smile:

teru, ještě nečtu, je sice pravda, že jsem to dlouho nezkoušela, ale předtím mi furt otáčel stránky a nějak výrazně ho to nezajímalo...ale co čučím..už tři dny zase usíná sám :dizzy_face: normálně mě chytne za ruku, zamává taťkovi pá pá a vede mě to ložnice, dám ho k nám na lůžko a jdu pryč...a on usne..toť od března věc nevídaná :sunglasses:
13. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
děkuji všem za gratulace. Jste moooc hodné. Hlavně, aby bylo vše v pořádku a všichni jsme byli zdraví! :wink:

Hani-brácha mají maltézáčka. a štěňata měli, když bylo synovci myslím 1,5 roku. Měli jí v dolní koupelne a úplně v pohodě. Páta je dost senzitivní a k lidem a zvířátkům citlivý. Hlídali ho, vysvětlili mu co a jak..a v poho..

oblečení-já možná budu za socku maximální. ALe když jsme na zahradě (opravdu nejdeme ven na ulici), tak má Tomísek často věci ještě po mně a po bráchovi. Na písek se mi hrozně moc osvědčily plátěné lacláčky, když je chladněji, tak různé svetříky a bundičky. Na to, že se zmaže od ovoce a zeleniny, trávy, písku,..a dalších hnuskových věcí, co nejdou vyprat, tak to je úplně OK.

apropo, v čem perete a jak? Já občas namočím do Vanishe a pak peru v Palmexu na 40. Na hodně oblečení je 40 max..a stejně se mi zdá prádlo takový zapraný a flekatý..
13. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Romi, já mám teď Ariel a fleky od ovoce a esli to je čaj bo co, tak to nevyperu, takže trika, co měla původně na ven, už nosí jen na doma, páč ani cikáni takhle zasviněný nechodí :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
ahojda,
romčo, moc gratuluju, Ty si teda tajnůstkářka.. :slight_smile: si stejně těhu, jak bych byla já podle ms..

peťo, Veronika je krásný jméno.. :slight_smile: jsem nakonec asi radši že máme Veru než Beru..i když teď si Veru říká Bebe, takže jsem si tuhle utahovala z Marka, že určitě chtěla být Berenika.. :slight_smile:
mrzí mě, že takhle trpíš..co odjet taky za tchánovcema na chalupu, aby sis apoň trochu odpočinula..

zuuu, zítra držím palce na ko..a šetři se, tvrdka je tvrdka, co. :unamused:

barru, gratulace Rozárce k chození.. :slight_smile:

ejani, fotky krásný.. :slight_smile:

taky mě láká moře..manža teď chtěl vyrazit na pár dní, když jsme zjistili, že jsem těhu, ale mně se nechce lámat to přes koleno..uvidíme příští rok, třeba vyrazíme s mimi..
holky, kdo jste byl loni u moře, bylo to v pohodě?

jo a týdny si nastavím taky až časem jako Romča, zatím to neříkáme, tak kdyby náhodou..
13. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
fru: my loni u moře úplně v pohodě, Elí byla zlatá
13. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
jééé se musím pochlubit, jsem dneska Jájince ušila na podzim čepičku s ouškama a k tomu šálku, sice z blízka jsou vidět nedostatky, ale Jájince se setík moc líbí tak to je hlavní :slight_smile: :wink:

Romí : no to je právě problem, ten prostor, my máme opravdu takovej pidi byteček, určo potvrdí Miška. Jájinka zvířátka miluje a je moc hodná a citlivá. s Miňonkou se o vše dělí, když papá tak jí někdy i jídlo rozkouše a pokáždé jí ho hodí , teď zas okukuje hezkyrybičky, takže s jejím vztahem k zvířatům nemám strach. Jen si myslím, že by Miní a štěňátka neměli od Jáji pokoj, přeci jenom je ve věku kdy chce všechno chovat, pusinkovat atd... Kdyby jsme měli místnost volnou pro Miní, bylo by to v poho

ad čtění, my si spíš říkáme co tam na tom obrázku je a co kdo dělá atd... vždy dopoledne a pak večer před spinkáním. A také děláme to, že večer jdeme všichni do pokojíčku, nechá se rozvícená jen lampička která má příjemné měkké světlo, povídíme si a když jsme s Jájinkou sami tak posloucháme spolu pohádky na CD

ad prádlo, tak já peru v tekutém Arielu a vyhovuje mi, dávám už i normální aviváž od Lenoru. No a co je moc špinavé a třeba zašpiněné od jídla tak dám na 60 - 90st podle toho jak je to moc a ještě přidávám to žlučové mýdlo na skvrny od jídla atd...ale už máme dost bodýnek co mají žlutý s kvrny a už s tím nic nejde :unamused: :frowning2: ale na doma a na lítačku máme obyčejné teplákovky a bodýna takže to zas tak nevadí
13. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.