• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jo a zapoměla jsem pogratulovat Rozárce k chození :dizzy_face: s tipy na výlet u Prahy neporadím, ale kdo bude mít cestu na Moravu, tak bych snad mohla píchnout :slight_smile: :wink:

zuhav, a co robíš? jako jen tak cosik, nebo ofiko na půl úvazku? To jsem zvědavá, co??

halkac, tož když už Madla tak hezky obstará panenku, tak druhé kolo ťuká na okno, ne?? Na další dvojky :grinning:
14. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Holky kdo křičí od toho to fičí!! Takže Peťa a Hanča jo?? :slight_smile:

Peťo to jsou dětské práce!!! Já tě nabonzuju!!!!!
14. srp 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
Lucí :grinning: :grinning: né, nepráskni mě!!

a já tipuju, že další mlžoun bude kreksi a ??? kurec, těch netěhulí už tu fakt moc nezbývá :confused: :sweat_smile: :grinning: a labellka, no ta teda mlžet nebude :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Sááákra Peti ty to máš ošéfovaný :slight_smile: a já myslím že je jedno jakej je věkovej rozdíl i když t 2-3 roky musej bejt božíííííííííííííí :slight_smile: tak petiska má podchycený hlídání a já ba naopak hlídám na písku cizí ěti,pže vždycky sedím přímo u pískoviště u Páti aby neházel písek po dětech a choděj za mnou cizí děti a chtěj si se mnou hrát jedna holčička dokonce chěla pohoupat na houpačce,přišla mamina a říká zase otravuje??ona to dělá pořád ta jde prostě za každým,to mi něco připomíná :sweat_smile: labellko já nemlžím :grinning: já to ve středu dostanu,táta si dává přece ten pozor nééé? :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
labellka petisko určo mlžit nebude ta by mohla do prásku vid labelli?? :grinning: :grinning: :grinning: já jsem taky slepičí prdýlka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
táááááááák a jsem v řitince :sweat_smile: holky poradte sím :wink: dělám kuře na budvaru ve zkratce je tam smetana,žampiony,borovička,pivko a cibulka,píšou příloha rýže(což mi tedy nejde moc dohromady),nebo těstovinky,já nevíííííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: si budu muset počkat až to upeču a dle chuti udělat přílohu či co :unamused:
14. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Hani, já bych dala tu rýži :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
já bych dala brambory
14. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
ksyž vy jste mi poradili vše co si myslím že k tomu nejde :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
ksyž-když :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
já bych udělala opečený brambor :grinning:
14. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
pozoooooooooooooooooooor brambory vedou :grinning: :grinning: :grinning: a já udělala víte co??těstoviny :grinning: :grinning: ale jestli se to nebude dát jíst :grinning: :grinning: holky nechcete k nám přijet na oběd?? :grinning:
14. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hani: já ke kuřeti dělávám rýži, ale každý dle libosti :wink:
14. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak my jíme taky kuře s těstovinama,ale jedině takto: kuře,červené zelí a fleky :wink: .Miluju to! Jinak teda néééé :grinning:
14. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
kuře, č.zelí a fleky?? Už vím kdo je těhu!!!! :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
mě zas kuře s těstovinou nějak nejde k sobě, i když s tím zelím :wink:
14. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
nj tak těstoviny Ti radit nebudu, já je nikdy jako přílohu nedělám, u nás musej bejt kvůli mužovi jen tak jako po italsku :sweat_smile:

kuře, fleky a zelí?? to je zajímavá kombinace... hodíš recepis, Agi?

já jednou muže málem zabila, když jsem mu prozradila, že moje nejoblíbenější jídlo v dětství byly kolínka s mákem a cukrem... koukal na mě asi jako já na něho když si na vaječný smaženky dával med :sweat_smile: holt kulturní rozdíly :grinning:
14. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
no jo, nudle s mákem asi za louží neznaj :wink:
14. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
teru:já jak k jakému přesně jak říkáš dle chuti :slight_smile: agátka:je těhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu graulacééééééééééééé :grinning: týý jo agi si neumím představit ale proč ne?? :wink: jo a teru my děláme kuře s těstovinama ale je to jako by taková zahuštěá štáva ve které je sl.paprika,smetana a žampiony a je to výýýýýýýýýýýýborné ale děláme to teda jen z prs :wink:
14. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
mn'áááááááááááááááám lu nudle s mákem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: lu copak ty v dubnovkách?? :confused:
14. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
labelko tak to by musel být těhu i můj táta, hihi a ondra a synovec !!!! :grinning: :grinning: :grinning: .Já fak ne!!!!

lu: tak to fakt není nějakej spešl recept,dělá se to takhle (vaří to mamka)

kuře okořenit, upéct,podlít vodou a hodně česneku a cibule okolo, udělá to pak takovou tu šťávičku.Zelí na cibulku podusit a pak ochutit jak kdo má rád, cukr,sůl.(nevim přesně)- úplně normálně ve vedlejším kastrolu (nepeče se to s tím zelím dohromady) a k tomu ty fleky jako příloha.

mňááám nudle s mákem, nebo strouhaným perníkem, ňám ňám ňám !!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HANI NEPROVOKUJ !!!!!! :grinning: .to bych musela být těhu už od malička,já byla vždycky schopná sníst párek a k tomu nutelu, chleba s marmeládou a sekanou :grinning:
14. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
oprava:já fakt ne! :grinning: :grinning:

už tady i fakuju !!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
agátko:nekecééééééééééééééééééééééééééj :grinning: :grinning: týý jo ten recepis zní lákavě :dizzy_face: a nudle se strouhaným perníkem??čumím,ale proč ne :wink: agi spse vše :wink: už vím koho pozvu na oběd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
agátko:nefakuj,máš to marný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
jj, já jsem takové malé prasátko, chro chro...... :grinning: :grinning:
a teď se přiznejte a nedělejte ze mě exota, že to jíte taky !!!!!! :grinning:
14. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
agátko:mně poser :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted čtu poslední variantu co to konzumuješ :astonished: :astonished: ty jsi woéééééééé těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak není možnáááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jo agi máš to marný!! Gratuluju!!! :grinning:
14. srp 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
jo a perník na strouhání normálně prodávaj! aspoň tady u nás !!!!!!
14. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
se s váma nebavim :angry: :angry: :angry: :angry:

:grinning:
14. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.