• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
no já nevím, jak moc je cholerická :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale pravdou je, že cesto z brna do Prahy by vychladl i můj bratr :grinning: :grinning: :grinning: (a u toho cholerik je slabý slovo :zipper_mouth: )
20. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

prosím Tě Ty máš cholerickýho bratra, jo? jak je to možný, dyť Ty vypadáš jako rozenej kliďas!
i když fakt je že moje ségra je taky cholerik jak brno (promiň Labell :sweat_smile: ) a můj brácha je zas totál flegmatik :fearful:
20. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
jé, takže je vlastně naděje, že druhý dítě bude kliďas??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
lu, můj bratr je mega cholerik a já osciluju mezi flegmoušstvím a cholerikou :sweat_smile: já jednou vystartovala na chlapíka, kterej mi vjel na parkovací místo, kam jsem zajížděla :sweat_smile: chlapík byl kámoš s posilovnou a měl kolem dvou metrů :sweat_smile: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
lu, naděje umírá poslední :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Já bych holky vychladla už u Pelhřimova! :grinning:
20. srp 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
luci, tak to jsem si oddychla :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
ha, to znám, Evco... já když kdysi zjistila, že nás vykradli, tak moje první cholerická reakce byla Kde je ten grázl, já ho roztrhnu :sweat_smile: až pak mi zpětně došlo, že kdyby tam fakt byl, tak by mě asi pěkně zmlátil, ale v tu chvíli jsem fakt vzteky neviděla

Evi: představuju si něžnou klidnou holčičku jako jsem byla já :dizzy_face: což znamená že to bude kluk a rošťák :grinning:
20. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Labell: seš měkká !! :grinning:

ještě je zajímavý ale že ten můj šíleně klidnej bratr co skoro ani nemluví byl v dětství prej na zabití... prej zdaleka nejhorší z nás čtyřech dětí, mamka brala i prášky na uklidnění :sweat_smile:
tak já tomu nerozumím, je možný, že se v dětství prostě vybláznil na celej život? :sweat_smile: :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
lu, že chlapík zratil řeč a jel parkovat jinam :grinning: :grinning: :grinning: tenkrát jsem měla asi 49 kg :grinning: nečekal, že by na něj něco takovýho mohlo vystartovat :grinning: :grinning: :grinning: Tom stál asi o 5 metrů dál a říkal, že mi z očí šlehaly blesky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a že se bál(doufám, že o mně :grinning: )

taky bych si takovou holčičku představovala :grinning: :grinning:
20. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Evca: :grinning: :grinning: nj, věděl, že vrazit Ti nemůže!

mě jednou mamka nenašla tam kde mě nechala si hrát (byly mi asi 2 roky) a dodneška o tom vypráví že měla skoro infarkt :sweat_smile: já šla prostě do vedlejší místnosti...
jsem jí to připomněla když tu teď byla a okolo se jen míhal Matýsek a stěhoval nábytek, to jsme se obě od srdce zasmály :grinning: mamka říkala, že vydá za asi jeden a půl dítěte, jak aktivitou tak množstvím jídla co sní :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
já jsem taky byla buchta :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem moooc hodná, ale trochu ukňouraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechtěla jsem jíst :grinning:
20. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
tak to já jedla všecko, jako Matýsek... já i očesávala úplně zelený a tvrdý maliny třeba a vůbec mi nevadilo, že jsem pak měla kopřivku :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Holky, postarat se sama o dítě není žádné umění :pensive: ... a hlavně u nás to takle bylo už od porodu (manžel byl přes týden pryč), takže pro mě žádná změna. Fakt můžu říci, že za těch 18 měsíců Aničku nikdo jiný nekoupal, nepřebalil, neoblékl (ani svetr, bundu), nešel s ní na záchod, nenakrmil...prostě když jsme u maminy nebo u bráchy nebo oni u nás, tak to ani nikoho nenapadne (každej jí řekne "běž, maminka ti dá svetřík" :o))...také je to tím, že když byla Anička malinká, že se nenechala. Takže veškeré činnosti související se staráním se o ní jsou už pro mě naprostá rutina, kterou dělám pořád a automaticky a kupodivu si to pořád užívám (samozřejmě mám i krizovky, jsem jenom člověk :sweat_smile: ).

Comra: jojo, v podstatě je to kvůli tomu. Jednak mi hrozně vadilo, že neustále fňukal, že musí chodit do práce...v jedné práci mu vadilo, že dělá venku, takže mu je zima....v druhé bylo málo práce, takže se nudil...ve třetí bylo moc práce a musel jezdit autem a bylo mu tam zase horko. Pak mi vadilo, že si vzal půjčku 30 tis a řekl mi to, až po příchodu z banky-tak jsem mu vysvětlila, že to jako nemůže, že jeho půjčky jsou i moje, když jsme manželé...za pár měsíců přijel s novým notebookem (20 tis.), který si vzal na splátky :angry: . Když jsem otěhotněla, tak chtěl jít natáčet jako kompars k filmu-nechtěla jsem, protože jsem chtěla, aby si našel normální práci, když budeme mít dítě-nakonec jsme se domluvili, že když jim dají x-korun na den, že to vezme, jinak ne....no jasně, přišel domů s podepsanou smlouvou na mnohem méně, než jsme se domluvili... a ve finále odjel vloni s klukama na dovolenou a my s Aničkou byly doma (jasně jsme byli domluveni, že první rok nikam nepojedeme. Ani jsme neměli peníze...)-jo, on byl vlastně na dovolené a domů přišla poštou exekuce, protože neměl zaplacené nějaké pojištění....tak jsem ho začala mít plné zuby a z lásky k němu nezbylo vůbec nic a v říjnu jsem mu řekla, že se chci rozvést (v té době už jsem nebyla schopná s ním být v jedné místnosti, bylo mi špatně od žaludku, když měl přijet domů, když byl doma, tak jsem skoro nejedla), tak se odstěhoval...Ale pořád jsme spolu docela normálně komunikovali, kdykoliv chtěl přijet za malou, tak jsem řekla, že jo...a pak jsem podle vzoru, který mi dodal, sepisovala rozvodové smlouvy a rozdělení majetku-na všem jsme se předem domluvili. Tak jsem mu to poslala, ať to podepíše u notáře a pošle mi to zpátky...tak mi to poslal podepsané a do majetkového vyrovnání si přidal odstavec, že mu musím do 12 měsíců od podpisu smlouvy (do letošních Vánoc) zaplatit majetkové vyrovnání 100 tis. :grinning: . Asi si myslel, že to jenom podepíšu a pošlu na soud, že to nebudu znovu číst, když jsem to psala, a nebo že si to s rozvodem rozmyslím-jinak to nechápu...tak jsem mu volala a řekl mi, že je to jeho podmínka dohodnutého rozvodu (peníze jsou prý pro Aničku, ale lhůtu mi prodloužit nechtěl-navrhovala jsem 5 let, že bych to platila formou stavebka-to snad člověk nemusí být ekonom, aby věděl, že z mateřské 7600 a alimentů se 10 tis. měsíčně neušetří :o))))), jinak se prý budeme o vše soudit. Tak jsem si nejdříve kámošce pořvala do telefonu :sweat_smile: a pak jsem zavolala jemu, ať si sežere všechny peníze, že jsem to podepsala a poslala na soud, ale že tím naše dobré vztahy skončily...ve finále jsem šťastně rozvedená (už chápu význam toho pojmu), akorát ty peníze mě občas straší :sweat_smile:

Label: podle mě ten kočárek má kulatou konstukci :wink:

Lu: koukala jsem na tu ženskou ve zprávách a také jsem nechápala..kdyby byla prvorodička, tak neřeknu, ale po dvou dětech... :sweat_smile: ...to teda musel být šok. Před pár lety takhle ukazovali žensou někde v USA a ta také nebyla prvorodička.

Evcafrank: super podvodní fotky...vy se potápíte jen na focení, nebo se s dětma potápíte normálně :astonished: ? My totiž jenom při focení, ale nějak jsem pochopila, že vy i na normální hodině :slight_smile:

A jdu spát...dobrou :slight_smile:
21. srp 2009 v 00:28  • Odpověz
Dobré ránko,

Majenko, teď jsem se zatajeným dechem přečetla tvůj příběh a musím říct, že tě nesmírně obdivuju. Dokud jsem byla bezdětná pracující ženská, neuměla jsem si ani představit, co to značí zůstat sama s dětmi s minimálním příjmem. Teď se to bohužel stalo mým dvěma dobrým kamarádkám - mají hypotéky na krku, jsou na mateřské a jejich manžílkové sice platí nějaké směšné alimenty, sem tam si děti vypůjčí, ale jinak si jezdí po festivalech, do Chorvatska apod. Holt užívají svobodný život. A ještě mají kecy ohledně peněz :frowning2:

Aco, jééé, já se těším na nový účes !!! Poslyš, neměla jsi náhodou před několika měsíci sen, kde jsi jako krátkovlasá blondýnka chovala druhé miminečko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?

Mluvení ve větách? Coooo? Můžu tam počítat "Ham eeeeeeee ehhhhh eeeee" ?

Holky, dnes jdu balit, bo zítra jedeme na kola do lednickovaltického areálu...nemůžu se dočkat ! jen kdyby se tak někomu chtělo za mě nachystat ty kufry a nic podstatného nezapomenout ...
21. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
Bré raničko :slight_smile: agi,Romi,sylvi užijte si dovolenku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a fotky Matýska jsou krááásný taky se mi líbí pruhovaná :dizzy_face: :dizzy_face: sylvinko:at je líp :frowning2: a koukám to byly zase hlášky :grinning: :grinning: :grinning: lu:držím palečky at máš dnes klidnější odpoledne :wink:jo a já když jsem byla malá tak jsem taky prej byla hodně hodná,pak až jsem byla větší tak jsem byla ostýchavá,zamlklá,nekomunikovala jsem,styděla jsem se a bez maminky ani ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:musela se mnou jezdit všude já se strašně bála že se ztratím nebo tak.. :sweat_smile:pamatuju si jak mi říkala že to budu mít v životě těžký když pořád potřebuju ji a neumím si něco sama zařídit apod :stuck_out_tongue_closed_eyes:tenkrát jsme byly ve Znpjmě v tuzéru cosi nakupovala a já čekala venku pak už šl ven a říkala že jsem jí neviděla vycházet tak se mi ze srandy schovala za roh :sweat_smile:mně bylo divný že tak dlouho nejde tak jsem šla pro ni do krámu a ona nikde,tak jsem venku spustila řvala sem jak tur že se mi ztratila maminka a ona že si jen dělala legraci :angry:tak taková jsem byla já :sweat_smile:zato ted???když něco jdeme řešit říkám příteli nech jednat mně to bude rychle vyřízený :grinning:jsem prostě držka,jooo život mně naučil že člověk nemůže bejt furt jen hodnej a nechat si srát na hlavu ne?? :sweat_smile:agtko:o kurzu přemejšlím ale zrovna včera mi říkal šéf,já říkám akový prachy a ani nedaj živnost'ák??tak mi řek že jestli by se to mělo řadit mezi volnou činnost že bych ŽL mohla dostat normálně,prostě at se to jen od někoho naučím bez kurzu a je to,že certifikát nepotřebuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:když já nevím jestli by mně bez něj někde vzali,já bych doma dělat nemohla nemáme volné prostory takže prostě někde,v kadeřnictví nebo tak :unamused:pořád nevím a dumám :unamused:mějte krásný slunný den a odpo maj přiít buřiny,vidím to spíš až na večer :unamused:
21. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
tý brd'o maji máš můj obdiv,chápu že to určitě není lehký :frowning2: tak my se rozejít tak nedostanu lautr nic,ale u nás je to jen o důvěře kdyžtak půjdu s holou prcinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kačí:užíjte si to :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
tak ahooooj valíme se chystat k vodě :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
dobré ranko:slight_smile:

majenko, exmanža je teda třída :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně, že jsi to pěkně ustála :wink:
pochopila jsi to dobře:slight_smile: potápěli jsme se na každé hodině :wink: však já měla ze začátku větší strach jak Venda:grinning:
halkac, klidně počítej :grinning: :grinning: :grinning: však u nás nedávno taky byla populární slova áááááááá, ééééééé :grinning: :grinning: :grinning: užijte si kola:slight_smile: s balením nepomůžu, taky mně čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hani, já jsem do vztahu přišla s holou prdkou :grinning: , takže kdyby něco budu na tom podobně :wink: užij si to na koupáku a bacha na buřinu :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
ránko :sunglasses:

téda, Maji, nemám slov :zipper_mouth: Halkac to napsala pěkně, člověk si to asi ani neumí představit...
já nechápu jak si někdo může udělat dítě a pak se takhle chovat :pensive:

kdo odjíždíte na dovču nebo víkend tak si to užijte !

Hani: tak ses z tý zamlklosti taky pořádně vyléčila, viď? :grinning:
21. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Zdravíme,
tady je koupačka v bazénu od rána, máme babi doma, tak jsem s Emily sama.Je to holka hodná, akorát si někdy má potřebu křičet no...a to šílím.ještě když do toho začne Jiřík mručet že něco chce.ale jinak musím uznat že je to fakt super mít děti takhle brzy za sebou :slight_smile:
Jiřík má už 10zoubku a další dva mu brzo vylezou
a máme za sebou křtiny, byly super,počasí teda hrozný vedro, ale byli jsme zalezlý ve stínu tak to bylo fajn.
pár foteček: http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/05_-_Jirik_rok_a_pul_a_Emily/
ještě bude pár od fotografky
bylo pár vtipnejch chvilek, když jsme zapomněli svíčku a roušku a pan farář "ještěže jste nezapomněli Emily" a pak když jsme se fotili tak všichni nastoupeni a vyfoceni a už nevím kdo, prej a kde máte Jiříka, no ten si běhal po kostele, byl už ospalej tak s nim nebyla ani řeč. :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj Jani...
no já si na Tebe včera vzpomněla při tom mým hrozným odpoledni se vztekajícím se dítětem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a říkala jsem si jak bych v tomhle kojila nebo uklidňovala ještě křičící miminko :confused: :sweat_smile:

gratulka k zoubkům... nám chybí asi 3, ale teď nic neroste

fotky suprový :dizzy_face: Jiřík má fakt nádhernej úsměv! a Emily je takovej malej brouček :slight_smile:
a Jiřík fakt spal přes noc na balkoně?
21. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jani, fotky jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky,
moc nedočítám, jen jsem zkoukla Emilku a je nádherná :wink:

a co se týče příběhu Majenky, tak prohlašuju, že chlapi jsou prostě jiný druh, mám pocit, že mozek se jim v určitém stadiu přemístí tam dolu a nejsou schopný racionálního smýšlení...můj chlap je jako táta skvělej, ale je to v jistém smyslu slova sobec, který když se rozhodne jít na sport, tak prostě jde, rodina nerodina. Já se mu nedivím, má dost náročnou práci, ale já bych si taky ráda pravidelně (jako třeba Barča má čtvrtky ) odfrkla a šla dělat cokoli, jen né starost o dítě
21. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoooj :slight_smile:

Majenko, taky jsem tvůj příběh přečetla jedním dechcem :frowning2: a fakt raděj být sama s Aničkou než s takovým šulínem :sweat_smile: aspoň nemáš nervy, co zas provede...budu držet palce, ať ty penízky nějak příjdou a ty budeš mít od něho nadobro pokoj! :slight_smile: ...............a máš teď třebas myšlenky na novou lásku? Nebo si je dala do budoucna "k ledu"?? :sweat_smile:

jani, Emily moc hezká holčička, má krásné očička :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
lu: jo někdy je to fakt děsný že nevím co dřív, a ještě k tomu všemu nás zlobil tatínek :slight_smile: ale už dobrý...
to byl můj nápad jít spát na balkon, malej se hrozně rád kouká na hvězdičky, máme totiž nad postelí ty fosforující tak je vzdycky nasvítíme a pak mu povídáme a krásně usne, takže jsem je vyhodila na balkon, jenže byla docela zima tak šli kolem 3h spát dom. :slight_smile:
díky...očička má moc pěkný, jiný než jiřík, úplně tmavě modroučký :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
a moje nový motto je: jedno dítě pohodička, ale dvě děti brzo po sobě to je aspoň divočina :grinning: :grinning: ale v dobrým slova smyslu... :slight_smile: :wink:
dočetla jsem něco málo a příběh majenky, to je teda něco...držím pěsti ať se finanční situace zlepší a je líp

já mám teď taťku na protialkoholovým, je tam 14dní ale ten začátek byl asi mazec, říkal že příště než tam jít tak si jde skočit...
jenže poslední dobou už to bylo nesnesitelný, chodil do práce nalitej, pak už radši jezdil na kole, ale to bylo taky otázkou času kdy se něco stane,párkrát padl do příkopu tak už mu dali v práci ultimátum...no a moje mamka, je toho na ni moc, ale je ráda že tam šel dobrovolně, že si připustil problém.já jsem z toho taky špatná, nikdy bych nečekala že to takhle dopadne... :unamused: a k tomu si to v rodině vyčítají kdyo za to mohl a tak... :frowning2:
no ale tím vás tu nebudu zatěžovat, jen jsem to asi potřebovala někam napsat, protože jinak se o tom moc nemluví..
21. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

jsou to tady příběhy a osudy :confused: :unamused:
Majenko držím palce, ať se finance vylepší...ať se dělo cokoli, s těma prachama to teda "tatínek" přehnal :angry:
Janino: děti jsou nádherný... :slight_smile: taky uvažuju, že teď je to v podstatě pohoda...to bude ale šrumec za 4 měsíce :grinning: no a pak dalších pár let :grinning: ...nudit se asi nebudeme... :wink: S taťkou je fajn, že se to rozhodl řešit, to je moc důležitý...tak ať to dobře dopadne...to nekomunikování problémů starší generace (bohužel i té mladší někdy) je vážně k zbláznění... :unamused:

Dneska je mi po 2 dnech odpočinku (kdy mi bylo paradoxně hůř než při normálním režimu :sweat_smile: ) zase líp :slight_smile:. Odpoledne jdeme na zahradu ke kámošce vyvalit pupek a Katy se bude cachtat s jejich Naty :slight_smile: Jsem zvědavá, kdy přijdou ty bouřky...
21. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahojky,

jen nakukuju a dočetla jsem jen tak letmo, žehlím,balím a sepisuju co je třeba na dovču.Prcek chrní a hned jak se vzbudí,tak ho jedu odvézt k našim (sedla jsem si přímo na zadek, když mi mamka ve čtvrtek sama od sebe nabídla,že si ho nechají přes noc a ať si ho jen vyzvednem,až vyrazíme na cestu :confused: :confused: :confused: ).No ale jsem děsně ráda,že? už vidím, jak tady balím s ondrou na noze

janičko krásné fotky, malá je úžasná a Jiřík je proti miminku už prostě velkej kluk,co? jak rychle dospějou,když je doma takovej tvoreček :slight_smile: .A obdivuju Tě,stejně jako mišku a jiné dablmámy, jste pro mě bohyně,já na to nemám

hani taky bych ráda viděla nový účes!!!! Že ty se k němu chceš i nádherně nalíčit,co? :slight_smile: :slight_smile:

pa,jdu zase makat
21. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jani: s tím taťkou to je smutný.. ale jak píše Zuu dobře že se odhodlal, ono je to opravdu o nějakej úraz v práci nebo na cestě... snad to zvládne a bude to dobrý!

Agi: tak to je super že mamka pohlídá a můžeš sbalit v klidu :slight_smile:

Hani všichni tu čekáme na Tvůj účes :wink:
21. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.