• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
já ani nevěděla že i Quelle dělá takový věci :confused:
17. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
http://www.novinky.cz/domaci/176520-horko-potrva-az-do-patku-ochladi-se-na-vikend.html holky těhulky, tak to budeme muset přežít až do pátku. Pěkně mě to štve, protože zrovna jsem konečně došla do fáze, kdy mě nebolí kyčle, podbřišek a celkem ani záda, takže jinak bych byla ve formě, nálada dobrá, ale to vedro ... byla jsem akorát na poště a v potravinách, už po ránu a po návratu ten pohled do zrcadla ... zas tamta barva jak jsem psala. :grinning: Takže hned ledová sprcha, Týnce bazén na balkon, chudák malá, ta má se mnou prázdniny. Šla bych někam na plavák, ale to bude lidí a navíc nemůžu na sluníčko a Týnce nevysvětlím, že by si měla hrát pod stromem. Čili prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nakoupila jsem nanukáče, na mrazák si dala gelový obklady a vyhrabu asi vánoční koledy, prostě cokoliv, co mě ochladí. A to mám za dva dny glukozový tety, na který musím jet přes půl Prahy, od 10 do 12, pak zpátky v tom vedru a mezitím se někde procházet ... to asi chcípnu.
17. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
peti ty se tááák těšíš na chládek,viď? :grinning:

My jsme zpět z 18.ti měsíční a vážíme 13,7.a předvedl tam šílenej ale fakt šílenej hysterák,až se málem pozvracel a oblékala jsem ho na silnici :frowning2: .a musíme na oční,protože mu utíká trošku jedno očičko

dani:teda já bych byla posraná až za ušíma s tím psem...ať se to ondráškovi krásně zahojí :frowning2: :frowning2:
17. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Agi, to je chlapák. A hysteráku se nedivím, já mám pocit, že ty doktory už nesnáší většina dětí, asi kvůli očkování. Týnka je jinak pohodářka, ale u Mudry ječí jen na ni sáhne. :rolling_eyes: S očním to snad dobře dopadne.
17. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
peti ještě vydrž až ho změřím,on fakt není tlustej....teď dlabe špagety s omáčkou
víš co, jenže v tý čekárně tam řval jako jedinej :unamused: , mě bylo trapně,fakt jsem neslyšela ani slovo doktorky,byla jsem rudá jak rak a zpocená,stres šílenej.to oční je lepší co nejdřív,kdyžtak bude nosit chvíli brejličky s takovoutou gumovou clonou a snad se to zkoriguje.pak už se to dělá jen operativně,když se prošvihne věk
17. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Peťo: zrovna jsem to četla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad už to jsou poslední vedra

Agi: váha pěkná, ale on je dost vysokej, co?
s očním to bude v pohodě, prý to má dost dětí do těch 6 let jsem četla... kamarádčin chlapeček (skoro 3) tam teď taky jde

s tím řvaním: tak když tam jdu já, tak řvou všecky děti ! my jsme tam jako jediný neřvoucí (zatím), takže středem pozornosti jsme my...
on se tam Matýsek vyloženě těší :confused: doktorce říká "teta" a doma je hotovej z knížky o Mravenečkovi, protože tam je "pan doktolt" (všude teď dává na konec T, takže máme motolt, stant atd. :sweat_smile: :sweat_smile:) ...
no jsem zvědavá jak ve čtvrtek, snad bude v pohodě, protože teď bych teda řvoucí dítko nerada pacifikovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale očkování by teda mohli vymyslet tak aby se dávalo všecko na lžičku! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
tak jsem ho změřila a má cca 90cm,to jde,ne? Po obědě musel jít celej do sprchy,špagety měl všude, ve vlasech i v uších, čuně jedno moje malý :grinning:.A teď se jdu najíst taky, už chrupe :slight_smile:

lu:díky,snad jo :slight_smile: .Tak s Matýskem bych chodila k doktorovi ráda :grinning:
17. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Agi: tak to je teda řízek ! :grinning:

k tomu očnímu: já taky šilhala jsem si až teď vzpomněla... normálka se to srovnalo brejlema

my měli k obědu rýži, to je jak s pískem, vyklepu a stejně to z něj padá ještě v obýváku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ad doktor: no dyť my se tam vždycky těšíme - teda na preventivky :sweat_smile: on si pohovoří, něco jim tam šlohne a tak :grinning:
minule se vztekal a chtěl na tu velkou váhu kde se stojí tak má slíbeno že teď už na ni půjde...
doufám, že mu nenaměří míň než těch 78 cm z domácího měření - nebo mu snad koupím podpatky! :angry: :angry: :grinning:
17. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
no taky mám lu záda vejpůl a to teď doslovně, šíleně mě bolí ta lopatka a kříž a ještě mě chytla pravá kyčel,dnesk asi přijdu jak 80.ti letá bába :frowning2: .On chodí krásně sám nahoru i dolů po schodech,ale včera i dneska trucoval a chtěl nést ty dvě patra do sklepa a když jsem mu říkala,že ho neponesu,že mě bolí záda,tak začal šíleně brečet.no tak jsem ho vzala,že???? :unamused:

podpatky! :grinning:
17. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jo a dík aza přání a vše nej Petisce. Já na to vždycky zapomenu, že to mám dnes. :sunglasses:
17. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Zdravím!

A přeju Hankám a Peťkám moc krásné svátky!

Agi, hezké míry :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ondrášek není ani omylem tlustý, je to fešák šikovný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ty návštěvy dr jsou šílené, M. je teda v čekárně v pohodě, docela i u sestřičky, ale u dr. řve až se dáví.

Já si počasí užívám, úplně se děsím sychravých dnů .... a možná ani ne těch sychravých dnů jak toho, že budeme muset být víc doma. Teď je to taková pohoda ... zvlášť když jdeme někama, kde ho můžu vypustit a jen z lavičky sledovat, jak se dloube v trávě :sunglasses: .... nu, je ty noci nám tu pohodu narušují :angry:

Ale jinak dnes nálada pod psa - přišla mi složenka za školu, chtějí o tři tisíce víc než bylo plánované :confounded: Jindra mi teda odpověděl, že to nějak vymyslíme,ať to hlavně dodělám, a že se aspoň může chlubit tím, že spí se studentkou :grinning: :grinning: :grinning:
Ale je mi jasné, že odněkud jinud to budeme muset vzít. :frowning2:
17. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
sylvi:ty jsi zlato :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem na tom stejně,děsím se podzimu a zimy,kdy bude mrznout a my půjdem ven jen na max.hodinu vysmrádnout za celý den,to mě zabije.takhle chodíme domů jen spát.
no ale zase budou už ti naši človíčkové snad jinačí, budou si víc hrát a koukat i trochu na pohádky,tak to snad půjde :wink:

a nemůžete si na tu složenku půjčit od rodičů a splácet jim to? to jednorázové navýšení,nebo to tak bude pravidelně? a jakto,že to přišlo takhle bez varování?
17. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky,
taky se bojím mokrých dní a podzimu. Tuhle jsme byli doma jenom dopoledne, páč venku hnus..a to fakty nešlo..to byl děs..takže já už domlouvám s kamarádkama návštěvy, protože jinak to nepůjde..:slight_smile:

Ondrášek je teda chlapák! 90 cm! Velcí kluci se mi vždycky líbili! :grinning: :grinning: .A prý jsou i (statisticky) úspěšnější v práci! :slight_smile: :grinning:

Všem krásný svátky a výročí! :grinning:

Teru-potěšila jsi mně, že se u vás slaví výročí asi jako u nás! :grinning: :grinning: :grinning:

Peti-krásný bříško! Já si myslím, že mne kolem 30tt rostlo nejvíc..A Peti, jak jsi na tom s tlakem? Nemáš ted v těhu vysokej! Jak na kontrole?

marianka Pramovic je krásná holčička! A výraz už má dospělej! :slight_smile:. Nádherný kukadla! a mamce to tam taky moc sluší! :wink:

Zuu-gratulace k super kontrole! A potvrzení slečny! To jsou tak krásný zprávy! :grinning:

Sylvi-s tou školou mne to mrzí..ale za dodělání to stojí...
17. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Agi, no my ty peníze nějak dohromady dáme, to zas jo. Jen že jsme na to měli vyhrazených těch šestnáct tisíc, a když jsem uviděla tu sumu,tak jsem šla do kolen :frowning2: Jen je budeme muset vzít odněkud jinud - z rezervy na horší časy. Taky nám teď vrátili něco z plynu, což jsem chtěla hrdě vynaložit na sraz .... tak se prostě večer musíme domluvit a zkouknout stav účtů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojda,

tak jsme zpět doma od babi a dědy, teda 14 dní bylo fakt dost, uff... :wink: ale babi a dědou si zase Emmi užili na max. a to jsem moc ráda !!

Další pozitivum je, že jsme tam hned z hraje ztratili dudlík, nový razantně odmítla, takže jsme se tam oddudlíkovali, jupííí...:slight_smile:

Gratuluji všem těhulkám ke kontrole, Zuu potvrzené holčičce !! :slight_smile:

Ondrášek je teda pěkná chlapák, jsem zvedavá na naší Emm, jseme na 1,5 roiční kontorlu zítra...:slight_smile: ale vidím to na 10 kg a tak 85 cm max.... :grinning: :grinning:

Začínám konečně pomalu dávat fotečky na MS, tak pokud máte zájem mrkněte..:slight_smile:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=405815&vReferer=

Tak ted se tu u nás prohnal vichr, déšt , povalilo mi to a odneslo prádlo a teď zase paří slunko....no naštvalo mě to teda pěkně...vrrrrr...... :angry: :angry:
17. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Romčo, tlak mám furt stejnej a v pohodě. Kontrolu mám ve středu, tak jsem zvědavá celkově, asi Mudře řeknu, že jsem měl trochu problémy s kyčlema a pocity, že je malá hodně nízko ... ale myslím že je to prostě tím, že po prvním porodu je ten vnitřek povolenej, já měla hodně stržený pánevní dno a dost jsem na to cvičila. tak asi proto se te'd cítím jinak. Snad je čípek OK. Ale každopádně v sobotu už začínám 30tt, taková moje vnitřní bezpečná meta, že kdyby náhodou něco bylo špatně ... ale počítám, že budu ještě na začátku listopadu tady nadávat, že malá nechce ven :grinning:
17. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky,

nejdříve díky moc za pochvaly našeho koťátka :dizzy_face: , obzvláště Romča má kladné body :grinning: :grinning:
jo,Márinka se řechtá neustále a když vidí foťák,tak se začne ještě víc křenit, Agi -ostříhaná není,jen byla trošku ulízlá :wink:

my máme za sebou taky 18. měs.prohlídku,taky strašný hysterák,takže míry a váhy jsou fakt hausnumera
10,9 kg ( držela jsem ji za ramena) a výška 86 cm,ale podle domácího měření má 89.
Co ostatní dlouhánky, Katy a Márinka od Ingrid?( dlouhu tu nebyla?)
Ondrášek má fakt hezkou výšku,tak Agi ani pan Agi nebudou asi žádní prcci :grinning:

Gabcos- domeček je moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: , povedl se vám,házej pak prosím další fota,at se můžem kochat :sunglasses:

Sylvi - to je blbý s těma prachama :frowning2:

Peti- bříško krásný :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky, taky se děsím zimy jak to dítě udržím doma :confused: ale zase už bude starší tak snad už budeme moct dělat víc aktivit... a taky budeme zas chodit od září do mateř. centra, do herny a pak na jeden kurz, tak snad to nějak půjde...

Sylvi: to je blbý s těma penězma... to můžou jen tak zvýšit školný a dozvíš se to až ze složenky ?? :confused:
a kolik Ti ještě zbývá do konce?

vítám Gabcos.. a gratulace k oddudlování :dizzy_face: u nás to teda proběhlo asi ve stejným termínu, jen teda to bylo násilí matky na dítěti :sweat_smile:

fotky domku nádherný !!!! hrozně se mi líbí ta barevná kombinace v kuchyni :slight_smile: :slight_smile: a pohovka v obýváku je taková éterická.... jen jak ji udržíš bílou? :confused:

s těma mírama: my teda nejsme žádný obři (já 169, muž o deset víc), ale trpaslíci taky ne... tak ten náš trpaslík asi bude po manželových rodičích, ti jsou mi oba tak po prsa :sweat_smile: :sweat_smile:
17. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
ahojdáá!!!
vše nej k svátku haničkám (menší zpoždění...) a petropetiskám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

gabcos - teda kuchyn..čumím :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: kráááása...to budete vyvařovat pro celou ulici, ne? :sweat_smile:

prami - márinka - krááásný smíšek...a i podle fotek soudím, že má víc než 86cm :sweat_smile:

petrolejko - bázenek na balkonu, dítě v něm, matka ve stínu - tot obraz prázdninového dne i u našeho dítěte s nětehu matkou... :sweat_smile: ne ne ne, vedra nejsou muj kamarád..nechápu, že si za větší vedro u moře ještě někdo dobrovolně připlatí :grinning: :grinning: (nééé určo je to fajn..já jsem ale lední medvěd...)
17. srp 2009 v 16:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Zuhav: no tak s tím mořem to taky sdílím :grinning: :grinning: mně vedro nevadilo jen když jsem byla poprvé v Londýně a v Římě - já byla TAK nadšená, že bych si snad nevšimla ani kdyby bylo 40 stupňů :sweat_smile:

u nás zachraňuje momentálně tatínek, takže malej je totálně nadšenej :dizzy_face: muž ho bere k vodě, na nádraží koukat na vlaky, do parku na fontánu, tuhle se byli dívat jak paní točí zmrzlinu a prej tam stáli asi půl hodiny :grinning: :grinning:

Zuhav: jak u vás? užíváš tu idylu, viď? :dizzy_face:
17. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
lu - no právě jsem přemýšlela, co sem od nás napsat...vždyt já si nemám nač stěžovat :grinning: třeba včera mi usnulo dítě až v šest večer cestou z procházky a hrozil katastrofický scénář, kdy se probudí v devět večer a nebude chtít spát...no a ono ne...probudil se až v sedm ráno :sweat_smile:

s tím podzimem a zimou - před létem jsem měla obavy, jak ho přežjem, když nám končí všechny kroužky,plavání, cvičení apod...no a žijem...a suprově..no z podzimu a zimy mám taky trocha vítr, ale spíš z toho chřipkového období, kdy budeme zalezlí doma s nudlí u nosu...jinak plán jako minulý rok - aspon každý druhý den nějaký ten kroužek...a taky myslím, že už je začne bavit takové to kreslení, modelování apod., tak to snad přežijem všichni ve zdraví :sweat_smile:
17. srp 2009 v 16:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Ono snad bude pršet. prosím prosím, moc si to přeju. :zipper_mouth:
17. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Zuhav: no počkej to si tu snad píšem i něco jinýho než stížnosti, né? :sweat_smile: :grinning:

jj, u nás začalo žebrání o "patelky"... jenže to musím mít volno, samotnýho ho s pastelkama nenechám, nejsem sebevrah :sweat_smile:
taky myslím, že až pořídím ten stolek tak že si tam posedí a už mu to půjde i líp se stavebnicí a tak

holky já se těším že o Vánocích zkusíme spolu něco upéct. :dizzy_face: :dizzy_face: (vždycky jsem se na to děsně těšila až budu něco píct se svým dítětem)
.. nějaký obyč těsto a dám mu formičku a bude moct vykrajovat... akorát teda asi něco bez vajec, kdyby si to (jako obvykle všechno) dával do pusy..

my máme děsně orální dítě, to už není ani možný... dostal krásný auto, dají se mu otevírat dveře i kufr, byl z něj nadšenej... no ale jezdit s ním nemůže, zubama mu sundal ty malý pneumatiky a když nepomohlo ani nasekat přes ruku, tak je muž musel sundat a uklidit... takže teď auto nejezdí :rolling_eyes: :sweat_smile:
jako kdy ho to konečně přejde? on si všecko otvírá zubama, až mám strach že si je zničí
17. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
jo, vypadá to na bouřku :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
tak tady se taky zatáhlo - nás to ale naštvalo, mohlo o půl hodiny pozděj, Jindra běžel z práce, aby s Matýskem mohl ještě do bazénu, a houby. Ale jednou jsme to stihli a uznávám, že teď po cestě domů bylo už i příjemně :wink:

Lu, můžou - oni napsali školné na druhý rok šestnáct tisíc s dodatkem, že se může změnit. No, čekala jsem to v řádu stokorun :confounded: Ale ono zas nějak bude, spíš to byl šok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A je to na dva roky, takže snad konec v květnu/červnu.

Ad podzim - my kroužky nemáme :angry: :angry: :angry: , takže houbeles - začnem ale nějak pravidelně chodit do mateřského centra a s kamarádkama jsme se domlouvali, že se budeme navštěvovat ..... tak snad to nějak půjde
17. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Gabčo: domeček nááááádhernej fakt závidím!! :wink:

Jsem dnes byla na plavču tak pyšná, že sem málem vybouchla! :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík

jdu pozdravit a popřát vše nej Péťám k svátku :slight_smile:

My máme u nás tchýňku a Martíkovu 14letou sestřenku, tak si užíváme babinec :slight_smile:

Jája byla dokonce sama bez kočíku tam a zpátky v nákupáku a byla suprová, hezky to všechno uťapkala

Jinak my máme doma stoleček tak Jája teď pořád maluje a tabuli na křídy, to je teď naše denní činnost :slight_smile:

A na podzim se těšíme, ty tepla už jsou taky na mě moc a hlavně nás čekají kroužky tak bude větší zábava

Akorát mám trochu starost s Jájinčinou váhou, přijde mi že hubne, podle oblečení. Na Vánoce dostala kalhoty vel 80 které měla akorát a dneska je měla na sobě a normálně jí padaj i tričko, na váze přibírá, sice malinko ale přibrala, asi se nějak vytáhla či co, jen je to pro mě takové divné jí vidět mezi dětmi jejího věku které jsou skoro jednou tolik větší, nebo mladší děti které mají třeba v půl roce 7-8kilo a Jája něco přes 9kilo. V CA jsem jí normálně koupila kalhoty vel 74 a tričko 68 a je jí to akorát. O víkendu jí moje maminka dokonce oblíkla staré tričko vel na 3m, fakt :frowning2: Já vím že asi přeháním, ale dneska to na mě tak nějak padlo. Jak jsem viděla jak běhala a všechno na ní viselo :frowning2: Já vím že není jediná, že Týnečka nebo Amelinka jsou také drobné. Ale dneska mě to nějak zamrzelo no. Se omlouvám, za svůj výlev. Však Vy mojí mateřskou starost chápete že :slight_smile:
17. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
Zdravíčko děvčata,
Gabcos: krása :slight_smile: máte stejnou podlahu v obýváku jako my v ložnici

Baru, Ondrášek už nás váhově i výškově předběhl, ale je to chlap, a pořádný chlapi se mi vždycky líbili :wink:

my problindili noc, takže dnes dietka a trochu protivka, naštěstí to vypadá jen na "přežrání" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Romi, my toho máme společnýho víc, viď :grinning:
17. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Aco klid, Ondášek taky nosí trička 3-6měsíců. Sice je to už trošku přes hlavičku menší, tak to z něho rvem, ale jinak je má super. Jo a má asi tak kolem 10kg, takže taky žádná těžká váha to není :wink: Užívej babinec

ad podzim: fakt nevím, jedině MC, jinak nic a to ještě uvidíme, protože mám strach, ať mi zase nemarodí tři měsíce v kuse, ale to železo by měl už mít v normě a na podzim mu přikoupím vitamíny a snad to bude dobrý. Na nic jiného než na MC ,a jestli vůbec, mít nebudu s břuchem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
jo a dělá první věty, typu "ne, já netsi" , když hledá synovce "Máááťo, de si?"

Aco: a není to tím, že se vytahuje do výšky, Elí taky byla na vánoce oplácanější...
17. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.