• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
agátko:já jsem taky dobyte a nemalej a taky nejsem těhu,ale tebe to omlouvá mně neee :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
agátko: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nebúúúúúúúúúúúúúúúúd' :angry: :grinning: :grinning: :grinning: perník se tady taky prodává :wink:
14. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
ku...kde mám písmenka??mi utíkaj :confused: :confused: :confused:
14. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
když já jsem z té radostné novinky úplně hin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: agátka se nebaví??? :angry:
14. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
se musím zastat Agi, protože co já jsem někdy jídávala v pubertě - i můj táta se mě jednou s hrůzou zeptal jestli nejsem těhu :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
ale to nic není, můj děda si třeba namáčel párek do mlíka :sweat_smile:
a můj spolužák jedl rybičky s marmeládou :zipper_mouth:
14. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
přátelé, kamarádi.....................s vámi jsem skončil/-a........ :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dneska ta kamarádka, co byla v mat.centru a má ty dvě dětičky,tak říkala,že měsíc jí hrozně trvalo,než si udělala systém a děti se sžily,ale teď to jde.A navíc první děťátko bylo hrozně uplakané,mělo koliku a vyžadovalo stoprocentní pozornost a o tom druhém prý neví, je hrozně hodné (je mu půl roku).takže já až JEDNOU BUDU mít druhé dítko,tak budu mít hotového andílka :grinning: , nebude plakat a bude furt spát
14. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
tak jsem chutnala kuřátko a je mn'ááááááááááááááááám :dizzy_face: :dizzy_face: ale ta těstovina k tomu nejde tak úplně přesně jak jsem se domnívala,ale sníst se to dá :wink:jinak tomu půjde jak rýže tak brambor,jste zlatéééé díky za tipy :slight_smile: mlááádě vrní,spí se směje :grinning:
14. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
lu:díky, jsi kámoš :wink:
14. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
no jasan agi andílek po mamince :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
tyjo já jsem náhodou byla zlatá a furt jsem spala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
ahoj :cry:
14. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
copak mishu? :frowning2:
14. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
ale děllala jsem poslední možný termín jedný zkoušky a zkonila jsem to, takže můj osud je v rukách učitelky, říkala ýže skoukne mý doisavadní výsledky a rozhodne se, zda mi ji dá nebo nee, pokud ne, mám po VŠ, tak doufám že v sobě má aspoň kousíček citu a když je to jedna ze dvou posledních zkoušek před státnicema, tak mě nechá k těm státnicim dolízt, mám strach, po třech letech vyletrět bych nechtěla
14. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
tyjo tak to moc moc držím palce,ale snad je ta ženská citlivá a nechá tě to dodělat.kdy se to dozvíš?

musím, prcek je vzhůru.PA
14. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
během příštího tejdne, jj, běž, papa
14. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
agátko:no vždyt říkám andílek po mamince :wink: mishu:držím palec :wink: agátko:náhodou já se tě taky zastávala :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
holky děkuju
14. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
ahojky

tak já mám trochu hoňky, o víkendu máme s Martíkem výročí, tak Jájinka bude na celej víkend u babí a dědy a hned v pondělí přijede tchýňka s Martíkovou sestřenkou na 4 dny, tak tady cukruju byt :grinning: Což dneska to s Jájinkou jde horko těžko, neboť pořád kňourá a chce číst, chovat atd.... a když není po jejím tak se vzteká a háže všude kolem sebe hračky, krámuje skříně atd. Tak jsem mírně nervozní sakriš a jsem na sebe naštvaná. Ještě kevšemu nemám nakoupeno a chci objednat chlebíčky protože další víkend máme u našich takovou letní párty: Nějako dneska nestíhááááám, uáááá :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahojky, Hani, Jájinka se taky umí vztekat :confused: Nějaká čudná konstelace, protože Deny je dnes teda taky vzteklej jak ďas. Nebbo jsou propojení :sweat_smile:

Mishul, budu držet pěsti!

Hlásím Marianky čerstvé míry: 7 kg a 63 cm :slight_smile:
14. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
Miško :dizzy_face: teda Mariannka je veliká slečna!

Mishu: držím pěsti co to jde!!
14. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
Miško :astonished: to Tvoje malý miminko má jen o 2,5 kila míň než ta naše "velká" holka. Já padnu. :grinning: Koukám že se Máje daří :dizzy_face:
14. srp 2009 v 17:15  • Odpověz
Agi: plán na druhý mimčo dobrej :grinning: já ho teď taky mám, uvidíme jestli vyjde pak ti řeknu
já byla prej hrozně hodná, nejhodnější ze čtyř dětí co mamka měla.. kam mě postavili, tam jsem byla, spala jsem hodně, snědla jsem co mi dali..
no ale nebudu si stěžovat, kromě prvních pár šílených měsíců to s Matýskem jde :slight_smile: aspoň to jídlo a spaní má po mě :grinning:
14. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
a jinak hlásím že dneska se Matýsek výjimečně nezapojil do vztekací vlny :confused: dneska je fakt moc hodnej.. právě tu lítá s kbelíkem na hlavě a křičí "helmu, motolka, dzzzzzn" :sweat_smile:
14. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
No, a o tří kilča míéň než velkej brácha :sweat_smile: a přitom mi pořád připadá tak malinká :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
že ona se snaží bráchu dohonit, aby mohla dělat všecko jako Denýsek? :slight_smile:
14. srp 2009 v 17:41  • Odpověz
lu : Božínku já toho Matýska fakt žeruuuuu :wink: :slight_smile: se sním chlámeš od rána do večra co :wink: :grinning:

Miško no jo koukám že nám dneska náš páreček dává zabrat co

A vidím, že Jájinka hezky donosí vel 74/80 a pěkně to všechno předáme začerstva Mariannce :wink: :slight_smile:

Já byla také prý moc hodná, ale asi to je pravda tvrdí to celá moje rodina ( mamka, babí, strejda ). Hrála jsem si v klídku, hezky jsem poslechla když mi mamka řekla ,, sedni si a maluj Haničko". Akorát semnou měla problém s jídle ale to kvůli nemocem jak jsem brala hodně léků tak jsem měla odpor i k jídlu a když jsem to snědla hned to letělo ven. Takže si teď moje mamka vždycky moc pochvaluje Jasmínku jak krásně papá

Tak mi přijel manžílek a přinesl mi tak krásnou velikou kytku, samé lilie které miluju, to mám prý k zítřejšímu svátku. No není on báječněj :slight_smile: :dizzy_face: :zipper_mouth:

Petí : tak koukám že ty naše balerínky jsou si pořád s kilčama v závěsu že :wink: to se o ně budou chlapi rvát o takové křehulinky :grinning: A jek se vůbec cítíš?
14. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Hani, jsou to křehule, jednou se chlapi budou rvát, aby je mohli opečovávat. :grinning: Dnes se cítím líp, unavená jsem jen tak na střední stupeň a bolí mě jen horní půlka zad, což považuju za lepší den. :grinning: Odpolko trošku krizovka, dvě hodiny jsem mohla jen ležet, ale teď je to lešpí, tak rychle uklízím, než to zas na mě přijde. :grinning: Jo a Týnka dnes dopo prudila řádně, ale te'd už to jde.
14. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
Luci :slight_smile: Každá minuta klidu dobrá :wink:
14. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.