• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahoj

Hani: ta mikrodermální sada jak o ní píše Aco to je ten peeling co jsem taky zmiňovala.. já vyzkoušela hodně peelingů, jsem typ co je potřebuje dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s tímhle jsem byla fakt spokojená

dneska si musím rozvážit zas byliny, mně se tak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
všem Haničkám krásný svátek !!! :dizzy_face:
15. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
ahojky

jdu popřát HaničceP :slight_smile: všechno nej nej moje spolumenovkyně :zipper_mouth:

dneska bude krásný den a zítra prý taky, tak přejeme všem krásný víkend, zatím pa
15. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
bré ranko :slight_smile: jéé Hani díky když si vzpomeneš na ten ve schleckeru dáš plís vědět??děkuju :wink: ale ten cukrovej byh objednat mohla když ho i Lidka chválí :wink: Liduš i tobě díííky :wink:Hani a tobě přeji vše néééééééééj k svátečku,krásně si to oslavte :dizzy_face: :dizzy_face: lu:dík za přáníčko :wink: krásnej slunnej den :sunglasses: jooo Hani ty si potrpíš na šatky,včera mi holka v práci říkala že maj velký slevy na šaty v CaA,v neděli se tam chci stavit,potřebuju nějaký neutrální,na různý oslavy,svatby atd..nerada nosím něco moc usedlého tak uvidím :wink:
15. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Hani : Lída mluvila o mikrodermální, ten cukrovej je od Lush :wink: do Schlekera se juknu, nějak během příštího týdne ju. A jinak v CA jsem byla tento týden a nakoupila jsi tam na podzim nějaké věci :wink:

tak já jdu zabalit věci Jájince na víkend k babí a dědovi a pak se pomalu šlechtit na večer, jůůůůůů :grinning:
15. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
jůů Hani mám v tom bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a dyž jsi byla v CaA nekoukala jsi na šatky vid??tak si to krásně užijte u bybí a dědy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
ahojky

Haničkám krásný svátek!!!!! :slight_smile: :slight_smile:

my jdeme odpolko na koupaliště, je tu vedroň...
15. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
áááááááá agátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: díky za přánčko a žijte si kráááásně koupák :wink:
15. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
jo a já jdu svátek slavit do práce :unamused:
15. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
holky jsem malýmu udělala popcorn a ten je z toho úplně vedle :sweat_smile: už ho budu muset zarazit :sweat_smile:

dělala jsem to teda z bio kukuřice a ne v mikrovlnce, bez soli a na oliv. oleji, tak snad to není nezdravý
15. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Poctivě hlásim, že já netěhule nemlžule, neni nějak nálada na mlžení, ale pokud mi tu zkoušku nedá a neuznaj mi děkanskej termín, tak bude času dost a mimi možná přijde, ale na to nemyslim, školu dodělám a mimi přijde i tak, ale přesný čas neni znám
15. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahojky,
HAničky, všechno nejlepší :slight_smile:
My jsme chtěli jít dnes na koupálkou, ale Deny má pořád takové řidší kakání a báli jsme se, že prdne do vody :sweat_smile: , tak jsme raději vyrazili do Brna do Ikey - miláček byl úžasný, bavil lidi kolem a celý dne neměl čas spát :wink: A Márinka byla vlastně úžasná taky. Zrovna jsme si teď říkali, že celý den nezaplakala :dizzy_face:

Od zítra se chystáme na týden na chatu, tak se tu mějte krásně :slight_smile:
15. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Miško: tak to máš zlatý děti :dizzy_face: užij si chatu!!

teda já chvílema nevím co dělat... když se najím tak křeče do žaludku a bolesti hlavy jak blázen, když nejím tak je mi špatně hlady.. teď jsem si dovolila dát si kousek melouna a je mi tak zle, že bych radši zvracela, aspoň bych to měla za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nic, jdu si vzít další Rennie a projít se ven :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediný co mě uklidňuje je že s Matýskem to bylo totéž, snad ještě horší a všecko pak bylo v pořádku, malej se narodil zdravej, což mi po těch křečích připadalo fakt jak zázrak :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Bré ranko :confused: nikde,nikdo :confused: :confused: Mišičko:at Denískovi průjem brzy zmizí,a dětičky máš zlaté jak jinak :wink: :wink: a díky za přání :slight_smile: lu:tobě at už je konečně líp a nevolnosti ustoupí :frowning2: tak a my jedeme po nákupech a zítra s jednou koníkovkou na koupák se těším :slight_smile: jsem z Páti úplně hotová pořád dokola si pobrouká beze slov znělku skákal pes a halí belí :grinning: mějte krásnou sluníčkovou neděli a těhulinky držte se v tom děsným vedru :wink:
16. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj

Hani: se Ti o Halí belí bude zdát, ne? :grinning:
my máme teď vlnu, že vymýšlí nepřetržitě nesmyslný slova a hrozně se tím baví... včera to bylo "bejla" dneska "atrižidi" ... nevím jestli se náhodou neučí tajně turecky :confused: :sweat_smile: říká to hrozně vážně a úplně se třese až řeknu
"cože?" a pak se řehní :grinning:

muž mi koupil probiotika, tak jsem si hned dala 2 kapsle... aspoň kdyby ty křeče ustoupily, bylo mi zle už i po banánu nebo suchým rohlíku... večer jsem usínala s hrůzou, že ráno budu muset jíst..
a to mi na začátku tak chutnalo a bála jsem se, že tentokrát hodně přiberu... :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
a vedro teda je, doufám, že Peťa se někde kreje, ta musí mít chudák dost :unamused:
16. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Hoj, Lu, máš pravdu chcípám. :grinning: A to nebýt toho vedra, tak mám dobrej den, nic mě nebolí, dnes dokonce ani záda. Ale tady už nastupuje hic, ven ani nepáchnu, větrám, sprchuju se studenou a tak. A moc se těším tak na šestou večer, kdy to poleví :grinning: Včera jsme byli Lucijany na hromadné návštěvě a bylo to supr, akorát odpolko jsem měla občas stavy předinfarktové a barvu opět prasečí. :grinning:
16. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojíííky

Tak já jsem nabitá zas energii, včera to bylo perfektní. Dvakrát jsme byli na filmu, nejdřív na filmu s Nicolasem Cagem ( můj oblíbenec ) - Protoctví- Bylo to o konci světa, super" A pak na romanťárně Veni, Vidi, Vici také moc hezké, lehké na zasmání. Pak jsme se šli napapat a doma si užili romatický večer v postýlce se svíčkama, plátky růží, šánííííčko, čokínko a dárečky - jůůůů. Nádhera. A Jájinka u babí a dědy byla moc spokojená, takže se víkend povedl

Díky všem za přání k svátku :slight_smile:
16. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Hani, právě jsem objednala stoleček se židličkama a už se moc těším. :grinning: Já si to stejně kupuju hlavně pro sebe, mám u toho vždycky druhý Vánoce. tak snad to potěší i Týnku a bude si u stolku malovat a hrát. :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Peťo: já ven taky nepáchnu, nejsem sebevrah :grinning:
u nás je 35 C v ložnici a to máme žaluzie i tlustý záclony dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže muž dotáhl 6 pater nahoru na zádech mobilní klimošku (kvůli mě, pánbůh mu za to požehnej jak se říká v angličtině) a máme ji zapnutou, jinak bysme mu museli chodit nahý a s hadrama na hlavě :sweat_smile:

u nás je blbý že jak to večer venku poleví tak tady je furt stejný vedro, ne-li větší, jak to vylejzá ze zdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže když je vedro tak tak další 3 dny to tu ještě máme

barva prasečí :grinning: :grinning: tomu se elegantně říká těhotenská rumělka Peťo! :grinning:

stolek a židličky budu taky objednávat.. počítám, že to je kvalitní, Aco :confused: :slight_smile: ?
16. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky,
přidala jsem do alba pár fotek,tak kdo chce at se podívá.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=3155961#navigator

poctivě čtu,takže jsem v obraze,ale s velkým zpožděním

Romčo-gratulace k těhotenství,při čtení jsem se fakt pobavila- dvouletý rozdíl,to mi hned blikala kontrolka :grinning: :grinning: a pak o pár stránek dál krásná fotka :dizzy_face: a odhalení

ostatní holky těhulky,vám přeji at nevolnosti poleví a at se ochladí :wink:
já nejsem těhotná,ale v poslední době se cítím fakt pod psa,něco jako falešná březost
:grinning: :grinning: ,je mi blivno a jsem furt utahaná :unamused: :unamused: ,když se mrknu do zrcadla-až se leknu,pohled uštvané laňe :wink:,nevím co to jako sakra je :angry:

jo ještě jsem si vzpomněla,jak jsem se upřímně rozřehtala příspěvku Petisky- ad dětská práce :grinning: :grinning: a taky jak jste řešily Kouzelnou školku a komentář ,myslím Teru- jako že Michal je někdy na dělo :grinning: :grinning: - tak to teda naprostý souhlas :wink: ,no a pak prasečí barva
:grinning: :grinning: :grinning:

s tím stolkem jste mne inspirovaly,to prostě musíme mít :slight_smile:
16. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Dobrý podvečer,
opožděně Haničkám vše nej
Prami: Marianka je pořád vysmátá, viď :wink:

těhulkám nezávidím, dnes už jsem padala vedrem na hubu taky, držte se
16. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Aco: my si v den výročí řekli, že máme výročí a tím to haslo, na oslavu (večeři) ještě nějak nebyl čas :sweat_smile: Martin slibuje příští pátek, ale když už to skoro 2 měsíce počkalo, tak už se to nezblázní :grinning:
16. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
ahojky!

já jsem opět ukoupaná k smrti,dnes i včera na koupáku,super! malej tam řádil jak černá ruka,poléval si hlavu,válel se v ochozech,skákal a kvíkal radostí,no docela i bavil okolí :grinning: :grinning: .akorát jsem si fakt neodpočinula,páč dostat ho na deku je nemožný,ani na jídlo jsem ho nenalákala :confounded:

prami pěkné fotečky, marianka je ostříhaná?
16. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
agi:to teda závidím že Ondrášek ak miluje vodu,Pát'a byl strašn ád v moři nejlépe skoro u břehu,v bazénu hrozně brečel ale to koupaliště kam jdeme zejtra tam mívaj v bazénu docela teplou vodu tak snad to nebude tak hrozný :sweat_smile: ad polévání hlavy:by zešílel,strašně řve když mu meju vlásky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Mári má hezké fotečky :wink:
16. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
jůůůůůůůů jsem našla krááááááásný topíky,ale drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:http://www.crish.cz/o_neill/hledat.php?produkt=15&velikost=&odvetvi=&cena=&kolekce=&pohlavi=a já dnes byla v tom CaA a šaty žádný vše vyprodané :unamused:
16. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
tý jo, Mamuťátko teda parádní, a přijde děsná podoba s Týnkou :slight_smile:
16. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
a bříško tak akorát :slight_smile: ....já ty fotky Mamuťátka asi minule neviděla :confused:
16. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.