• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Mishu: no to si to hezky zařídili :sweat_smile: :angry: já jak se znám tak bych asi vstoupila do stávky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Zuuu: Vánoce budou zajímavý, tenhle rok už to budou víc chápat :dizzy_face: včera jsme si prohlíželi jednu knížku a tam byl vánoční stromeček, tak jsem Matýskovi říkala jestli si pamatuju jak svítil a co na něm bylo a jak dostal dárky... nevím jestli si něco pamatuje, ale seděl s pusinkou otevřenou a poslouchal a poslouchal, bylo to tak roztomilý !

udělat Vánoce dřív je dobrej nápad, Katynka si je užije pěkně a pak už můžeš rodit kdykoli :grinning:
23. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
no já se vidim, jak až přijdou tak budu na tchýni házet ksichty
23. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
no já jsem huba, já bych rovnou řekla, že když si to tak hezky společně a beze mě vymysleli, tak si to taky můžou společně a beze mě uspořádat :grinning:
23. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Kuk :wink: no vy jste se polepšili :wink: Peti,lu at je vám líp :wink: a Peti už svítí 30 tt týý jo toto letí :confused: mishu:to by mně taky nasralo :angry: zvládni to :wink: zuuuzi:máš to krásně naplánované :dizzy_face: :dizzy_face: my jsme dnes chtěli jet na koupák ale je tam tak akorát,tak půjdeme jen ven :slight_smile: zato od zejtra maj přjít zase vedra snad poslední :wink: užijte si sobotu :wink:
23. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
tak už mám hotovo, dort dopad dobře, a na chlebíčky sem se vyprdla, udělala jsem česnekovo sýrovou pomázánku, obložim talíř, nakrájim veky a ať si každej vezme co chce, takže mám hotovo
23. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahojík

dneska mi jel manžílek pro autíčko, akorát že to mám obráceně auto budu mít dřív jak řidičák, budu si ho teprve dělat na jaře. Jen jsem zvědavá jak to zvládnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak včera jsme měli u našich takové hezké posezení, přijela i rodinka Pavlíkovic - Denísek tak nádherně povídá, je to náš milovníček s Jájinkou se mají opravdu moc rádi a Majenka, no to je tak krásné, sladké a hodné miminko :dizzy_face: :zipper_mouth: moc ráda jsem si zas pochovala to voňavé mimísko, akorát jsem už nějak rychle zapomněla jak se ty miminka drží :sweat_smile: až jsem měla strach že jí ublížím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a Miška jsem nechodí neboť si užívají na chatičce :wink:

Kačí : jejej to je teda smůla, ale hlavně ať je Jonáškovi co nejdřív dobře, dovolenku si užijete jindy :wink: ale zcela Tě chápu že to zamrzí

Zuzí : to je hezký nápad s těma Vánocema je posunout, takhle si je s Kattynkou pořádně užijete a myslím že tyhle Vánoce bude ještě krásnější než ty loňské, dětičky už krásně reagují na dárečky a Vy se budete ještě kevšemu těšit na ten největší dáreček co teprve přijde :wink: :slight_smile: Moc Vám to přeji

Mischulle : velká gratulace ke zkoušce, to Ti spadl obrovský kámen ze srdíčka viď :wink: A jsi teda borka, já bych se teda sekla a řekla bych ne :angry: ale zas kdyby to byly narozky manži tak bych se to snažilo zkousnout kvůli němu ale musel by aspoň hlídat Jáju. Tak ať se oslava vyvede
23. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Mishu: ty jsi blázen! :grinning:

Aco: no to máš suprový že máš už auto... to má silnou motivaci, to na jaře dáš!

holky mně je hrozně zle, už jsem dneska byla zoufalá.... nevím co jíst, po všem křeče, zkusila jsem Nutridrink, po tom to bylo naprosto hrozný... jsem z toho vyčerpaná a všecko mě bolí... muž vyrazil do lékárny pro enzymy na slinivku, v těhu s Matýskem jsem je brala a aspoň dočasně pomohly od toho nejhoršího... a zkusím ještě nealko pivo, aspoň trochu, tohle už nedávám, nemůžu si ani lehnout a chvíli usnout
už se bojím i napít :confounded: no doufám, že miminko to nějak zvládá...
23. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
Lído : chudinko drž se, to je děs jak některým maminkám je takhle horzně špatně, moc na tebe myslím

jdu se juknout na naše recepty a chytnout ňákou inspiraci, nevím co mám příští týden vařit :sweat_smile: přijde mi že jedeme jídla pořád dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
lu:šmarjááá co tooo chuděrko??posílám hodně sil a at je líp :slight_smile: ááá tak Miška si užívá na chatě? :wink: Han'ulko:kdy bude fotečka vlásků?? :wink:
23. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
Lu: drž se! :frowning2: zase to bude lepší...já jela v těhle stavech (když jsem nemohla jíst - křeče jsem teda neměla :wink: ) jen banány a vybublinkovanou colu... Ještě že je mažel doma :confused:

Aco: jo, bude to krásný :dizzy_face: :dizzy_face: určitě! :dizzy_face: Já dnes protřídila nějaký věci po Katy...holky, to je tak maličký!!! :confused: slzela jsem u toho...a navíc v každý věcičce jsem viděla maličkatou Katynku...hormony mě dneska zase dostaly :sweat_smile: :grinning:
23. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
holky díky, už je to trochu lepší, muž mi přinesl nejsilnější probiotika co měli a dala jsem si maximální dávku... to je úleva :slight_smile:
snědla jsem trochu suchých těstovin, tak mám trochu energie a není mi taková hrozná zima
sice mi je ještě vcelku blbě, ale tohle už se dá... mám to přesně jako v minulým těhu, nemám klasický nevolnosti, ale prostě mi vůbec netráví žaludek :zipper_mouth: :confused: já musím mít vždycky něco extra :sweat_smile:

zato malej je nějakej zdivočelej, ne jen přebytek energie, ale házel sebou o gauč, házel věcma, málem mi vypadl z náruče, tak možná jestli mu nezačaly růst nejzadnější stoličky, to fakt nebyl on... až víla Amálka ho trochu uklidnila, do tý je teď úplně zamiovanej :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky holky,
vrátili jsme se po týdnu z chaty....
Jak psala Hanička, včera jsme se viděli, bylo to super, jen Deny byl teda extra vzteklej a uplakanej :frowning2: To mne moc mrzelo. Jinak Jájinka, Hanča a Martík super, Haničky rodiče taky :dizzy_face: Mám i nějakéfotky, tak až bude chvilka, hodím je na net....
Zítra ráno jedu na UZ se štítkou, podle krevních odběrů v tom mám pěkněj maglajs :frowning2: Padaji mi děsně vlasy, snad půlka už je v tahu :frowning2: Jsem z toho na nervy. Nejhorší je, že mám podle krve zvýšenou funkci, tudíž bych měla hubnout, ale já přibírám :frowning2: Takže jestli je tohle teda "hubnutí", tak nevím, co bude potom. No, prý je to tam nějaké složitější, tak je teoreticky možné i to, že přibírám z toho :unamused:

Pak odpoledne musím do školy do Hradce - vezu tam seminárku - osobní předání nutné :unamused: Příštíé rok tu školu nedám, už teď z toho mám husinu....
Mishul, moc moc gratuluju ke zkoušce, jsi šikulka!!!

Denísek.... Pořád (už snad dva týdny) kajdí min 3x denně. Většinou to je tak jak míval od vždy (ne šíša, spíš měkčí), někdy je to divočina.... No nevím ,co myslíte, Mám jít k dr. když je to tak často? Už jsou zkoušela Smectu, teď Nutritom B.... Jinak je to držtička naše maličkatá :dizzy_face: Pořád povídá, fakt už začíná věty :dizzy_face: "Mainka jede s náma" apod. :slight_smile:

Marianka... Taky prdelka milovaná :slight_smile: :dizzy_face: Pořád na nás kouká, směje se. Zeleninka jí moc nejde, s tím se maličko perem, ale jinak super. Je strašně hodná :slight_smile:

Poslendí věc - sraz... Z naší strany řada ohrožení, ale já se nedám. Nakonec to asi dopadne tak, že dorazíme až v pondělí. V neděli totiž nejspíš pojedeme na Slovensko pro tchána (jede sem pracovat) a v PO musí Vladík do práce - má nějaký audit. Nejdřím jsem přemýšlela, že bych se tam nechala v neděli dovézt sama, ale nevím, jeslti bych to s háďatama v cizím prostředí dala :frowning2:

A co je tu nového? Co těhulky? Romčo? Zuzí? Lído? Barčo?.....
23. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Lu, no to je mazec! Drž se!
23. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Dobrý večer,
Halkačí, tak to je pech, ono ta taplotku může být jen jednodenní, ale my taky takhle odjeli z dovči dřív. Ale příště už to vyjde

Lu: hm, tak to si teda užíváš :frowning2: a jak dlouho jsi to měla s Matýsekm? Tak ať je líp

my včera slavili narozeniny kamaráda, tak jsem vypila víc jak půlku Becherovky, kupodivu jsme dnešní den zvládla v pohodě, musela jsem si teda odpolko na hodinku lehnout, ale na to, že jsem pořádně nic 2 roky nepila, tak to žaludek zvládnul dobře.
23. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
lu:fajn že se ti aspon malinko ulevilo :slight_smile: jůůůůůůůůůůůů Miška ahoooooooooooooooooooooooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palečky na utz štítky :wink: a na fotečky se mooooc těším :slight_smile:
23. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
áááááá teru kalila,týý woe půl flašky bechera by mně vezli :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to že jsi tak dlouho nepila tak jsi to zmákla dobře :wink:
23. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Teru, trénuješ na sraz, jo??? :grinning: Slušnej výkon :slight_smile:
23. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Miško: držím palce na ten utz! aby se ta štítka vyřešila, ta váha s tím asi souvisí si myslím..
padání vlasů s tím ale souviset tak nemusí, mně padaly naprosto příšerně, měla jsem jich pak tak třetinu snad... a bylo to od 4 měsíců do asi 9 měsíců po porodu...

jinak Matýsek kaká 2x denně běžně, někdy i 3x... tak já nevím, jestli je Denýsek jinak v pořádku tak je to možná normální :confused: ? nebo se Ti nezdá ve svý kůži?

téda, Teru, Ty máš formu!! :sweat_smile: :sweat_smile:

Teru: s Matýskem jsem to měla tak do konce 4. měsíce, normálně najíst jsem se mohla tak v 6. měsíci až, ale už to nebyly takový křeče... no má to jen jednu výhodu, že člověk moc nepřibere :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Mi: ta šíttná žláza je pěkněj prevít, tak snad se vše upraví

jinak ještě musím pochválit Elí, dnes běhala nahatá na chlaupě a když jsem jí řekla, aby si dřepla a vyčůrala se, tak to pokaždý udělala, (do teď při totiž stála a čůrala si po nohách a botkách). Jen ten nočník jí nějak irituje :sweat_smile: tam prostě čůrat nebude

a Becher byl zatím vždycky můj kamarád, tak jsem ráda, že nezklamal :grinning:
23. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Pát'a kajdí ted tak 1 někdy 2 krát denně,ale měl i obdob kdy kakal i 3 krát denně,ale Miško pokud se ti Denísek nezdá jak říká lu tak bych asi šla k Dr :unamused: lu:aspon že nemáš ty křeče vid??tak snad probiotika budou zabírat i nadále :wink: a fajn že vám snad zejtra kooonečně pustěj výtah :wink: tak my bejt bez výtahu tak nevím my jsme až ve 12 patře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
co se týče kajdění, tak Elí od tý doby, co jí ovoce, kajdí i 3x, 4x denně, je to takový řídší, ale pokud se Ti Denda nezdá, tak bych s ním zašla
Teru: a na záchod taky nechce?
teru:já s becherem taky bejvala jedna ruka do tý doby než mně zradil,dnes ho leju a vrhla bych to samé i zelená bléééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Lu: dlouho jsem jí na záchod nezkoušela, mám i to menší sedátko, tak zítra opět prubnu
23. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
No on je v pohodě, jen ta šíša... Dřív kakal jednou denně... Myslela jsem si, že to je k zubům, ale dva týdny? :confused: Jo, a z počátku to míval řidší, tak jsem to zaznamenala a začala nad tím přemýšlet... Tak uvidím, kdyžtak s ním v úterý zajdu....

Hani, zelenáááááá, mňam :sweat_smile:

Lu, tak jeslti mi budou padat vlasy tak dlouho jak tobě, budu plešatá! To jako fakt! :angry:
23. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Miško:asi vrhnu :sweat_smile:
23. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
jůůůůůůůů ingridko Mariannka je sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
Dobré ranko :wink: dnes první??? :confused: :confused: :confused: tak si užívejte dnešního slunného dne a těhulky držte se! :wink: my se jdeme zase válet k vodě :slight_smile: krásný den :sunglasses:
24. srp 2009 v 07:13  • Odpověz
Hani: děkujemeeee :slight_smile: :wink: , dlouho mi nešly vložit fotky, M dnes udělal něco s explorerem a tak postupně doplním, ty nejnovější tam ještě nejsou, ale budou. Hezký den
24. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
ahoj

tak jsem se konečně trochu vyspala, žaludek mě nechal, tak jen aby to vydrželo aspoň jakžtakž, já už z toho tuhle měla noční můru, zdálo se mi, že mi po žaludku šlape ohromnej slon a nejde odehnat :fearful: :sweat_smile:

Miško: plešatá nebudeš, já teda skoro byla, ale pak se to pomalu otočilo a tak za půl roku jsem měla tolik vlasů co před těhu :wink: ! zeptej se v lékárně, prodávají šampony, já už zapomněla to jméno, ale mně se to po jednom fakt zlepšilo dost...

Ingrid: ježíš tak je tak slaďounkáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:!!!! hele nějaký fotky bys měla poslat někam do soutěže, malá je opravdu k výjimečně roztomilá :dizzy_face: už se těším až ji zas uvidím :slight_smile:
24. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.