• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ok,pokud v týdnu pojedu do města a v DMku ho budou mít,tak ti ho můžu vzít na sraz :wink:
20. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak oslava mamčiných narozenin se posunula na zítra, tím pádem se pokusím dneska v rychlosti ještě něco vypéct, uuuf. No bez Martíka doma, sama s Jájou to bude zajímavý, už mi čordla marcipán a kuličku jako půl pěste si narvala do hubiny, no hlavně že jí chutná že :wink:

Miško tyhle čelenky jsem Jájince nakoupila v Jihlavě v Tescu nebo v DM je mívávají a v DM mají tak též javorový sirup :wink: nebo i v CA mají nějaké blbůstky dětem na hlavičku, ale to je spíš tak pro větší holčinky

Tak ženy držte mi palce jdu se vrhnout na dort akce dvě, teda jestli se nevyvede tak se už pos...... :angry:
20. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahojda :slight_smile:
tak jsme se ráno byli registrovat v Podolí (pro můj termín možná registrace jen dnes a hned ráno...mají jen 12 mamin na termín...přišli jsme 5 min po otevření kartotéky...a já už byla 9. :confused: )...kokoti, co je tohle za systém! :rolling_eyes:
pak celý den na tenise, Katy teď spí...já jsem unavená jako blázen, ale prostě nezaberu :confounded: Ale je na kurtech vždycky tak hodná :dizzy_face: :dizzy_face: jen párkrát musím vyběhnout kvůli nebezpečí, jinak má volný výběh, nikdo jí neprudí a je spokojená :slight_smile: Je to fakt náš malej velkej samorost :slight_smile:
mám tu květák, tak musím něco vymyslet... :rolling_eyes:

a plíny v DM, koupila jsem ten duopack, požila jokera na 25% a pak ještě slevu na celkový nákup 10%...vyšlo mě to na necelých 500Kč :wink: Akorát pampersky nám nějak protýkají a provlhají :confounded:

hezký den :slight_smile:
20. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky,
Mao: k narozeninám moře zdraví a splněná přání, nádherná kytka :wink:

Lu: fotky vypadají teda parádně :slight_smile: to musela mít rodinka z Matýska radost

u nás je pěkně, za chvilku jdeme ven, tatinek nám už dávno odjel na fotbala přijede bůhví kdy ráno
20. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
zuuuzi:tak bříško má jak jnak malinký,ale to jsi měla i s Katynkou :wink: Katynka krásná :slight_smile: mějte se a krásný večer :wink:
20. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
Hani, tak jak se zadařilo? A bude fotečka? :wink:
20. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Zuzi-gratulace ke kontrole. Jak je Střeleček veliký? Každopádně bříško mini, takový já neměla snad nikdy.. A s tou registrací je to naprdlačku..

Mao-růže jsou nádherný!! A Tobě to moc sluší, parádní vlásky! :wink:

a jdu na fotky Matyho..
20. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
Jéé. Maty je kulíšek vysmátej! a tobě, LU, to tam strašně sluší! Ty krátký vlasy jsou šik a pasují ti! :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Já ten systém registrací stejně nechápu - však se stějně málokdy podaří, že se rodí přímo na termín,ne... :confused:
20. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
já se před dvěma lety - pod vlivem registrací holek z Prahy na MK?:slight_smile: :slight_smile: - ptala dr., jeslti se mám registrovat a do kdy..a on na mne koukal, jako vo co go?? tak jsem vysvětlila jak je to v Praze...A v JI nic takového není! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
holky díky moc za pochvaly fotek... jen se divím, že mi říkáte, že mi to tam sluší, dyť já tam snad skoro nejsem :sweat_smile:
a kdyžtak tak jen tak halabala v turistickým... no ale pochvala dycky potěší :grinning:

naši odjeli, jen mamka zůstává tak na týden nebo dva... malej byl nadšenej, miluje hromadu lidí okolo sebe...
a dojal mě můj táta, on moc nemluví a už vůbec moc nechválí... přišel ke mně a řekl mi, že Matýsek moc pěkně mluví, že je překvapenej čemu všemu už rozumí :slight_smile: hrozně pěkně si s ním hrál, v takovým klídku byla radost se na to dívat :dizzy_face:
jen chudák Matýsek byl z babičky a prababičky už pak tak zmatenej, že ho při odchodu pohladil a pak řekl "pápá, babi" :sweat_smile: :grinning:

Miško: jj, vlásky se kudrnatěj ostošest

Agi: spinkal v letadle půl hodiny u 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: uspávali jsme přes dvě hodiny! ale to jsem radši nefotila :grinning:
20. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Zuuu: tak to je mazec s tou registrací v Podolí... jakej bude další krok? to budou otcové spát ve frontě už v noci ve spacáku? :sweat_smile: a nebo se budeme registrovat ještě před otěhotněním! :grinning:

Miško: už se nemůžu dočkat omašličkovaný Márinky!

Aco: fotky dortu!! ať máme nad čím slintat :wink:

ještě k těm fotkám: jj, manželova rodina je príma, jsou hodně inteligentní a zajímají se od politiky po umění o všecko... a jsou hodně živí a optimistický... úplnej opak mojí rodiny! takže u nich jsem pomalu za tichou puťku co si všecko moc rozmejšlí - a ve svojí rodině za děsnou aktivku, která se do věcí vrhá po hlavě :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

Lu:výborná kombinace !!! :grinning: :grinning:, já to mám s našima rodina tak trošku podobně,akorát v mírnější formě .
ad let: Já si právě říkala,že Matýsek v tom letadle určitě usnul okamžitě :grinning:

Malej už týden říká od rána do večera: "ňam ňam, puťa puťa puťa" :grinning: :grinning: .Nechápu,kde to vzal,ale je to děsně legrační
21. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
a říkám malýmu,že jdu dělat e-e na záchod a on mi dones nočník, že to mám udělat tam :grinning: :grinning: .Už třikrát jsme se do něj po spaní vyčůrali a dneska ráno říkal e-e v ložnici a za minutu se pokakal,tak už si i možná řekl,jen jsem to nestihla.Budu to muset vypilovat :grinning:
21. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
ránko

Agi: ne, lítal po letadle jak drak... už jsme nevěděli jak ho zabavit, tak jsme mu pouštěli vodu na ruce a skládali jsme toal. papír :grinning:

puťa puťa: to se říkává slepicím, neviděl někoho krmit slepice? :sweat_smile:

Ondrášek je šikulka s tím nočníkem :dizzy_face:
21. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Lu:to je jen náhoda,nepřikládám tomu žádný význam :wink:
Dneska máme nějaký vzdor,šíleně zlobí a vzteká se,bohužel jsem mu musela dát i na zadek (přes tepláčky a plínku), už to fakt nešlo,vysvětlování a odtahování nezabralo,uf! jsem grogy a to je teprve ani ne 9 :frowning2:

o slepičkách čoveče nic nevím, nevzpomínám si,že bychom je někde viděli
21. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Bré raničko:u nás se chodííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám takovou radost a je u toho ten náš drobek tááák roztomilej :dizzy_face: :dizzy_face: sice chodí jen po bytě kde ví že se kdyžtak něčeho chytne ale t'apká krásně :slight_smile: agi:jsi mně zase pobavila :grinning: jdeme snídat páček akrásný den plný sluníčka :sunglasses:
21. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
brééé dopoledne

tak dneska naše malá dračí holčička stávala v 5:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na druhou stranu mě to vyhovovalo, dodělala jsem dort, teď se chladí v lednici. Teda v létě dělat dorty je děs, nemá to kde chladnout, v zimně frknu na balkon a je to. Fotečku dodám, ale upozorňuji je dělaný z nouze z ingrediencí co mi zbyly po tom prvním, takže nic slavného to není :sweat_smile:

Dneska se udělalo krásně, sluníčko má na mě blahodárný vliv, to se hned jinak vstává a je jiná náladička, my jdeme s našima na slavnostní obýdek a pak někam vyrazíme

Romí : v Jihlavě není potřeba registrace protože není tady takovej nával ikdyž je tady hodně maminek pořád se to zvládá a hlavně nejsou tady žádné VIP :wink: tím lépe pro Vysočanky, ale na praxi jsem také zažila až pět, šest maminek rodit najednou.

mankote tady celý dny posloucháme dokola pořád Chňapíka, pak Schnuffel a písničku na Bobíka. Už toho mám plnou hlavu :grinning: ale Jasmínka je nadmíru spokojená

Lu, agi : no tak já jsem v obou rodinách za rozmýšlející aktivku, která musí mít vše perfektní a dopředu naplánovaný :grinning:

a puťa puťa říkáme taky, nevím co to má znamenat ale slepičky nee, ty jsou pipi
21. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Hanísku : velká gratulááááceeeeee :dizzy_face: :zipper_mouth:
21. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
hani:obr velká gratulace, hurááááááááááááááááááá !!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
21. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Hani,agi díky já mám táááákovou radost,snad už to bude i na dovče o.k.a třeba začne t'apkat i u vodičky :slight_smile: týý jo ty chodící dětičky jsou božííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hani:Jájinka v modrém je kočička a dortík krásnej mn'ááááááááááááááááááám :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Dobré ránko,
Haní Páťovi gratulace k chození
my měli horor noc, Martin měl tu dokopnou, prý že ví, že se musí vrátit včas a v přijatelném stavu, přišel ve 3.30, nechtějte vědět, jak vypadal, poslala jsem ho spát do bytu a myslíte, že za celou dobu zavolal. Ani nejsem tak nasraná jako zklamaná, teď už jsem ho volala, že ať kouká vstávat a věnovat se rodině....vím, že až ho uvidím vjede do mě vztek, snad si zobnu Diazepam abych se ukočírovala :sweat_smile:

snad bude pěkně, tak si to užijte
21. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Aco: dortík i Jája parádní :wink:
21. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky,
Hani: gratulacéééééééééééééééééééééé!!!

Hani: dost se ti moc moc povedl!! To by mě zajímalo jak vypadal ten ještě hezčí!
21. čer 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, Hani, ten dortík je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
HaniP, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face:
21. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj. Gratulace k chození Páťovi.
Hani, ten dort, to bych v životě neodkázala. jsi moc šikovná. :wink:
21. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojky :wink:

terko:kašli na to,vždyť je to jen chlap,nekaž si neděli :slight_smile: :wink:

hanip:gratulace k chození Patričkovi :dizzy_face:

hani:rrásnej dortíček,mňam mňam :slight_smile:

my včera slavili,naši jsou spolu 35 let,byla to sranda,strejda jim uspořádal obřad,no nasmáli jsme se,máma se závojem,nahastrošený svědci a ještě vyšlo počasí,krása :grinning:
21. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
21. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
simi: jé, tak to muselo být bezvadný :wink:
21. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.