• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
dobrý večer,
tak Elí je celkem šikovná, co se jídla týče, když chce, tak celkem pěkně jí sama, ale dnes u oběda si chválně nabírala tím druhým koncem lžičky a bavilo jí, když si to co jí spadne, mohla patlat po břichu...ale čurání a kakoš - to si z nás dělá prču, ví, že čůrá, ví, kam se to dělá, řekne, že to bude dělat, ale nočník nehrozí, to si počká, až bude moct vstát a vyčůrá se vedle :zipper_mouth:

jo a ještě teda krásně, ale fakt krásně drží tužku(naše máti říká, že líp než Mates, kterej půjde do školy) tak to jsem zmínila abych jako měla nějaký plus pro tu naší čertici :grinning:
21. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Kuba drtí piškoty, rohlíky i křupky, pak to má na koberci jak v chlívku
21. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
no Elí je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
hani: spíš vyčůránek :wink:
21. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
hani nám je taky malej, máme ho totiž po synovcovi a on byl v ondrově věku daleko menší a tlustší.ondrášek má pindíka těsně u stěny,respektive nad ní,musím ho posazovat zadkem jakoby nejvíc dozadu a výš,nevím jak to popsat a hledám jiný, jenže mě to nějak neba a taky bych ho musela vyzkoušet :grinning:
21. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Mishu: gratuluju ke zkoušce

Sylvinko: mě po odběru krve když jsem byla doma na mateřský s Terkou hned odpoledne nahnali do nemocnice na infekční. Mysleli si, že mám žloutenku :confounded: :astonished: . Drželi mě tam týden a nakonec mi řekli, že jsem buď přechodila nějakou fakt hnusnou chřipku a nebo to mám z antikoncepce. Na krev jsem šla tenkrát náhodou. Byla jsem tenkrát strašně unavená, ale vyprávěj to někomu, když jseš doma na DOVOLENÉ :confounded: :grinning: .
Držím palce ať další testy :wink:

A k našemu borcovi ledoborcovi :grinning: - fakt nevím čím jsem si to zasloužila, že to šlo takhle hladce, vždyť já to po něm vlastně ani moc nechtěla :grinning: :grinning: :grinning: Rozhodně pořád chválím úspěch, on si pak ještě tleská, že je ŠIKULA. Možná pomohla ta dovolená - on běhal u moře jenom v plavečkách (ale tam už jsme zaznamenali tak 70% úspěšnost) a pak když jsem mu dala doma plínu, třeba když jsme šli na procházku nebo někam jeli, tak se mu to moc nelíbilo.
Večer se vyčůrá ještě před spaním a pak jde až ráno, když se probudí (já jsem mu na noc plínu dávala, ale když bylo 5 dnů sucho, tak jsem to riskla a pod prostěradlo jsem dala ty přebalovací podložky kdyby náhodou).
Teď mu rostou 4 zuby najednou, dneska moc nejedl a má trochu ukňouranou náladu. Ale včera ho asi ty zuby prohnaly na velkou 3x za sebou a fakt si vždycky řekl. Teda on si často říká i když si jde na nočník jenom prdnout :grinning: :grinning: :grinning: A přes den vypije tak 200 ml mléka a 400ml vody.

Baru užij si dovču !!!
21. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Terko: s čůráním u vás je to jako bys popisovala pokusy s Terkou - já věděla že ona ví, ale ona odmítla mamince udělat tu radost :angry: :grinning: Ale dobrá zpráva je, že i Terka se to nakonec naučila :grinning: :grinning: :grinning:

Jak tady čtu, tak každý to naše zlatíčko je šikovný na něco jinýho a VO TOM TO JE :wink: Lukáš něco sám sní, ale třeba jogurt by byl spíš okolo než v něm a mluvení - je to lepší, ale na věty to zatím nevypadá
:grinning:
21. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
gábi děkuju :slight_smile:

já ho právě nechávám doma často nahatého,dokud je léto,ale jednak doma teda skoro vůbec nejsme a také to právě zadržuje,nečůrá...takže úspěch žádný.a ráno co se probudí,tak jdeme po mlíčku hned na nočník a čteme tam knížky a sedí tam půl hodiny a nic......
21. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
teru: :grinning: agtko:se tu válím smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych se asi na žádnej nočník nevešla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sylvinko:džím palečky at je vše o.k. :wink: ááááááá i Kubík je drtič :grinning: téééda by ste nevěřili jak je Pát'a na koupáku aktivní furt leze k cizej na deku za dětma a bere dráhu přes celej koupák takže já vlastně už sportuju :grinning: :grinning: a dnes jsem musela kárat ofrklého chlapečka :angry: :angry: byl jen o něco starší jak Pát'a a pořád ho naháněl a št'ouchal do něj až málem upad :angry: až to udělal podruhé tak jsem vystartovala a řekla jsem že se to nedělá že je ještě malinkej :angry: :angry: a Pát'a se tomu řehnil :sweat_smile: a to viděla i jeo mamina a nic neřekla a pak na mně čuměla jak puk :angry:
21. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
agátko:Gái říká že se to každej naučí!a Gábi prosímtě do kdy mám čekat? :grinning:
21. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
jééééééééééééééé já z Gábi udělala Gáie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Gábi promiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin' :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
21. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
já vůbec píšu jak Bulhar :grinning: :grinning: :grinning: ale vy rozumíte mému jazyku nééééééééé?? :grinning:
21. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
VYDRŽ HANI VYDRŽ :grinning: :grinning: Ono to jednou přijde :wink:
21. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
hani nepij tolik ! :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Gábi:na ten den si počkám :grinning:agátko:já už to nepiju ani ředěný :grinning: :grinning: :grinning: a to fáááákt nepiju tedy ted' ne :sweat_smile: víte co nejhorší?já nemám do čeho píchnout? :grinning: to néééééééééééééééni možný :grinning:
21. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
kdo chcete kouknětehttp://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=393155&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
21. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak a já na to fakt peču :angry: :angry: já mám od včera zase půl kila nahoře :frowning2: z čeho to sakra jeeeeeeeeeeeee???? :confused: :confused:
21. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
nkde nikdo :confused: :confused: :confused: tak dobrou :pensive:
21. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
dobré ráno, jedeme do Jizerek, tak se jdu rozloučit, mějte se tu pěkně a moc toho nenakrafejte ! :grinning:

tyjo hani Páťa je vlasáček! v modrém je fešák! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PA
22. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj

to bylo ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer jsem sehnala lednici z druhý ruky, dokonce ji pán i přivezl na valníku :sweat_smile: a pomohl ji manželovi vynést těch 5 pater... je vcelku velká, no než jsem ji vydrhla, tak jsem měla dost.. :sweat_smile: tak snad chvíli vydrží...

Matýsek byl nadšenej, furt mi tam strkal hlavu a chtěl hadr do ruky.. začíná mít zájem o domácí práce, dneska stačilo říct a dal špinavý prádlo do pračky :sweat_smile:
a furt tu chodí s termoskou na mlíko (takovou tou jak vypadá jako taštička) a říká že jde nakupovat a mává nám :grinning: :grinning:

jdu dočíst
22. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
ono se dá vyrůst z nočníku?? :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile:

s tím jídlem ještě: my teď máme období, že se furt ptá jaký to jídlo je... já něco chystám a on třeba: "hustý? tekutý? studený?"... a dělá šaška, z jídla i staví komíny nebo si vezme kus brambory, řekne že to je loď a jezdí s ní jako na vodě včetně těch vln :sweat_smile: přitom si nikdy s jídlem nehrál
včera večer mě odboural, když mi schválně tvrdil, že ho bolí ručička, já se lekla, on skoro brečel a pak mi řekl, že pálí a já co pálí? a on že jablko co dostal po večeři :sweat_smile: samozřejmě strašná sranda, že se máma lekla... no komik po tatínkovi!

to s tím Lukáškem a nočníkem, to je stejně story!! :slight_smile: jsem to říkala mužovi, ten by už chtěl aby byl malej bez plín, protože teď šetří hodně... jsem mu říkala ať mu to nějak vysvětlí, že nevím... a on se mě přišel zeptat jestli si může sednout na jeho nočník a názorně mu to čurání předvést :grinning:

Hani: se nediv že malej mluví cizím jazykem, když Ty na nás po bulharsku !!
22. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojík :wink: agátko:děkuju :wink: krásně si to užijte :slight_smile: lu:já taky myslela že nočník je prostě nočník,ale asi ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a to máš recht asi Pát'a jede bulharštinu!krásnou sobotu :wink:
22. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
Holky, já jsem pěkně rozesmutněná...Tak na dovču jsme dnes nemohli odjet, protože Jonášek od včerejška teplotkuje. Má kolem 38 stupň, jinak vypadá čile...ale nechci to riskovat.

Já fakt nevím, co ten osud proti mně má ! Na cokoliv se těším, je zhaceno. Štědrý den (zároveň první narozeniny dětí) jsem strávila na pohotovosti, bo prcci měli bronchitidu - a nakonec jsem jim musela podepsat, že v nemocnici na žádost matky nezůstáváme. Jinak bych druhý Štědrý večer strávila v nemocnici - jednou jsem si během Popelky rodila, podruhé bych kontrolovala sestry, zda tentokráte nepopletly dávky ATB...

A na dovolenou, která byla světlým bodem celých prázdnin, se ani nedostanu...

No je pravda, že jakmile jsem si přivinula to hořící dítě, které se ke mně dnes připlo a nehnulo se, měla jsem jasno. Třebas opustím hranice Valmezu příští rok...
No a pokud se Joninkovi udělá lépe, projdeme aspoň okolí... třebas Skanzen v Rožnově, kde můj muž prý v životě nebyl. Holt Valach, no....

Omlouvám se za skuhrání, ale já muselaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:
Kačí, co napsat....je to fakt na prdlačku, když se na něco těšíš a nevyjde to, ale víc na prdlačku je teplota Jonáška...hlavně ať je brzo pryč..možná že to bude nějaká jednodenní a zítra už bude v pořádku, později vyjet nemůžete?
A k těm vánocům - není možná, aby letošní vánoce neproběhly v klidu a v pohodě bez nemocí nebo jiných komplikací....moc vám to přeju :dizzy_face:
A žádné omlouvání!!! To vždycky pomůže, vypsat se :wink: :slight_smile:
Tak ať je u vás klidná noc!!!
22. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak mám konečně vyžehleno a skvělý pocit z toho :sweat_smile:

Halkac: tak to je fakt smůla :confounded: . A není to třeba k zoubkům, když je jinak čilej :wink:

Petise: nová láska??? No snad ani ne :sweat_smile: ... jednak nemám moc chuti chodit na nějaké rande...jednak se hůře randí s malým závisláčkem na krku...a jednak si říkám, že si nejprve vyřeším ty finanční problémy a pak se uvidí :wink: . Ale kdyby mě chtěl na rande pozvat Jack z Muži na stromech, tak Anička pošupajdí k babičce v cuku-letu :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:

Lu: Matýsek je teda akční! Malá se v jídle maximálně rýpe (pokud teda neječí "neci, nenene") nebo ho lžičkou rozpatlává po stole...hází pod stůl...ale aby v něm viděla cokoliv imaginárního, to vůbec...a hustý, tuhý, řídký...to je jí úplně jedno, tak daleko teda ve vývinu nejsme :astonished:

Jo, "pochlubila" jsem se vůbec s tím, že mi Ančí "ukradla" ze stolu razítko (kancelářské) a natiskala doprostřed obýváku cca 20 razítek (černých na bílý koberec)-už je to déle, ale ještě tam máme nějaké pozůstatky :sweat_smile:

Tak dobrou noc, snad bude zítra hezky, chceme jet na k našim na zahradu...
22. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahojda :wink: co je toto za docházku????????????????????????????????????????????petisko to je "ÁČKO"pro všechny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nebo máme nové téma???? :confused: :confused: :confused: :confused: dnes venku pršelo a tady nikdo?? :confused: Kačko to mně mrzí,tak at' je Jonáškovi líp :frowning2: maji:já bych na novou lásku asi taky neměla pomyšlení :sweat_smile: drž se holka :wink: tak dobrou :pensive: jo a dlouho tu nebyla Miška néé? :confused:
23. srp 2009 v 00:09  • Odpověz
Ahoj. Hani, já čtu, ale nepíšu. Včera mi bylo slabo, jako pocitově dobře, ale jak se asi změnil tlak, tak jsem byla totál vláčná. A Miška nepíše, protože jeli na týden na chalupu. No už ty dovolenky a tak budou brzo končit a pak tu bude příšpěvků, že to nestihneš dočítat. :wink:
23. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
ahoj

Halkac: to je teda pech!! jak je dneska malýmu??

já měla noc, večer jsem si dala jednu suchou housku a bylo mi zle celej večer a noc :confounded: :confounded: a to jsem přes den jedla normálně a nic i nebylo... no dneska teda budu setsakra opatrná, moc jsem toho nenaspala

a ráno mě dorazil muž, slíbil mi před pár dny, že malýho vezme ven aby se pořádně vyběhal a ráno najednou že s ním jde k tomu bratranci, kde teď vypomáhal s něčím... prostě že s ním bude v kanceláři... říkala jsem mu, že to si neumím představit, dyť tam do všeho poleze, to nic neudělá.. prej bratrancova přítelkyně ho bude hlídat... tak to jsem teda zůstala koukat... nějaká holka, kterou jsem v životě ani neviděla?? :fearful: řekla jsem, že v žádným případě, jsem to tam viděla, mají tam schody, všude elektrika... a ani nemá vlastní děti, vůbec nevím jestli je trochu zodpovědná a mám jí svěřit dítě skoro na celej den?? a to jsem po něm ani nechtěla...

takže jsem to zatrhla a muž se hrozně rozčílil, že má právo rozhodovat o svým dítěti... no pokud chce rozhodovat s takovýmhle přístupem, tak bohužel, já tu nebudu trnout... já sice potřebuju, aby ho vzal ven, teď ho nemůžu tahat ty patra nahoru a dolů, ale na tomhle jsme se nedomluvili...
no když viděl, že mě neukecá, tak to najednou šlo a šel s ním na hřiště...
eště teď nad tím kroutím hlavou co to jako bylo.... chlapi mají fakt jiný myšlení :sweat_smile:
no nechaly vy byste někomu koho vůbec neznáte hlídat dítě?

se nemůžu dočkat zejtřka, možná už půjde ten výtah a už to bude lepší, nebudu tak závislá na tom, aby muž malýho vyvenčil

Maji: tak ta story s tím razítkem, ta je luxusní :sweat_smile: nemáš fotku?
23. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Kačko: je to pech, ale myslím, že vy jste tak akční, že i ten náhradní program bude parádní...hlavně aby byl Jonda v pohodě :slight_smile: :wink: a Vánoce? Letos na Tebe budu hodně myslet...myslím, že Štědrý den bude buď velrybí, nebo porodní, nebo ulítanej a unavenej, nebo depkoidní... :sweat_smile: :grinning: Potřebovala bych ten datum nějak posunout... Uvažuju, že pokus budeme s Elýsem držet pohromadě, uděláme Katy jedny předčasný Vánoce třeba 1.prosince :slight_smile: :dizzy_face: CHci si je s Katynkou užít :dizzy_face: :dizzy_face:
Stejně, letos už ty Vánoce budou nádhernýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

taky nakukuju, ale napíšu jen občas :wink: Počkejte, až se bude blížit porod Mamuťátka...to tady bude zase docházka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hezký den
23. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
du si postěžovat, jsem nasrána, minulý týden se dohodlo, že tento týden oslavíme u tchýně narozky Manži a šváry, že já upeču dort, atd. a včera v sedm večer mi bylo oznámeno, že se oslava koná u nás, že se tak domluvili na chatě, takže já tu teď dodělávám dort, chystám chlebíčky, uklízím byt a dělám opběd, do toho hlídám dítě a manža je na hokejbale. Prý to bude u nás, aby se tchýně nestresovala, až přijede z chalupy, že nemá nic hotovo, co by se jí stalo, kdyby přijela jednou v sobotu? takhle se tu teď stresuju já, zatimco ona je na chalupě a miláček na tréninku
23. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.