• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Simi :grinning: Veselá rodinka :slight_smile:
21. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
hani ten dort je krásnej,jsi šikula :wink:

simčo:jé to je super, vaši jsou veselá kopa ! takovýhle akce mám ráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
21. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
terez:tak příští víkend paříme my,ju? :slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Baru: no ještě nepřišel :grinning: :confounded: asi je mu fakt bídně...ale pařit bych šla :wink:
21. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Hani: gratulace k chození :slight_smile: Páťa to stihnul ještě dalko před rokem a půl, šikula :dizzy_face:

Aco: ten dort :confused: je super! Nedokážu si představit to tu dělat s Katy v zádech :sweat_smile: :grinning: nehledě na mojí šikovnost :wink: :grinning: Jsi fakt precizní a šikovná :slight_smile:

Teru: náš tatínek dorazil ve 4:30...stva nepopisuju...ráno v 6 vstávala Katy a v 8 jsme ho musely odvézt na dětskej mistrák :angry: Je mu šíleně zle...chce se mi skoro říct: chudák :grinning: Ale vím, jak mě bude s.át, že bude celej den chrápat...to mi na tom taky vadí nejvíc...

Simi: svatba super :grinning: :grinning: musela být prča :wink:
21. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
zuuu: no právě, věčně v háji a když má být s námi, tak je indisponován :angry: :grinning:
21. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
mně by teda taky šíleně sr...l,kdyby celou neděli prochrápal :grinning: :grinning: :angry: :angry: .už se to fakt dlouho nestalo,ale příští víkend to dost hrozí, budou se slavit kamarádovo a petrovo (opožděně) narozeniny,do toho od ráda budou hrát tenisový turnaj,pak turnaj v šipkách a pak grilovat a chlastat.přijede hodně pražských kamarádů z hor a čundrů a významná ústecká klaka jim bude sekundovat.to bude zase v alejích nablito :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak už nám dorazil, vypadá jak 3 hodiny po smrti a je ještě pěkně nalitej... no konec :zipper_mouth: takže jsem si malovala, že si půjdu lehnout, asi nééé, páč je tady přeci nemůžu nechat samotný :grinning: on spí ve stoje a Elí řádí jak černá ruka
21. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Teru: Honza už přijel...teda dovezl ho kámoš, řídit nemůže...a? ...už spí
21. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Zuuu: tak si aspoň spolu popřejeme pěknou neděli, ju :wink: :grinning: už taky spí
21. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Tatínci jsou úchvatní všichni, jak to tak čtu..

Náš byl taky pryč, sice vztával v 9.30 a šel s malou na plavčo, ale pak místo aby jel domů, naobědvali sme se a malá šla spát, ta kon s ní jede ještě na benzínku, tam si umývá auto. Malá usla asi 10 minut před domem a ještě teď nespí. To bude zase krásná společně strávená neděle! :angry:
21. čer 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
holky,ti chlapi :angry: :angry: :angry:

trošku provokačka,ale ten náš celou noc v pátek maloval kuchyň v Ji ( podle mých instrukcí :grinning: a podle fota fakt nádherně :dizzy_face: ,pak nasedl do auta a v osm ráno už se snáma ňuchňal na Moravě.
mmch,ten způsob malování se mi líbí,ještě bych chtěla takhle zvládnout :sunglasses: ložnici a obývák :grinning: :grinning:

Hani- gratulace k chození,je to šikulka,ted už budeš řešit jen okopané palečky a odřené kolínka :wink: :wink:
21. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
jo a ještě mi poslala Gabča (gebi ) MMS - Karlík a moře :dizzy_face: :dizzy_face: ,mají se fan,to je moc dobře.
Tady to počasí bude na ho*no,my jedem příští víkend na Šumavu,zkontrolovat Márinčin strom- snad nám nebude celý pobyt pršet. :confounded:
21. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
prami: a jakej způsob malováni??
21. čer 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
holky já vím,že to není k smíchu,ale pobavily jste mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Snad budou teď sekat tatínkové dobrotu a žehlit si to u vás :wink:
21. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Label- no, jako,že já si s Márinkou odjedu na Moravu,vysvětlím Františkovi jak to chci i barvy vyberu a on pak vymaluje i uklidí , nafotí, abych hned viděla výsledek a já se pak vrátím do nově vymalovaného a uklizeného bytu :sunglasses:
Zatím takhle proběhla kuchyn, ale já už mám v hlavě i další místnosti
:grinning:
21. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
prami: ahááá!! :grinning: Já sem to pochopila trocha jinak..každopádně máš manžu šikulku!
Michal samozdřejmě spí a Amelka je tu se mnou...mě tak vytáčí že mu tam nejradši chrstla kýbl vody..ale to bych večer neměla kde spát.. :angry: :grinning:
21. čer 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
no jo,když to po sobě zpětně čtu,tak to vyzní,jako bychom objevili nějaký nový styl v malování :grinning:

mne taky vytáčí,když je víken jediná doba,kdy můžem být spolu a pařba vše překazí :angry: ,naštěstí ne moc často
21. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
holky já nevím,jak se nám to povedlo,ale my máme tak krásný dítě :slight_smile:

jsem jí ted pozorovala cca 5 min,když spí a fakt se nemůžu vynadívat.

jsem ted s ní zavřená v pokojíku,nudím se,tak vymýšlím kraviny,ale prostě jsem vám to musela říct :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
ahoj holky,
Hanipel: velikánská gratulace Páťulkovi k chození, se musíte super bavit teď :grinning:
Aco: tak takhle hezký dort si představuju na nějakou svatbu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jsi velká šikulka
Naše Majka dnes vstávala v devět hodin a teď už spí zase dvě hodiny, já nevím, jestl jí kousla nějaká moucha tse-tse, nebo co, tohle se mi fakt nezdá :sunglasses:
A my máme nové slova. Místo aby opakovala slova typu: hačat, papat. hajat....tak se naučila-tráva, brýle, sýr, řízy řízy. Tak jsem z ní úplně nadšená, sežrala bych jí láskou :slight_smile: :slight_smile:.
Hezkou neděli
21. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
děkujéééme za gratulace a pochvaly,dokázal to dřív než jsem doufala :dizzy_face: prami:ty máš doma šikulu :slight_smile: agi:já to včera o tom počasí slyšela v práci,rej je to kvůli té sopce co vybouchla :confused: teda ale toje fat hnus počasí,myslíte že když tady bude takovej hnus že v Chorvatsku bude líp??nějak tomu nevěřím,ono to je asi ještě měsíc a něco ale i tak :unamused: při představě že se tam člověk ani nebude moct vyvalit na pláž a vykoupat se mi fakt nikam nechce to můžeme rovnou zůstat doma :confounded:
21. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
ingridko:díky :wink: to jooo je to prča :grinning: téda Mári válí co,tý jo vám tak krásně děti povídaj,u nás máma,táta,ham :sweat_smile: to nejdůležitější umí :stuck_out_tongue_closed_eyes: já vás pobavím:se holím a říkám si hergot nějak to lepí a divně to holí bodéjt' jsem místo pěny na holení použila tužidlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a před chvíli jdu do obejváku zapoměla jsem misku s jídle na taburetu a hádejte co??Pát'a ruce zaražené v misce a šudlá po koberci a zemi,na co jsem dnes uklízela??nevím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
hele lu tys odbornice přes vaření :wink: zkoušela jsi někdy do těstovin s kuřecím použít to kupované pesto?a jakou má chut prosím s tou bazalkou,a s tou bazalkou a ještě rajčátkama?a to se ještě vaří nebo už jen vleje do těstovin?nevím jestli bych to měla pousit s tím kuřátkem a nebo jen to tam vlejt :sweat_smile: dííííííky za odpovědi na přiblblé otázky :sweat_smile:
21. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
jo a terunce a zuuuu pevné nervy s chlapama :angry:
21. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
Šmarjá, vyřazovala jsem zase nějaké oblečky po dětech...Já toho mám celkem 4 obr pytle :confused: :confused: Co s tím??Zkusím něco střelit na MMB - dá se tam něco prodat (kdo to zkoušel)?
21. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
tak u nás je buřina jak hrom ! :confused:
21. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
prami: tak tomu říkám servis :slight_smile:

já mám chvilku klid, Elí jela se ségrou pryč a Martin se pokouší střízlivět, teď už nemám vztek, ale když se tu jak paralyzovanej válel v křesle a nebyl schopnej ani Elí utřít pusu od jídla, ale možná by býval pomohl ten Labelčin kýbl :wink:
21. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
terez mělas ho natočit na kameru :wink:
21. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Teru, tak to bych vraždila :grinning: Vladík jede na konci měsíce na dva dny na firemní akci - to bude v den návratau to samý! :angry:
21. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.