• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
mishu:gratulace k mírám :wink:
19. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
sylvi, hani: néééééé! Nic takovýho zatím, ale plánovat se musí a počítat i s klučičí variantou, ne? :wink:

Hani: jsme u našich každou chvíli, tudíž žádný problém, klíďo dorazíme a moc se těšíme! písni když tak do IP.. :wink:

Taky mizím, hezký den všem, zatím pááá!
19. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
ahojik,

koukám, že kromě těhulek tu přibývají i snažilky...:slight_smile: Paráda...:wink: :wink:

v poradně jsme nakonec včera nebyli, nějako jsme nestíhali, měla jen do 10 hod., tak nás čeká v pátek, to snad už stihneme...na domácí váze má 10,2 kg..:slight_smile:

Sylvi, díky za odkaz, kalhoty vypadají super, asi do nich taky půjdu, ať naše únorovčátko netrhá partu...
:grinning: :grinning:

ty jo, když to tu tak čtu o těch pindíkách , :sweat_smile: jsem ráda, že máme holčičku...

aktuální foto naší Emm
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=46211&vReferer=
19. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Sylvi: tak to mě mrzí, že Matýskovi není líp :confounded:

Mishu: pěkný míry :slight_smile: a fotky nádherný!! zase něco jinýho.. jste moc hezká rodinka :dizzy_face: :dizzy_face:

Adi neházej tu dvojsmyslný výroky, protože tady se teď podezřívá o stošest :grinning: !

Emminka je nádherně vysmátá :dizzy_face:

holky ono ty pindíky jednou budeme řešit všechny - nejpozději v pubertě! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
mishu super je ta s hlavama pod sebou! :slight_smile:

gabi Em má krásný vočiska, vážně! je to štramanda a parádnice!

ad gatě a bunda, já je nakonec asi kupovat nebudu,páč máme ještě ty z Kiku za 195kč a k tomu mu dám nějakou nerpomokavou bundu po synovcovi,ale uznávám,že pokud nemáte a nedědíte po někom oblečení,tak je to super volba!

jinak nedočítám a jdu poklidit a vyžehlit,páč ve dvě budím dítko a valíme na sraz.je vedroň jak prase,snad se neupečem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu se přidat do pindikové party :wink: Vím, že Vojtíškovi šlo přetahovat ještě mu nebyl rok a krásně v pohodě. U Štěpulky postup "jak na to" stejný, ale nejde mu to vůbec. Dr. na kontrole v roce říkala, že to zatím nemáme řešit. Zítra jdeme na rok a půl, tak se znovu zeptám.

Taky jsem tu četla příspěvky o školičkách. Trošku mi to káplo do noty, přestože tady v okolí pro takové mrňousky máme jen jednu soukr. a chtějí 600 Kč/hod. :astonished: Ozvali se mi totiž z práce, že moje zastupující kolegyně jde v listopadu na mateřskou a jestli bych jim mohla nějak helfnout. Je několik možností, buď pracovat z domova (každé odpol. by mi přinesli aktuální data + práci), nebo sehnat nějakou chůvičku. Nejradši bych do toho zapojila někoho z rodiny, kdo Štěpulátko zná. Nejlepší by byla švagrová, od října končí v práci a se Štěpkou to umí. Stačilo by vždycky jen dopol. Samozřejmě bych jí za to platila, ale ještě jsem se neptala. Tak nějak totiž nevím, jestli se mi do té práce chce. Uvědomuju si, že to bude jak doma, tak v práci dost honička.

Mažu, jdu dělat okna. Zkoušeli jsme to dopoledne i se Štěpánem a to jaksi nešlo.

Fotky mishulle i gabcos jsou moc pěkný :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Matýsek furt spí - už přes tři hodiny :confused:

Gabi, Emmi je kočenka a čím dál roztomilejší :slight_smile: A domeček - nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Emminka k sežrání :wink:
Sluní díx za tip na botky, určo tam zajdém šák důfám e budó mít střihy aj pro vysoké nártíky bo v DPK už sa moc nechytáme, ja? :grinning:
sylvi: ať je Matýskovi líp, tj. dobře že chrupe, pak bude fííít, pááá :grinning:
19. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
my měli super dopoledne, byli jsme se třema maminama a jejich prďolama na procházce, pak na kafíčku a pak jsme si zašli na obídek, kde je venku dětský koutek, pak zase hezká procházka a od 12:30 se tu chrupká..taky jsem chtěla, ale nešlo mi to :slight_smile:

cechtek, díky za info :slight_smile: Robišek žádné au na pinďoura neříká, tak jsem ráda :dizzy_face: dám pár dní pauzu a táta se na to vrhne...

ty nepromokavé věci vypadají zajímavě :slight_smile:

Emmi je v baráčku spokojená, to je gut :grinning: :dizzy_face:

a Kubík od mishu je moc šikovný klouček a typově mi hodně přijde na Adámka od Lyn :wink: :slight_smile:

gratuluji ke kontrolám, dnešní míry moc hezké
19. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
jj, Kluci jsou si podobní, nebo aspoň byli, když jsem se s Lyn naposled viděla a děkujeme za pochvalu
19. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
holky, tak jak nám v pátek odešel mrazák, tak teď i lednice.. přišel opravář, kouknul na to a je to neopravitelný....
lednice skoro za 30 táců, není jí ani rok a půl ! :zipper_mouth:
jediný štěstí že to je ještě v garančce, jinak by muže snad trefil šlak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jen doufám, že nebudou problémy s výměnou nebo vrácením peněz

tak teď jsme v 5. patře bez výtahu... a do toho vedro jak prase a nejde lednice... :sweat_smile: to abysme chodili každej den minimálně jednou nakupovat, doma je takový teplo, že tu nemůžu nic nechat venku... :sweat_smile: :sweat_smile:
19. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Lu, jéžiš, Ty si to vyžíráš + dlouhodobě ten výtah. Mně zas dnes prdlo lanko u brzdy u kočáru, naštěstí je to v záruce a maj dobrej servis, tak mi to opravěj na počkání, ovšem jen pokud Míra bude mít čas s tím zajet do prodejny, já to sama s Týnkou nezvládám :grinning: No a bez kočárku sama doma v mým stavu ... prostě úlet. Teď jdem na poštu a doufám, že nebudu muset nikde zastavovat a zabrž'dovat, cesta busem domů byla zábavná, je to k nám dost zatáček a do kopce z kopce, takže jsem ho držela celou dobu vahou vlastního těla :sunglasses:
19. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
Peťo taky dobrý... já sama ven teď s malým nemůžu vůbec, to by znamenalo ho 5 pater vynýst a to nedávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže chodí s mužem a nebo jdeme oba a vynáší ho on...
výtah mají pustit za pár dní.. ale nevím, dneska jsem je slyšela jak na chodbě říkaj "ono to snad vůbec nefunguje" :sweat_smile: :sweat_smile:

s tou lednicí řeším teď hlavně kam si dám probiotika... jak je nevezmu tak mám křeče do žaludku, musím denně 2-3 kapsle... :confused: no zkusím asi Matýskovo Probian Mimi, to nemusí bejt v lednici.. jen aby to fungovalo, jinak snad budu muset jít k sousedům jak trapná! :sweat_smile:
19. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahojky,

dočtu snad večer, jen se hlásím z té interny, tak EKG mám v pořádku, něco na srdci slyšela nějakou šelest, ael nic výrazného. V pátek jdu na testy na štítku a pak na sono srdce, tak to ukáže víc. No uvidíme

Zatím se mějte, papa
19. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
Dani: tak to je super zpráva!! :dizzy_face: šelest na srdci se v těhu může dočasně objevit a nebo naopak zmizet (to byl můj případ)... je dobrý to vyšetřit, aby člověk věděl, že zvládne porod v klidu :wink:
19. srp 2009 v 17:13  • Odpověz
19. srp 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
ahojda

jak pak se máte???

Holky Pražandy, zítra budeme s Jájinkou od rána v Praze, tak jsem se chtěla zeptat jestli by se s námi někdo nechtěl sejít. Já jdu kvůli práci do Motola tak to tak vidím nějak na 11hod, ještě přesně nevím

Jinak jsem dneska byla u kadeřnice a zas mám změnu, jak jinak že :grinning: a úplně nakrátko vzor Mašlíková :slight_smile: jen s kratší ofkou
19. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Hani fotku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. srp 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Dani, tak snad i zbytek vyšetření dopadne dobře :wink: Já dnes odpočívala a líp mi není ani za mák :sweat_smile:

Amelka je bombastická!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je neuvěřitelný :wink: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Amelk supér. Hani, my jsme bez kočárku, takže uvězněné doma, takže jindy. :wink:
19. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
tý bláho Labell, to mi spadla čelist :astonished: jak plave, jak se odráží a jde na záda ! no to je bomba, to máš doma teda vodní živel, za chvilku bude plavat bez pomůcek !! :dizzy_face: :dizzy_face:

Aco: my bysme mohli až se Matýsek vyspí (ráno jdeme k dr. na preventivku), tzn. tak ve 14... ale taky nemáme kočár (protože nejede ten výtah) a nosit nemůžu, to byste holky musely jedině dojet k nám a to se vám asi nebude hodit
19. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Lucí : hodím až dýl, až budu mít ještě namalovanej obličej na ksichtu :wink: :grinning: A Amčinka teda borka v tý vodě, fakt čupr

Petí : jasné chňápu :wink:

Jinak mě to moc mrzí ale vzhledem k financím ( fakt to lámat přes koleno nemůžu ) přijedem na srazík s rodinkou jen v neděli na otočku, fakt se nezlobte ale nejde to :frowning2: i samotnou mě to moc mrzí
19. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Lu : a to je kam k Vám???? :wink:
19. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
na Vinohrady, Aco
19. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
hihi Amelka je suprová!!!! :slight_smile: :slight_smile:

Já si užívám klídku, malej je sám v pokoji a usíná, u nás to fakt nevídáno :grinning: :grinning: .
19. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Lu : aha, no ne že by se nám za Vámi nechtělo ale nevím jestli 14 hod už nebude pozdě. My tam budeme už od 8hod a pak odpoledne jedeme asi k babičce, courat celý den po Praze bychom asi nezvládli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
no právě já si říkala... on malej spí od 12 nebo 12.30... poslední dobou je fakt unavenej, asi jak ho muž ráno bere na hřiště... oni choděj bez kočáru, muž ho buď nese nebo jdou spolu, tak on je pak hin... teda vlastně oba :grinning:

Matýsek umí "číst" a dal se na politiku (Obama je dobrej chlap):
http://www.youtube.com/watch?v=8zRN_XmWfDs
19. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
héééj, tak to je prdééél lu :grinning: Matýsek je borec :grinning: :grinning: a Amelka je vodník česílko, to není možné :sweat_smile: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
jo a Dani, super, že srdíčko máš ok!!! Jen tak dál ve vyšetřeních :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.