• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
když jste u toho praní - plís, nemá někdo recept, jak odstranit skvrny od jablek? :confused: vanish se na jabka jaksi vybod... :angry:
13. srp 2009 ve 22:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Hezký večer,

předně obr gatulace Romče k // a hlavně teda klobouk dolů za tak dlouhé mlžení,jede to tu fakt jako lavina,jsem celá žhavá kdo bude další :grinning:

ad pohádky:čteme každý večer kousek už od pidi mimi

přestěhovali jsme se na předměstí Mělníka,taková prdelka kousek od města,zatím,ale máme obytné jen přízemí a podkroví se dodělává za pochodu,ale nyní obytné 2+1 je bestové :wink:
13. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
a u nás se taky čte jak u acorniků...akorát má kubouš tendence přečíst celou knihovničku před spaním, takže limit jsou 3 knížky a význam slova POSLEDNÍ, který u třetí knížky zduraznuji vždy před jejím otevřením, už chápe kubouš velmi dobře (to samé u POSLEDNÍ sušenka :sweat_smile: )...
uspávací ritual se nam vubec vylepšil, po třetí knize se lehne, zazpívám nějakou písničku a pak zavřu oči, že já teda už spím...dítko pochopí a spí do 10 minut..když se teda zadaří..jinak si ještě různě lozí, ale už nepotřebuje mou pozornost...o uspávání stylem "položím, políbím, opustím" si ještě můžu nechat zdát..ale neva mi to, je to ještě drobek a chápu potřebu mateřské/tátovské náruči při usínání

jo a spí se u nás CELOU noc BEZ PROBUZENÍ až do sedmi (někdy i pul osme) do rána :dizzy_face: :dizzy_face: pak k nám přicupitá do ložnice či si zavolá a já přijdu se s ním tulit....někomu asi připadá divné, proč to tu píši, ale ještě v zimě, kdy jsem ke k. vstávala co dvě hodiny a musela s ním ležet celou noc na matraci mi toto připadalo jako hudba vzdáááálené budoucnosti (myslela jsem, že ho vystrnadím s postele až v pubertě..)
13. srp 2009 ve 22:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Zuhav:odstranit jablka jsem vzdala,mám v záloze i Neflek a ten obvykle odstraní vše,v případě jablečných skvrn mě prvně zklamal
13. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
jezis a co ty praci firmy delaji? jablka..kolik jich denne dite sni!! dyt to je marketingovy tahak!!! to skoro vypada, ze reseni problemu je skoro az na nobelovku!
13. srp 2009 ve 22:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Zuhav:tak to je super, u ná se tedy vstávalo co 3 hod až dokonce kojo éry,ale i tak to probíhalo celkem v klidu,teď co máme ložnici všichni společnou,se drobek vzbudí a hned haleká,že chce k nám,tzn vstáváme kolem 6 :confounded: - to že spí celou noc je sice fajn,ovšem já stejně nejsem schopná zalehnout dřív něž v 23
13. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
veru - chápu...vstávačka v šest je to nejděsnější...kubouš má sem tam taky šestkovou éru...to fakt nejsem milá máma, vyjde mi to vždy doprostřed snu, to buzení, a to je peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

..no i když předevčírem uprostřed snu mi nějaký pán ve snu povídá: tak kdo konečně utiší to brečící dítě??? :grinning: :grinning: pochopila jsem, probudila jsem se, chuva opravdu békala....a bylo pul osmé ráno :grinning: nevím, jak dlouho mě chudák volal :grinning: když já se zrovna procházela po molu :grinning:
13. srp 2009 ve 22:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Zuhav: :grinning: :grinning: :grinning:

a co tak někdo z té Vaší Pražské party netají nám //,jen tak mezi nám,teď už tu stejně nikdo další není a ráno nikdo nedočítá,budu mlčet jako hrob,nenech se přemlouvat a kápni božskou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrou klidnou
13. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
tak dočítám a uklidnily jste mě že ať perete v čem perete, ty prasátkoviny nevyperete :sweat_smile:
já tuhle i něco dala do Sava a prala na 80 a co myslíte? fleky jen trošku vybledly...
mě teda jediný co někdy zachraňuje tak je tekutý žlučový mýdlo od Ulricha

čtení pohádek: já jsem je četla už od asi půlky těhotenství :sweat_smile: a pak když byl Matýskovi asi měsíc až asi do třičtvrtě roku než mi začal doslova sápat stránky... teď čteme občas přes den, už vydrží, kouká, poslouchá, doplňuje.. ale večer ne, to se chce spíš tulit a nebo lítat jako blázen :grinning:

Veru: tak Ty jsi v Mělníku?? to jsou věci.. a nemáš fotky bytu? :slight_smile:

Zuhav: to je paráda se vyspat co? se Ti nedivím, že do dalšího mimča se zatím neženeš! musíš si to pořádně užít

co to? tady je další těhule?? :confused: tak se přiznejte, ženský!
13. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
:slight_smile: ahoj, zdravím s večerem. Romčo, Romčo, Romčo :slight_smile: dostala jsem echo, že tu máme další těhulku a dost jsem se nasmála při dočítání. šalamounsky prozrazené těhu :grinning: ale nějaké "chytrému napověz" by mi nepomohlo... mě by musely "kopnout" až týdny v profilu :slight_smile: netušit, co se děje, dvouletý rozdíl bych vzala jako fakt a nedopočítala ani ťuk. tak to je krásnej den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju a přeju, ať se to Tvé těhotenství kocovině nepodobá ani maličko!
13. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
přísahám na svůj po porodu vytahaný pupek, že o žádné pražské inkognito těhuli nevím...no...ono netěhotných jich už moc nezbývá :grinning:

veru - ale u tebe tuším tuším těhulinu...kohopak to v bříšku máš? :grinning: no psalas nedávno, že se chcete pokusit,ne? :wink:

no jinak na sebe napráskám, že já se prásknu až po prvním trimestru...ale fakt v tom nejsem...mirka hlídačka je na svém místě a zatím všechny spermijky pochytala :grinning:

přeji brou brou
13. srp 2009 ve 23:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
no, u nás se čte taky hlavně ukazováním. Zuzanka je hrozně nedočkavá, se vším rychle hotová, dlouho na jedné stránce nejsme, tedy ne tak dlouho, abych louskala nějaký text. ale zpíváme si fest. dnes při usínání jsme "prděly" jedna druhé pusou za krk (malá se tomu děsně řechtá), a pak jsem jí zpívala od mňágy: "je co kouřit a je co pít a je mi fajn tu tak ležet vedle tebe."... láskyplné, leč nevýchovné. :grinning:
13. srp 2009 ve 23:24  • Odpověz
hm, zuhav vytahaný břicho nemá, takže je to jasný, někoho kryje :grinning: ......... od fíglů comry jsem ostražitá. :wink:
13. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3147988&vReferer= Trošku jsem se zapotila u převádění do JPG a doufám, že jsem nikomu nezkonila datum porodu, lovila jsm to z diskuze. Opravy uvítám. :grinning:
13. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz
dobré ránko

taky podezírám zuhav a verunku,že nám něco tají :grinning:

u nás je nádherně, my valíme na poštu pro lampion (kdybyste pro někoho sháněli maličkost,co potěší, jukněte sem:www.lampionyprani.cz) a pak do mateřského centra, mám tam sraz se dvěma spolužačkama z gymplu.jedna má tříletou holčičku a miminko,tak uvidím,jaké to je být dabl máma v reálu :grinning:
14. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno,

Veru, podkroví je krása, ale dělat znova už bych ho nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co se těch pohádek týče, tak my přes den prohlížíme knížky a ukazujeme a povídáme, ale večer si k ní sednu a vyprávím úplně smyšlený a někdy nesmyslný pohádky a ona poslouchá jak špicl a u toho usne. Včera jsem po dlouhý době povídala o Karkulce a u některých pasáží jsem se musela smát, páč jsem to motala
14. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ranko,

holky já fakt nic,není sex,nejsou // - čekám na Pyskáčkovic :grinning: :grinning: :grinning:
a taky až doděláme ten vršek,ale kdyby- tak budu mlžit ,i když rozhodně ne tak úspěšně jako Romča

mějte pohodový den

po snídani na dvorku nás čeká nachystat popelnice před vrata,zalít trávník a zamést dvorek
jo a vstávali jsme v 5.30 :sunglasses:
14. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ránko,

Romíí, moc gratulujeme - taková překvápka po ránu hrozně potěší :slight_smile:

Peti, jak jsem koukla na tu tabulku, skoro nemůžu uvěřit, že je tu tolik těch těhulíííí :grinning: Jééé, jak já závidím a přeju a na druhou stranu bych potřebovala nějak obejít těhotenství, protože pro mě to teda dvakrát super období nebylo ...

Zuzi, konečně se u vás spí celou noc. Jak k tomu došlo, čím jsi Kubulínka začarovala? U nás dva měsíce probíhá také celonoční spánek, ale mám strach, že je to poutze dočasné...že na mě vlastní děti spřádají nekalé plány...a já opětovné buzení přeci už nemůžu zvládnout. Tenhle nepřerušovaný spánek je balzám :slight_smile:

Jo a cítím také, že teď je nádherné období. Děcka samostatnější, už se tak nějak domluvíme, skoro kvůli ničemu už nevyšiluju :slight_smile: Takže nevím nevím, kdy my se na to třetí dítě vrhneme. David říká, že ve chvíli, až se dvojčata budou schopná postarat o nejmladšího mazlíčka :dizzy_face: :fearful: No Mája by to zvládal už teď - krmení i přebalení panenky umí skvěle :grinning:
14. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj

tak to já spíš podezírala třeba Lucijanu :confused:

my vstávali v 8 :dizzy_face: a chlapi šli ven na celý dopoledne, oni vždycky někam vyrazej a jezděj třeba tramvají na konečnou :grinning: tuhle byli v Podolí koukat na ryby v porodce :grinning: malej se vždycky vrátí rozzářenej :slight_smile:

Veru: zamést dvorek! týjo, z Tebe je fakt vesničanka! máte zahradu??
14. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Terí, já taky vyprávím - tedy spíše čtu...

Jednou se o pohádku dokonce snažil i manžel.
Vypadalo to takto: Kdesi kdesi si babička a dědeček upekli koblížka. Nechali ho na parapetu, on se skutálel a liška ho sežrala :grinning: :grinning: :grinning:

No asi budeme za dlouhých romantických večerů pročítat pohádky, je to třeba :grinning:
14. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Halkačí: taky musím pohádky oprášit, zatím z toho nemá rozum, co jí vyprávím, ale sama jsem musela uznat, že Karkulka lítala po lese dost zmateně, páč když už byla u babičky, tak jsem zapoměla, že by v té posteli už měl ležet vlk, tak jsem jí zas poslala na mez...
14. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Terí :grinning: :grinning: :grinning: Někdy se fakt divím, že děti tak soustředěně poslouchají :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Dobré ránko holky :wink:
Rozinka vstávala v 9.10 :wink: :wink: to je balada :dizzy_face:

moooooooooooooooc gratuluju Romče k mimískovi :wink: a přeju pohodové těhu :slight_smile:

Rozárka měla včera první chodící větší úraz :frowning2: šla naproti tátovi,tedaa hodně zrychlila a škobrtla a letěla přímo na tlamičku :frowning2: má sedřený čelo,byla i krev.malinká moje :pensive:
holky nevíte ten výlet???prosim,prosim.nějaké hezké místo v přírodě,poblíž Prahy....... :wink:
dneska jdeme na posl.Prevenar :unamused:to bude zase řevu.
14. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Kuk :slight_smile: zuuuuzi:držím palečky na ko,a díky za pochvalu foteček :slight_smile: barrunko:chuděrka Rozárka :frowning2: a držím palečky at nejsou reakce po očku,mažeme ven,u nás je protivno vstávačka o půl 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: krásný den :wink:
14. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
tý woe, holky, já jsem úplně oddělaná..
šla jsem vařit oběd a zjistila jsem, že nám nejde velkej mrazák všecko vyteklý, musela jsem to vyházet a vymýt, hledat záruční list, obvolat servisy...
pak jsem samozřejmě zjistila, že tím pádem nemáme oběd tak jsem ještě rychle vařila polívku a aspoň vejce a salát pro Matýska..
a to máme LG, to má být údajně dobrá značka :angry: :angry: muž to tak dlouho vybíral, byla dost drahá, no fakt se na to vy..., dneska už nedělaj nic pořádně
ještě že mi je dneska dost dobře od žaludku, jinak bych ty pachy teda asi nedala :zipper_mouth:
14. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj,
Romčo hrozně moc gratuluju k mimískovi!! To tajení závidím..já všechno hned vyžgrindám..
14. srp 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
barru: není tam jen Praha,ale jukni,dvě akcičky tam tuším jsou:slight_smile:
http://www.novinky.cz/cestovani/176284-tipy-na-kratke-a-zabavne-vylety-pro-rodiny-s-detmi.html

a pak jukni na: www.peknyden.cz

my byli dopo v herně,ondra mi usnul cestou domů,ale nevzbudil se,když jsem ho nesla po schodech nahoru,takže dobrý :slight_smile:

ad pohádky:čteme celý den,už od rána kdy rozlepí oko :grinning: .před spaním ne, jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , snažím se ho uspat,on by se ještě víc rozdováděl :grinning:
14. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
labellko :grinning: , já taky !!!! :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
já si stejně myslím že jsou tu mlži :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Hani, si taky myslím :grinning: minimálně dva :grinning:

Holky, snad jsem neprovedla "trestný čin" :grinning: byli jsme s Robikem na dvorku před barákem a ujal se ho šestiletý chlapeček a hrál si s ním a já mohla dvě hodiny nerušeně sedět...a dala jsem tomu klukovi deset kaček na nanuka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
a ještě předtím jsem potkala známou, co má pětiletou holčičku a ta se mi taky pěkně starala u kávičky o malého :sweat_smile: vodila ho za ručičku (to má Robišek rád) - jako ta holčička, jo? hihi, hopala se s ním...takže takový větší věkový rozdíl fakt není od věci...

až já budu těhu, tak já asi budu nahánět tady u baráku šestileté děti, ať se nesedřu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.