• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
kde ste kdo???
19. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
LU: já z něj fakt jednou chcípnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Labell: vodní video super, ale zase jsem si málem čúrla smíchy u toho tanečního videa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
kuk :grinning:

se Ti nechce jít žehlit, viď? :grinning:
19. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
lu :grinning: jsem se přemohla a nešla odpo spát a šla jsem žehlit, hééééč :grinning: a s tou ledničkou to je nemilé :rolling_eyes:
19. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
nj, asi budeme muset koupit nějakou nejmenší ledničku co prodávaj... bo muž asi dostane nabídku na práci do Anglie (asi a ani nevíme jaká by byla, jestli by to za to stálo)... takže je teď blbý kupovat velkou lednici...
já se nechci stěhovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já chci rodit v Podolí !!
19. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
ty brďo :confused: teda, nevím, co napsat, my máme asi "obyč život" :grinning: to jsem teda zvědavá, jestli bude nabídka zajímavá :confused: ale bereš to v poho, že byste žili jinde??
19. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahojky,mám ačka,ale poctivě jsem dočetla :wink:

musim pochválit fotky a videa Amelky,Kubíčka,Matýska a Emminky-gabcos,ten baráček je skvělej a ta kuchyň olala :dizzy_face:

lu:se budete stěhovat se do Anglie :confused:

teru,agi:nechcete přijet,máme super věc :wink:
19. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
teď nevím, ale se mi zdá, že jsem dlouho nechválila Robiška :grinning: dnes byl suprovej, ukecanej (svojí řečí), ale velikánská snaha opakovat slova a dnes spapkal skleničkové jídlo sám lžičkou!!! Po dlouhé době jsme to zkusili a šlo to :dizzy_face: Polévka ale nehrozí :slight_smile: a fakt už všemu rozumí, nestačím se divit :dizzy_face:

ale večer se nechtěl koupat, jak jsem řekla, že bude čachy čachy, tak zase au au a nechtěl do vany ani hovno :frowning2: asi si vzpoměl, že ho to tam předtím bolelo...

simi, co máte za super věc??? :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
gůten večer:slight_smile:)
nasýsám po delší odmlce, bo přišel blinkostav:frowning2:( ale hustej a nepřetržitej ,takže jsem pendlovala mezi postelí a weckom :frowning2: :frowning2: ...ale hlásím návrat ztracené dcery teda matky a je mi docela báječně:slight_smile:))))))no raději je mi jako normálně, at to nezakřiknu :unamused:
tot u nás nového a letmo jsem projela poslední příspěvečky :wink:
lůů: :unamused: ingliš??tož tam bude taky nějaký Podolííí :grinning: :grinning:

jooooooooo postřehla jsem ,že comrááá se taky přidala k dablmaminám ,tož vítááájjj :dizzy_face: :dizzy_face: pěkně se nám to tady těhulíí ,juchůůůů

danamat: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

simi: ?? co to asi je???? :grinning: :sunglasses: můžu dojet též?? :wink: :grinning:
19. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
holky dojeďte a uvidíte,ze mě nic nedostanete-jako hrob předsedo :zipper_mouth:
19. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
moci, ahoj...tak ale už by to blinčení mohlo přestat nadobro, nééé? A u Adinky jsi též šavlovala??
simi, řekni, my to ústečandám nežeknem :grinning:
gabcos: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Eminkáá je krasavicááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face:

labeeeellll: já jí žerůů ,Am je božííííííííííí,prostě nová akvalabelka :grinning: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Kuk :slight_smile: tééda Nikolka je roztomilounká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a u videa Matýska a Amellinky jsem se nasmála,šikulky jsou to :dizzy_face: :dizzy_face: gabi:nová fotka v pase moooc pěkná :slight_smile: a mně zas bolí hlava jak prase já už nevím :angry: :frowning2: :frowning2: přibírám na váze,hodně piju co toooooooo???? :confused: Dani:bezva že výsledky o.k.držm palce i na dalších vyšetřeních :wink:lu:týý bláho to je k nas.....s tou lednicí,a ten výtah taky na pytel :angry: zdravím mocinku,at blinkostav rychle vymizí :wink: petisko:taky žijeme obyč život :grinning: jdu chrnět,dobrou :pensive:
19. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
petiska, háj ,tož taky ,ale té totok ,tohle bylo šavlový týden!! :unamused: :frowning2: aj voda šla ven ,hnůůůs...naštěstí čípky zabraly bo inak sem skončila v hospitálu :frowning2: :sweat_smile:

simi:neděláj zagoráka.....coooooooooo???ináč nejdu spát!!!! :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
moci, a máš nějaká kilča nahoře? A jak si to dávala s malou??? :confused: :confused:
19. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
hanípelííí: :sweat_smile: co to hlavisko??migrééna??tož odpočíváj ,tekutinýý a nechlastačit v práci :wink: :frowning2: chuděro ,držž sáááááááá

petís:aj my nejsme žádný celebríty ,taky obyčejný život:slight_smile:)))))))))))))))))
19. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
nechlastačit v práci :grinning: :grinning: :grinning: Hani, tak přiznej barvu :grinning: :grinning: :wink: dělám si srandu, chuděrko :pensive:
19. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
petis:tož ted už jo ,mám skoro 4kg nahoře ,ale jak jsem blula tož tři kila dole, peklo:frowning2:(( no manža a jinak byla u mě ,naštěstí zlatááá ,jako by čula ,že su marod ,tak to se mnou proležela a proweckovala :confounded: :sweat_smile: je to zlatííčkooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jednou jí to vrátím!!!! :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Petise: no Anglii bych vcelku brala... ale teď je to dost blbý... ono kdyby to klaplo tak to taky může trvat pár měsíců ještě... a jak jako pak budu balit s břichem celej byt... ani nevím do kdy se může lítat...
a tam všecko nový, zařizovat byt a hledat doktora, porodnici, pediatra, mateřský centra, obchody s dětskýma potřebama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jako kdybych nebyla těhule tak je to o něčem jiným, ale já chci porodit tady, ona tam ta prenatální péče není nic moc... mimoto jsem počítala, že by mi mamka po porodu na chvíli snad helfla... a to tím padne, ona by do letadla v životě nesedla, má z toho hrůzu...

no říkala jsem to mužovi a uvidíme jaká bude nabídka, tam jsou mnohem větší nájmy a tak, takže by to muselo bejt finančně únosný a aby se vyplatilo platit stěhování, letenky atd..
muž navrhl že by na pár měsíců to šel kdyžtak zkusit, okouknout to místo jestli to za to stojí a tak...

Moci: was??? ty eště blinkáš? :astonished:
19. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
tak to je náhodou pěkné, čtyři kilča je super, ani málo ani hodně...a Adinka je šikovné děvčátko :dizzy_face:
koupili jsme Nikolce hřišťátko:klouzačku,prolézačku a houpačky
lu, tak to budete mít ještě dooost starostí, pokavaď to vyjde :fearful: fuj tajbl, to bych nedala :zipper_mouth:
19. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
jéé, simírkovi vyhráli v tutovce :grinning: :grinning: néééé...škoda, že bydlíme tak daleko :wink: tak jak budete na hřišťátku - fotit, jo?? :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
co máte s obyčejným životem? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to máte tak když muž nemluví plynule česky, furt do něj můžu hučet ať se trochu snaží :angry:
ono to prostě po 6 měsících hledání práce vypadá že tady nic není, jak je ta krize...
já se nechci stěhovat, ale zase jako se dvěma dětma se nemůžeme jít pást :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dohoďte někdo práci v Praze, sakra !!
lu:to bych nedala,ale já nejsem moc kosmopolitní :wink:
peti:byla to výhodná koupě-slevy v Německu :wink:
19. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
a ještě můžu táta ještě čučí na bednu :sweat_smile: petisko:já nemlžím :unamused:mocinko:migréna to prej není,já to prostě nechápu,já to nikdy neměla bolest hlavy normál vezmeš prášek a do chvilinky je pokoj ale toto???nevím :frowning2: ještě stále nevím výsledek z toho EEG,Dr.tam věčně není :unamused: ale to je určo v poho :sweat_smile: a nevěřím v to že to může bejt z nějakýho vnitřního napětí a stresu,ale je to nepříjemný,v práci se pořádně nesoustředím a občas se přistihnu že jsem i dost vzteklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: mocnko:drž se,dobře že Adinka má pochopení a soucítí s tebo :wink:
19. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
lu :grinning: obyčejným životem jsem v tomto případě myslela práci, za kterou nějak nejde vycestovat :wink:

a čím se vůbec muž živí? Jestli to teda není tajné? A určo budu držet pěsti, aby našel něco tady :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
Simi, to je super, mě se to líbí, jak jdem kolem nějakého baráčku a oni maj děti a pořídí jim to :dizzy_face:

Hani, určo bude EEG v pořádku....psalas, že piješ dost vody, což je dobře...hmm, tak nevím, co by mohlo pomoct :frowning2:
19. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.