• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lu: Matýsek je úžasnej, Elí mele pořád, ale rozumím jen občas
Mi: krásný míry :wink:

Luci, :grinning: to vážně Amelka takhle vydrží sedět, Elí si k tomu sedne, chvilku kouká a pak na to hodí bobek a jde jinam...a svět Elmo mě neuvěřitelně se.e, pan Nudlička ze sebe dělá idiota, a pořád se tam ječí...nevím, co si z toho ty děti mají odnýst,ale baví je to. Zlatá Kouzelná školka :wink:
14. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tery to je jediné u čeho vydrží, i pošťák Pet už je na prd. Zatrsá si u znělky a dál na to prdí.
Jsme jí tam uklidili do rohu aby sme ty srajdy nemuseli poslouchat, ale ona je nadšená :grinning:
14. srp 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
Luci, chápu :slight_smile: tím, že se tam tak huláká, je to teprve to pravý ořechový :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
No my telku moc nesledujem, ale přiznám se, že já mám svět Elmo nejradši. Musela jsem si zvyknout na to pištění, ale přijde mi to akový výchovný, vždycky jsou tam i tam miminka a je to srandovní. Kouzelná školka , tam mám výhrady k protagonistům, tak to je těžký. No u nás frčí Pingu z DVD, to je jistota :grinning:
14. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Petru: já vím, že pro děti je Elmo asi zábavnější, ale já z toho zkrátka rostu, leze mi to děsně na nervy. Stejně tak Teletubbies
14. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Kdo mě leze na nervy je Nesvatba v kouzelné školce :grinning: A teď momentálně Něrgeška v těch upoutávkách na Primě. Tu bych normálně zbila.. :grinning:
14. srp 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Teleblbís nou koment, ti mě točej. Luci, přesně Michal ... proč se tváří jak dement nechápu, přitom jinak by byl v pohodě, ale furt se degraduje a ta přdstava, že se takhel děti po něm budou tvářit. :astonished: Mgda má pro mě poněkud nepříjemný hlas, takový ušišlaně podivný ... já to te'd dlouho nesledovala, tak nevbím, kdo tam furt je. děda mi připadal takovej hrozně karatelskej, to mě prudilo a Jitka občas hrooozně veselá, až jako podivně (přitom ji znám a ona fakt tak pozitivní je, ale rpostě to působí nějak umělohmotně). Ráda mám Hlváčovou. Ale my to fakt nesledujeme. Dopolko telku vůbec nepouštím, jsem si to zakázala. takže do desáté, jedenácté maximálně hudbu z CD, normální (= co máme, swing, jazz, rock, cokoliv), před obědem někdy ísničky pro děti (zpívánky, skoumal). pak spí a pak se jde ven a po návratu z DVD Pingu nebo znakování nebo nějaké animované. Tož tak
14. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
je pravda, že Michal se někdy pitvoří, že by mu dal člověk dělo, ale zas vymejší takový věci, co třeba baví Matese....zkrátka, oni si děti vyberou i bez nás, že :grinning:
14. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
labellko:si užíváš chvíli klidu vid?? :grinning: Miško:týýý jo Mári jede,krásné míry :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teru:Něrgeška poblblá mně taky se.. :angry: :angry: :angry: to je pipka od pohledu,ale třeba nás Pét'a vyvede z omylu :slight_smile: co Pét'o?? :wink:
14. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
achjo,mně sejří jaká jsem lemra,každej den chodím kolem fitka a myslíte že se dokopu?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zhnilá jak veš :sweat_smile: co s tím?? :grinning:
14. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
jsme zpět z kontroly :slight_smile: Doktorka byla velmi pozitivní a i když pupek tuhne, boky mám rozjetý o 20cm, při mytí mám pocit, že si zespod šahám na dítě, prý je všechno krásně uzavřené a tuhé :slight_smile: a Ellýskovi se daří dobře, roste podle týdnů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a má opravdu pipinu, láska naše :wink: :grinning: Jen tak dááááááál :wink: Líp to všechno snáším (dneskmi bylo dopo zle, byl nějakej hnus tlak bo co), když vím, že se jí daří :dizzy_face:

Amelka je výborná, jako vždy :dizzy_face: :wink: U nás běží telka ráno cca od 7 do 9...JimJam a pak v 8.30 školka nebo ty pohádky, co jsou teď... nezapínám jí pak odpoledne, až večer na zprávy, ale to Katy zase už má cákání a pak jde spát :slight_smile: nechci to mít jako kulisu, ale odepírat to Katy nebudu...je to součást dnešního světa...a ty kreslený pohádky jsou fajn :slight_smile:

hezkej večír :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Něregšovou neznám. :grinning: takže nevím. jsem pouklízela celej byt, supr, to byly dvě ho'dky dostatku energie jak za starých časů. Kéž by to bylo častěji :zipper_mouth: No ale zachraňuje mě náš nový samovysavač, to je paráda. Můžu dělat jiný věci a roomba jezdí a maká. :grinning:
14. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Labell: pěkně přikovaná k židličce :grinning:

u nás frčí cokoli, my máme limit jednu epizodu za den, takže on se na to třese :grinning:
chodí a žebrá o Tubbies, Pingu, Broučky, Boba a bobka, Vílu Amálku, Sesami street, Krtka... on je mimo jen když mu pustím písničku nebo jdou titulky k něčemu !
prostě by zíral na cokoli... takže jsem ráda, že nemáme TV to by z něj byl za chvíli televizní maniak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak já dřív nesnášela Teletubbies, ale když vidím jak mu u toho zářej očička a jak rychle opakuje ty nový anglický slova tak jsem si zvykla :slight_smile: a hlavně díky Teletubbies se už přestal bát konečně vysavače, říká mu Nunu, takže mi to dost ulehčilo uklízení :sweat_smile:
a žeru děsně jak mě u toho drží za ruku, hlavně u Broučka a když má velkou radost, tak vykřikuje nebo když se něco stane tak je fakt lituje a tak :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
a Brouček je dobrej jak je takovej pořádnej - tuhle se tam modlili a Matýsek se mě ptal co dělaj :sweat_smile:
a už pár měsíců říká "zdabůh" (zdařbůh) ... tomu říkám výchova! :grinning:

nejdojemnější je epizoda jak se jim s Beruškou narodí miminko.. Matýsek u toho úplně nadskakuje radostí :sweat_smile:
tak jen aby mu to vydrželo :grinning:

Zuuu: gratulace ke kontrole!! jsem moc ráda, že je všecko v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Pét'o není možný :grinning: zuuuuuzi bezva,velká gratulace ke ko :wink:
14. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hani: ad fitness: vem si příklad ze mě, když otěhotníš, tak to je ta nejlepší výmluva :grinning:
14. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Matýsek je božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a já jdu žehlit a teprva mejt nádobí :sweat_smile: jsem byla na nehtech no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Liduš:jsi mi dala brouka do hlavy :grinning: :grinning: ale to bych musela bejt těhotná furt a na to už nemám roky :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky nemáte někdo ozkoušenej nějaej dobrej peeling??já si koupila od Garnieru,zatím mně jen vylejzaj fut bed'áci??já vypadám jak puboš :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
nejlepší co jsem zkusila byl Mary Kay... člověk potom potřebuje dobrej krém, je to jak brusnej papír když to na sebe dáš :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Zuzinko moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A sákriš ten klukánek mě nevyšel.. :grinning:
14. srp 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
aha lu :confused: já po tom mažu jen obyč dovem :sweat_smile: labellko:i já mla blbej odhad :grinning:
14. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky,
zuuu, gratuluju k super kontrole. Jsem ráda, že se Eje daří :dizzy_face: Hlavně se teď holky těhulky držte během víkendu, prý má být pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Am je při dívání na Elma kouzelná. Jak je soustředěná :dizzy_face: U nás zatím o televizi není zájem. Teda myslím tím toho mladšího, Vojtík si občas pohádku pustí. Zatím mu telku nezakazuju, není důvod, nedívá se tak často. A Štěpánka pohádky zatím vůbec nezajímají. Občas se zastaví, když běží nějaká písnička nebo znělka a nebo když si Vojta pustí DVD Maximturbulenc. To tancujou oba. Ale aby seděl a díval se na pohádku, třeba jen kratičkou, to nevydrží.

Lu, já mám pro Broučky slabost. Měla jsem ráda když mi mamka Broučky četla. A dojmulo mě, jak Matýsek nadskakuje radostí :slight_smile: Děti se umí krásně radovat, jsou bezprostřední :dizzy_face: :dizzy_face: Ale bohužel časem, jak rostou, přestávají radost tolik projevovat. Zrovna jsem na to dneska myslela, čím to je. Nejspíš tím, že je jako rodiče před ostatními okřikujeme, ať se nepředvádí nebo tím, že se začnou stydět? Nevím, ale je to škoda.
14. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Zuzí - velká gratulace ke kontrole a k potvrzení Elly :wink:

Tak mi nějak na telku nekoukáme, až večer když přijde domů tatínek tak se díváme na filmy. Jinak se Jasmínce líbí ty ovečky - myslím že se to jmenuje Schaun a taky může svět Elmo a Kouzelná Školka tam se moc líbilo prasátko Pepina a Malá princezna, ale jak říkám, pustím telku přes den fakt občas. Spíš posloucháme hodně písničky a rádio. Někdy jí pustím animovaný pohádky na DVD, nejradši má Disneyovky a Krtka

Peeling - no taky nějakej sháním, přemýšlím, že si koupím od LUSH, je to prima kosmetika, na přírodní bázi

a fitness, tak já od zaří musím začít fakt natvrdo chodit cvičit, už se na to i těším :slight_smile: to bude takovej relax
14. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hani:jsem myslela že určo něco poradíš :frowning2: ty taková profesionálka :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ejana: to je pravda, že jsou děti čím dál tím míň bezprostřednější... asi víc přemýšlí a jak říkám jak je okřikujou rodiče nebo prarodiče nebo i cizí lidi...

já někde jednou četla, že dokud člověk umí žasnout, tak je pořád mladej - a to mi připadá pěkně řečeno :slight_smile:

já když jsme byli v tom kostele před asi dvěma měsíci a Matýsek tam fakt hodně výskal, tak jsem si uvědomila, že když řeknu "tichoučko Matýsku" tak on nevěděl co to znamená... doma jsem se mu to pak snažila vysvětlit...
ale bylo mi vyloženě blbý ho i okřikovat, on nic špatnýho ani nedělal, prostě se mu to tam líbilo, tak běhal a smál se

ale myslím, že u nás ta bezprostřednost asi tak nevymizí - to byste museli vidět manželovu rodinu... tři čtvrtě na blázen :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
jsem požehlila jednu várku ještě na sušáku jednu mám,mně to tak dneska nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: co je s agátkou??se fakt naštvala?? :frowning2: tomu nevěřím :confused:
14. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
už to skoro mám,zbytek v neděli už mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobrou :pensive:
14. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz
Hani : :wink: :slight_smile: tak házím nějaké tipy ju - cukrový Peeling od Lush - nemám zatím vyzkoušený ale prý je super ( budu ho v září objednávat, tak pak poreferuji )

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23667903&tab=11

pak je dobrá sada od Mary Kay - mikrodermální - jedním přípravkem si obličejík vydrhneš a pak naneseš sérum, které dává impuls pleti aby se obnovovala, je to vážně super, ale zas cenově dražší. Ale asi nejlepší co zatím jsem měla

No a pak jsou dobré ještě jedny peelingy, nejsou drahé, mají je u nás ve Shleckeru, jsou s ovocnýma výtažkama, ale za boha si nevzpomenu jak se jmenují sakriš, musela bych se Ti juknout :slight_smile:
15. srp 2009 v 00:29  • Odpověz
tak jdu chrupkat

krásnou dobrou noc :slight_smile: :pensive:
15. srp 2009 v 00:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.