• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Gabcos, domeček krásnej
Teru, to je šikulka, myslela jsem, že "já" začnou používat až později, že si uvědomují sami sebe. Týnka "chci" používá pořád (hlavně kvůli jídlu), ale já neříká. Ani si neumím představit, jak se to prcci naučí, v řeči "já" prakticky nepoužívám ... to jsou taje, že? :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Petru, to má naposlouchaný, opičí se po Matesovi, jinak taky reaguje na jméno
17. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
a vše nej Peťám :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Prami: naše malý miminko Katy už má určitě přes 90cm (89 měla před 2 měsíci :sweat_smile: ), upřímně doufám, že se to zase na chvíli zastaví, mám opačný pocity než Aco :wink: :slight_smile: Ale Katy je hubeňour...je štíhnlounká :dizzy_face: oplácaný má tak akorát tvářičky :dizzy_face: a Márinka je krásná holčička :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže Aco, pokud Jája jí - jako že píšeš, že jí moc hezky, tak se na to vyprdni :wink: Jája je krásná drobná holčinka, malý čertík... v dospělosti bude ráda, že nemá 2 metry a může si vybírat chlapy :wink: :slight_smile:

dneska byl u mě nervově labilní den, doufám, že mám zase na dlouho vybráno... ale večer Katy povídaly pohádku kačenka a žirafa...byla úplně nadšená! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Holky Amelka mi říká mamiči..jako maminko :cry: :cry: to je doják! :grinning: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
nejdřív děkuji za přání k svátku :dizzy_face: a druhé Peťce přeji také všechno nej :dizzy_face:

gabcos, baráček suprácký, vnitřek snad ještě lepčejší, také závidím :dizzy_face: a dávej průběžně další fotky, jo??

prami, vy se doma zabavíte i v zimě, o vás se nebojím :grinning: :grinning: viz. Márinka v koši..a tys zhubla, že jo??

teru, tak ať je to jen z přejezení :confused:

aco, nesmutni, i když tě zcela chápu...Robunek taky patří mezi prďoly..jak bude mít 78cm, tak budu ráda..a taky jestli váha bude alespoň 10kg...zítra dopo jdem do poradny...a zrovna dnes jsem si říkala, jak mu padaj kraťásky

jinak včera večer jsem musela dát Robunkovi sirupek, teplotu neměl, ale byl takový nesvůj a kolem 23h se furt převaloval :frowning2: přes den byl v poho a teď navečír ve vaně au au a chtěl hned z vany...tak nevím...jsem zvědavá, jestli bude v noci poplakávat...zubky nové nerostou :fearful:
17. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Labellko: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i já se rozplývám, když mi Katy říká mamiňo :dizzy_face: a pak mi obejme bříško a žvatlá mimi mimi Eja a pusinkuje mi pupík :dizzy_face: :dizzy_face: tyhle chvilky vážně žeru :wink: Je to takový sladce upřímný...
17. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Aco: oni se vytahujou a mění se jim postava... nedělej si starosti, vždyť Jája jí dobře ne?
Matýsek mi zas nosí trička i na 9 měsíců některý :sweat_smile: a to má 10 kg něco..
17. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Teru: krásný věty :slight_smile:
Matýsek "já" nepoužívá.. ale zajímavý je, že dřív si v zrcadle říkal "baby" nebo "miminko" ... teď si říká "já"... ale fakt jen v zrcadle a nikdo ho to neučil :confused: a já před ním česky v první osobě moc nemluvím, většinou anglicky na muže nebo česky na Matýska ve 2. osobě, tak mě to překvapilo...
oni si na to pak nějak přijdou

Labell: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je doják! mně Matýsek teď občas řekne "maminko" a hrozně se u toho usmívá, no co jsem těhu tak u toho roním slzy :pensive: :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Týnka mi mami říkala někdy v dávné minulosti. Teď nic, bude to tím, že jsme furt spolu, tak nějak nemá potřebu mě nahánět. Ale dnes byla výjimka, protože Míra mi volala telefonem z ložnice do kuchyně (jsme magoři) a dával to Týnce k uchu a ona začala říkat "máma" a když jsem přišla do ložnice tak říkala "máma" a na Míru "táta". tak to mě dostalo. Asi budu muset zdrhat z domu, aby si mě vážila, jenže te'd přes léto je to na prd, nemá kdo hlídat. Už se těším až přijdu z porodnice, to bude radosti. :grinning:
17. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Lu: ono jí jinak není moc rozumět, ale Mates to používá tak často, že se to prostě naučila :wink:

Luci, dnes jsem byla vysypat koš a když jsem se vracela, tak Elí zvedla hlavu od hraček a úplně roztála a zjihle řekla "mamika tadýýýýý" a hned bych jí umačkala. Jinak byla dnes spíš na zabití :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Hmmm, tak u nás se říká máááá a táááááááá, ale jen když moc chceme. Jinak si různě hlasitým a různě důrazným ááááá přivolá koho chce :grinning: :pensive:
Ale krásně říká a správně v kontextu říká "néééééni" ..... my se zkrátka radujeme z maličkostí ve všech směrech :sunglasses:

Ale i tak vždycky žasneme, jak všemu rozumí.
No, a taky jsem dneska žasla, když přelezl z naší postele do svojí postýlky a zpět .... takže po budoucím přesunu do vlastního pokoje budu trnout hrůzou, že mi z postýlky v polospánku vyleze a spadne z výšky rovnou na hlavičku :pensive:
17. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
ad dojáky:
dneska byl malej s mužem venku půl dne a tam si začal kreslit... muž se ho ptal co to je a on pořád prej říkal "máma, máma!".... doma jsem mu říkala "Ty jsi prej kreslil?" a Matýsek "keslil, máma!"

vím že jsem na hlavu, ale musela jsem si to schovat :sweat_smile: :sweat_smile:

http://www.flickr.com/photos/jerrylida/3831143498/in/photostream/
17. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Lu: tak to bych si taky nechala, to je úžasný, co všechno už ty děti vymyslí...tenhle věk si fak užívám, sice máme vzteklouna ale ty překvapení mě dostávají
17. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Petisko- ty jsi tak milá :dizzy_face: :dizzy_face: ,jo zhubla,asi 300 g :grinning: .Snad pojedem v půlce září do Recka,takže kdyby jste měl někdo radu jak na těch zbývajících deset a taky jak se dopracovat k postavě,aspon jako Verešová :grinning: ,tak mi napište jo.Já se úplně děsím toho jak budu v plavkách nahánět Márinku a všechno se na mne bude pěkně klepat
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a ad koš,já už ho před ní nesmím ani vytahovat,ona chce furt blbnout a 11 kg v koši a tatkovi zchromlé záda to je fakt vražedné.

my máme hypochondra u nás se dost často říká bolí a pálí a když ji něco zakazuju tak říká,že bolí a když se ptám co,tak řekne ,že mami bolí
:grinning:
Aco - myslím,že jsi psala,že jí Jájinka hezky,tak bych to taky moc neřešila,prostě bude drobná holčička :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
prami: mám tak o 30 kilo víc jak ty a v Řecku sem si přišla hubená a zapšklá :grinning: Sem nevěřila jak se dovede někdo kdo má 150 kilo tak nosit..
Jinak Amelku taky všechno bolí a pálí :grinning:
17. srp 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
Luci- ty jsi taky strašně milá holka :dizzy_face: :dizzy_face: , a jak se kdo umí nosit- tak vo tom to je :grinning: :grinning:
jo a ty naše holky mi přijdou podobný,podobně mluví,mají i podobný výrazný očka,třeba jak jsi dávala tu fotku jak Am sleduje pohádku,tak to je jako bych viděla zezadu Mári
17. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak takhle si Matýsek čistí zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=9q8_k5-MOSg

dostal nový auto s Krtkem
http://www.youtube.com/watch?v=ujee8Mf4W1c

a takhle to vypadá když na mě Matýsek kašle a mluví jen anglicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: holt fascinace tatínkovým nářadím
http://www.youtube.com/watch?v=7M60OF4oJqM
17. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
ahojda, všechno nej Peťám, opožděně i Hankám a Zuzkám..

nevím, jestli jsem gratulovala zuuu k dobrým zprávám z ko, takže gratuluju..jen tak dál.. :slight_smile:

gabco, domeček krásnej..
to je Emmi šikula, že takhle zvládla oddudlení..

u nás se taky říká mamiči, pak taky tatiči a babiči.. :sweat_smile: celkově je to moje drmolka, mluví hodně, jenom všem ostatním to musím překládat já.. :grinning: teda ne všechno, ale většinu.. :sweat_smile:

ad vedro, taky mi nedělá moc dobře, naštěstí se vždycky upíchnem buď u známých na zahradě u bazénu, nebo na koupálku(máme stan), no a taky všude jezdíme na kole a na tom to není tak hrozný..pěšky jsem šla jednou a málem jsem zdechla..
zítra frčíme na šumavu za kamarádama, sice jen na 2 dny, ale i tak se těšíme.. :slight_smile:

ad velikosti, Veru je taky drobek, má 9890g a na ko naměřili 78cm, ale má asi 81, poznám to podle toho, že pc stůl měří 78cm a veru je vyšší.. :slight_smile: no o velikosti nosí různý, něco taky 3-6m, navíc jak nemá plínu, tak jí dost padaj kalhoty..
17. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
až vymyslíte recept na to jak vypadat "aspoň jak Verešová" tak to sem hlavně napište, ne že si to necháte pro sebe! :angry: :angry: :grinning: taky bych se ráda vrátila z porodky a vypadala jako ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a o nošení mi povídejte, v New Yorku jsem viděla takový ošklivý ženský kolikrát a jak se nosily!! :sweat_smile:

ad hypochondr: u nás když se zeptám jestli ho něco bolí tak křičí "kuičkýý!!" = chce homeopatický kuličky, moc mu chutnaj:grinning:
17. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Lído maty je božííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!

fru: přesně!! babiči, mamiči, dědiči!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,
nejdříve gratuluju dodatečně všem Hankám a pak i Péťám k dnešnímu svátku.

labell, copak Am hezkého provedla na plavču, že jsi na ní byla tolik pyšná?

Teru, u tebe mám takový zvláštní pocit... jako bys nám něco tajila :wink: Občas mluvíš tak trošku v hádankách, máš cosi společného s Romčou. No, však my se to tady dozvíme :grinning:

gabcos, baráček je parádní. Tam se bude krásně bydlet. Ať je vám tam všem moc dobře.
17. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ejani: neboj, já vážně nepatřím mezi těhulky :wink: jen je mi Romča moc sympatická a máme narozený děti ve stejný den, stejně "slavíme" výročí a tak :grinning:
17. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
a Matýsek je prostě borec, já ho žeru :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Teru mi je taky dóst podezřelá :confused: :confused: a nějak hodně mě podporovala v tom, že malej věkovej rozdíl je mooooc dobrej :wink: :grinning: takže buď už nám něco tají a nebo doma pěkně kámásútrujou :grinning:
17. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Lu, Matýsek je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A mě se na něm právě nejvíc líbí to jak je malinkej, a ty vlásky kudrnatý a jak se chechtá.
17. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Lu, čekám že za pár týdnů to tady stejně praskne :grinning:
17. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Lu: my chceme začít "kamasutrovat" někdy na konci zimy, začátkem jara :dizzy_face: teď bych to s Elí nedala, teda kdybych musela, tak dala, ale někdy se mi chce hrozně do práce :grinning:
17. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
ejani: sem ji řekla ať si sundá boty a šaty..udělala to, pak si obula mnou nabízené boty, šla vyhodit plínu a pak celou lekci plavala sama buď v té rybce nebo s pěnovejma rukávkama..pořád se mě všichni ptali kolik jí je a já málem bulela jak se na ni byla pyšná :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
Teru: to mně se někdy hrozně chce do práce už od tý doby bylo Matýskovi asi měsíc... ale pak mě to zas přejde, no řekni kde bys sehnala takovou "lehkou" práci za tak "super" plat, s tak "nenáročným" šéfem a vůbec tak dlouhou "dovolenou" :grinning: :grinning:

Ejana: nj, on je roztomilej jak je krátkej to je fakt... kudrny mi je líto ostříhat tak je nechávám, jen je teď víc češem :grinning:
17. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.