• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ingridko:se těším i na další fotečky :wink: lu:fajn že je zase o kousek líp :wink: tak a my na koupák nejedeme,kamarádka mi psala že malej měl v noci teploty a chraptí,a mně se samotný nechce,hlavně že už jsem byla nachystaná :unamused: :unamused:
24. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Hani: běž sama, však se s někým seznámíš! :wink:
24. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
lu:mně to nebaví,to jo,minule si tam vedle mně lehli nějaký důchodci a povídali si se mnou,tak to myslíš? :grinning: on by se mnou chtěl jít jeden kamarád jenže on po mně jede jak po uzeným :sweat_smile:
24. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky,
byli sme pod stanem na víken a teď se sotva hrabu.. :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
Hani: tak to já si s důchodcema klidně povídám :grinning: teda když jsou normální a příjemný :grinning:
kamarád taky rád, jo? no vidíš, jakej je o Tebe zájem!! :slight_smile:

Miško: jsem to našla, ten šampon se jmenuje Revalid... je k tomu i kondicioner, stojí asi 150 nebo tak nějak, ale u mě teda fakt pomohl... na omak pak byly vlasy divný, ale když jsem vypotřebovala tak jedno dvě balení tak byl fakt vidět posun... zkoušela jsem i jiný, ale tam jsem rozdíl teda neviděla..

Labell: ahoj :slight_smile: a nejseš těhotná? já že se taky sotva hrabu :sweat_smile: :sweat_smile:
24. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Lído nejsem, ale holt spát ve stanu pro 3 s rozvalující se Am a dvěma psama nic moc.. :grinning:
24. srp 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
ahoooooj všem těhu ,netěhu a snažilkááám:slight_smile:))))))))))
labellka: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: do toho ,do toho!!! držím a vlastně i prcek :wink: :wink:

lůůů: :unamused: :frowning2: chuděro ,vím ,znám!!teda já blula jak amina, ani voda, hned všechno lítalo!!! :frowning2: :frowning2: at je líp bo tohle strašně vyčerpává ,já už pak i brečela jak mi bylo všeho líto:frowning2:((,myslím ,že mimísek v poho....ovšem ty jsi chudák za dva!!mooc na tebe myslím!!!!!páč nepřeju tohle nikomu :pensive: :confounded:

co haničkááá stejně ročníková jako jáá :wink:hanipeli?was?co hlava????
kurá ,tady je to samá chuděra!!HAni,lůůů,labelka jak spráskanej pes :grinning: :wink:

tož všééém rychlé zdraveníííí

my máme doma tátu ,je krank ,takže já jsem jeho hlavní ošetřovatelka :wink:a jinak zítra UTZ ,mělo by vidět pohlavíčko ,tož zítra vyzvoním,cililinkkk... :grinning: :slight_smile:letím ,kulajda se na mě směje z hrnce, tak pěkný den ,plavky ven :wink: :slight_smile:
24. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Lu: díky díky. měla bys jí vidět teď. od středy chřipka jako prase, očička poloviční, unavené, nosánek odřený, červený, náladička na zabití :rolling_eyes: . a ještě jsem to chytla od ní, takže jsme vlastně dvojka na zabití, ale snad se to brzy zlepší a půjdeme někam na hřiště za váma, taky abych se zas pobavila, co ten tvůj zas nakecá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hani: nechoď na plavečák, byly jsme teď v obchodě pro mlíko a mně přijde, že je tam na koupání zima.
taky jsem zvědavá, co se u Mocindů za pár měsíců urodí :slight_smile: :slight_smile: :wink:
24. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
ingridko:já stejně nešla zase mně bolí palice,malej spinkal tak jsem ležela taky :unamused: a tímto jsem odpověděla i mocince,mocinko jůůůůůůůůů já tipuji chlapečka :slight_smile: držím palečky na utz :wink: labellko:takže bylo fajn néé? :slight_smile: lu:já si taky pokecám s každým :wink: a jinak tento kamarád nee :sweat_smile: a co se týče mně?právě že v poslední zájem nevím co na mně ti chlapi vidějjá furt říkám když jsem byůla dost dlouho sama ta jsem měla velkej problém někoho najít a ted??? :confused: :sweat_smile: ale já se nedám :grinning: když já když jsem bydlela na vesnici tak jsem tak průbojn nebyla to až tady jsem začala pracovat po barech a tam mně život naučil :grinning:
24. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
hlásíme genetickou kontrolu z Podolí :slight_smile: Cysta už není :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na srdíčku ještě malý fokus, ale to je fyziologické :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a váhový odhad je už 563gr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Elly nám dělá radost, kočička! :dizzy_face:

Lu: však to snad rychle uteče...už máš 9tt :wink: :slight_smile: kdy se chystáš k doktorovi, zase až 12tt? :slight_smile:

Ingrid: malá je nádherná :dizzy_face:

jo a venku docela pofukuje, nic moc na koupání bych řekla :wink:

hezký den všem (obdiv stanařům Labellákům :confused: ...tam se asi zrodí sourozenec...v těhle stísněných prostotech... :grinning: :grinning: )
24. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Zuzi moc gratuluju!! Paráááda!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, dnes jsem byla na UTZ. Stále držím, čípek v pohodě, jiné pocity v tomto těhu jsou dány uvolněnými svaly po minulém proodu (před dvěma týdny jsem měla dojem, že začnu rodit). Znovu byla jasně vidět pipka, takže nás asi žádné překvápko na sále nečeká. Odebrali mi krev a pila jsem tu sladkou sračku, ale dalo se to. Berunka je pořádnej macek. Mně už od začátku připadá, že přibírá ještě o chlup rychlejc než Týnka (ta měla průměrnou tabulkovou váhu a to vylezla týden před termínem), takže dle Mudry minimálně 1600g v tomto okamžiku a odhadovala, že TP by mohl být tak 7-10 dní před tím očekávaným. Já ale vím skoro jistě kdy jsme počali, dřív to rozhodně nebylo, takže mám vevnitř nějaký miminkovský hnojivo a děti ve mně uzrávaj dřív nebo co. Nejspíš budu fakt rodit na konci října, už za dva měsíce :astonished: :grinning: .
24. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Zuuuzi,petrolejko gratulace ke ko :wink:
24. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Labell: se psama?? :sweat_smile: :sweat_smile:

Moci: díky, je to lepší, jsem nadopovaná probiotikama, enzymama na slinivku a teď jsem si dala půlku nealko pivo, tak jsem se vcelku najedla a zatím to dneska jde...
doufám, že Tobě je dobře! a držím palce na utz!

Zuuu: tak to je SUPER !!! :dizzy_face: :dizzy_face: jedna zpráva lepší než druhá :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuu: k dr. se chystám dneska zavolat a půjdu (jestli nemá dovču) asi příští týden... minule jsem tam byla v 10 plus 5 a byla to sakra hoňka se pak někde dostat na NT screening, tak z toho důvodu půjdu trošku dřív

Ingrid: co to, chřipka?? tak ať to nějak přežijete, nálada na zabití na obou stranách je vražedná kombinace..

Hani: holt chlapi viděj že umíš krásný děti :wink: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Peťo: :grinning: :grinning: :grinning: gratulka ke kontrole... rodit před termínem jsi chtěla, tak jseš vlastně spokojená? nebo ses lekla, že už je to za 2 měsíce?

jo, holky, JEDE NÁM VÝTAH !!!!!!!!! jsem málem omdlela, šla jsem něco pokoupit, bylo to těžší, tak jsem si říkala, že kdyby ten výtah na zpáteční cestě už jel že bych se fakt nezlobila... a ono jo :dizzy_face: je fakt krásnej, jsem byla dost překvapená, čekala jsem nějakou plechovou pikslu...
tak konečně můžu s malým zase ven!!! já mám takovou radost, že kdybych mohla, tak si na to dám skleničku šampáňa :grinning:
24. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Lu, jsem nadšená! Já to cítím v kostech furt, že to bude už na konci října.
Lu gratulace k výtahu :grinning: věřím, že tohle te'd oceníš nejvíc. :wink: O jedno omezení míň.
24. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
holky těhule: já mám z vás takovou radost :slight_smile: :slight_smile: , teda jakože je všechno v pořádku, ty únavové a blicí stavy nezávidím, v těhu jsem neblinkala ani jednou (jednou z přežrání :sweat_smile: )
Lu: v úterý jsme byly v Aquapalace v Průhonicích, ve středu ve Žlutých a asi tam mi nastydla. A teĎ je ukňouraná, přetáčí mi schválně knoflíky na pračce, takže už dostala na zadek, a ječela a ječela ...a ani jedna slza.koza.
já jsem tak vzteklá na svýho muže, v chůvičce slyším pořád plakat nějaké cizí dítě, navíc v tom občas šumí a myslíte, že se podívá do návodu, aby to spravil!?! ho fakt vyměním, mě štvát nebude :confounded:
24. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
ingridko:vyměn ho!! :angry: lu:o tom žádná :wink: a super že jezdí výtah :wink: a my jdeme courat po Řepích tak páček :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Peťo: tak to je super, že se těšíš, ono přenášení je fakt naprosto na budku!

jo výtah mě moc potěšil... teď čekám ještě až zejtra odvezou tu velkou rozbitou lednici, abysme se mohli v kuchyni otočit :sweat_smile: a až přestanou ty tepla :grinning:

Ingrid: tak to by mě taky štvalo ta chůvička :stuck_out_tongue_closed_eyes: já žádnou nemám, ale asi bych měla nějakou pořídit pro mimčo, abych ho mohla dát spát vedle do místnosti nebo na balkon když nebude vedro... protože když bude vzhůru Matýsek a budeme si hrát, tak to bych to mimčo taky na druhým konci bytu nemusela slyšet...
jakou chůvičku byste holky doporučily? já mám právě strach, že tam uslyším furt sousedy :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak mě zlobí tahleta, ale třeba je to jen tím nastavením http://www.vsepromimi.cz/produkt/philips/chuvicka-philips-scd-361.htm
kámoška měla na dovolené tuhle a přišla mi v pohodě http://www.mojemimi.cz/?473,elektronicka-chuvicka-philips-scd497-(avent)
a koukám, někdo jí nabízí i na Bazaru
24. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak jsem se na ní víc zahleděla a omlouvám se, máme tuhle http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=242053
jinak já bych bez ní nedala ani ránu. malou zavřu a můžu dělat běžné domácí práce bez omezování, na dovolených jí mám taky pod kontrolou, co se děje, ale takové psí kusy, jakože si vyběhnu naproti do sámošky nakoupit s chůvičkou v kapse nedělám.Mě srazí auto a na čele nemám napsáno, že mi v tomatom poschodí spí dítě :unamused: . už mi ta rýma leze na mozek, takže pardon za přiblbé nápady
24. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
ahoj holky,

Ingrid- Mariannka je úžasná,fakt nádherná holčička,ty vlásky :dizzy_face:
chůvičky máme Philips,ale jiný typ.Taky jsem slyšela cizí dítě a pak jen ,manžel přeladil na jinou frekvenci a zatím klid,ale jak,tož to neporadím :unamused:

Zuu -skvělé zprávy z kontroly,super

Aco- jaké budeš mít auto? Já skoro vůbec neřídím,ale jakmile ujedu 20 km,tak okamžitě sedám k netu a vybírám si nějaký pěkný vůz,co by se ke mně hodil :sunglasses:
24. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
aha Ingrid- tak ty přesně máme- ale viz.výše
24. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Holky, zdravím z Lednicko-valtického areálu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nakonec jsme to riskli a vyrazili - Jonášek stále nevěděl, zda je nemocný, nebo ne. Chvíli byl bez teploty, chvíli s ní, ale protože jinak vypadal spokojeně, zavřela jsem všechny oči ,skočila do naloženého auta a šupajdili jsme, ať si to nerozmyslím.
A byla jsem za to odměněna - teplotky pomalu mizí a našla jsem krvavé místečko na dásničce :slight_smile:

A jako bonus - super zprávy od Zuu a Petrolejky. Holky, gratuluju k super UTZ, tedy hlavně Zuu. Věřím, že tyhle zprávy tě hrooozně moc potěšily!
A vlastně i Lu se trošku polepšila...i když tedy absolutně nechápu, jak můžeš v těchto stavech přežívat :frowning2: Moc ti držím pěstičky, ať je to skutečně jen stav prvotrimestrální...

A Moci - kvůli tobě se zítra prostě musím připojit! Tak ať prďolka pěkně nastaví svou tvář a taky jiná místa :slight_smile:

Jedeme na kola a všem posíláme pusu.
24. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Halkac tak to jsi dobrá, že jsi se odhodlala vyrazit... nakonec to jsou zuby? tak jen když tak..

Ingrid: díky

holky se musím podělit co se mi dneska stalo, jsem se řehnila: krájela jsem malýmu jídlo od včerejška (maso, brambory, rajče) abych to mohla ohřát na pánvi.. krájím, krájím, najednou se mi zdá, že to rajče je nějaký tvrdý, říkám si jaktože není doměkka upečený jako ty ostatní? podívala jsem se zblízka a ono bylo plastový! :grinning:
Matýsek mi ho musel přihodit do hrnce když jsem to nechala chvíli na lince... ještě že jsem to celý nedala do mikrovlnky! :astonished: :grinning:
24. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
lu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak my jsme byli na Kinskýho u fontánky a Pát'a byl z toho úplně paf :grinning: tééda naonec se z toho nic moc počasí vyklubalo pěkný vedro cooo??
24. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
holky,neoužíváte někdo do jídla arašídové máslo??já objevila nějaké uzené kuře kde se to přidává,tak by mně jen zajímalo jestli je to dobrý :slight_smile: lu??
24. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
a ještě dotaz z jinýho soudku :sweat_smile:existuje tak šetrnej el.holící strojek s kterým se daj holit třísla a v podpaží?? :sweat_smile:
24. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj maminky a těhulky, už jsme zpátky z dovolené :slight_smile: Byla krásná, klidná, přesně podle našich představ :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
jůů Marti a fotečky budou?fajn že jste si to užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.