• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
nevím, jak budu stíhat, v sobotu brzo ráno razíme na dovolenou - Klagenfurt v Rakousku. Takže jezero a hory! Se těším! :slight_smile:. Každopádně přijedeme v pátek hodně dlouho večer(jedeme dřív kvůli té svatbě), v sobotu ráno na svatbu a v neděli vyspávačka. V pondělí(to už je 31.8.) jdeme dopolko na UTZ a pak plánuju odjezd do hotelu Horník! Jedu sama s Tomem, manža bude v práci(závěrky). Takže dofuám, že se za ten tejden nic nezmění. Kdyby něco jo, tak prosím IP, zkusím v neděli kouknout, ale nevím, jak to vyjde...

a prosím účatnice srazu, kdyby viděli obtloustlou uštvanou matku s dítkem, at se jí ujmou! :slight_smile:. A prosím, nestydte se za mne, ale už ted nemám co na sebe, tak vytahuju opravdu "kvalitní kousky" ze šatníku! :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Evísu,lu,s plaváním jsem na tom stejně jako malá jsem se topila takže opravdu plavu jen kde stačím,žádný potápění,topogány apod brrrrrrrrrrrrrrrr :sweat_smile: :sweat_smile:tak bych teda vysmátá pod vodou nebyla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
jéžši, tak to jste mě uklidnily, že nejsem sama!!
já mám vodu ráda, ráda se koupu, ráda chodím do aquaparků a tak... chodila jsem do kurzu plavání pro dospělý a skoro jsem se naučila plavat, ale pak jsem si natáhla ošklivě sval a bylo po kurzu...
jednou se určo plánuju přihlásit znova a zkusit to překonat...
i na tobogánu jsem byla, docela velkým... jednou jsem byla v lázních a cvičily jsme, já uprostřed bazénu, vody po bradu a ta cvičitelka říká na konci kdo umí plavat ať si zaplave a já neplavala a on se divila jaktože stojím v tak hluboký vodě... já na to zapomněla :sweat_smile: takže ten blok asi mám, ale to nebude zas tak nepřekonatelný...

jsem se tu teĎ zasmála, malej se vzbudil nějak brzo a brečel, asi měl můru (možná z tý doktorky) a spal mi ještě chvíli v náručí.. pak najednou otevřel kukadla a řekl mi "doblý den!" :sweat_smile: jsem docela koukala co to jako má bejt :grinning:
20. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
lu:doblý den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ad plavání:já taky plavu ráda ale jak říkám,jen kde jsem si jistá,třeba v Itálii jsem přeplavala něklik bazénů,i v moři jsem se pěkně vyřádila tam člověk může plavat daleko než se dostane do hloubky :slight_smile: jinak tobogán jsem dala jednou na překecání kamarádky :sweat_smile: ona prej neboj a sjed to je bezva no tak já kravka se nechala utáhnout že :stuck_out_tongue_closed_eyes:ona čekala pod tobogánem a že mně bude jistit,tak jsem jí sjela přímo na hlavu a šup pod vodu obě,ona nasratá já taky a z toho plyne tobogán nikdy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
tak to máš super, že aspoň plaveš! mě to hrozně štve :angry:
chtělo by to barák s bazénem pořádným, to bych trénovala a trénovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na vesnici, abych se musela i vrátit k řízení auta... tyhle dvě věci jsou moje resty :unamused:
20. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
jinak dneska konečně dobrá zpráva - za lednici nám vrátí peníze a i odvezou tu starou tak jsme si oddechli... teď jen přemejšlíme že asi vzít nějakou fakt malou, každá kačka dobrá :fearful:
20. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
20. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
tý Woe lu,to snad není možný,přece to musela cítit to miminko atd..mi neříkej :sweat_smile: ad plavání:nelituj,určo se k tomu vrátíš,moje máma se bijí vody jak čert kříže nevím proč takže se plavat nikdy nenaučila :sweat_smile: autem taky moc nejezdí a když jednou za čas má někam jet tak je z toho vystresovaná :unamused: já autem sie taky moc nejezdím ale když bych musela dám klidně i D1 :sweat_smile: tenkrát jsem řekla že nikdy v životě nebudu jezdit v Praze,sice jezdím jen krátké vzdálenosti ale jezdím :wink: ono mně to totž tenkrát i donutilo když měl přítel úraz s nohama a nemoh pořádně ani o berlích jen n vozejku tak jsem si pro něho holt musela přijet autem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ono ještě parkování v Motolský nemocnici je mn'amka :sweat_smile:
20. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
jo a lu jsem ráda že to tak dopadlo s tou lednicí :slight_smile:
20. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
tak jsem před chvíli koukala na manikérské kurzy a to je teda síla,6-7 tisíc za kurz :stuck_out_tongue_closed_eyes: navc bych dostala jen osvědčení a bylo by to jen pro domácí účel bez ŽL tak na co to pak je???? :confused:
20. srp 2009 v 16:46  • Odpověz
juj a koukám v 17.30 jdu do práce a to už je tolik????? :confused: se jdu najíst a nachystat,pááá zejtra,hezkej večer :wink:
20. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
Hani: tak to jsi dobrá, já bych řídila, ale mě vyloženě bavěj úzký silnice a hodně zatáček na vesnicích... jak je x pruhů a tramvaj, tak mám co dělat skoro pěšmo :sweat_smile:
20. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
hihi tak doblý den mě dostal !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ad plavčo:já jsem závodně plavala,takže voda je můj živel,miluju jí,ale už jsem trochu zpohodlněla,neskočím už třeba do Labe,jako před pěti lety :grinning: :grinning: :grinning: a Ondra tu moji vášeň naštěstí zdědil,takže spokojenost..
ale určitě se není za co stydět a pokud teda existují kurzy,tak stojí za to jít, je to super pohyb, hlavně dobrý ve stáří,až nebudem moct na nohy,že? :grinning: :grinning: to nám zbyde jen to plavání :slight_smile:

hani ty si chceš nechat udělat manikérský kurz? a dělala bys to doma?

Romí užijte si dovolenou a odpočiňte si trochu v rámci možností.My jedem až v sobotu v poledne,tak se sem ještě podívám,doteď nemám zabaleno lautr nic ani nehledám jestli nám něco nechybí, nějak se mi vůbec nechce :unamused: (jakože balit)
20. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj!!!

Tak předně musím pochválit Obamova hocha - je úžasný :wink: , Amelku plavkyni a Vašíka potápěče.

Romi, užijte dovču!!!!

Agi, vy taky, ale my se snad ještě uvidíme :slight_smile:

My jedeme taky v sobotu, ale jen na tři dny, nicméně těším se moc. Sbaleno prd, zítřek to jistí :sweat_smile:

Jinak děkuju moc za podporu pro Matýska, od včerejší dopolední horečky a čtyř hodin spánku je (snad) úplně v pořádku :dizzy_face: Jen ten soplík trošku.
No, ale :confounded: volala jsem si dnes pro výsledky krve a jsou špatné. Ptala se, zda silně krvácím při MS - to ne - a jestli nejsem unavená - to jo. Říkala, že ty hodnoty jsou horší než trošku horší (něco v tom smyslu) a že musím na další vyšetření na hematologii :unamused:
Tak se přiznám, že mě to v první chvíli i dost vyděsilo :pensive: Teď už jsem zas docela nad věcí a trošku jsem i ráda, že mám vysvětlení pro své příšerné stavy únavy. Připadala jsem si sem tam naprosto neschopná. No, uvidíme, jak se to vyvine.

A pár nových fotek :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3174884#navigator
20. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
sylvi co ti je? snad to nebude nic vážného :frowning2: .hlavně,že se to ví a bude se s tím něco dělat....Tyjo a Matýsek se vytáhnul!!!! fotka v pruhované mikince boží! je to smíšek :slight_smile:
20. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
Sylvi: to mě mrzí.. ale jak píšeš aspoň se to vysvětlí a pak se může hledat řešení... moc moc Ti držím palce!! a napiš pak co a jak !

já měla hrozný odpoledne - muž šel něco dělat ke svýmu bratranci (kterej tu má malou firmu), jen tak na pár dní asi, aby si aspoň pár korun přivydělal... malej přes oběd moc nespal a po 4. hodině už jsem myslela, že si to hodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako když si strčil hlavu do koše i do záchoda, rozsápal tři knížky (který jsem včera pracně slepila) a počůral se za záclonou a pak za křeslem a u všeho se vztekal, tak mi už vylítla ruka a putoval do ohrádky....
fakt hrozný... jsem už s ním večer ani necvičila, na další boj jsem neměla energii a dala jsem ho spát o chvíli dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už aby aspoň jezdil ten výtah, doma to není možný ani když se na hlavu stavím...
jestli bude tohle předvádět až se narodí malý, tak můžu jen doufat, že miminko bude klidnější než byl on :zipper_mouth:
20. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Agi, říkala jednak málo krevního barviva a jednak krvinky - to nevím co - ale předpokládám, že málo červených, když to barvivo. Zítra mám volat, kdy jsem objednaná na tu hematologii.

Lu, oni prostě někdy mají horší dny, zítra bude líp! :wink:
20. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
tak to bude snad dobré, holt budeš povinně pít každý večer kvalitní, červené vínko a dlabat k tomu železo :wink: .Ba ne, držím palec a zítra písni

lu:malej dneska tak dopoledne zlobil,že jsem už vybuchla a fakt násilím ho narvala do jídelní židličky,až se rozbrečel :frowning2: .Ale já už měla fakt dost
20. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
hani, tobogán mi neva:grinning::grinning::grinning:, ale jinak jsem ráda, že s tím plaváním to tak nemám sama:slight_smile: ale mně fakt hodně pomohlo plavčo s Vendou :slight_smile: už mi voda nevadí :grinning:

sylvi, snad bude všechno s krvinkama ok!!!jsem ráda, že je Matýskovi už dobře:slight_smile: a fotky nádhera(nejvíc mně dostala ta s rozsypanou moukou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )

lu, odpo nezávidím:slight_smile: s výtahem vydrž!!!už jen pár dní :wink:
já byla s Vendou u mamky, ta furt trnula hrůzou, pže šplhal :grinning: a byla unešená z jeho ajoj(ahoj) :dizzy_face: a dalších slovíček :dizzy_face: dorazil i brácha s přítelkou a prozradili mi, že se budou příští rok brát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dneska tu budu večer s váma:slight_smile: manža je na školení, dítě spí a v telce velký kulový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Sylvi: tak to by odpovídalo tý únavě co? a Ty jsi někdy měla třeba anémii nebo tak? nebo někdo v rodině?
nebo jsi měla těžkej porod? :confused:

ad dnešní odpoledne: no doufám, že bude zítra líp... nevím co to do něj někdy vjede, to už ani svatá trpělivost nestačí... už aby aspoň jel ten výtah, jinak s ním sama doma bejt nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
až pojede tak ho můžu vzít aspoň před barák na hřiště si poběhat a na písek, sice to není nějak supr hřiště a jak je vedro tak tam hodně pálí, takže můžeme až k večeru, ale každá půlhoďka dobrá!
já dneska fakt počítala skoro minuty kdy půjde už spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajímavý bylo, že když už jsem se fakt rozčílila a dostal na zadek za to čůrání za záclonou, tak pak šel a vyčural se do nočníku...

no nic, jen aby ráno měl toho pindíka ok... má to dost červený, proto byl dneska jen ve slipech a mazala jsem to tou mastí... ono jak mu to muž kousek stáhl a pak ještě dr. (jen to zkoušela a ono to dost sjelo), tak to popraskalo... nebrečí, čůrá normálně, ale jen dát tu mastičku byl výkon, vyloženě mě plácal přes ruku
20. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
lu, snad bude pindík ok:slight_smile: mastička určo pomůže:slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Holky sííím!! Tenhle kočár nemá madlo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24955411&tab a na mmb prodávají univerzální madlo, ale některé prodávající píšou že je to na kočáry co mají kulatou konstrukci, myslíte že tento ji má??
Tohle je to madlo: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20755651
20. srp 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
Agi: já měla taky dost, už mě i bolelo břicho a měla jsem nerva jestli je mimísek ok...
tak jsem mu to řekla a on hned ukazoval na břicho a říkal "sečičku, sečičku" ... no tak hlavně že to ví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako fakt kdo nabídne pomoc po porodu, tak už dopředu říkám ano, Matýsek pokud není zaměstnanej, tak to je fakt koledování o průšvih... stěhuje tu nábytek, skáče z gauče na hlavu...
muž mi volal a když jsem mu popsala co vyvádí tak mi řekl "no jo to je děsný ale on je fakt po mě, moje máma prej někdy brečela už nevěděla co se mnou" ...
a to jeho maminka má svatou trpělivost a je to ten nejlaskavější člověk co znám snad... takže jí asi pěkně dával zabrat..
prej manžela tehdy kvůli chování i vyloučili ze školky :astonished: no to se dozvídám hezký věci :sweat_smile:

jo, Sylvi, fotky fakt super, ta v tý pruhovaný mikině je fakt na zarámování :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
víte o tom jak ty srbští fanoušci dneska řádili na Václaváku a na Staromáku? tak tu poslouchám ten jejich řev, jsou kousek pod náma na stadionu Slavie... to je řev :sweat_smile: :sweat_smile:

Labell: hrozně ráda bych Ti poradila, ale fakt nevím co si představit pod "kulatou konstrukcí"?
nemůžeš přímo tomu prodávajícímu poslat odkaz na ten kočár a zeptat se?
20. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
labell, dle mého by to mělo jít :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Holky děkuju!!
20. srp 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
labell, doufám, že to půjdě, abych nedostala madlem po hlavě, kdyby to nešlo :grinning:
20. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Nené..neboj! :wink:
20. srp 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
dobře, už se nebojím:grinning:
20. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
přece Labell nepojede kvůli pár ranám až z Brna, Evčo !! :wink: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.